Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 18.06 - 24.06

Autor Piotr Gibaszewski

 

Nie masz teraz zbyt wiele czasu na amory, na miłość i seks, ale serce nie sługa i nawet w tym wirze spraw i codziennych problemów do rozwiązania silne uczucie spadnie na Ciebie, niczym grom z jasnego nieba. Opozycja Wenus, oraz koniunkcja Marsa, sprawiają, że miłość może się pojawiać z zaskoczenia, wtedy gdy się jej nie spodziewamy. Kiedy bardzo Ci zależało na znalezieniu wartościowego partnera, los nie dawał Ci wielkich nadziei. Gdy Twoja dusza wzdychała, pragnęła czułości i ciepła, nikt nie nadchodził. Tym większe zatem przeżyjesz zaskoczenie, gdy w Twoim życiu pojawi się ktoś, kto pozwoli Ci spojrzeć na życie w inny sposób. Na wszystko w życiu masz plan, nawet na miłość. Wszystko chcesz poukładać i ustawić we właściwej hierarchii. Gdy jednak obudzi się w Tobie pasja, cały plan weźmie w łeb. Szalone emocje i zaskakujące zmiany wywołają dużo zamieszania. Jednak zrozumiesz, że to właściwa droga do szczęścia. Na sukces musisz jeszcze trochę poczekać, ale jest on już bliski. 

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.06
Ostatnie chwile kalendarzowej wiosny zapowiadają się niezwykle ekscytująco. Za chwilę witamy lato i wakacje? Co nas zatem czeka w tym wyjątkowym tygodniu? Jak zapowiada się początek urlopu i wakacyjnych wyjazdów? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Czerwiec
  Niezwykłe tempo i chęć nadrobienia zaległości, wysoko ustawiona poprzeczka, oraz mocno rozkręcone ambicje i plany to konsekwencje koniunkcji Marsa, która sprawia, że... »
Roczny: 2018
O świętym spokoju i stabilizacji możesz zapomnieć. Czeka Cię jednak ciekawy, nieco zwariowany, ale wesoły, pełen niespodzianek i zaskakujących zwrotów sytuacji rok. Kwadratura... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                                   


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Duchowe nauki Awatarów

Oto nauki wielkiego Awatara ? Boga, Istoty Najwyższej, które przekazuje jego posłaniec, emisariusz i ambasador ? przewodnik duchowy Jeffrey Armstrong. Dzieli się on z nami najgłębszą wiedzą przodków, mądrością starców z rdzennych kultur i wieczną prawdą o Matce Ziemi i jej dzieciach ? o nas. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »