Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Jak wejść na ścieżkę zdrowia?

Autor Paweł Karwat, 16.01.2016

Zdrowie jest bezcenne. Każdy z nas ceni zdrowie teoretycznie, ale czy robimy to praktycznie? To sądzę niezwykle istotne pytanie. Co robię dla swojego zdrowia? Albo czego nie robię? Jedno i drugie ma znaczenie. »

JOGA. Jak zmienić postrzeganie swojego ciała i życia.

JOGA. Jak zmienić postrzeganie swojego ciała i życia.

Autor Studio Astropsychologii, 03.01.2016

W tej unikalnej publikacji dwadzieścia pięć osób omawia związek jogi z wizerunkiem ciała. Wśród nich jest piosenkarka Alanis Morissette, sławna instruktorka jogi Seane Corn oraz autorka bestsellerów New York Timesa, doktor Sara Gottfried. »

Życie Cię Kocha!

Życie Cię Kocha!

Autor Studio Astropsychologii, 02.01.2016

Z tej książki dowiesz się, jakie techniki umożliwiły Louise Hay dokonanie zadziwiającej metamorfozy jej życia. Będziesz również w stanie z nich samodzielnie skorzystać. »

Medycyna ciała i ducha.  Starożytna mądrość we współczesnej nauce.

Medycyna ciała i ducha. Starożytna mądrość we współczesnej nauce.

Autor Studio Astropsychologii, 02.01.2016

Autor łączy postępy medyczne z praktykami szamańskimi tworząc medycynę leczącą ciało, umysł i duszę. Nakłania do wyjścia z pozycji biernej ofiary i stania się twórcą swego przeznaczenia i zdrowia. »

Co przyniesie rok 2016?

Co przyniesie rok 2016?

Autor Paweł Karwat, 31.12.2015

Prognoza na 2016 rok. »

Aloha!

Aloha!

Autor Krystyna Kwiecinsky, 24.12.2015

Aloha ? wyraz znany na całym świecie, ma wiele znaczeń i nie można go określić jednym zdaniem. Wyraz ten w języku hawajskim oznacza: oddech miłości, szacunku, wdzięczności i współczucia, wzajemna pomoc i życie w rodzinie. Na wyspach, do dziś służy jako powitanie, pozdrowienie lub pożegnanie się. Jeżeli Hawajczyk pozdrawia słowem Aloha, można być pewnym, że przekazuje swoją miłość bliźniego i szacunek, a mówi to z głębi serca. »

Jaki kurs wewnętrznego rozwoju wybrać?

Jaki kurs wewnętrznego rozwoju wybrać?

Autor Paweł Karwat, 24.12.2015

Poza potrzebami mamy jeszcze pragnienia, aspiracje. Kurs może posłużyć nie tylko do uzdrowienia sytuacji, do poprawy warunków, ale i do rozwoju osobistego, pasji. Warto pytać się siebie o to, czego się naprawdę pragnie, zanim zdecydujemy się zapłacić za szkolenie. Bez tego możemy stać się bardzo nieuważni. Stwierdzimy, że kurs wcale nam nie odpowiada, że tracimy tylko czas (choć w tym samym momencie ktoś inny może doznawać oświecenia). »

Odczyt energetyczny dla trudnej sytuacji z terroryzmem

Odczyt energetyczny dla trudnej sytuacji z terroryzmem

Autor Paweł Karwat, 29.11.2015

Ostatnimi czasy wszyscy doświadczamy okrucieństwa terroryzmu, z tym że jedni pośrednio, inni bezpośrednio. Może się wydawać, że świat oszalał i że zaraz przyjdą do nas. Jakie perspektywy pokazuje odczyt energetyczny? »

Co takiego oferuje Huna?

Co takiego oferuje Huna?

Autor Paweł Karwat, 29.11.2015

Gdy mówi się o Hunie można mieć różne pojęcia. Istnieją dwie główne szkoły Huny na Zachodzie - szkoła Longa (amerykańskiego pisarza New Age - jak nazywa go Wikipedia) oraz szkoła Kinga (Serge Kahili King został wykształcony w tradycyjnym szamanizmie hawajskim przez adopcyjną wg hawajskich obyczajów rodzinę Kahili z Kauai). W tym momencie mówię o drugiej szkole i zarazem drugim rozumieniu Huny jako szamanizmie (choć oba mają ze sobą pewne rzeczy wspólne). »

Wymieniamy ze sobą informacje energie doświadczenia.

Wymieniamy ze sobą informacje energie doświadczenia.

Autor Paweł Karwat, 28.10.2015

Wszyscy jakoś to czujemy, ale nie zdajemy sobie z tego sprawy. Z kolei inni przesadzają z wzajemnym wpływem- nadmierne myślenie, że jest się poddanym czyjemuś wpływowi może dopiero go wywołać. »

Dlaczego wybuchają wojny?

Dlaczego wybuchają wojny?

Autor Paweł Karwat, 11.10.2015

Żyjemy w świecie, gdzie część przebywa w warunkach pokoju a część w piekle wojny. Trudno nie myśleć i nie mówić o fakcie wojny zajmując się uzdrawianiem. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Odmładzające zioła. Twój sposób na witalność i długowieczność

Autorka tej publikacji prezentuje całą gamę roślin, które mają właściwości lecznicze i odmładzające. Ten poradnik przybliży Ci ich zastosowanie w zależności od indywidualnych potrzeb. Dolegliwości, które wpływają na proces starzenia są związane z przemianą materii, odkładaniem się złogów wapnia i cholesterolu oraz nadmierną wagą. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj 2017

Czy świat nieuchronnie zmierza w stronę konfrontacji? Czy czeka nas odwrót od demokracji? Czy wrócą granice? Czy wygra autokratyczny nacjonalizm? Zapraszam do lektury prognozy na maj 2017
więcej »