Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje

Porządki życia

Autor Beata Markowska, 02.05.2012

Robienie porządków ma w sobie coś uzdrawiającego. Dzieje się tak, gdyż kiedy sprzątamy na zewnątrz, w naszej psychice również zachodzą podobne zmiany. »

Sposoby wyrażania gniewu

Sposoby wyrażania gniewu

Autor admin, 01.05.2012

Każdy z nas go odczuwa i nosi w sobie. Nie warto go tłumić, ale trzeba być ostrożnym w jaki sposób daje się mu ujście. W jaki sposób wyrazić gniew, by było to ''zdrowe'' dla Ciebie i Twojego otoczenia... »

Najpierw zdrowie potem wszystko inne!

Najpierw zdrowie potem wszystko inne!

Autor Leszek Żądło, 30.04.2012

Zaskoczenie? Przecież wszyscy wiedzą, że aby wyzdrowieć, trzeba mieć dużo pieniędzy na leki, na lekarzy itd. Więc może najpierw potrzebne są pieniądze? Kiedy chcesz osiągać sukcesy czy to duchowe, czy zawodowe, powinieneś pamiętać, że istnieje niezwykła prawidłowość: dopóki nie uzdrowisz ciała, pożegnaj się z marzeniami o wielkich sukcesach! »

Gotowość na miłość

Gotowość na miłość

Autor Aleksandra Malinowska, 26.04.2012

Umiesz dbać o siebie? Potrafisz dawać bez oczekiwań, ale nie poświęcać się? Lubisz przebywać w swoim towarzystwie? Jesteś samodzielna? Uważna? Chcesz poddać się, by płynąć z prądem życia? Jeśli tak, prawdopodobnie jesteś gotowa, by przeżyć miłość. Małgorzata Przygońska, nauczyciel duchowy i autorka książki ?Dotyk serca - droga do poznania siebie?, opowiada kiedy w związku następuje wzajemne dopełnienie i dwa dodać dwa jest pięć, a nie tylko cztery. »

Zasady przyciągania mężczyzn

Zasady przyciągania mężczyzn

Autor Beata Markowska, 21.04.2012

Dlaczego ciągle trafiam na łobuzów? Każdy z nich wcześniej czy później okazuje się draniem, który mnie poniża, upokarza, wykorzystuje. Zdarzył mi się jeden wyjątek i sama go odrzuciłam. Teraz wiem, że wtedy nie byłam na Adama gotowa, ale od tamtego czasu nie mogę spotkać kogoś takiego jak on. Ciągle wybieram sobie mężczyzn spod znaku macho. Czuję się przy nich jak lalka - mówi Magda. Felieton Beaty Markowskiej. »

Jaki jesteś naprawdę

Jaki jesteś naprawdę

Autor Leszek Żądło, 20.04.2012

Nie łatwo przyznać się samemu przed sobą - ''kim tak naprawdę jestem''. Ale jeśli już to zrobisz, okazuje się, że życie staje się przyjemniejsze, a twoje dotychczasowe uprzedzenia tracą na ważności. »

Medytując z samym sobą czyli o sposobie pojednania się z samym sobą.

Medytując z samym sobą czyli o sposobie pojednania się z samym sobą.

Autor Marcin Kurnik, 18.04.2012

W gruncie rzeczy chodzi o to bym sam ze sobą żył w spokoju, zasypiał zadowolony i budził się radosny, to daje podejmowanie dialogu z głosami wewnętrznych rozdarć i konfliktów, TAM GDZIE POJAWIA SIĘ KONFLIKT - rozpoczyna się przygoda. »

Utkany z emocji

Utkany z emocji

Autor pabelix, 14.04.2012

Jak sprawić by chciało nam się chcieć? Oto fenomenalna metoda, przy pomocy której w ciągu 15 minut jesteś w stanie sam sobie dużo udowodnić :) A to przecież najważniejsze. »

Techniki pracy ze strachem i bólem

Techniki pracy ze strachem i bólem

Autor Grześ Zielonko alias Green994 - inspiracja B.A.Brennan, 12.04.2012

Zbadaj swoje ciało w dowolny sposób: za pomocą widzenia wewnętrznego, intuicji, zmysłu czucia czy też odczuwania. Jeżeli potrafisz, znajdź, z pomocą przewodników, ten obszar swojego ciała - jestestwa, który napawa ciebie największą troską. Jeżeli nie znajdziesz chorego obszaru, skoncentruj się na czymś, co dzieje się właśnie w twoim życiu i napawa ciebie troską. Znajdź odpowiedni obszar w ciele albo w życiu potrzebujący natychmiastowej interwencji. »

Jeżeli wszyscy się w tobie zakochują

Jeżeli wszyscy się w tobie zakochują

Autor Leszek Żądło, 05.04.2012

Niektóre osoby mają ogromne powodzenie. Nieomalże dzieje się tak, że kto na nie spojrzy, zakochuje się w nich. Są obiektami westchnień i pożądań wielu mężczyzn (lub kobiet). A najdziwniejsze jest to, że najczęściej wcale nie przypominają seksbomb czy supermanów. Czasem są ich ewidentnym zaprzeczeniem. Mają jednak w sobie to COŚ. »

Oczyszczanie emocji - uwolnij siebie

Oczyszczanie emocji - uwolnij siebie

Autor Tarocistka Monika, 25.03.2012

Na dziś pytanie jest tylko jedno - czy stać Cię na podróż w głąb siebie i wewnętrzną przemianę? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Tarocistka Monika poda Ci jeden ze sprawdzonych przepisów na oczyszczenie emocji. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Podstawy fizyki kwantowej a fala prawdopodobieństwa

Częstotliwości drgań energii naszych ciał duchowych wypełnionych myślami i oczekiwaniami, jak i częstotliwości naszych ciał fizycznych nie są zazwyczaj zestrojone wzajemnie ze sobą. Sam na pewno znasz to dobrze z autopsji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »