Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 30.01 - 05.02

Autor Piotr Gibaszewski

Wykorzystaj ten bardzo dobry czas na przeprowadzenie niezbędnych zmian w swoim wizerunku, wyglądzie, stylu i zachowaniu. Koniunkcja Słońca, trygon Marsa oraz sekstyl Jowisza sprawiają, że możesz liczyć na doskonały nastrój, wysoką sprawność, zdrowie i kondycję. Może więc warto popracować nad sylwetką, zrzucić zbędne kilogramy, kupić lepsze ciuchy, uważniej spojrzeć na siebie w lustrze? Pora roku jest ku temu idealna, gdyż masz sporo czasu na to, by się przygotować do wiosennego miłosnego polowania. Jednak nie warto czekać na ciepło i słońce, lecz już należy coś robić, co poprawi Ci samoocenę i wzmocni poczucie własne wartości. Wysyłaj pozytywną energię zapraszając do swojego życia kogoś, z kim poczujesz duchową jedność i harmonię, dzięki czemu raz na zawsze zapomnisz o tym, czym jest samotność i smutne weekendy przed telewizorem. Zdobycie partnera i miłosne sukcesy przychodzić Ci będą niemal bez wysiłku, stresu i napięcia. W niedzielę musisz zachować uwagę i spokój. Pełnia Księżyca może przynieść duże skoki nastroju, kondycyjne i zdrowotne osłabienie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 05.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Lutego
Mimo dopadającej Cię niekiedy irytacji i napadów złego nastroju, zdecydowana większość Twoich spraw idzie w bardzo dobrym kierunku. Przyczyną sporego zamieszania, zdrowotnych i... »
Roczny: 2023
Nie brakowało wam w ostatnich latach trudnych testów, twardych lekcji, rozczarowujących doświadczeń i strat. Zwłaszcza urodzeni w II i III dekadzie znaku mogą mieć poczucie, że... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zamrożony ogień

Jeden chciał dosięgnąć słońca - Bursztyn dostał, zamrożony ogień. Drugi w niebie chciał żeglować - Szafir dostał, wiatru chłodny powiew. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »