Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs Anioły Książki

Szepty Aniołów

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 30.01.2016

Jedna z najbardziej ekscytujących i fascynujących książek na temat aniołów i kontaktów ze światem duchowym, jaką kiedykolwiek napisano! Wokół nas dzieje się o wiele więcej, niż możemy sobie wyobrazić! Kyle Gray odsłania tajemnice tego, co znajduje się po drugiej stronie. »

Anielska odpowiedź!

Anielska odpowiedź!

Autor Studio Astropsychologii, 27.12.2015

Pomoc anielskich przesłań w każdym zakresie! »

 Anielska uzdrawiająca moc.

Anielska uzdrawiająca moc.

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 18.04.2015

Oto inspirująca książka pełna medytacji, modlitw, refleksji oraz ćwiczeń, które służą tworzeniu miłości, dostatku i zdrowia w twoim życiu. Dzięki nim nauczysz się, jak nawiązać współpracę z aniołami. Która pomoże ci spełnić swoje osobiste przeznaczenie »

Czy każdy może pracować z aniołami?

Czy każdy może pracować z aniołami?

Autor Krystyna Kwiecinski, 07.03.2015

Anioły są świetlanymi istotami, niebiańskimi pomocnikami o bardzo wysokich wibracjach własnych i należą do niematerialnego świata. Anioły próbują kontaktować się z ludźmi, przekazują im sygnały, ostrzeżenia, różnego rodzaju znaki, lecz niestety większość ludzi znajduje się w stanie swoistego niezadowolenia, gniewu, frustracji, strachu, żądzy zemsty lub innych negatywnych stanów emocjonalnych i nie potrafi usłyszeć anielskiego głosu lub zobaczyć delikatnych komunikatow anielskich. »

Podręcznik uzdrawiania z Aniołami

Podręcznik uzdrawiania z Aniołami

Autor Studio Astropsychologii, 08.02.2015

Zewsząd docierają do nas informacje o niesprawiedliwościach, przemocy i kryzysach. Nie czujemy się bezpiecznie, kiedy cały czas pojawiają się nowe choroby i zastanawiamy się nad tym, czy nasza przyszłość, zarówno osobista, jak i gatunku ludzkiego, nie stoi na skraju przepaści. Teraz jednak życie może nabrać jaśniejszych barw dzięki wsparciu niebios. »

Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii

Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 09.09.2014

Marzą ci się: prawdziwie dobre samopoczucie, jasność myśli, witalność, wyostrzenie intuicji, większa samoakceptacja, oczyszczenie emocjonalne, wyższy poziom energii i lepsze zdrowie? Detoksykacja przy wsparciu aniołów pomoże ci uwolnić się od fizycznych i emocjonalnych zanieczyszczeń i spełnić marzenie o zdrowym życiu. »

Twój Anioł: bezgranicznie oddany przyjaciel

Twój Anioł: bezgranicznie oddany przyjaciel

Autor Beata Dutkiewicz, 24.05.2014

Ktoś kiedyś powiedział: Masz aurę przyciągania? Zastanawiające? - pomyślałam. Nie myśląc długo zapomniałam o całej sprawie, jednak stwierdzenie to wracało do mnie co jakiś czas. Minęły lata i reasumując sytuację sprzed kilkunastu lat zaczęłam się nad tym wszystkim zastanawiać i rozmyślać. Faktycznie może i coś w tym było? »

Czy wierzysz w Anioły?

Czy wierzysz w Anioły?

Autor Gamka, 04.12.2011

Bo najważniejsze w życiu to być dobrym człowiekiem -odnaleźć w sobie Anioła. To nie jest trudne spróbuj. Na pewno Ci się uda....... »

Pahaliah

Pahaliah

Autor Jancek, 28.06.2011

Swoją opiekę nad nami rozpoczął Pahaliah, anioł Tronow, który popiera walkę o przywrócenie prawdy i wielkiego porządku. »

Hekamiah i Lauviah

Hekamiah i Lauviah

Autor Jancek, 02.06.2011

Cherubin Hekamiah uczy nas dystansowania się wobec pierwszego wrażenia i uwalnia od oceniania siebie i innych, a Lauviah pracuje nad ciałem w czasie snu, oraz pomaga w zrozumieniu i odczytaniu symbolicznych przekazów przyniesionych przez nasze marzenia senne. »

Mebahel i Hariel

Mebahel i Hariel

Autor Jancek, 26.05.2011

Mebahel pozwala uwolnić się od tych uczuć, które nie przynoszą szczęścia,oraz ze wszystkich miłosnych łańcuchów, które czynią nas więźniami przeszłości. Hariel pomaga w utrzymaniu wiary w trudnych momentach doświadczeń pojawiających się na Drodze Życia. Potrzebujesz któregoś z nich? »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie (część 1)

Osoby zainteresowane rozwojem osobistym napotykają często na pojęcie "uzdrawianie" lub metody uzdrawiające. Dzieje się tak często dlatego, że wiedza Dalekiego Wschodu przesiąknięta jest nauką o energii życiowej. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na rok 2017 cz. 2

Prezentujemy drugą część prognozy na rok 2017 autorstwa Piotra Gibaszewskiego. W pierwszej części autor pisał o numerologicznych konsekwencjach daty roku 2017. Druga część poświęcona jest astrologicznym układom i konfiguracjom jakie będą mieć miejsce w roku 2017? Co czeka Europę, USA, oraz inne ważne kraje na świecie? Zapraszamy.
więcej »