Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie

Uzdrawiająca tradycja Buddy Medycyny

Autor Robert Sachs, tłum. i oprac. Ewelina Hebda, 10.05.2010

Medycyna Buddy znana jest od dawna ze swej skuteczności. O stylu życia, usuwaniu toksyn i potrzebnej do oświecienia interwencji. Zapraszamy do poznania IV stopni medycyny uzdrawiającej dusze i ciało. »

Wegetarianizm - parę faktów

Wegetarianizm - parę faktów

Autor Ewelina Węgrzyn, 04.05.2010

Zasypujemy was argumentami z każdej dziedziny. Jeśli nie przemawiają do Ciebie bilologiczne aspekty, może przystaniesz na psychologiczne. Co powiesz na to, że mięso ma działanie narkotyczne... »

Boża Apteka

Boża Apteka

Autor Boża Apteka, 03.05.2010

Prezentujemy przepięknie ukazane powiązanie życia ludzkiego z życiem flory. Natura w mądry sposób pokazuje nam co należy jeść, by odżywić konkretne narządy. Na końcu filmik z wizualizacjami. Miłego oglądania. »

Zdrowie i uroda z Ayurvedą

Zdrowie i uroda z Ayurvedą

Autor Ryszard Skarbek, 30.04.2010

Wg Ayurvedy, najstarszej medycyny naturalnej pochodzącej z obszaru Indii i Sri Lanki, ciało i psychika są ze sobą ściśle połączone. O tym jak zadbać o równowagę między tymi dwoma obszarami dowiesz się z poniższego artykułu. »

Ayurveda - jedność ciała, umysłu i duszy.

Ayurveda - jedność ciała, umysłu i duszy.

Autor Ryszard Skarbek, 24.04.2010

Ayurveda to najstarszy na świecie system filozoficzny i medyczny, rozpowszechniony w Indiach, Nepalu i na Sri Lance. W artykule znajdują się podstawowe informacje wprowadzające do zagadnienia, podział na dosze i żywioły z jakimi przychodzimy na świat. Jeśli zachowamy odpowiedni poziom prany w każdej z dosz będziemy żyli w zdrowiu i harmonii. »

Ajurwedyjskie korzenie Reiki. Część II

Ajurwedyjskie korzenie Reiki. Część II

Autor Krystyna Włodarczyk - Królicka, 22.04.2010

O terapeutycznych, ezoterycznych, duchowych, energetycznych zależnościach między metodą uzdrawiania, jaką jest Reiki, a indyjską ajurwedą, o systemie czakr w medycynie naturalnej i w Reiki pisze Krystyna Włodarczyk - Królicka - Mistrzyni Reiki. Jest to II część artykułu z dnia 15 kwietnia. »

Bioenergoterapia naturalnym wspomaganiem zdrowia

Bioenergoterapia naturalnym wspomaganiem zdrowia

Autor Piotr Gońciarz bioenergoterapeuta, znawca metod niekonwencjonalnych., 17.04.2010

Według medycyny Dalekiego Wschodu bioenergoterapia jest bioenergetycznym działaniem wspomagającym organizm człowieka w zdrowotnych problemach. A dokładniej jest ona działaniem stymulującym i pobudzającym układ energetyczny. »

Efekty terapii Reiki - ewolucja zachowań

Efekty terapii Reiki - ewolucja zachowań

Autor Krystyna Włodarczyk - Królicka, 15.04.2010

O terapeutycznych, ezoterycznych, duchowych, energetycznych zależnościach między metodą uzdrawiania, jaką jest Reiki, a indyjską ajurwedą, o systemie czakr w medycynie naturalnej i w Reiki pisze Krystyna Włodarczyk - Królicka - Mistrzyni Reiki »

Leczyć się czy uzdrawiać?

Leczyć się czy uzdrawiać?

Autor Kris Tamiell, 14.04.2010

Czy jest między tymi pojęciami różnica? Czy nie jest to jedno i to samo? Nie. To zupełnie inne tematy. Leczenie skupia się na farmakologicznym usuwaniu objawów choroby i może przynieść krótko trwałe efekty. »

Maoryski masaż MA-URI

Maoryski masaż MA-URI

Autor Piotr Burek, 09.04.2010

Czym jest maoryski masaż MA-URI, jakie są jego korzenie, duchowa tradycja, gdzie się narodził i z czego czerpie inspiracje - pisze o tym certyfikowany masażysta MA-URI Piotr Burek »

Twoje życie należy do ciebie

Twoje życie należy do ciebie

Autor Andrzej Turczynowicz, 09.04.2010

Makrobiotyka zmieniła moje życie. Zawsze jadałem jak koń: na śniadanie stek z dziczyzna, jajka, naleśniki, kawał mięsa na lunch, wielki kotlet z ziemniakami, sałatą i szarlotką na obiad. O takim jedzeniu pisał w swoich książkach Hemingway. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Czym jest Metoda Dwupunktowa?

Metoda Dwupunktowa jest narzędziem, które łączy dwie niezależne od siebie teorie, a jednak bliźniaczo podobne. Jedna to Matryca Energetyczna Richarda Bartletta, druga ? Synchronizacja Kwantowa Franka Kinslowa. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2017

Jowisz w Skorpionie, czyli seria skandali seksualnych, półkrzyż Urana, Plutona i Marsa, samospalenie Piotra Szczęsnego z Niepołomic - zapraszam do lektury prognozy na listopad 2017 Piotra Gibaszewskiego
więcej »