Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje

Ego i umysł - czyli zarząd firmy CZŁOWIEK sp. z o.o.

Autor Konrad Olesiewicz, 07.08.2012

W celu przybliżenia praktycznego znaczenia ego przedstawiona jest metafora ego, jako menadżera w przedsiębiorstwie nas samych, oraz jego zmagania z nauką zaufania i delegacji do podwładnych, jakimi w jego pojęciu są intuicja i ciało. »

Oszalej totalnie - medytacja dynamiczna Osho

Oszalej totalnie - medytacja dynamiczna Osho

Autor Natalia Toczek, 27.07.2012

Może zadziwiać formą, szokować. Medytacja dynamiczna Osho uwalnia i oczyszcza ze wszystkiego, co potrzebuje być wyrzucone na zewnątrz. »

Medytacja a mózg - duchowość u doktora

Medytacja a mózg - duchowość u doktora

Autor Konrad Olesiewicz, 30.06.2012

Różne formy medytacji są zbiorczo jedną z najstarszych metod stosowanych w procesie transformacji i duchowego wzrastania. Okazuje się, że wieloletnia praktyka prowadzi do trwałych zmian w mózgu oraz w znaczący sposób wpływa na gospodarkę hormonalną. Warto skorzystać z okazji, że nauka coraz śmielej i chętniej zagląda do świata duchowego, i podnieść swoją świadomość procesów, jakie zachodzą podczas tych praktyk. »

Problemy ze skórą

Problemy ze skórą

Autor Ada Stolarczyk, 04.06.2012

Każde schorzenie, które nas dotyka jest sygnałem, za pomocą którego nasze ciało próbuje się z nami skontaktować. W dzisiejszym zabieganym świecie zapominamy o ciele jako świątyni, darze, części nas. »

Pamięć komórkowa ciała

Pamięć komórkowa ciała

Autor Ada Stolarczyk, 31.05.2012

Już po samej postawie ciała, możemy określić z czym dana osoba boryka się w życiu. Nasz organizm zapamiętuje wszystko, czego doświadczył. »

Mów do mnie jeszcze

Mów do mnie jeszcze

Autor Beata Kosiacka, 29.05.2012

Słowa mają moc, czasami tak wielką, że zapadają w pamięć na długie lata lub powodują natychmiastową reakcję. Mogą być bodźcem do niezwłocznego działania, powodując niepohamowany skok adrenaliny, aktywizując pokłady naszej kreatywności. Nie zawsze jednak mamy pod kontrolą kierunek uwolnionej energii, jej siłę i ładunek emocjonalny. »

Moc wizualizacji

Moc wizualizacji

Autor Aleksandra Malinowska, 16.05.2012

Dowiedz się, jak zwiększyć swoją pewność siebie, radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, żyć nie tylko aby żyć, ale czynić to z pasją i entuzjazmem, a także, jak realizować swoje ambitne plany. »

Test żelazka czyli uważność na co dzień

Test żelazka czyli uważność na co dzień

Autor Eliza Kruszewska, 11.05.2012

Jak bardzo jesteśmy na co dzień nieuważni odkrywamy, gdy w panice wracamy do domu, bo nie pamiętamy, czy wyłączyliśmy żelazko; w weekend ?budzimy się? tuż przed firmowym parkingiem, gdy tymczasem mieliśmy pojechać do lasu? Zupełnie normalnym zjawiskiem jest to, że nie potrafimy znaleźć czegoś, co przed chwilą mieliśmy w dłoniach. »

Wypalenie - banał czy rzeczywistość?

Wypalenie - banał czy rzeczywistość?

Autor Eliza Kruszewska, 10.05.2012

Pojęcie wypalenia stało się już swego rodzaju banałem, używanym jako słowo wytrych i wytłumaczenie braku motywacji, nie do końca traktujemy je poważnie. Podobnie podchodzą do tego firmy, choć ofiarą wypalenia najczęściej padają najbardziej ambitni i zaangażowani pracownicy. »

Porządki życia

Porządki życia

Autor Beata Markowska, 02.05.2012

Robienie porządków ma w sobie coś uzdrawiającego. Dzieje się tak, gdyż kiedy sprzątamy na zewnątrz, w naszej psychice również zachodzą podobne zmiany. »

Sposoby wyrażania gniewu

Sposoby wyrażania gniewu

Autor admin, 01.05.2012

Każdy z nas go odczuwa i nosi w sobie. Nie warto go tłumić, ale trzeba być ostrożnym w jaki sposób daje się mu ujście. W jaki sposób wyrazić gniew, by było to ''zdrowe'' dla Ciebie i Twojego otoczenia... »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Astrologia dla początkujących

Ta książka jest wspaniała do rozpoczęcia przygody z astrologią. Jeśli chcesz poznać tę dziedzinę, ale przerażają cię terminy takie jak ascendenty, aspekty czy znaki kardynalne. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2018

Czy dzieło artysty może zmienić sytuację w kraju? Czy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" wstrząśnie emocjami Polaków? Jak to wydarzenie artystyczne nakłada się na przeobrażenia i astrologiczne wpływy? O sytuacji w kraju, wyborach i nadciągającym kryzysie gospodarczym piszę w swojej prognozie na październik 2018. Zapraszam. Piotr Gibaszewski
więcej »