Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie

Moc Amazonii

Autor Katarzyna Szymańska, 10.06.2010

Amazonia jest dla wielu ludzi symbolem tajemniczej potęgi natury. Dżungla Amazońska jest ogromna i niebezpieczna. Jest to najbogatsze biologiczne siedlisko milionów roślin, zwierząt i owadów. Wśród roślin są silnie trujące, ale też takie, o których mówi się, że posiadają moc uzdrawiania. »

Jak chronić oczy

Jak chronić oczy

Autor Grzegorz Kalina, 29.05.2010

W sobotę, gdy większość z nas ma dzień wolny od pracy powinieneś pozwolić wypoczywać ciału i umysłowi. Gdy nie musisz, nie siedź przed monitorem, oszczędź oczy! A jeśli musisz, zobacz co może przynieść ulgę zmęczonym oczom i uratować się od AMD (zwyrodnienie plamki ocznej). »

Czym jest CHI?

Czym jest CHI?

Autor Adam Topor, 19.05.2010

CHI jest jednym z podstawowych pojęć chińskiej filozofii medycyny. Dla człowieka zachodu zrozumienie, czym jest Chi jest niezwykle trudne, a wyjaśnienie równie skomplikowane. Niemniej jednak ten artykuł postara się nieco przybliżyć jego istotę. »

Lecznicza moc ziół. Magia czy nauka?

Lecznicza moc ziół. Magia czy nauka?

Autor Vausti Veir, 12.05.2010

Artykuł występujący w kontrze do współczesnych suplementów diety. O magicznych i jednocześnie skutecznych właściwościach ziół, działaniu mięty, tymianku i pluskiwcy głowiastej przeczytasz poniżej. »

Yerba Mate

Yerba Mate

Autor Seym, 11.05.2010

Alternatywa pobudzenia dla tych, na których kawa już przestała działać - Yerba Mate. Oprócz właściwości pobudzających jest źródłem witamin i mikroelementów. O wspaniałych właściwościach i metodach przyrządzenia dowiesz się z tego artykułu. »

Uzdrawiająca tradycja Buddy Medycyny

Uzdrawiająca tradycja Buddy Medycyny

Autor Robert Sachs, tłum. i oprac. Ewelina Hebda, 10.05.2010

Medycyna Buddy znana jest od dawna ze swej skuteczności. O stylu życia, usuwaniu toksyn i potrzebnej do oświecienia interwencji. Zapraszamy do poznania IV stopni medycyny uzdrawiającej dusze i ciało. »

Wegetarianizm - parę faktów

Wegetarianizm - parę faktów

Autor Ewelina Węgrzyn, 04.05.2010

Zasypujemy was argumentami z każdej dziedziny. Jeśli nie przemawiają do Ciebie bilologiczne aspekty, może przystaniesz na psychologiczne. Co powiesz na to, że mięso ma działanie narkotyczne... »

Boża Apteka

Boża Apteka

Autor Boża Apteka, 03.05.2010

Prezentujemy przepięknie ukazane powiązanie życia ludzkiego z życiem flory. Natura w mądry sposób pokazuje nam co należy jeść, by odżywić konkretne narządy. Na końcu filmik z wizualizacjami. Miłego oglądania. »

Zdrowie i uroda z Ayurvedą

Zdrowie i uroda z Ayurvedą

Autor Ryszard Skarbek, 30.04.2010

Wg Ayurvedy, najstarszej medycyny naturalnej pochodzącej z obszaru Indii i Sri Lanki, ciało i psychika są ze sobą ściśle połączone. O tym jak zadbać o równowagę między tymi dwoma obszarami dowiesz się z poniższego artykułu. »

Ayurveda - jedność ciała, umysłu i duszy.

Ayurveda - jedność ciała, umysłu i duszy.

Autor Ryszard Skarbek, 24.04.2010

Ayurveda to najstarszy na świecie system filozoficzny i medyczny, rozpowszechniony w Indiach, Nepalu i na Sri Lance. W artykule znajdują się podstawowe informacje wprowadzające do zagadnienia, podział na dosze i żywioły z jakimi przychodzimy na świat. Jeśli zachowamy odpowiedni poziom prany w każdej z dosz będziemy żyli w zdrowiu i harmonii. »

Ajurwedyjskie korzenie Reiki. Część II

Ajurwedyjskie korzenie Reiki. Część II

Autor Krystyna Włodarczyk - Królicka, 22.04.2010

O terapeutycznych, ezoterycznych, duchowych, energetycznych zależnościach między metodą uzdrawiania, jaką jest Reiki, a indyjską ajurwedą, o systemie czakr w medycynie naturalnej i w Reiki pisze Krystyna Włodarczyk - Królicka - Mistrzyni Reiki. Jest to II część artykułu z dnia 15 kwietnia. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

8 kroków do pozbycia się bólu pleców. Naturalne metody na dolegliwości pleców, szyi, ramion, bioder, kolan i stóp ? Esther Gokhale, Susan Adams

Wiele osób skarży się na bóle pleców, ramion, szyi czy stawów. Podstawową przyczyną takich dolegliwości jest układ mięśniowo-szkieletowy, który sami nieprawidłowo eksploatujemy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »