Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje

Chemia miłości

Autor Aleksandra Malinowska, 12.07.2010

Uczucia, rodzące się między ludźmi, to tajemnica. Słodka i mroczna. Nieco racjonalności i światła na zagadnienie dlaczego zakochujemy się w tej właśnie osobie. Rozwiąż test, a dowiesz się co o Tobie mówi sama natura: kim jesteś, w kim się zakochujesz, jak masz znaleźć i zrozumieć swoją drugą połówkę. »

co z tym Hellingerem?

co z tym Hellingerem?

Autor Agnieszka Gąsiorkiewicz, 05.07.2010

Do jakiej dziedziny zaliczyć stosowane przez Hellingera ustawienia? Jak wyglądały początki metody na polskim rynku terapeutycznym i co o tym wszystkim ma do powiedzenia sam twórca. »

Zwiastuny rozstania

Zwiastuny rozstania

Autor Aleksandra Malinowska, 29.06.2010

Siedem znaków sygnalizuje, czy się rozstaniemy. Na podstawie wieloletnich badań ustalił je amerykański psycholog John M. Gottman. Chcemy ratować nasze związki, gdy jest już źle. A znaki ostrzegawcze pojawiają się wcześniej, dużo wcześniej. Jak je rozpoznawać? »

Tacierzyństwo

Tacierzyństwo

Autor Katarzyna Ośka, 23.06.2010

Dziś Dzień Ojca. Wszystkim Tatusiom (i nie tylko) dostarczamy tekst, w którym rzecz o ojcostwie. Konieczności przełamania stereotypów. Nowym obrazie ojca. »

6 zadań dobrego Taty

6 zadań dobrego Taty

Autor Sagiopl, 23.06.2010

Rola taty zdecydowanie różni się od roli mamy. Dzieci "chłoną jak gąbka" wszystkie wasze zachowania. Ważne jest byś Ty jako głowa rodziny dawał im odpowiedni przykład. »

Agresja słowna w związkach

Agresja słowna w związkach

Autor Beti Markowska, 17.06.2010

To słowa wymierzone w osobowość i umiejętności kobiety. Agresja słowna może być jawna i wtedy jest łatwiejsza do zdiagnozowania, a może być ukryta. Wtedy pod pretekstem dbałości zaplata wokół partnerki nici kontroli. Efekt? Po jakimś czasie kobieta boi się sama decydować. »

Kobieta (nie)Perfekcyjna

Kobieta (nie)Perfekcyjna

Autor Beti Markowska, 16.06.2010

Perfekcjonizm bywa groźny zarówno dla nas, jak i dla naszego otoczenia. Wcześnie wykryty daje szanse wyleczenia. Kim jest Kobieta Perfekcyjna? Może ją znasz? Może jest nią twoja matka, przyjaciółka, a może twój partner? Może sama jesteś Kobietą Perfekcyjną? »

Wyzwanie dla czytelnika

Wyzwanie dla czytelnika

Autor John Grinder Richard Bandler, 13.06.2010

Zachęcamy do lektury książki, która zmieniła życie nie jednej osobie. Pozycja ta wywołuje raczej skrajne reakcje. Albo ją pokochasz, albo odrzucisz. Tak działa. Sprawdź jak Ty na nią reagujesz. »

Sny a społeczeństwo

Sny a społeczeństwo

Autor Ole Vedfelt, 09.06.2010

W odpowiedzi na Waszą chęć czytania u nas tekstów Ole Vedfelta umieszczamy kolejny fragment książki "Wymiary snów". O śnie pod każdą postacią, jego znaczeniu i roli w społeczeństwach... »

Lekcje z optymizmu

Lekcje z optymizmu

Autor Aleksandra Malinowska, 07.06.2010

Jesteś tym, co myślisz. Takie zdanie może przerazić. Bo ileż w naszej głowie myśli: czarnych, niepotrzebnych, trujących. Myśl pozytywnie - ta fraza może znów wydawać się wyświechtana. Ale nie jest głupia. Co zrobić, by odzwyczaić się od zamartwiania, narzekania? Wywiad z socjoterapeutą Gabrielą Kalinowską. »

Czego nie chcesz widzieć i słyszeć?

Czego nie chcesz widzieć i słyszeć?

Autor Beti Markowska, 03.06.2010

Gdy nie chcemy przyjrzeć się naszemu życiu, sobie - uciekamy. W sprawy innych ludzi czy pracoholizm albo odwrotnie - zamykamy się w skorupie dnia dzisiejszego i własnych ograniczeń. Czego nie chcemy zobaczyć i dlaczego tego unikamy? - o tym może powiedzieć twoja wada wzroku.Z kolei dolegliwości uszu pokazują nam, że czegoś nie chcemy usłyszeć. To może być gwałtowna kłótnia, przemoc słowna, coś na co, być może od lat, nie ma w nas zgody. Tam leży problem. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Czym jest relaksacja oddechowa?

Relaksacja to czynność niezwykle istotna dla naszego ciała. Każda komórka rozluźnia się i znowu kurczy, dzięki czemu możliwe są wszystkie funkcje organizmu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »