Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje

Jungowska praca ze snami

Autor Ole Vedfelt, 30.05.2010

W sam raz na niedzielny poranek, udostępniamy fragmenty książki ''Wymiary snów'' Ole Vedfelta, mówiące o pracy ze snami w oparciu o szkołę Junga. A co tobie się śniło? »

Inteligentni w miłości

Inteligentni w miłości

Autor Aleksandra Malinowska, 28.05.2010

Bystry umysł i uczuciowość są potrzebne, by wieść szczęśliwe życie we dwójkę. Już dwa wieki temu powiedziała to Jane Austen, autorka powieści opisujących życie angielskiej klasy wyższej. Dzisiaj psychologowie mówią o inteligencji miłosnej. Co to oznacza? Być zuchwałym i nieugiętym, ale również delikatnym i wrażliwym. Czy można się tego nauczyć? Tak. »

Dlaczego warto lubić swoje ciało?

Dlaczego warto lubić swoje ciało?

Autor Sajanka, 26.05.2010

Nie tylko dla Mam i nie tylko dla kobiet. Wartościowy tekst o tym jak ważna jest miłość dla naszego ciała i jak stosunek do cielesności przekłada się na pozostałe sfery w życiu. »

Dlaczego związki się nie udają?

Dlaczego związki się nie udają?

Autor Beata Markowska, 25.05.2010

Oto kilka powodów, które uniemożliwiają spełnienie w związku. Warto przyjrzeć się temu, co odgradza nas od pełni szczęścia. Warto wiedzieć jaki diabeł w nas siedzi. A potem nabić go na widelec i pożegnać czule. »

Uciekając przed bólem

Uciekając przed bólem

Autor Nikodem Marszałek, 24.05.2010

O tym jak spoglądać na trudne dla nas sytuacje zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym i rzeczywiście uwalniać się od istniejących blokad, a nie tylko je przykrywać, czy odsuwać na bok. Świetny artukuł o tym jak poradzić sobie z problemem raz na zawsze. »

Trzeba umieć się kłócić

Trzeba umieć się kłócić

Autor Beata Markowska, 20.05.2010

Sprzeczki, i to wcale nie sporadyczne, zdarzają się nawet w najlepszym związku. Każdy z nas ma bowiem inny temperament, charakter i poglądy. Nie możesz więc oczekiwać, że między tobą a partnerem nie pojawią się różnice zdań, a próba forsowania własnej opinii nie doprowadzi do kłótni. To nierealne! W dobrym związku nie chodzi bowiem o to, by się nie kłócić, ale... by kłócić się dobrze i wyciągać z tego wnioski. Dobra kłótnia to prawdziwa sztuka, w której obowiązują pewne zasady. Felieton Beaty Markowskiej. »

Jak się nie odchudzić - poradnik

Jak się nie odchudzić - poradnik

Autor Beata Markowska, 18.05.2010

Gdy na imieninach ciocia dołoży ci trzeci kawałek tortu, broń boże nie odmawiaj. Nigdy, przenigdy nie kończ posiłku z poczuciem lekkiego niedosytu. Ogólnie wskazane jest dojadanie, zwłaszcza tuż przed pójściem spać. Pamiętaj siłownia to twój wróg, nawet wchodzenie po schodach może zabić. Gdy wpadniesz na pomysł kolejnej diety, katuj się i głódź. Beata Markowska doradza co zrobić, żeby utrzymać nadwagę. »

Magia Życia

Magia Życia

Autor Dorota Błońska, 14.05.2010

Każdy z nas zapewne miał okazję odczuć siłę przyciągania w kontaktach partnerskich i międzyludzkich. Jak i na jakich płaszczyznach działa przeczytacie w tym artykule. »

Nawyk który się opłaca

Nawyk który się opłaca

Autor Daniel Janik, 13.05.2010

Tekst skierowany do tych, którzy na przekór budzącej się wiośnie poczuli zastój w swoim życiu. Drobna rada, a zmienia tak wiele. »

Facylitacja społeczna

Facylitacja społeczna

Autor nianiaogg, 10.05.2010

Co jest Twoim głównym motywatorem w długoterminoiwych działaniach? Każdy z nas ma swój sprawdzony sposób. A czy słyszałeś o sposobie na krótkodystansową efektywność? Facylitacja to prosty sposób na taką automotywację. »

Odczytywanie emocji, a problemy z ich ekspresją

Odczytywanie emocji, a problemy z ich ekspresją

Autor nianiaogg, 09.05.2010

Czy nieumiejętność wyrażania emocji poprzez mimikę twarzy świadczy o braku rzeczywistych odczuć czy zaburzeniu? O eksperymencie w tym temacie. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Potęga uzdrawiania intuicyjnego

Czy wiesz, że intuicja zawsze podpowiada Ci najlepsze rozwiązania? Naucz się, jak korzystać z metody Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego, a odkryjesz sekret udanego życia. Ta książka to Twoje 21 kroków do pełni szczęścia i zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »