Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Astrologia

Gen samotności i jego astrogeneza

Autor Andrzej Cedzyński, 22.08.2010

Obserwując znajomych i postacie ze szklanego ekranu zauważyłem, że wokół znaku Wodnika koncentruje się spora dawka samotności, wyalienowania czy izolacji. Przyglądałem się również innym znakom i śmiało mogę powiedzieć, że Wodnik nosi w sobie ''gen samotności''. Więcej >>> »

Joga śmiechu - terapia dla zdrowia

Joga śmiechu - terapia dla zdrowia

Autor nianiaogg, 15.08.2010

Szczery i spontaniczny śmiech to samo zdrowie. Śmiejąc się nie tylko poprawiamy sobie nastrój, ale również pozytywnie oddziałujemy na nasze ciało. No dobrze, ale co zrobić, kiedy nie mamy absolutnie żadnych powodów do śmiechu? Zapisać się na Jogę Śmiechu. »

Twoje wibracje

Twoje wibracje

Autor wysokie wibracje, 04.08.2010

Już po 15:00, połowa dnia za nami. Proponujemy zatrzymać się na chwilę i spróbować zaobserwować co dzieje się w Tobie - Tu i Teraz. Zamieszczamy krótkie wizualizacje. Zwolnij i przystań - dosłowinie na 5 min- świat się od tego nie zawali, a Ty będziesz miał okazję poczuć inną jakość siebie. »

Praca z własnym Mitem

Praca z własnym Mitem

Autor Robert Palusiński, 01.08.2010

Niezwykle transformujące i zmieniające życie warsztaty dwóch doktorów psychologii z USA - Davida Feinsteina i Stanleya Krippnera opierające się na pracy nad własnym mitem stają się coraz bardziej popularne w Polsce. Więcej o metodzie... »

Mąż bałaganiarz- jak sobie radzić?

Mąż bałaganiarz- jak sobie radzić?

Autor nianiaogg, 21.07.2010

Jest cudowny, troskliwy, pracowity, kochający - ale te ciągłe skarpety na podłodze! Jak można być takim bałaganiarzem?! Wykrzykujesz po raz chyba już setny! Mąż zaś uparcie zostawia skarpety na środku pokoju i nie odnosi kubka po kawie do zlewu. Czy da się żyć z mężem bałaganiarzem? A może można go wychować? Kilka sposobów na radzenie sobie z tym, że ''mój mąż nie sprząta''. »

Muzyka z głębi duszy

Muzyka z głębi duszy

Autor Przemysław Igiel, 14.07.2010

Zapraszamy do zatopienia się w brzmieniu dźwięków płynących prosto z serca. Namiastka twórczości Hafiz-a. »

Jak być teściową z piekła rodem?

Jak być teściową z piekła rodem?

Autor nianiaogg, 02.07.2010

Twoja synowa Cię uwielbia? Twój zięć bez okazji kupuje Ci kwiaty? Jak możesz tak rujnować budowany przez lata wizerunek teściowej z piekła rodem! Zastosuj się do porad i zostań teściową z piekła rodem! »

Mądrości huny czyli miłości i radości bycia razem

Mądrości huny czyli miłości i radości bycia razem

Autor Justyna Rychlewska-Suska, 27.06.2010

O Hunie i szukaniu odpowiedzi na frapujące nas pytania: Jak poznać właściwego mężczyznę? I skąd wiedzieć, że to właśnie ten? Dlaczego zawsze wiążę się z dominującym partnerem? Czy jest jeszcze sens się angażować? »

Tantra czyli praca z energią

Tantra czyli praca z energią

Autor Grzegorz Halkiew, 26.06.2010

Wprowadzenie do warsztatów Tantry, czyli energii miłości, która mylnie w naszej kulturze głównie kojarzona jest z sexem. W buddyzmie Tantra oznacza przede wszystkim pracę z energiami, a energia seksualna jest jedną z wielu form energii. Więcej o istocie tych enegrii ... »

Astrologiczna prognoza na czerwiec

Astrologiczna prognoza na czerwiec

Autor Piotr Gibaszewski, 03.06.2010

Astrologiczna prognoza na czerwiec. Co nas czeka w kolejnym miesiącu? Dokąd zmierza świat po serii dramaturgicznych doświadczeń: katastrofie w USA, powodzi w Środkowej Europie, ekonomicznych zawirowaniach w Grecji. »

Medytacja dla osób cierpiących na migreny oraz kobiet w ciąży

Medytacja dla osób cierpiących na migreny oraz kobiet w ciąży

Autor Elżbieta Ellis, 27.04.2010

Każdy z nas wie jak zbawiennie na ciało i ducha wpływa medytacja. Istnieją różne techniki i odmiany sprzyjające konkretnym stanom. Ta metoda posłóży przyszłym mamom i osobom nękającymi się z chronicznymi bólami głowy. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

23 września Święto Plonów - święto żniw - celtyckie święto Mabon

23 września jest celtyckim świętem zwanym Mabon. Ten dzień jest jednocześnie początkiem jesieni, kończy okres lata i letniego ciepła. Dzień ten różni się od wszystkich innych w roku tym, że długość dnia jest taka sama jak długość nocy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »