Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie Psychologia i emocje

Problemy ze skórą

Autor Ada Stolarczyk, 04.06.2012

Każde schorzenie, które nas dotyka jest sygnałem, za pomocą którego nasze ciało próbuje się z nami skontaktować. W dzisiejszym zabieganym świecie zapominamy o ciele jako świątyni, darze, części nas. »

Pamięć komórkowa ciała

Pamięć komórkowa ciała

Autor Ada Stolarczyk, 31.05.2012

Już po samej postawie ciała, możemy określić z czym dana osoba boryka się w życiu. Nasz organizm zapamiętuje wszystko, czego doświadczył. »

Mów do mnie jeszcze

Mów do mnie jeszcze

Autor Beata Kosiacka, 29.05.2012

Słowa mają moc, czasami tak wielką, że zapadają w pamięć na długie lata lub powodują natychmiastową reakcję. Mogą być bodźcem do niezwłocznego działania, powodując niepohamowany skok adrenaliny, aktywizując pokłady naszej kreatywności. Nie zawsze jednak mamy pod kontrolą kierunek uwolnionej energii, jej siłę i ładunek emocjonalny. »

Moc wizualizacji

Moc wizualizacji

Autor Aleksandra Malinowska, 16.05.2012

Dowiedz się, jak zwiększyć swoją pewność siebie, radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, żyć nie tylko aby żyć, ale czynić to z pasją i entuzjazmem, a także, jak realizować swoje ambitne plany. »

Test żelazka czyli uważność na co dzień

Test żelazka czyli uważność na co dzień

Autor Eliza Kruszewska, 11.05.2012

Jak bardzo jesteśmy na co dzień nieuważni odkrywamy, gdy w panice wracamy do domu, bo nie pamiętamy, czy wyłączyliśmy żelazko; w weekend ?budzimy się? tuż przed firmowym parkingiem, gdy tymczasem mieliśmy pojechać do lasu? Zupełnie normalnym zjawiskiem jest to, że nie potrafimy znaleźć czegoś, co przed chwilą mieliśmy w dłoniach. »

Wypalenie - banał czy rzeczywistość?

Wypalenie - banał czy rzeczywistość?

Autor Eliza Kruszewska, 10.05.2012

Pojęcie wypalenia stało się już swego rodzaju banałem, używanym jako słowo wytrych i wytłumaczenie braku motywacji, nie do końca traktujemy je poważnie. Podobnie podchodzą do tego firmy, choć ofiarą wypalenia najczęściej padają najbardziej ambitni i zaangażowani pracownicy. »

Porządki życia

Porządki życia

Autor Beata Markowska, 02.05.2012

Robienie porządków ma w sobie coś uzdrawiającego. Dzieje się tak, gdyż kiedy sprzątamy na zewnątrz, w naszej psychice również zachodzą podobne zmiany. »

Sposoby wyrażania gniewu

Sposoby wyrażania gniewu

Autor admin, 01.05.2012

Każdy z nas go odczuwa i nosi w sobie. Nie warto go tłumić, ale trzeba być ostrożnym w jaki sposób daje się mu ujście. W jaki sposób wyrazić gniew, by było to ''zdrowe'' dla Ciebie i Twojego otoczenia... »

Najpierw zdrowie potem wszystko inne!

Najpierw zdrowie potem wszystko inne!

Autor Leszek Żądło, 30.04.2012

Zaskoczenie? Przecież wszyscy wiedzą, że aby wyzdrowieć, trzeba mieć dużo pieniędzy na leki, na lekarzy itd. Więc może najpierw potrzebne są pieniądze? Kiedy chcesz osiągać sukcesy czy to duchowe, czy zawodowe, powinieneś pamiętać, że istnieje niezwykła prawidłowość: dopóki nie uzdrowisz ciała, pożegnaj się z marzeniami o wielkich sukcesach! »

Gotowość na miłość

Gotowość na miłość

Autor Aleksandra Malinowska, 26.04.2012

Umiesz dbać o siebie? Potrafisz dawać bez oczekiwań, ale nie poświęcać się? Lubisz przebywać w swoim towarzystwie? Jesteś samodzielna? Uważna? Chcesz poddać się, by płynąć z prądem życia? Jeśli tak, prawdopodobnie jesteś gotowa, by przeżyć miłość. Małgorzata Przygońska, nauczyciel duchowy i autorka książki ?Dotyk serca - droga do poznania siebie?, opowiada kiedy w związku następuje wzajemne dopełnienie i dwa dodać dwa jest pięć, a nie tylko cztery. »

Zasady przyciągania mężczyzn

Zasady przyciągania mężczyzn

Autor Beata Markowska, 21.04.2012

Dlaczego ciągle trafiam na łobuzów? Każdy z nich wcześniej czy później okazuje się draniem, który mnie poniża, upokarza, wykorzystuje. Zdarzył mi się jeden wyjątek i sama go odrzuciłam. Teraz wiem, że wtedy nie byłam na Adama gotowa, ale od tamtego czasu nie mogę spotkać kogoś takiego jak on. Ciągle wybieram sobie mężczyzn spod znaku macho. Czuję się przy nich jak lalka - mówi Magda. Felieton Beaty Markowskiej. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Miłość a Obfitość

Gdy mówimy o bogactwie często skupiamy się na materii, a więc pieniądzach, rzeczach, pracy, zapominając o ważnym, jeśli nie najważniejszym elemencie obfitości czyli miłości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2018

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe ciekawe figury astrologiczne. Zaczynamy rok z przytupem. W styczniu czeka nas jedna z najważniejszych figur roku 2018 - latawiec. W prognozie również horoskop nowego rządu premiera Morawieckiego. Zapraszam do lektury.
więcej »