Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Podróże

Przystanek Arambol cz. 4

Autor Blanka, 02.01.2011

Gdzie nas zaprowadzi 4 odcinek ?Przystanku Arambol?? Otóż do pobliskiego miasteczka Mapusa! Jeśli nie byliście nigdy na indyjskim bazarze, nie przeżyliście jazdy lokalnym autobusem i nie mięliście okazji odwiedzić kościoła w Indiach - nie możecie przegapić tego fragmentu naszej opowieści. »

Różne światy

Różne światy

Autor Anna Cichecka, 27.12.2010

W głowach są różne światy bardziej lub mniej przyjazne. I pełne są ludzi zazwyczaj dość ważnych. »

Przystanek Arambol cz. 3

Przystanek Arambol cz. 3

Autor Blanka, 26.12.2010

W 3 odcinku ''Przystanku Arambol'' będziemy poruszać się w nocnych rytmach, poznając smak Goa nocą. Poznamy też lepiej Diega i Fabia, usłyszymy miłosną historię Królowej Płomieni oraz poczujemy jak to jest, kiedy spędza się upalne popołudnie na plaży w Arambol. »

Lekcja Jogi cz.3

Lekcja Jogi cz.3

Autor Blanka, 22.12.2010

w 3 części "Lekcji Jogi" udamy się na spacer do centrum Riszikesz oraz posłuchamy opowieści Mistrza na temat Radża Jogi - Królewskiej Ścieżki Jogicznej, mówiącej o kontorli umysłu, samorealizacji oraz podającej metody, w jaki sposób lepiej poznać swoją wewnętrzną istotę. »

Przystanek Arambol cz. 2

Przystanek Arambol cz. 2

Autor Blanka, 19.12.2010

Wpuszczay do panującej zimowej aury odrobinę złocistych promenii z nagrzanych piasków Arambol. Kontynuacja opowiadania... »

Lekcja Jogi cz. 2

Lekcja Jogi cz. 2

Autor Blanka, 15.12.2010

W drugim odcinku ''Lekcja Jogi'' dowiemy się, czym jest Bhakti Joga, czyli ścieżka bezwarunkowej miłości oraz w jaki sposób po niej kroczyć. Zajrzymy także do jadalni, gdzie mieszkańcy aśramu gromadzą się podczas posiłków. Zapraszamy! »

Życie jest w tym kolorze, który ma twoja wyobraźnia.

Życie jest w tym kolorze, który ma twoja wyobraźnia.

Autor Anna Cichecka, 14.12.2010

Gdy zamykam oczy, widzę ziemię czerwoną, spaloną słońcem. Patrząc na tę ziemię dziką i pożądaną czuję każdy promień słońca, który prażył ziarenka piasku od milionów lat. A serce mi dudni. I nie wiem czy to serce mi tak dudni czy to bęben starego szamana. »

Przystanek Arambol

Przystanek Arambol

Autor Blanka, 12.12.2010

Drodzy Czytelnicy! Zabieram Was dziś w podróż! Będzie to pobudzająca zmysły wyprawa, bo takie właśnie są Indie i Goa, które Wam pokażę! Jeśli jesteście gotowi, zabieram Was w świat mojej sześcioodcinkowej opowieści, pełnej kolorów, zapachów, wody i ognia, powietrza i ziemi, w świat prawdy i fikcji, na Goa. . . »

Afryka

Afryka

Autor Anna Cichecka, 09.12.2010

W Afryce nie istnieje pomoc doraźna. Kiedy mijam na ulicy dziesięcioletniego chłopca bez dachu nad głową ogrom jego nieszczęścia przerasta moje dobre ludzkie odruchy. Podarowanie mu kilku szylingów nie pomoże. Ani nakarmienie go. Ani napojenie go. Ani ubranie w schludne ciuchy. »

Lekcja Jogi cz.1

Lekcja Jogi cz.1

Autor Blanka, 08.12.2010

Kto ma ochotę na podróż nad brzegi świętej rzeki Ganges, gdzie mędrcy rozprawiają o tym, czym jest sens życia i śmierci, joga oraz podróż w głębiny samego siebie, zapraszam do lektury: ''Jogi nad Gangesem''. W czterech odcinkach jogini z Riszikesz opowiedzą nam przy dźwiękach dzwonków dobiegających ze świątyni oraz wśród zapachu kadzideł o założeniach czterech głównych ścieżek jogicznych: karma, bhakti, dźnana i radża joga. Dziś więc zapraszamy do pierwszej lekcji jogicznej na temat karma jogi. »

Maroko

Maroko

Autor Anna Cichecka, 29.11.2010

Maroko smakuje miętową herbatą z ogromną ilością cukru. Jej suszony aromat rozpływa się po podniebieniu i zostaje w sercu na zawsze. Pijąc ten miętowy płyn po raz pierwszy w Tangerze wiedziałam, że będzie to mój ulubiony napój na gorące letnie dni. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Co to jest afirmacja?

Afirmacje to z reguły krótkie, pozytywne zdania, które są tak stworzone na poziomie świadomości, by przekonać podświadomość o innym stanie rzeczy niż jest. Afirmacje są potrzebne, by wykasować stary program i wgrać w jego miejsce nowy program, oczywiście na poziomie podświadomości. Ma to na celu poprawienie jakości życia danej osoby. Afirmacje mają na celu pobudzić pozytywne uczucia i zastąpić nimi te negatywne. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »