Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje

Jak przyciągnąć miłość i przerwać samotność?

Autor Selena, 09.03.2012

Jeśli jeszcze nie spotkałaś tego jedynego i masz wrażenie, że nie masz szczęścia w miłości, nie czekaj nie wiadomo na co, nie zdawaj się też na ślepy los, ale weź sprawy w swoje ręce... »

Kompetencje

Kompetencje

Autor Ekspert annamarta, 04.03.2012

Gdy zaczynamy rozmawiać o kompetencjach - czasem trudno rozróżnić te osobiste od społecznych. Oczywiście, kompetencje społeczne nie są oderwane od jednostki. Spróbujmy jednak dokonać dwóch rzeczy - nazwać najważniejsze kompetencje i zwrócić uwagę na podkreślane już przeze mnie słowo- umiejętności. »

O motywacji

O motywacji

Autor Ekspert annamarta, 03.03.2012

Warto mieć świadomość, że motywacje określają cele, do których dążymy, natomiast emocje odzwierciedlają stan uczuć, których doświadczamy, starając się te cele osiągnąć. »

Kim jestem-Kim chcę być

Kim jestem-Kim chcę być

Autor Ekspert annamarta, 01.03.2012

Kiedy zapytasz swoich bliskich ''kim jestem dla ciebie'' jakie usłyszysz odpowiedzi? A kiedy zapytasz ludzi obcych, bądź wrogich? Jak odróżnisz co w odpowiedziach jest prawdą? »

Drugi człowiek w moim życiu

Drugi człowiek w moim życiu

Autor Ekspert annamarta, 29.02.2012

Jak wyglądają Twoje kontakty z bliskimi? Z innymi ludźmi? Jaką rolę spełnia drugi człowiek w Twoim życiu? Jak się z nim kontaktujesz? Czy rozmawiacie ze sobą? Dlaczego ta osoba jest dla ciebie ważna? Dlaczego ty jesteś ważny dla tej osoby? »

O zamiataniu śmieci pod dywanik

O zamiataniu śmieci pod dywanik

Autor Ekspert annamarta, 28.02.2012

Kreacja siebie to głębokie poznanie siebie i zrozumienie własnej historii. Trzeba zobaczyć uwarunkowania, w jakich się wzrastało, zrozumieć ich sens dla chwili obecnej. Jeśli trzeba - pozwolić wyleczyć ból, który powoduje tyle gniewu i złości. »

Wewnętrzne Przebudzenie

Wewnętrzne Przebudzenie

Autor Colin P. Sisson, 22.02.2012

Przebudź się i poczuj swój lęk, ponieważ za lękiem już nic nie ma. Poznaj prawdę, a prawda da ci wolność. Zobacz skąd bierze się lęk, niezadowolenie, smutek i użalanie się nad sobą. I już dziś to zmień! »

Poczucie winy

Poczucie winy

Autor Martin H. Padovani, 19.02.2012

Każdy upadek jest okazją do nauki, do zdobycia cennego wglądu w siebie, do wzięcia większej odpowiedzialności za swoje życie. A jednak to, że tak często doznajemy rozczarowań z powodu naszych upadków moralnych, sprawia, iż poczucie winy nie opuszcza nas, i potępiamy siebie. »

Miłość niejedno ma imię

Miłość niejedno ma imię

Autor Ekspert Tygodnia Akirat, 14.02.2012

Czym jest miłość i czy to to samo, co stan zakochania? Nasz Ekspert pokazuje dziś w jaki sposób budować świadomość Miłości, by nie tworzyć ''nieszczęśliwych związków'' i unikaż zranień i idących za nimi stanów frustracji. »

Psychologia a magia

Psychologia a magia

Autor Akirat, 13.02.2012

TYDZIEŃ AKIRATA. Czyli doradztwo, lifecoaching i tarot w jednym. Fantastyczne połączenie Eksperta, który mieści w sobie psychologię i magię. Zachęcamy do darmowych VIDEOczatów i konsultacji osobistych. »

Czy można po prostu zapomnieć?

Czy można po prostu zapomnieć?

Autor Anna Zgierska, 29.01.2012

Traumę można nazwać blizną, ponieważ bardzo często pojawiają się bodźce, które przypominają człowiekowi o minionym zdarzeniu. Następuje ponowne rozdarcie, rozdrapanie starych ran i częściowy powrót w przeszłość. Życie pełne jest nieprzewidywalnych, często niebezpiecznych zdarzeń, które rzutują na całość funkcjonowania. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Maya Deren i kosmiczna awangarda filmowa

Wyraz zjednoczenia człowieka z pozazmysłowym światem, akt tanecznego opętania, duchowa konsolidacja z uniwersum - tymi słowami można opisać fabułę Divine Horseman (Taniec Nieba i Ziemi: bogowie haitańskiego voodoo) - filmu Mai Deren - orędowniczki filmowej tendencji awangardowej. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2018

Czy dzieło artysty może zmienić sytuację w kraju? Czy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" wstrząśnie emocjami Polaków? Jak to wydarzenie artystyczne nakłada się na przeobrażenia i astrologiczne wpływy? O sytuacji w kraju, wyborach i nadciągającym kryzysie gospodarczym piszę w swojej prognozie na październik 2018. Zapraszam. Piotr Gibaszewski
więcej »