Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 03.10 - 09.10

Autor Piotr Gibaszewski

Optymistyczne plany, ciekawe pomysły i interesujące cele – pod takim znakiem stać będzie dla Ciebie ten fantastyczny tydzień. Przypływ energii psychicznej, doskonały nastrój i wysoką sprawność intelektu przynoszą Ci znakomite wpływy trygonów Słońca, Wenus i Marsa, oraz sekstyli Jowisza, co sprawia, że znacznie  lepiej zaczniesz sobie radzić z codziennymi, zwykłymi, drobnymi, ale męczącymi i irytującymi problemami. Zdecydowanie poprawią się Twoje relacje ze współpracownikami, przyjaciółmi i członkami rodziny. Jest więc szansa na uśmierzenie napięć, konfliktów i sporów, które zatruwały Twoje układy – zarówno zawodowe, jak i towarzyskie. Z pewnymi zawirowaniami musisz się liczyć na polu partnerskim i w związkach. Początek jesieni może się okazać się wyjątkowo łaskawy zwłaszcza dla tych z Was, którzy cierpieli z powodu samotności lub nie mogli się pozbierać po zaliczonych rozczarowaniach i porażkach. To idealny moment na to, by ruszyć w poszukiwaniu swojej drugiej połówki.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 03.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Października
Koniunkcja Saturna oraz kwadratura Urana jest ważnym sygnałem dla urodzonych w II i III dekadzie znaku. Od pewnego czasu w Waszym życiu dochodzi do intensywnych zmian, rewolucyjnych... »
Roczny: 2022
Dla większości z was, zwłaszcza dla urodzonych w II i III dekadzie znaku, nadszedł czas trudnej próby, twardej weryfikacji osiągniętych celów, konfrontacji ze swoimi... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Czarna księga karmy dla zwierząt. Szokujące praktyki producentów

Jeśli dla swojego pupila kupujesz gotową karmę wyprodukowaną przez olbrzymi przemysł, to powinieneś zapoznać się z szokującymi odkryciami Autora, które przerażają właścicieli psów, kotów, papug a nawet gryzoni. Miłośnicy zwierząt bez zastanowienia płacą za suchą karmę więcej niż za pieczeń wołową, a za mleko dla kota więcej niż za to dla ludzi. Dlaczego więc zwierzęta domowe tak często chorują i pojawiają się u nich alergie, nadciśnienie czy rak? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »