Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 21.09 - 27.09

Autor Piotr Gibaszewski

Optymistyczne plany, ciekawe pomysły i interesujące cele – pod takim znakiem stać będzie dla Ciebie ten tydzień. Przypływ energii psychicznej, lepszy nastrój i wyższą sprawność intelektu przynoszą Ci przyjazne wpływy trygonów Słońca i Merkurego oraz sekstyla Marsa, co sprawia, że lepiej zaczniesz sobie radzić z codziennymi, zwykłymi, drobnymi, ale męczącymi i irytującymi problemami. Zdecydowanie poprawią się Twoje relacje ze współpracownikami, przyjaciółmi i członkami rodziny. Jest więc szansa na uśmierzenie napięć, konfliktów i sporów, które zatruwały Twoje układy – zarówno zawodowe, jak i towarzyskie. Nieco bardziej nerwowo zapowiadają się te dni w kontaktach uczuciowych i w związku. Opozycja Wenus podgrzeje atmosferę, obudzi silne emocje, pasje i namiętności. Może to wywołać seksualne poruszenie, ale również spory, kłótnie, konflikty i nieporozumienia. Stawiaj zatem na spokojny dialog, mów szczerze, ale bez agresji, o tym, co czujesz, co Cię boli i martwi. Nie krytykuj partnera, lecz stawiaj na to, co Was łączy i motywuje do rozwoju.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 14-20.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 14-20.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 26.09
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Wrzesień
Po całkiem spokojnych wakacjach czeka Cię niezbyt miły powrót do codziennej rzeczywistości. Męcząca Cię od wielu miesięcy kwadratura Urana znów zmusi Cię do solidnego galopu... »
Roczny: 2020
Urodzeni w I dekadzie znaku poczują mocno i wyraźnie twarde zderzenie z rzeczywistością. Koniunkcja Saturna oraz kwadratura Urana boleśnie przypomną wam o zaległościach, popełnionych... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zarabianie to pomaganie

Finanse bywają poważnym problemem, który potrafi rozstrajać nasze życie zewnętrzne i wewnętrzne. Kwestia nie polega jednak na tym, że na ogół brakuje nam możliwości. Po prostu nie mamy motywacji, która mogłaby wykrzesać z nas pasję do działania i zmiany swojej sytuacji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »