Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sztuka

W kręgu wielkanocnych tradycji i obyczajów

Autor Nina Modzelewska, 02.04.2021

Wielkanoc zbliża się do nas wielkimi krokami, jest już tuż - tuż. Kolejne pokolenia Polaków przechowywały i kultywowały dawne obyczaje, które poczynając od Wielkiego Postu, we wszystkich chrześcijańskich domach były przestrzegane z nieomal żelazną konsekwencją. »

Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki - dawniej i dziś

Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki - dawniej i dziś

Autor Ewelina Krzaczkowska, 29.10.2016

1 i 2 listopada większość z nas odwiedza groby bliskich. Zapalamy znicze, kładziemy wieńce, modlimy się. Obchodzimy Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki. Ale czy ktokolwiek z nas zastanawiał się kiedyś, skąd wywodzą się te święta? »

Fotorelacja z Katmandu

Fotorelacja z Katmandu

Autor Paweł Roehrych, 14.05.2012

Wraz z nadejściem ciepła zaczynamy marzyć o podróżach w dalekie kraje. Pashupatinath to główna świątynia hinduistyczna w Katmandu. Poświęcona jest kultowi boga Śiwy, jednego z trzech głównych bóstw w hinduistycznej trimutri (Brahma-Wisznu-Śiwa). Zobacz fotorelację. »

W krainie Mandali

W krainie Mandali

Autor Iwona Mazurek, 03.09.2011

Jesli już spotkałeś się z magią Mandali, z pewnością wiesz jak wspaniałą energię za sobą niosą. Jeśli nie - przeczytaj materiał Iwony Mazurek - Anioła, który maluje mandale z głębi serca, dzięki czemu mają one niesamowitą moc uzdrawiającą, kojącą i harmonizującą całe otoczenie. »

Kropla wiedzy o wodzie

Kropla wiedzy o wodzie

Autor Maria, 26.02.2011

Woda, praocean, przedwieczne źródło życia, podstawowy budulec naszego ciała... Już w starożytności służyła do oczyszczania ciała i ducha. Źródła, zdroje, przyświątynne baseny znajdujemy w ruinach od Mezopotamii po Peru. Zobacz jakie rytualne kąpiele zalecano w różnych kulturach i wielkich religiach naszej Cywilizacji »

Mandala w arteterapii

Mandala w arteterapii

Autor Beata Sielicka-Kowalska, 05.02.2011

Jednym z najstarszych symboli ludzkości jest niewątpliwie mandala. Słowo to pochodzi z sans-krytu i oznacza: koło życia, obwód o znaczeniu magicznym, cały świat, święty krąg, centrum. Zapoznaj się z terapeutycznymi aspektami malowania mandali. »

Drzewo poznania dobra i zła

Drzewo poznania dobra i zła

Autor Danuta Wachowska, 11.12.2010

Znamy wiele teorii na powstanie dobra i zła. Sami doświadczamy ich na różne sposoby. Przedstawiamy koncepcję Drzewa życia wyrażoną w postaci obrazu - Drzewa o ramionach świecznika, na którym rozpalają się czakry...hmmm...co o tym myślicie? »

Święte miejsca - Kambodża

Święte miejsca - Kambodża

Autor siristru, 02.10.2010

Angkor Wat stał się główną atrakcją turystyczną w Kambodży - szacuje się ,że jest około miliona zwiedzających rocznie. Zamieszczamy źdźbło historii tego przepełnionego energią miasta, wraz z fotografiami i opisem największych zabytków architektury tego miejsca. »

Portal do swojej duszy

Portal do swojej duszy

Autor Ewa Szymczak, 18.09.2010

O swoich warsztatach i pracy rozmawia z Kasią Śliwińską - Ewa Szymczak, twórczyni Akademii Światła Duszy: malarka, nauczycielka Vedic Art, która od wielu lat inspiruje twórczo otaczających ją ludzi. Dążąc do pobudzania ich rozwoju, zaprasza do malowania z serca. »

Energetyczne obrazy

Energetyczne obrazy

Autor Magdalena Antolina, 07.09.2010

Bywa czasami tak, że niektóre obrazy czy grafiki Cię przyciągają, a inne odpychają. Dlaczego się tak dzieje? To kwestia ich energetyki i tego jak pobudzają one Twoje wibracje. Przedstawiamy obrazy Magdaleny Antoliny. Jak je czujesz? »

Wróżby w deszczu - Japonia

Wróżby w deszczu - Japonia

Autor Jerzy Pawleta, 26.07.2010

Retrospekcje podróżnika Jerzego Pawlety z Krainy Kwitnącej wiśni. Krótka Historia stolicy szogunów i tradycji związanych z tym miejscem. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Co powoduje samouzdrawianie?

Zostało napisanych wiele książek mówiących o możliwościach samo uzdrowienia. Wiedza ta jest oparta przede wszystkim na możliwościach intuicyjnego rozpoznawania chorób. Wiele badań medycznych udowadnia, że negatywne emocje takie jak gniew, chęć zemsty, strach, smutek, żal, frustracja, stres, niezadowolenie, poczucie winy powodują różne objawy chorobowe. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »