Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 18.02 - 24.02

Autor Piotr Gibaszewski

Pewnego rodzaju poczucie stagnacji, które Was dopadło, dla wielu z Was może być niemal błogosławionym stanem. Zwłaszcza ci z Was, którzy mają za sobą ciężkie chwile, długie miesiące intensywnej pracy, stresu, walki i zmagań, mają szansę odprężyć się i uspokoić. Taki stan bierności i uspokojenia emocji pomoże Wam odzyskać równowagę psychiczną, zdrowie i dobrą kondycję. Nieco mniej powodów do zadowolenia mogą mieć zaś ci, których stan apatii i zastoju zaczyna wiązać się z realnymi kłopotami finansowymi, zawodowymi i rodzinnymi. Zwłaszcza urodzeni w I dekadzie znaku muszą się mocno wziąć do roboty, gdyż dalsze czekanie na cud i magiczną przemianę jest wyłącznie ucieczką i oszukiwaniem się. Kwadratura Wenus sprawia, że stan wstrzymania obrotów i zwolnienia tempa życia łatwo może przerodzić się w znudzenie, lenistwo, marnowanie czasu na jałowe dyskusje, deklaracje i niezbyt wyszukaną rozrywkę. Urodzeni zaś w III dekadzie znaku nie będą narzekać. Sekstyl Jowisza pozytywnie nastroi Wasz umysł, inteligencję i biznesową kreatywność.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.02
Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.02
Przed nami trudny, chwilami nieprzyjemny i nerwowy tydzień, w którym ani nie będziemy się cieszyć urokami zimy, a na wiosnę jest dużo za wcześnie. Jak więc zapowiadają się nadchodzące dni? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Luty
Od pewnego czasu dokucza Ci poczucie zmęczenia, znużenie i senność. Masz wrażenie, że gdzieś ucieka energia, moc i siły, a Tobie ciężko się jest zmobilizować do zdecydowanego... »
Roczny: 2019
Nikt tak jak ty lepiej nie rozumie zasady, że zwykle rozwijamy się poprzez przesilenia, zwroty, przełomy, a nawet kryzysy. Jednak wcale ci to nie przeszkadza, gdyż lubisz wyzwania, postęp,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Anastazja: istnieje dla tych, dla których istnieje.

Anastazja to pierwsza książka z serii Dzwoniące Cedry Rosji. Opowiada ona historię podróży handlowej przedsiębiorcy Władimira Megre do syberyjskiej tajgi w 1995 roku, gdzie był on świadkiem niezwykłych zjawisk duchowych związanych z dzwoniącymi cedrami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »