Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Rozrywka Najpopularniejsze Sztuka

Muzyka z głębi duszy

Autor Przemysław Igiel, 14.07.2010

Zapraszamy do zatopienia się w brzmieniu dźwięków płynących prosto z serca. Namiastka twórczości Hafiz-a. »

Koncert Dona Conreaux

Koncert Dona Conreaux

Autor Dorota Pasalska, 05.07.2010

Relacja z koncertu Dona Conreaux, który gościł we Wrocławiu w Auli Leopoldina. Ryzykowny zabieg udostępnienia nagrań czegoś, czego ''nagrać'' się nie da, a ściślej mówiąc, nie da się przekazać energii, która towarzyszy występom na żywo. »

Jak być teściową z piekła rodem?

Jak być teściową z piekła rodem?

Autor nianiaogg, 02.07.2010

Twoja synowa Cię uwielbia? Twój zięć bez okazji kupuje Ci kwiaty? Jak możesz tak rujnować budowany przez lata wizerunek teściowej z piekła rodem! Zastosuj się do porad i zostań teściową z piekła rodem! »

Zamień wirtualne uściski na prawdziwe

Zamień wirtualne uściski na prawdziwe

Autor nianiaogg, 01.07.2010

Przeciwnicy przenoszenia całego życia do sieci narzekają, że Internet nie zastąpi prawdziwego pocałunku, uścisku czy bicia drugiego serca. Japończycy chcą nam jednak udowodnić, że przez Internet można zostać nawet całkiem realnie przytulonym. W jaki sposób? »

Jak zrobić bęben szamański

Jak zrobić bęben szamański

Autor Krzysztof ''Żuczek'' Kolba, 29.06.2010

Któż z nas nie marzy o głęboko brzmiącym indiańskim bębnie. Wprawdzie można go zamówić za naprawdę nieduże pieniądze, ale można też zrobić go samemu. Zdradzamy wam sposób wykonania takiego bębna (sami zobaczycie, iż nie jest to takie proste). Zawsze jednak bardziej cieszy własna praca, niż coś co się kupuje gotowe. »

10 cech najgorszego lidera

10 cech najgorszego lidera

Autor Kamila Malanowicz, 22.06.2010

Dzisiaj pokuszę się o scharakteryzowanie 10 najbardziej negatywnych cech menedżera. Bo i ile w czasach pomyślnej koniunktury skutki działania złych liderów nie są zbytnio widoczne, to jednak złe przywództwo w czasie spowolnienia gospodarczego może doprowadzić przedsiębiorstwo i Ciebie na skraj katastrofy. »

Kobieta (nie)Perfekcyjna

Kobieta (nie)Perfekcyjna

Autor Beti Markowska, 16.06.2010

Perfekcjonizm bywa groźny zarówno dla nas, jak i dla naszego otoczenia. Wcześnie wykryty daje szanse wyleczenia. Kim jest Kobieta Perfekcyjna? Może ją znasz? Może jest nią twoja matka, przyjaciółka, a może twój partner? Może sama jesteś Kobietą Perfekcyjną? »

Podróże- w czym tkwi fenomen?

Podróże- w czym tkwi fenomen?

Autor Rafał Nowak, 04.06.2010

Jak spędzasz swoje weekendy i urlopy? Odpoczywasz nic nie robiąc, czy jesteś aktywny? Felieton ''nawróconego'' urlopowicza, który odkrył jak smakuje poznawanie nowych ludzi, miejsc i kultur. »

Wróżenie z fusów

Wróżenie z fusów

Autor Ernest Kaszowski, 21.05.2010

Zbliża się weekend, czas sprzyjający na spotkania z przyjaciółmi. Co powiecie na wieczorek z wróżeniem z fusów? Oto mała instrukcja do przygotowania się do ceremoniału. »

Jak się nie odchudzić - poradnik

Jak się nie odchudzić - poradnik

Autor Beata Markowska, 18.05.2010

Gdy na imieninach ciocia dołoży ci trzeci kawałek tortu, broń boże nie odmawiaj. Nigdy, przenigdy nie kończ posiłku z poczuciem lekkiego niedosytu. Ogólnie wskazane jest dojadanie, zwłaszcza tuż przed pójściem spać. Pamiętaj siłownia to twój wróg, nawet wchodzenie po schodach może zabić. Gdy wpadniesz na pomysł kolejnej diety, katuj się i głódź. Beata Markowska doradza co zrobić, żeby utrzymać nadwagę. »

Magia Życia

Magia Życia

Autor Dorota Błońska, 14.05.2010

Każdy z nas zapewne miał okazję odczuć siłę przyciągania w kontaktach partnerskich i międzyludzkich. Jak i na jakich płaszczyznach działa przeczytacie w tym artykule. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Najgorszy z błędów i jego naprawa

Z perspektywy praktyk i doświadczeń szamańskich, moich i nie tylko mogę z całą stanowczością powiedzieć o jednym z błędów, jaki popełnia każdy człowiek, w tym ja, i nazwać go najgorszym. Jest to błąd najgorszy w tym sensie, że jest podstawowy. Podbudowuje całą egzystencję dotkniętą cierpieniem i nieszczęściem, niespełnieniem. Ten błąd mógłbym nazwać technicznie ignorancją swojego wewnętrznego doświadczenia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na grudzień 2020

O głośnej już koniunkcji Jowisza z Saturnem wraz z ich ingresem w znaku Wodnika i o wodnikowych ideach, które zaczną się przejawiać, o zaćmieniu Słońca i tranzycie węzłów księżycowych przez pas Strzelec - Bliźnięta.
więcej »