Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

Kartki



Wyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Co przyniesie rok 2016?

Autor Paweł Karwat, 31.12.2015

Prognoza na 2016 rok. »

Aloha!

Aloha!

Autor Krystyna Kwiecinsky, 24.12.2015

Aloha ? wyraz znany na całym świecie, ma wiele znaczeń i nie można go określić jednym zdaniem. Wyraz ten w języku hawajskim oznacza: oddech miłości, szacunku, wdzięczności i współczucia, wzajemna pomoc i życie w rodzinie. Na wyspach, do dziś służy jako powitanie, pozdrowienie lub pożegnanie się. Jeżeli Hawajczyk pozdrawia słowem Aloha, można być pewnym, że przekazuje swoją miłość bliźniego i szacunek, a mówi to z głębi serca. »

Jaki kurs wewnętrznego rozwoju wybrać?

Jaki kurs wewnętrznego rozwoju wybrać?

Autor Paweł Karwat, 24.12.2015

Poza potrzebami mamy jeszcze pragnienia, aspiracje. Kurs może posłużyć nie tylko do uzdrowienia sytuacji, do poprawy warunków, ale i do rozwoju osobistego, pasji. Warto pytać się siebie o to, czego się naprawdę pragnie, zanim zdecydujemy się zapłacić za szkolenie. Bez tego możemy stać się bardzo nieuważni. Stwierdzimy, że kurs wcale nam nie odpowiada, że tracimy tylko czas (choć w tym samym momencie ktoś inny może doznawać oświecenia). »

Odczyt energetyczny dla trudnej sytuacji z terroryzmem

Odczyt energetyczny dla trudnej sytuacji z terroryzmem

Autor Paweł Karwat, 29.11.2015

Ostatnimi czasy wszyscy doświadczamy okrucieństwa terroryzmu, z tym że jedni pośrednio, inni bezpośrednio. Może się wydawać, że świat oszalał i że zaraz przyjdą do nas. Jakie perspektywy pokazuje odczyt energetyczny? »

Co takiego oferuje Huna?

Co takiego oferuje Huna?

Autor Paweł Karwat, 29.11.2015

Gdy mówi się o Hunie można mieć różne pojęcia. Istnieją dwie główne szkoły Huny na Zachodzie - szkoła Longa (amerykańskiego pisarza New Age - jak nazywa go Wikipedia) oraz szkoła Kinga (Serge Kahili King został wykształcony w tradycyjnym szamanizmie hawajskim przez adopcyjną wg hawajskich obyczajów rodzinę Kahili z Kauai). W tym momencie mówię o drugiej szkole i zarazem drugim rozumieniu Huny jako szamanizmie (choć oba mają ze sobą pewne rzeczy wspólne). »

Wymieniamy ze sobą informacje energie doświadczenia.

Wymieniamy ze sobą informacje energie doświadczenia.

Autor Paweł Karwat, 28.10.2015

Wszyscy jakoś to czujemy, ale nie zdajemy sobie z tego sprawy. Z kolei inni przesadzają z wzajemnym wpływem- nadmierne myślenie, że jest się poddanym czyjemuś wpływowi może dopiero go wywołać. »

Dlaczego wybuchają wojny?

Dlaczego wybuchają wojny?

Autor Paweł Karwat, 11.10.2015

Żyjemy w świecie, gdzie część przebywa w warunkach pokoju a część w piekle wojny. Trudno nie myśleć i nie mówić o fakcie wojny zajmując się uzdrawianiem. »

Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia.

Rozmowy Mistrzów o najważniejszych prawach życia.

Autor Studio Astropsychologii, 11.10.2015

Ta książka jest relacją ze spotkania dwóch Mistrzów. Dr Wayne Dyer zadaje pytania jakie zgromadził podczas 40 lat swojego nauczania o licznych zagadkach i lekcjach, jakie napotykamy w życiu, a odpowiedzi udziela Świadoma Zbiorowość o imieniu Abraham za pośrednictwem Esther Hicks. »

Terapie kwantowe (5) Zagadka nieśmiertelności cz. 2

Terapie kwantowe (5) Zagadka nieśmiertelności cz. 2

Autor Grzegorz Halkiew, 20.09.2015

Wiele osób twierdzi, że na telepatię, telekinezę czy prekognicję nie ma dowodów naukowych, jednak rzeczywistość jest inna. Dr Danuta Adamska-Rutkowska uważa, że świadomość nie jest abstrakcją, ponieważ doskonale zdajemy sobie wszyscy sprawę z jej istnienia, zatem musi być wpisana w naturę i mechanizmy funkcjonowania rzeczywistości. »

Terapie kwantowe (4) Zagadka nieśmiertelności cz. 1

Terapie kwantowe (4) Zagadka nieśmiertelności cz. 1

Autor Grzegorz Halkiew, 18.09.2015

Starożytne tradycje sugerują, że z powodu sposobu, w jaki wszystko działa na poziomie subatomowym, możemy zmieniać nie tylko nasze ciało, ale i świat. Jeśli jest to prawdą, wówczas to, co się dzieje w kwantowym królestwie, ma szczególny związek z naszym życiem - dzień po dniu. »

Podstawy fizyki kwantowej a fala prawdopodobieństwa

Podstawy fizyki kwantowej a fala prawdopodobieństwa

Autor Grzegorz Halkiew, 13.09.2015

Częstotliwości drgań energii naszych ciał duchowych wypełnionych myślami i oczekiwaniami, jak i częstotliwości naszych ciał fizycznych nie są zazwyczaj zestrojone wzajemnie ze sobą. Sam na pewno znasz to dobrze z autopsji. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Duchowa ścieżka jest zawsze indywidualna

Mamy za sobą czasy, w których prawie wszyscy chodzili w takich samych butach, jedli takie same pokarmy, zachowywali się i wyglądali ogólnie mówiąc tak samo. Wszystko z powodu idei, jaka zrodziła się w głowach ludzkich, której na imię socjalizm. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2017

Półkrzyż znaków kardynalnych, latawiec, zaćmienia Słońca i Księżyca, inauguracja Trumpa. Co nas zatem czeka w lutym? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na luty 2017.
więcej »