Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 17.12 - 23.12

Autor Piotr Gibaszewski

Kwadratura Wenus sprawia, że teraz, gdy masz ochotę poddać się świątecznemu nastrojowi, dopada Cię zmęczenie i lekka irytacja. Jednak nietrudno to wyjaśnić. Długo Ci się zbierało na ważną rozmowę z bliskimi, przyjacielem lub partnerem. Ciągły pośpiech, proza życia, gonitwa i codzienna bieganina mocno utrudniają kontakty i otwarcie serca. To jednak nie jest w Twoim stylu, by ciągle o coś zabiegać, walczyć, zmagać się z jakimiś mniej lub bardziej prawdziwymi problemami. Na szczęście ten nerwowy czas się już kończy. Gdy wszystko staje na głowie, zawsze jest jakiś dobry i skuteczny sposób na to, by znaleźć czas na sympatyczną pogawędkę. Przyjazne i wspierające wpływy sekstyla Jowisza pozwolą Ci zapanować nad negatywnymi emocjami, stresem i napięciem. Pamiętaj o tym, że jesteś mistrzem w prowadzeniu negocjacji, inteligentnym rozmawianiu na najbardziej nawet trudne i ciężkie tematy. Pokażesz zatem w tym tygodniu prawdziwą klasę.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Dla wszystkich czytelników! »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Grudzień
  Nie był to dla Ciebie łatwy i spokojny rok. Napięcie, stres i zmagania niosły z sobą kwadratury Jowisza i Urana. O ile z reguły wiesz, czego chcesz, tak w mijającym roku... »
Roczny: 2018
O świętym spokoju i stabilizacji możesz zapomnieć. Czeka Cię jednak ciekawy, nieco zwariowany, ale wesoły, pełen niespodzianek i zaskakujących zwrotów sytuacji rok. Kwadratura... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Subosobowości - role jakie przyszło nam grać

Nasze ego nie jest monolitem - oznacza to, że zamieszkują w Nas różne części, fragmenty, postacie. Część z nich sobie uświadamiamy. Jestem inna w pracy, inna w relacjach z przyjaciółmi. Zależnie od sytuacji zmienia się mój nastrój i zachowanie, podejmuje inne decyzje. Pewne części nas, pojawiają się nagle, co jakiś czas. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2018

O tym, jak wybuchają wojny, czyli konflikt na Morzu Czarnym, o ostrym półkrzyżu, nadciągającym kryzysie ekonomicznym - pierwsze podsumowania mijającego roku. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2018.
więcej »