Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Psychologia i emocje

Gotowość na miłość

Autor Aleksandra Malinowska, 26.04.2012

Umiesz dbać o siebie? Potrafisz dawać bez oczekiwań, ale nie poświęcać się? Lubisz przebywać w swoim towarzystwie? Jesteś samodzielna? Uważna? Chcesz poddać się, by płynąć z prądem życia? Jeśli tak, prawdopodobnie jesteś gotowa, by przeżyć miłość. Małgorzata Przygońska, nauczyciel duchowy i autorka książki ?Dotyk serca - droga do poznania siebie?, opowiada kiedy w związku następuje wzajemne dopełnienie i dwa dodać dwa jest pięć, a nie tylko cztery. »

Zasady przyciągania mężczyzn

Zasady przyciągania mężczyzn

Autor Beata Markowska, 21.04.2012

Dlaczego ciągle trafiam na łobuzów? Każdy z nich wcześniej czy później okazuje się draniem, który mnie poniża, upokarza, wykorzystuje. Zdarzył mi się jeden wyjątek i sama go odrzuciłam. Teraz wiem, że wtedy nie byłam na Adama gotowa, ale od tamtego czasu nie mogę spotkać kogoś takiego jak on. Ciągle wybieram sobie mężczyzn spod znaku macho. Czuję się przy nich jak lalka - mówi Magda. Felieton Beaty Markowskiej. »

Jaki jesteś naprawdę

Jaki jesteś naprawdę

Autor Leszek Żądło, 20.04.2012

Nie łatwo przyznać się samemu przed sobą - ''kim tak naprawdę jestem''. Ale jeśli już to zrobisz, okazuje się, że życie staje się przyjemniejsze, a twoje dotychczasowe uprzedzenia tracą na ważności. »

Medytując z samym sobą czyli o sposobie pojednania się z samym sobą.

Medytując z samym sobą czyli o sposobie pojednania się z samym sobą.

Autor Marcin Kurnik, 18.04.2012

W gruncie rzeczy chodzi o to bym sam ze sobą żył w spokoju, zasypiał zadowolony i budził się radosny, to daje podejmowanie dialogu z głosami wewnętrznych rozdarć i konfliktów, TAM GDZIE POJAWIA SIĘ KONFLIKT - rozpoczyna się przygoda. »

Utkany z emocji

Utkany z emocji

Autor pabelix, 14.04.2012

Jak sprawić by chciało nam się chcieć? Oto fenomenalna metoda, przy pomocy której w ciągu 15 minut jesteś w stanie sam sobie dużo udowodnić :) A to przecież najważniejsze. »

Techniki pracy ze strachem i bólem

Techniki pracy ze strachem i bólem

Autor Grześ Zielonko alias Green994 - inspiracja B.A.Brennan, 12.04.2012

Zbadaj swoje ciało w dowolny sposób: za pomocą widzenia wewnętrznego, intuicji, zmysłu czucia czy też odczuwania. Jeżeli potrafisz, znajdź, z pomocą przewodników, ten obszar swojego ciała - jestestwa, który napawa ciebie największą troską. Jeżeli nie znajdziesz chorego obszaru, skoncentruj się na czymś, co dzieje się właśnie w twoim życiu i napawa ciebie troską. Znajdź odpowiedni obszar w ciele albo w życiu potrzebujący natychmiastowej interwencji. »

Jeżeli wszyscy się w tobie zakochują

Jeżeli wszyscy się w tobie zakochują

Autor Leszek Żądło, 05.04.2012

Niektóre osoby mają ogromne powodzenie. Nieomalże dzieje się tak, że kto na nie spojrzy, zakochuje się w nich. Są obiektami westchnień i pożądań wielu mężczyzn (lub kobiet). A najdziwniejsze jest to, że najczęściej wcale nie przypominają seksbomb czy supermanów. Czasem są ich ewidentnym zaprzeczeniem. Mają jednak w sobie to COŚ. »

Oczyszczanie emocji - uwolnij siebie

Oczyszczanie emocji - uwolnij siebie

Autor Tarocistka Monika, 25.03.2012

Na dziś pytanie jest tylko jedno - czy stać Cię na podróż w głąb siebie i wewnętrzną przemianę? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Tarocistka Monika poda Ci jeden ze sprawdzonych przepisów na oczyszczenie emocji. »

Nauczyć się siebie na nowo

Nauczyć się siebie na nowo

Autor Shakti, 12.03.2012

Czyli zmienić przekonania i poczuć wolność. Masz tak, że z niewiadomych przyczyn ?zachciewa? Ci się słodkiego przed pójściem spać? Mimo, że nie jesteś nałogowym palaczem, bywają momenty, w których musisz sięgnąć po papierosa? A czasem przychodzi ogromna ochota na imprezę, wódeczkę albo piwo... »

Schemat a życie

Schemat a życie

Autor Paweł Karwat, 10.03.2012

Czy schematy są nam potrzebne? Czy pomagają nam, czy może przeszkadzają? Warto się nad tym zastanowić, jeśli chcemy żyć pełniej i radośniej. »

Jak przyciągnąć miłość i przerwać samotność?

Jak przyciągnąć miłość i przerwać samotność?

Autor Selena, 09.03.2012

Jeśli jeszcze nie spotkałaś tego jedynego i masz wrażenie, że nie masz szczęścia w miłości, nie czekaj nie wiadomo na co, nie zdawaj się też na ślepy los, ale weź sprawy w swoje ręce... »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Unikać twierdzeń - po prostu patrzeć

Jedną z wad masowego systemu myślenia, który istnieje poza Naturą i wbrew naturalnemu doświadczeniu, jest tendencja do wydawania sądów, czyli tworzenia twierdzeń. Na twierdzeniach opiera się cała nauka. A na czym opiera się twierdzenie? To oczywiste, że ostatecznie na doświadczeniu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »