Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Magia Książki

Magia z supermarketu. Jak przygotować zaklęcia...

Autor Studio Astropsychologii, 13.09.2014

Do praktykowania magii możemy używać najprostszych przedmiotów, które znajdziemy w większości domów i na półkach praktycznie każdego sklepu. W tej książce znajdziesz dokładne instrukcje jak wykonywać proste, a zarazem niezwykle skuteczne rytuały z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku. »

Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia miłości fortuny

Wykorzystanie potęgi run dla zdrowia miłości fortuny

Autor Studio Astropsychologii, 28.06.2014

Runy wywodzą się z wierzeń nordyckich i do dziś można z nich czerpać cenne informacje. Znaki runiczne, również w postaci kart, są ścieżką prowadzącą do wiedzy, którą wszyscy możemy podążać. Stanowią alfabet, który pomaga odkryć i zrozumieć własne wnętrze oraz umożliwia rozwój intuicji. Runy wesprą Cię więc w podejmowaniu decyzji, które pozytywnie wpłyną na rozwiązanie Twoich problemów. Pomocna w tym zakresie może okazać się również wyrocznia runiczna, która odsłoni przed Tobą podświadomą wiedzę. »

Kompletny przewodnik runiczny

Kompletny przewodnik runiczny

Autor Studio Astropsychologii, 08.05.2014

Książka ta pomoże Ci odkryć proroczą moc run i ujawni, jak je wykorzystywać jako magiczne narzędzia odkrywania przyszłości, zapewniania sobie ochrony i szczęścia. Od teraz każde Twoje działanie będzie przemyślane i po prostu skazane na sukces. »

Święto celtyckie Imbolc

Święto celtyckie Imbolc

Autor Krystyna Kwiecinski, 15.01.2014

Kultura Celtów świętowała osiem sabatów. Wyróżniali dwie połowy roku część jasną i ciemną, ciepłą i zimną. Święto Samhaine, 31 października 1 listopada otwiera początek ciemnej części. Święto Beltaine, 30 kwietnia 1 maja, to początek jasnej części. Między tymi świętami były Imbolc 01 lutego oraz Lughnasadh 01 sierpnia. W ten sposób był podzielony rok na cztery części. Dla Celtów były to najważniejsze cztery święta, zawsze związane z żywiołem ognia i każde z nich obchodzono trzy dni. »

Czy rzucono na ciebie klątwę? Alexandra Chauran

Czy rzucono na ciebie klątwę? Alexandra Chauran

Autor Wydawnictwo Illuminatio, 24.12.2013

Zły urok czy pech? Przekonaj się, czy rzucono na ciebie klątwę! Autorka w przystępny sposób przedstawia wszystko, co powinieneś wiedzieć o powstawaniu i działaniu klątw, ich wykrywaniu i zwalczaniu oraz rytuałach ochronnych, które pozwolą ci ustrzec siebie i bliskich przed wpływem złego uroku. Poznasz sposoby na rozpoznanie i zdjęcie każdej klątwy ? nawet takiej, którą nieświadomie sam na siebie rzuciłeś. »

Alektromancja - koguci fach!

Alektromancja - koguci fach!

Autor Natalia Toczek, 01.11.2012

Już nie karty czy kamienie są nam potrzebne do wróżenia, a sam kogut! »

O potędze manifestacji

O potędze manifestacji

Autor Wróż Shanti, 12.08.2012

W jaki sposób manifestujemy nasze pragnienia? »

Medytacja wolności bogactwa i szczęśliwości

Medytacja wolności bogactwa i szczęśliwości

Autor Artman Krzysztof Chrząstek, 21.07.2012

Każdy pragnie żyć w raju na ziemi. W miejscu, które kocha i otoczeniu, które go szanuje, rozumie i wspiera. Przez lata uczono nas, że to jest niemożliwe. Że takie wyobrażenia i plany to tylko mrzonki i ich miejsce jest tylko w bajkach. Gdy tymczasem one przekazują pradawne, przedwieczne prawdy, aby choć dzieci wchodzące w dane życie z czystymi umysłami, mogły je odczytać i urzeczywistnić. »

Alchemia

Alchemia

Autor Wiesław Matuch, 25.04.2012

Przez wiele wieków pozostawała tematem tabu, dlatego tak trudno dociec które z informacji na jej temat są prawdziwe, a które pozostają wymysłem pokoleń. Krótko o historii i istocie Alchemii. »

Schemat wiccańskiego rytuału

Schemat wiccańskiego rytuału

Autor Świętosław, 11.04.2012

Przygotowanie wiccańskiego rytuału zajmuje trochę czasu. W pierwszej kolejności musimy nabyć kadzidełka, świeczki, olejki eteryczne oraz inne potrzebne nam rekwizyty. Powinniśmy także zadbać o stałe akcesoria wyczyścić je dokładnie. Czarownicy często przed obrzędami biorą kąpiel w wodzie z solą oczyszczającą, spożywają uroczysty posiłek (niektórzy wręcz przeciwnie, poszczą). »

Magia - wszyscy jej używamy

Magia - wszyscy jej używamy

Autor Tarociskta Monika, 24.03.2012

Czy wiesz, ze codziennie (mniej lub bardziej świadomie) wykorzystujesz magię w codziennym życiu. Za pomocą myśli, słów i czynów uruchamiasz energie, które wprowadzone w ruch działają na zasadzie magii.. Brzmi nieprzekonywająco? »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Joga dla Potęgi Umysłu

Czy wiecie, że zastosowanie akupunktury ucha pozwala na zwiększenie inteligencji człowieka? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »