Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychologia i emocje

Walka ze sprzymierzeńcem - naszym strachem

Autor Robert Palusiński, 12.08.2010

Jeden z pierwszych autorów piszących horrory, H. P. Lovecraft, stwierdził na początku XX wieku, że najstarszą i najsilniejszą emocją człowieka jest strach. A najstarszym i najsilniejszym z lęków jest obawa przed nieznanym. Jak to się ma do Twojego życia? »

Złamane serce nie istnieje

Złamane serce nie istnieje

Autor Aleksandra Malinowska, 11.08.2010

Złamane serce zawdzięczamy tylko sobie. Tylko my sami możemy je złamać. Nikt nie może nas zmusić, byśmy czuli coś, jeśli sami w pełni się na to nie zgodzimy. Jak sobie radzić, gdy czujemy, że zostaliśmy zranieni. Rady psychoterapeuty Chucka Spezzano. »

Żonglerka - trening dla mózgu

Żonglerka - trening dla mózgu

Autor Marika Marcinkowska, 10.08.2010

Żonglowanie kojarzy się zwykle z cyrkiem lub jakimś ulicznym przedstawieniem. Najczęściej jest zabawą, rozrywką, sposobem na zabicie nudy czy zaimponowanie znajomym. Jednak nikt nie zastanawiał się pewnie nad tym, że żonglerka może pomóc w nauce i korzystnie wpływać na pracę i rozwój mózgu. »

Niedostępny mężczyzna

Niedostępny mężczyzna

Autor Aleksandra Malinowska, 09.08.2010

Jest, ale jakby go nie było? Ma zamknięte serce i ramiona? Jeśli zakochałaś się w niedostępnym mężczyźnie, mylisz tęsknotę z miłością. Postaw swoje warunki albo uciekaj, bo zostawi cię w strugach deszczu bez parasola. Ten mężczyzna boi się uczuć może jeszcze bardziej niż ty. »

Cztery wymiary miłości cz.2

Cztery wymiary miłości cz.2

Autor Aleksandra Malinowska, 05.08.2010

Wymiar philii, miłości siostrzano-braterskiej, takiej codziennej, ma swoje niebezpieczne strony dla związku. Gdy zajmuje za duży obszar kosztem erosa czy seksu, zaczyna wiać nudą - Czy to się często zdarza? Kontynuacja rozmowy z psycholożką Agnieszką Wróblewską. »

Cztery wymiary miłości

Cztery wymiary miłości

Autor Aleksandra Malinowska, 04.08.2010

Podobno miłość ma cztery podstawowe wymiary. To seks, eros, philia i caritas. Podział ten sięga korzeniami starożytnej Grecji. - W życiu jednak nie używamy ich wszystkich lub wprowadzamy je w nierównych proporcjach - mówi Agnieszka Wróblewska, psycholożka. »

Równowaga w związku czyli balans na cienkiej linie...

Równowaga w związku czyli balans na cienkiej linie...

Autor Agnieszka Gąsiorkiewicz, 28.07.2010

Gdy etap zakochania mamy już za sobą, zaczynamy szukać odpowiedzi na pytanie ''co czyni miłość szczęśliwą'' i dochodzimy do tematu potrzebnej równowagi. W czym pomiędzy mężczyzną i kobietą musi być zachowana równowaga, by mogli stworzyć udany związek? »

Emocje, adrenalina i percepcja czasu

Emocje, adrenalina i percepcja czasu

Autor nianiaogg, 27.07.2010

Czas leczy rany i podobno w chwili śmierci całe życie przebiega nam przed oczami, pięciominutowe czekanie na pociąg potrafi ciągnąć się niczym godzina, a godzinne granie w grę video zamienić w pięciominutowy ''w naszym odczuciu'' relaks. Percepcja czasu zdecydowanie zależna jest od naszych emocji. »

Skuteczność lidera - dar niebios czy kwestia treningu?

Skuteczność lidera - dar niebios czy kwestia treningu?

Autor Eliza Kruszewska, 20.07.2010

Być Liderem - znasz to uczucie? Satysfakcja i prestiż, ale czy tylko to? O ciemnej stronie medalu, czyli nie tylko o plusach, ale i o minusach bycia ''na szczycie''. Oraz sposobach na zachowanie swojej wysokiej pozycji - bezkonfliktowo. »

Miłość swe zasady ma - o hellingerowskich porządkach miłości

Miłość swe zasady ma - o hellingerowskich porządkach miłości

Autor Agnieszka Gąsierkiewicz, 20.07.2010

Dlaczego nasze związki się nie udają? Co sprawia, że nie potrafię otworzyć się na miłość? Dlaczego przyciągam partnerów, z którymi nie jestem w stanie stworzyć trwałego zwiąku? Na te i podobne pytania odpowiada Agnieszka Gąsiorkiewicz i Bert Hellinger. »

O wytrwałości

O wytrwałości

Autor Beti Markowska, 13.07.2010

Większość porażek, nierozpoznanych talentów, nie zrealizowanych wynalazków bierze się z patrzenia pod nogi, z nadmiernego skupienia się na sprawach krótkoterminowych. Wtedy gubimy z pola widzenia nasz cel. Konsekwentnie do niego zmierzaj, ale nie upieraj się przy sposobach jego realizacji. Bądź elastyczny! I miej swojego guru.Tekst trenerki rozwoju osobistego oraz felietonistki Musu Beti Markowskiej. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Skontaktuj się ze swoim duchem

Mówiąc o duchu mam na myśli naszą własną jaźń. Duch to ty i duch to ja. Zapomnij na chwilę o religijnym czy parapsychologicznym pojęciu. Nie mówię ani o bycie niematerialnym, ani o stukających poltergeistach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »