Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje

Jaki jesteś naprawdę

Autor Leszek Żądło, 20.04.2012

Nie łatwo przyznać się samemu przed sobą - ''kim tak naprawdę jestem''. Ale jeśli już to zrobisz, okazuje się, że życie staje się przyjemniejsze, a twoje dotychczasowe uprzedzenia tracą na ważności. »

Medytując z samym sobą czyli o sposobie pojednania się z samym sobą.

Medytując z samym sobą czyli o sposobie pojednania się z samym sobą.

Autor Marcin Kurnik, 18.04.2012

W gruncie rzeczy chodzi o to bym sam ze sobą żył w spokoju, zasypiał zadowolony i budził się radosny, to daje podejmowanie dialogu z głosami wewnętrznych rozdarć i konfliktów, TAM GDZIE POJAWIA SIĘ KONFLIKT - rozpoczyna się przygoda. »

Utkany z emocji

Utkany z emocji

Autor pabelix, 14.04.2012

Jak sprawić by chciało nam się chcieć? Oto fenomenalna metoda, przy pomocy której w ciągu 15 minut jesteś w stanie sam sobie dużo udowodnić :) A to przecież najważniejsze. »

Techniki pracy ze strachem i bólem

Techniki pracy ze strachem i bólem

Autor Grześ Zielonko alias Green994 - inspiracja B.A.Brennan, 12.04.2012

Zbadaj swoje ciało w dowolny sposób: za pomocą widzenia wewnętrznego, intuicji, zmysłu czucia czy też odczuwania. Jeżeli potrafisz, znajdź, z pomocą przewodników, ten obszar swojego ciała - jestestwa, który napawa ciebie największą troską. Jeżeli nie znajdziesz chorego obszaru, skoncentruj się na czymś, co dzieje się właśnie w twoim życiu i napawa ciebie troską. Znajdź odpowiedni obszar w ciele albo w życiu potrzebujący natychmiastowej interwencji. »

Jeżeli wszyscy się w tobie zakochują

Jeżeli wszyscy się w tobie zakochują

Autor Leszek Żądło, 05.04.2012

Niektóre osoby mają ogromne powodzenie. Nieomalże dzieje się tak, że kto na nie spojrzy, zakochuje się w nich. Są obiektami westchnień i pożądań wielu mężczyzn (lub kobiet). A najdziwniejsze jest to, że najczęściej wcale nie przypominają seksbomb czy supermanów. Czasem są ich ewidentnym zaprzeczeniem. Mają jednak w sobie to COŚ. »

Oczyszczanie emocji - uwolnij siebie

Oczyszczanie emocji - uwolnij siebie

Autor Tarocistka Monika, 25.03.2012

Na dziś pytanie jest tylko jedno - czy stać Cię na podróż w głąb siebie i wewnętrzną przemianę? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Tarocistka Monika poda Ci jeden ze sprawdzonych przepisów na oczyszczenie emocji. »

Nauczyć się siebie na nowo

Nauczyć się siebie na nowo

Autor Shakti, 12.03.2012

Czyli zmienić przekonania i poczuć wolność. Masz tak, że z niewiadomych przyczyn ?zachciewa? Ci się słodkiego przed pójściem spać? Mimo, że nie jesteś nałogowym palaczem, bywają momenty, w których musisz sięgnąć po papierosa? A czasem przychodzi ogromna ochota na imprezę, wódeczkę albo piwo... »

Schemat a życie

Schemat a życie

Autor Paweł Karwat, 10.03.2012

Czy schematy są nam potrzebne? Czy pomagają nam, czy może przeszkadzają? Warto się nad tym zastanowić, jeśli chcemy żyć pełniej i radośniej. »

Jak przyciągnąć miłość i przerwać samotność?

Jak przyciągnąć miłość i przerwać samotność?

Autor Selena, 09.03.2012

Jeśli jeszcze nie spotkałaś tego jedynego i masz wrażenie, że nie masz szczęścia w miłości, nie czekaj nie wiadomo na co, nie zdawaj się też na ślepy los, ale weź sprawy w swoje ręce... »

Kompetencje

Kompetencje

Autor Ekspert annamarta, 04.03.2012

Gdy zaczynamy rozmawiać o kompetencjach - czasem trudno rozróżnić te osobiste od społecznych. Oczywiście, kompetencje społeczne nie są oderwane od jednostki. Spróbujmy jednak dokonać dwóch rzeczy - nazwać najważniejsze kompetencje i zwrócić uwagę na podkreślane już przeze mnie słowo- umiejętności. »

O motywacji

O motywacji

Autor Ekspert annamarta, 03.03.2012

Warto mieć świadomość, że motywacje określają cele, do których dążymy, natomiast emocje odzwierciedlają stan uczuć, których doświadczamy, starając się te cele osiągnąć. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Dusza Twojego domu

Każdy z nas chce mieć dom z duszą ? dom, w którym czujemy się naprawdę dobrze, spokojnie, radośnie i harmonijnie; dom, który jest pełen energii miłości, dobrobytu oraz zdrowia jego mieszkańców. Któż nie chciałby żyć w takim domu? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2018

Częściowe zaćmienie Słońca, brak pełni Księżyca, dwa trójkąty losu, oraz konsekwencje tranzytu Plutona przez Imum Coeli horoskopu III RP, a także potężne zawirowania na rynku kryptowalut. Zapraszam do lektury mojej prognozy na luty 2018
więcej »