Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka

Czapka uśmiechu

Autor nianiaogg, 30.12.2010

Zbliżający się koniec roku sprzyja podsumowaniom, przemyśleniom i nie zawsze pozytywnym odczuciom. Dla wszystkich, którzy nie mają już siły na uśmiech, a wymaga tego od nich praca, przedstawiamy nowy wynalazek przywołujący odpowiednią postawę w trybie natychmiastowym. »

1. Urodziny !

1. Urodziny !

Autor ezoter.pl, 20.12.2010

Dziś portal Ezoter.pl - portal z duszą, obchodzi swoje pierwsze Urodziny. »

Komunikacja damsko-męska, czyli o godzeniu ognia z wodą

Komunikacja damsko-męska, czyli o godzeniu ognia z wodą

Autor Jacek i Wojtek, 16.12.2010

Dlaczego one nas nie rozumieją, dlaczego my tego nie czujemy, jak do nich mówić, żeby było dobrze. O tym i kilku jeszcze istotnych kwestiach, ujetych w siedem ważnych wniosków. »

Pure Party

Pure Party

Autor ezoter.pl, 14.12.2010

Dużo więcej niż pierwsza w Polsce impreza wolna od alkoholu z wyłącznie wegetariańskim cateringiem. To przestrzeń i czas na zabawę i taniec do doskonałych setów spiritual music przeplatanych z dobrze znanymi klasycznymi hitami, w gronie osób nadających na tych samych falach. Pulsującym muzycznym rytmom, przeplatanych tak by można było się i wytańczyć, i wyciszyć, towarzyszą specjalnie przygotowane rarytasy kuchni wegetariańskiej. »

Podziel się opinią

Podziel się opinią

Autor ezoter.pl, 09.12.2010

Wyraź sowje zdanie na temat portalu Ezoter.pl i zgarnij fantastyczne nagrody! »

Prezent Mikołajkowy

Prezent Mikołajkowy

Autor jacmat12, 06.12.2010

Dziś Mikołajki. Wspaniały czas do obdarowywania się prezentami. Warto byście przeczytali ten artykuł zanim zdecydujecie na wręczycie drugiej osobie drogiego podarunku z najwyższej półki. A my życzymy Wam dużo radości w tym wyjątkowym dniu i również mamy prezent! »

10 powodów aby wyrzucić telewizor

10 powodów aby wyrzucić telewizor

Autor nianiaogg, 01.12.2010

Ciekawi jesteśmy jaki nasi ezoterowi czytelnicy mają stosunek do posiadania telewizora. Potrafisz bez niego żyć? A może nie wyobrażasz sobie życia z nim? Przedstawiamy argumenty przemawiająca bardziej za tą drugą opcją :) Jak jest u Was? »

Odpoczywanie sprawia, że jesteśmy mniej szczęśliwi

Odpoczywanie sprawia, że jesteśmy mniej szczęśliwi

Autor nianiaogg, 28.11.2010

Wczoraj większość z nas przeleżała do góry brzuchem. Pomijając pracoholików, ci którzy mieli wolne, przynajmniej w pewnym zakresie, odpoczywali. Jak dowodzą jednak psycholodzy, odpoczywanie wcale nie sprawia, że jesteśmy szczęśliwi (choć oczywiście, odpoczynek jest konieczny dla zachowania zdrowia. Inaczej grozi nam chroniczny stres). A dlaczego odpoczywanie nie przynosi szczęścia? Bo jesteśmy inteligentniejsi od zwierząt i za dużo myślimy, ot co! »

Czego nie mówić przyjaciółce

Czego nie mówić przyjaciółce

Autor LaDiva, 25.11.2010

Możesz masz w swoim otoczeniu przyjaciółkę, która nie ma pary? Osamotnione osoby zawsze są narażane na porady. Dawane w dobrej wierze przez całe otoczenie, często mają całkowicie przeciwne efekty. Sprawdź jak rozumiane mogą być twoje komunikaty. »

Jak poprawić sobie nastrój

Jak poprawić sobie nastrój

Autor nianiaoogg, 22.11.2010

Zamieszczamy krótkie i proste ćwiczenie na poprawę nastroju. Przerwanie spirali narzekania i wiecznego niezadowolenia jest łatwiejsze niż myślisz! Sprawdź ile frajdy możesz z tego mieć! »

Poproszę rozmiar SEXI

Poproszę rozmiar SEXI

Autor Katarzyna Żuk, 15.11.2010

Zmagania z wagą bywają częstym problemem kobiet. Celem tych potyczek z własnym ciałem jest dobre samopoczucie i ładny wygląd. Czy istnieje rozmiar SEXI? Jak sprawić, żeby czuć się wspaniale we własnej skórze, a do tego być seksowną? Jak zapatrywali się na to... starożytni filozofowie? »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

8 kroków do pozbycia się bólu pleców. Naturalne metody na dolegliwości pleców szyi ramion bioder kolan i stóp

Wiele osób skarży się na bóle pleców, ramion, szyi czy stawów. Podstawową przyczyną takich dolegliwości jest układ mięśniowo-szkieletowy, który sami nieprawidłowo eksploatujemy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »