Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie

Tyrania dźwięków

Autor angelina, 31.08.2010

Zaraz po przebudzeniu nastawiasz głośną muzykę? Chodzisz z walkmanem na uszach? Żeby nie słyszeć hałasu, słuchasz swojej ulubionej muzyki na full? Odgradzasz się od świata ścianą dźwięków? A może po prostu boisz się... ciszy? »

Otulona magią ziół

Otulona magią ziół

Autor Katarzyna, 17.08.2010

Zioła. Ziółka. W kuchni, w garnku, w kubku, w naszych domach. Na pewno masz swój ulubiony zapach. Lawenda, anyż, bazylia, tymianek, szałwia, majeranek. Tyle tego, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Tak więc dzisiaj postanowiłam przygotować dla Was mały poradnik zielarski: co, jak i kiedy... »

Joga śmiechu - terapia dla zdrowia

Joga śmiechu - terapia dla zdrowia

Autor nianiaogg, 15.08.2010

Szczery i spontaniczny śmiech to samo zdrowie. Śmiejąc się nie tylko poprawiamy sobie nastrój, ale również pozytywnie oddziałujemy na nasze ciało. No dobrze, ale co zrobić, kiedy nie mamy absolutnie żadnych powodów do śmiechu? Zapisać się na Jogę Śmiechu. »

Pozbądź się trądziku naturalnymi metodami

Pozbądź się trądziku naturalnymi metodami

Autor Dr Grand, 02.08.2010

Trądzik to typowa dolegliwość okresu dojrzewania, jednak może się przedłużyć na wiek średni lub nawet późniejszy. I nie powstaje od jedzenia czekolady! To kwestia dziedziczności, jednak są sposoby by się go pozbyć. Dowiedz się jak >>> »

Procesor - Stwórca

Procesor - Stwórca

Autor Jan Nawrat, 24.07.2010

Ta podstawowa cegiełka nazywana jest Stwórcą*, gdyż ''Wszystko przez Niego się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało.'' Jaka jest zasada działania Tego Urządzenia? Otóż wiemy z medycznych doświadczeń na człowieku, że olbrzymi wpływ na zdolności umysłowe ma tyroksyna, hormon tarczycy. * Stwórca- Procesor - autor pod tym określeniem rozumie pojęcie Kosmosu. »

Moc Piramid

Moc Piramid

Autor Hafiz, 22.07.2010

Fenomen piramid i ich uzdrawiających mocy. Okazuje się, że nie trezba jechać do Egiptu by doświadczyć energetyzującej mocy tych budowli. Wiesz, że nawet stalowa konstrukcja piramidy o wysokości 180 cm, odpowiednio ustawiona ma moce uzdrawiające? »

Yumeiho

Yumeiho

Autor Maciej Dłuski, 18.07.2010

Dbajmy o nasze kręgosłupy. Połączenie elementów chiropraktyki i odpowiedniego masażu jest bardzo efektywne w usuwaniu wielu dolegliwości i schorzeń układu kostno-mięśniowego. Takim połączeniem jest niewątpliwie japońska metoda terapeutyczna Yumeiho, która niedawno obchodziła swoje dziesięciolecie w Polsce. Twórcą metody Yumeiho jest dr Saionji Masayuki, dyrektor Instytutu Prewencji Medycznej w Tokio. »

Soulwork

Soulwork

Autor Edward Rodziewicz, 09.07.2010

Soulwork jest metodą terapeutyczną i jednocześnie ścieżką realizacji rozwoju osobistego, opracowaną i rozwijaną przez Martyna Carruthersa. Połączył on Hunę, NLP i pracę z energiami, a to wszystko pod wpływem energii Hawajów. »

Szykuje się łubinowa rewolucja?

Szykuje się łubinowa rewolucja?

Autor Agnieszka Kozłowska, 06.07.2010

O łubinie do naszych czasów nie zapomniano, brakowało natomiast dowodów naukowych na to, że roślina ta rzeczywiście może mieć znaczenie w żywieniu człowieka - a jeśli tak to jakie? Polscy naukowcy tę pracę wykonali. »

Terapia kwiatowa Bacha

Terapia kwiatowa Bacha

Autor Igor Pietkiewicz, 18.06.2010

Bolą cię plecy? czujesz się podenerwowany? ''Wąchaj kwiatki!'' O zastosowaniu terapii kwiatowej i efektach jakie daje, czyli bardzo szybkiej transformacji na poziomie emocji, uczuć, myśli i zachowań. »

Wegetarianka planuje ciążę

Wegetarianka planuje ciążę

Autor Monika Szostek-Kwapień, 11.06.2010

Na temat diety wegetariańskiej i planowania ciąży narosło wiele mitów. Wegetarianizm wśród ciężarnych czy dzieci ciągle budzi wiele emocji. Niektórzy lekarze niemal zmuszają przyszłe mamy do powrotu do mięsnych pokarmów. Okazuje się jednak, że dieta wegetariańska nie musi szkodzić ani mamie, ani dziecku - ale wyłącznie wtedy, gdy jest dobrze zaplanowana. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przyciągnij partera którego pragniesz

Być z właściwym człowiekiem to nasze naturalne pragnienie, nasze marzenie. Jak wszystkie naturalne pragnienia, powinno ono móc się spełnić. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »