Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Terapie Naturalne i Zdrowie

Soulwork

Autor Edward Rodziewicz, 09.07.2010

Soulwork jest metodą terapeutyczną i jednocześnie ścieżką realizacji rozwoju osobistego, opracowaną i rozwijaną przez Martyna Carruthersa. Połączył on Hunę, NLP i pracę z energiami, a to wszystko pod wpływem energii Hawajów. »

Szykuje się łubinowa rewolucja?

Szykuje się łubinowa rewolucja?

Autor Agnieszka Kozłowska, 06.07.2010

O łubinie do naszych czasów nie zapomniano, brakowało natomiast dowodów naukowych na to, że roślina ta rzeczywiście może mieć znaczenie w żywieniu człowieka - a jeśli tak to jakie? Polscy naukowcy tę pracę wykonali. »

Terapia kwiatowa Bacha

Terapia kwiatowa Bacha

Autor Igor Pietkiewicz, 18.06.2010

Bolą cię plecy? czujesz się podenerwowany? ''Wąchaj kwiatki!'' O zastosowaniu terapii kwiatowej i efektach jakie daje, czyli bardzo szybkiej transformacji na poziomie emocji, uczuć, myśli i zachowań. »

Wegetarianka planuje ciążę

Wegetarianka planuje ciążę

Autor Monika Szostek-Kwapień, 11.06.2010

Na temat diety wegetariańskiej i planowania ciąży narosło wiele mitów. Wegetarianizm wśród ciężarnych czy dzieci ciągle budzi wiele emocji. Niektórzy lekarze niemal zmuszają przyszłe mamy do powrotu do mięsnych pokarmów. Okazuje się jednak, że dieta wegetariańska nie musi szkodzić ani mamie, ani dziecku - ale wyłącznie wtedy, gdy jest dobrze zaplanowana. »

Moc Amazonii

Moc Amazonii

Autor Katarzyna Szymańska, 10.06.2010

Amazonia jest dla wielu ludzi symbolem tajemniczej potęgi natury. Dżungla Amazońska jest ogromna i niebezpieczna. Jest to najbogatsze biologiczne siedlisko milionów roślin, zwierząt i owadów. Wśród roślin są silnie trujące, ale też takie, o których mówi się, że posiadają moc uzdrawiania. »

Jak chronić oczy

Jak chronić oczy

Autor Grzegorz Kalina, 29.05.2010

W sobotę, gdy większość z nas ma dzień wolny od pracy powinieneś pozwolić wypoczywać ciału i umysłowi. Gdy nie musisz, nie siedź przed monitorem, oszczędź oczy! A jeśli musisz, zobacz co może przynieść ulgę zmęczonym oczom i uratować się od AMD (zwyrodnienie plamki ocznej). »

Czym jest CHI?

Czym jest CHI?

Autor Adam Topor, 19.05.2010

CHI jest jednym z podstawowych pojęć chińskiej filozofii medycyny. Dla człowieka zachodu zrozumienie, czym jest Chi jest niezwykle trudne, a wyjaśnienie równie skomplikowane. Niemniej jednak ten artykuł postara się nieco przybliżyć jego istotę. »

Lecznicza moc ziół. Magia czy nauka?

Lecznicza moc ziół. Magia czy nauka?

Autor Vausti Veir, 12.05.2010

Artykuł występujący w kontrze do współczesnych suplementów diety. O magicznych i jednocześnie skutecznych właściwościach ziół, działaniu mięty, tymianku i pluskiwcy głowiastej przeczytasz poniżej. »

Yerba Mate

Yerba Mate

Autor Seym, 11.05.2010

Alternatywa pobudzenia dla tych, na których kawa już przestała działać - Yerba Mate. Oprócz właściwości pobudzających jest źródłem witamin i mikroelementów. O wspaniałych właściwościach i metodach przyrządzenia dowiesz się z tego artykułu. »

Uzdrawiająca tradycja Buddy Medycyny

Uzdrawiająca tradycja Buddy Medycyny

Autor Robert Sachs, tłum. i oprac. Ewelina Hebda, 10.05.2010

Medycyna Buddy znana jest od dawna ze swej skuteczności. O stylu życia, usuwaniu toksyn i potrzebnej do oświecienia interwencji. Zapraszamy do poznania IV stopni medycyny uzdrawiającej dusze i ciało. »

Wegetarianizm - parę faktów

Wegetarianizm - parę faktów

Autor Ewelina Węgrzyn, 04.05.2010

Zasypujemy was argumentami z każdej dziedziny. Jeśli nie przemawiają do Ciebie bilologiczne aspekty, może przystaniesz na psychologiczne. Co powiesz na to, że mięso ma działanie narkotyczne... »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                                   


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Holograficzny wszechświat

Hologram to trójwymiarowy obraz projektowany za pomocą lasera. Autor, na bazie wyników badań dwóch wielkich myślicieli, Davida Bohma ? fizyka z Uniwersytetu Londyńskiego, protegowanego Einsteina i jednego z najbardziej uznanych fizyków kwantowych na świecie oraz Karla Pribrama ? neurofizjologa z Uniwersytetu Stanford, architekta współczesnego rozumienia mózgu ? prezentuje nowy sposób patrzenia na świat i życie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »