Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 23.05 - 29.05

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą znakomity, przyjemny, optymistyczny i wesoły tydzień. Miłe i zachęcające wpływy trygona Słońca oraz sekstylów Marsa i Jowisza sprawiają, że na wiele swoich problemów, trosk i zmartwień spojrzysz z nieco większym dystansem. Dojdziesz do słusznych wniosków zakładając, że nie ma powodów do obaw, że dasz sobie radę z wyzwaniami, pracą i nauką. Twój nastrój i humor poprawi wspaniała wiosenna pogoda i mnóstwo słońca, co pozwoli Ci solidnie odpocząć, zrelaksować się, zregenerować ciało, umysł i psychikę – zwłaszcza, że to tydzień z długim weekendem w tle. Najwięcej powodów do radości możesz się spodziewać na polu miłosnym i uczuciowym. Wreszcie znajdziesz czas na to, by bardziej o siebie zadbać, by zapewnić sobie więcej komfortu i przyjemności. To doskonała okazja, by pogadać z partnerem, by rozwiązać stare, nabrzmiałe problemy. Nieco słabiej zapowiadają się te dni na polu umysłowym. Kwadratura Merkurego każe solidnie się przyłożyć do ważnych egzaminów i zaliczeń.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.05
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Maj
Maj zapowiada się dla Was pod znakiem stresu, nerwów, pogodni, zmęczenia i emocjonalnego napięcia. Koniunkcja Saturna oraz kwadratura Urana sprawiają, że w dużym pośpiechu, pod... »
Roczny: 2022
Dla większości z was, zwłaszcza dla urodzonych w II i III dekadzie znaku, nadszedł czas trudnej próby, twardej weryfikacji osiągniętych celów, konfrontacji ze swoimi... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zachcianki pod kontrolą

W jednej minucie ogarnia cię przemożna ochota na jakiś rodzaj jedzenia i nie jesteś w stanie się powstrzymać, by nie pobiec do pobliskiego sklepu i zjeść możliwie jak najszybciej pożądany produkt. Czując ogromne szczęście i błogość, wkładasz do ust? najczęściej czekoladę, ciasta, ciasteczka, chipsy, lody oraz na przekąski słone lub pikantne? Czy i tobie zdarzają się podobne sytuacje? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »