Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Konkurs Anioły Książki

Szepty Aniołów

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 30.01.2016

Jedna z najbardziej ekscytujących i fascynujących książek na temat aniołów i kontaktów ze światem duchowym, jaką kiedykolwiek napisano! Wokół nas dzieje się o wiele więcej, niż możemy sobie wyobrazić! Kyle Gray odsłania tajemnice tego, co znajduje się po drugiej stronie. »

Anielska odpowiedź!

Anielska odpowiedź!

Autor Studio Astropsychologii, 27.12.2015

Pomoc anielskich przesłań w każdym zakresie! »

 Anielska uzdrawiająca moc.

Anielska uzdrawiająca moc.

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 18.04.2015

Oto inspirująca książka pełna medytacji, modlitw, refleksji oraz ćwiczeń, które służą tworzeniu miłości, dostatku i zdrowia w twoim życiu. Dzięki nim nauczysz się, jak nawiązać współpracę z aniołami. Która pomoże ci spełnić swoje osobiste przeznaczenie »

Czy każdy może pracować z aniołami?

Czy każdy może pracować z aniołami?

Autor Krystyna Kwiecinski, 07.03.2015

Anioły są świetlanymi istotami, niebiańskimi pomocnikami o bardzo wysokich wibracjach własnych i należą do niematerialnego świata. Anioły próbują kontaktować się z ludźmi, przekazują im sygnały, ostrzeżenia, różnego rodzaju znaki, lecz niestety większość ludzi znajduje się w stanie swoistego niezadowolenia, gniewu, frustracji, strachu, żądzy zemsty lub innych negatywnych stanów emocjonalnych i nie potrafi usłyszeć anielskiego głosu lub zobaczyć delikatnych komunikatow anielskich. »

Podręcznik uzdrawiania z Aniołami

Podręcznik uzdrawiania z Aniołami

Autor Studio Astropsychologii, 08.02.2015

Zewsząd docierają do nas informacje o niesprawiedliwościach, przemocy i kryzysach. Nie czujemy się bezpiecznie, kiedy cały czas pojawiają się nowe choroby i zastanawiamy się nad tym, czy nasza przyszłość, zarówno osobista, jak i gatunku ludzkiego, nie stoi na skraju przepaści. Teraz jednak życie może nabrać jaśniejszych barw dzięki wsparciu niebios. »

Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii

Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 09.09.2014

Marzą ci się: prawdziwie dobre samopoczucie, jasność myśli, witalność, wyostrzenie intuicji, większa samoakceptacja, oczyszczenie emocjonalne, wyższy poziom energii i lepsze zdrowie? Detoksykacja przy wsparciu aniołów pomoże ci uwolnić się od fizycznych i emocjonalnych zanieczyszczeń i spełnić marzenie o zdrowym życiu. »

Twój Anioł: bezgranicznie oddany przyjaciel

Twój Anioł: bezgranicznie oddany przyjaciel

Autor Beata Dutkiewicz, 24.05.2014

Ktoś kiedyś powiedział: Masz aurę przyciągania? Zastanawiające? - pomyślałam. Nie myśląc długo zapomniałam o całej sprawie, jednak stwierdzenie to wracało do mnie co jakiś czas. Minęły lata i reasumując sytuację sprzed kilkunastu lat zaczęłam się nad tym wszystkim zastanawiać i rozmyślać. Faktycznie może i coś w tym było? »

Czy wierzysz w Anioły?

Czy wierzysz w Anioły?

Autor Gamka, 04.12.2011

Bo najważniejsze w życiu to być dobrym człowiekiem -odnaleźć w sobie Anioła. To nie jest trudne spróbuj. Na pewno Ci się uda....... »

Pahaliah

Pahaliah

Autor Jancek, 28.06.2011

Swoją opiekę nad nami rozpoczął Pahaliah, anioł Tronow, który popiera walkę o przywrócenie prawdy i wielkiego porządku. »

Hekamiah i Lauviah

Hekamiah i Lauviah

Autor Jancek, 02.06.2011

Cherubin Hekamiah uczy nas dystansowania się wobec pierwszego wrażenia i uwalnia od oceniania siebie i innych, a Lauviah pracuje nad ciałem w czasie snu, oraz pomaga w zrozumieniu i odczytaniu symbolicznych przekazów przyniesionych przez nasze marzenia senne. »

Mebahel i Hariel

Mebahel i Hariel

Autor Jancek, 26.05.2011

Mebahel pozwala uwolnić się od tych uczuć, które nie przynoszą szczęścia,oraz ze wszystkich miłosnych łańcuchów, które czynią nas więźniami przeszłości. Hariel pomaga w utrzymaniu wiary w trudnych momentach doświadczeń pojawiających się na Drodze Życia. Potrzebujesz któregoś z nich? »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Kenneth Anger - thelemiczne oblicza

Gdy Słońce w 1927 roku figurowało na 13 znaku wodnika świat przywitał Kenneth Wilbur Anglemeyer. Prezentując się pod gniewnym nazwiskiem ? Anger, podpięty do roli producenta i reżysera filmowego przekraczał wytyczone granice w audiowizualnej estetyce. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2017

O zwycięstwach i porażkach Władymira Putina w cyberwojnie, o horoskopie zaprzysiężenia Emmanuela Macrona, oraz o ponurych układach w horoskopie Polski. Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2017
więcej »