Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Sekrety podtrzymywania energii miłosnej

Autor Leszek Żądło, 03.05.2010

Jeśli chcesz wiedzieć w jaki sposób znaleść partnera i stworzyć z nim związek, w którym obie strony odczują harmonię i spełnienie polecam zapoznanie się z tajnikami Tantry - energii miłości. »

Nasz ekspert
Prognoza astrologiczna na maj 2010

Prognoza astrologiczna na maj 2010

Autor Piotr Gibaszewski, 03.05.2010

"...Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie..." (Ew. Św. Łukasza 21.11) »

Ogłoszenia
VISHMATMAK GURUDEV JANGLIDAS MAHARAJ W POLSCE

VISHMATMAK GURUDEV JANGLIDAS MAHARAJ W POLSCE

Autor Małgorzata Pieprzak, 03.05.2010

Krótka historia o Om Gurudev i jego podopiecznych. Wy również możecie mieć okazję doświadczyć niesamowitej energii Atmy- już w maju - podczas jego wizyty w Polsce. Zamieszczamy harmonogram pobytu. »

Baśnie
O Rzucaniu Kamieniem i Wspinaniu się na Własne Szczyty

O Rzucaniu Kamieniem i Wspinaniu się na Własne Szczyty

Autor Artur Król, 02.05.2010

Majowy weekend sprzyja refleksjom wszelakim - w jaki sposób myślisz o swoich współpracownikach, sąsiadach, kolegach? Są różne sposoby patrzenia na ludzi, którzy coś osiągnęli. Jedni powiedzą "Bogaty bo złodziej", drudzy zobaczą jak sami mogą zdobyć swoje bogactwo. Mała przypowieść o różnych podejściach do osiągnięć. »

Terapie Naturalne i Zdrowie
Zdrowie i uroda z Ayurvedą

Zdrowie i uroda z Ayurvedą

Autor Ryszard Skarbek, 30.04.2010

Wg Ayurvedy, najstarszej medycyny naturalnej pochodzącej z obszaru Indii i Sri Lanki, ciało i psychika są ze sobą ściśle połączone. O tym jak zadbać o równowagę między tymi dwoma obszarami dowiesz się z poniższego artykułu. »

Filozofia i religia
Hermetyzm

Hermetyzm

Autor Piotr Gibaszewski, 30.04.2010

Skąd się wzięło pojęcie "hermetyczny", czym jest hermetyzm, co to za wiedza, jakie ma źródła i korzenie? Autor stawia teorię, że wszystkie europejskie nauki ezoteryczne i duchowe mają swoje źródło w starożytnym hermetyzmie. Czym więc jest egipska i grecka nauka o Hermesie Trzykroć Wielkim. »

Magia Anioły
Pomocne Anioły i Archanioły

Pomocne Anioły i Archanioły

Autor Finetka, 29.04.2010

Niektórzy uważają je za bardzo dobrego przyjaciela, inni za niewidzialnego opiekuna, cennego przewodnika lub nawet za gwiazdę przewodnią, świetlną i bezosobową energię, bezposrednie połączenie z Wyższa Siłą do której możemy odwoływać się w trudnych chwilach. Oto spis Aniołów i Archaniołów, oraz metody ich przywoływania. »

Duchowy Rozwój
Starożytna wiedza w nowoczesnym biznesie

Starożytna wiedza w nowoczesnym biznesie

Autor Leszek Żądło, 28.04.2010

Artykuł Leszka Żądły o technikach Huny, które można wykorzystać w świecie biznesu, by Twój interes przynosił nie tylko dochody, ale i dobro - zarówno dla właściciela firmy jak i klientów. »

Kuchnia
Wiosna - przemiana drzewa

Wiosna - przemiana drzewa

Autor Anna Krasucka, 27.04.2010

Człowiek rodzi się w przemianie Drzewa. To początek, narodziny i dzieciństwo - szybki wzrost. Symbolizuje klasyczne Yang wiosny - nasiona szybko kiełkują, rośliny puszczają młode pędy, a promienie słoneczne ponownie przybierają na sile. O wiośnie w kuchni Anna Krasucka. »

Najpopularniejsze Duchowy Rozwój
Medytacja dla osób cierpiących na migreny oraz kobiet w ciąży

Medytacja dla osób cierpiących na migreny oraz kobiet w ciąży

Autor Elżbieta Ellis, 27.04.2010

Każdy z nas wie jak zbawiennie na ciało i ducha wpływa medytacja. Istnieją różne techniki i odmiany sprzyjające konkretnym stanom. Ta metoda posłóży przyszłym mamom i osobom nękającymi się z chronicznymi bólami głowy. »

Duchowy Rozwój
Rzeźbienie autentycznego człowieka

Rzeźbienie autentycznego człowieka

Autor Danuta Wachowska, 26.04.2010

Podobnie jak rzeźbiarz Ty możesz wyrzeźbić samego siebie. Z tym artykułem poznasz technikę rzeźbienia. Każdy artysta znający ten styl pracy wie, że dzieło jego rąk powstaje poprzez odrzucanie zbędnych części materiału rzeźbiarskiego. O tym jak jest z człowiekiem i co należy porzucać. »

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Naukowe (psychotroniczne) poznawanie czakr - czy i jak to możliwe?

Co to jest nauka? Wytwór człowieka, to sposób pozyskiwania i organizowania wiedzy. Co to oznacza? Że nauka jako wytwór nie wnosi do samego aktu poznania niczego. To poznanie wnosi wszystko do nauki. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »