Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sztuka

W kręgu wielkanocnych tradycji i obyczajów

Autor Nina Modzelewska, 02.04.2021

Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami, jest już tuż - tuż. Kolejne pokolenia Polaków przechowywały i kultywowały dawne obyczaje, które poczynając od Wielkiego Postu, we wszystkich chrześcijańskich domach były przestrzegane z nieomal żelazną konsekwencją. »

Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki - dawniej i dziś

Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki - dawniej i dziś

Autor Ewelina Krzaczkowska, 29.10.2016

1 i 2 listopada większość z nas odwiedza groby bliskich. Zapalamy znicze, kładziemy wieńce, modlimy się. Obchodzimy Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki. Ale czy ktokolwiek z nas zastanawiał się kiedyś, skąd wywodzą się te święta? »

Fotorelacja z Katmandu

Fotorelacja z Katmandu

Autor Paweł Roehrych, 14.05.2012

Wraz z nadejściem ciepła zaczynamy marzyć o podróżach w dalekie kraje. Pashupatinath to główna świątynia hinduistyczna w Katmandu. Poświęcona jest kultowi boga Śiwy, jednego z trzech głównych bóstw w hinduistycznej trimutri (Brahma-Wisznu-Śiwa). Zobacz fotorelację. »

W krainie Mandali

W krainie Mandali

Autor Iwona Mazurek, 03.09.2011

Jesli już spotkałeś się z magią Mandali, z pewnością wiesz jak wspaniałą energię za sobą niosą. Jeśli nie - przeczytaj materiał Iwony Mazurek - Anioła, który maluje mandale z głębi serca, dzięki czemu mają one niesamowitą moc uzdrawiającą, kojącą i harmonizującą całe otoczenie. »

Kropla wiedzy o wodzie

Kropla wiedzy o wodzie

Autor Maria, 26.02.2011

Woda, praocean, przedwieczne źródło życia, podstawowy budulec naszego ciała... Już w starożytności służyła do oczyszczania ciała i ducha. Źródła, zdroje, przyświątynne baseny znajdujemy w ruinach od Mezopotamii po Peru. Zobacz jakie rytualne kąpiele zalecano w różnych kulturach i wielkich religiach naszej Cywilizacji »

Mandala w arteterapii

Mandala w arteterapii

Autor Beata Sielicka-Kowalska, 05.02.2011

Jednym z najstarszych symboli ludzkości jest niewątpliwie mandala. Słowo to pochodzi z sans-krytu i oznacza: koło życia, obwód o znaczeniu magicznym, cały świat, święty krąg, centrum. Zapoznaj się z terapeutycznymi aspektami malowania mandali. »

Drzewo poznania dobra i zła

Drzewo poznania dobra i zła

Autor Danuta Wachowska, 11.12.2010

Znamy wiele teorii na powstanie dobra i zła. Sami doświadczamy ich na różne sposoby. Przedstawiamy koncepcję Drzewa życia wyrażoną w postaci obrazu - Drzewa o ramionach świecznika, na którym rozpalają się czakry...hmmm...co o tym myślicie? »

Święte miejsca - Kambodża

Święte miejsca - Kambodża

Autor siristru, 02.10.2010

Angkor Wat stał się główną atrakcją turystyczną w Kambodży - szacuje się ,że jest około miliona zwiedzających rocznie. Zamieszczamy źdźbło historii tego przepełnionego energią miasta, wraz z fotografiami i opisem największych zabytków architektury tego miejsca. »

Portal do swojej duszy

Portal do swojej duszy

Autor Ewa Szymczak, 18.09.2010

O swoich warsztatach i pracy rozmawia z Kasią Śliwińską - Ewa Szymczak, twórczyni Akademii Światła Duszy: malarka, nauczycielka Vedic Art, która od wielu lat inspiruje twórczo otaczających ją ludzi. Dążąc do pobudzania ich rozwoju, zaprasza do malowania z serca. »

Energetyczne obrazy

Energetyczne obrazy

Autor Magdalena Antolina, 07.09.2010

Bywa czasami tak, że niektóre obrazy czy grafiki Cię przyciągają, a inne odpychają. Dlaczego się tak dzieje? To kwestia ich energetyki i tego jak pobudzają one Twoje wibracje. Przedstawiamy obrazy Magdaleny Antoliny. Jak je czujesz? »

Wróżby w deszczu - Japonia

Wróżby w deszczu - Japonia

Autor Jerzy Pawleta, 26.07.2010

Retrospekcje podróżnika Jerzego Pawlety z Krainy Kwitnącej wiśni. Krótka Historia stolicy szogunów i tradycji związanych z tym miejscem. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Unikać twierdzeń - po prostu patrzeć

Jedną z wad masowego systemu myślenia, który istnieje poza Naturą i wbrew naturalnemu doświadczeniu, jest tendencja do wydawania sądów, czyli tworzenia twierdzeń. Na twierdzeniach opiera się cała nauka. A na czym opiera się twierdzenie? To oczywiste, że ostatecznie na doświadczeniu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »