Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2020

Autor Piotr Gibaszewski

Urodzeni w I dekadzie znaku poczują mocno i wyraźnie twarde zderzenie z rzeczywistością. Koniunkcja Saturna oraz kwadratura Urana boleśnie przypomną wam o zaległościach, popełnionych błędach, niezałatwionych sprawach i zaprzepaszczonych szansach. Nie da się już dłużej chodzić z głową w chmurach, żyć ideałami, marzeniami i wizjami. Konieczność zejścia na ziemię, konfrontacja z szarą rzeczywistością i prozą życia nie jest niczym przyjemnym, ale wyjdzie ci wyłącznie na dobre. Dzięki temu uruchomisz kreatywne myślenie, postawisz na pragmatyczne rozwiązania i skuteczność. Zaś urodzeni w II i III dekadzie znaku nie będą mieć najmniejszych powodów do narzekania. Przed wami całkiem przyjemny, spokojny, chwilami nawet leniwy rok. Ma to szczególnie korzystne znaczenie dla tych z was, którzy mają za sobą trudne doświadczenia, kryzys lub stratę. Odbudujecie poczucie bezpieczeństwa, odzyskacie wewnętrzną równowagę i dobre relacje z otoczeniem.

Kalendarium
Zima jest zwykle dobrym dla ciebie czasem. Masz wtedy spokój i okazję na ciekawe przemyślenia, wizje i pomysły. Tak też będzie w roku 2020, gdy będziesz się szykować do wdrożenia nowych przedsięwzięć i projektów. Wiosną trzeba się będzie jednak mocno wziąć do roboty. Od kwietnia do maja będziesz pod wpływem koniunkcji Saturna, co nie będzie miłe i przyjemne. I choć wyzwań i trudnych lekcji ci nie zabraknie, to nie ma mowy o kryzysie. Koniunkcja Marsa sprawi, że mimo problemów, zrobisz imponujący postęp, w błyskotliwy sposób pokonasz przeciwności, szybko staniesz na nogi po zaliczonej porażce lub rozczarowaniu. Druga połowa roku będzie zdecydowanie spokojniejsza. Zwłaszcza lato i wakacje zapewnią ci dużą porcję uciech, przyjemności, odprężenia i relaksu. Twarda rzeczywistość powróci w grudniu, gdy ponownie dostaniesz się pod wpływ koniunkcji Saturna. Ale znów będziesz mieć szczęście. Dokładnie w tym samym czasie aktywny zrobi się Jowisz. Jego koniunkcja pozwoli szybko pokonać nawrót kryzysu i zapewni ci fantastyczną hossę, serię widowiskowych sukcesów, osiągnieć i zwycięstw.

Energia, zdrowie
To całkiem dobry kondycyjnie i emocjonalnie rok, ale wiosną mogą cię dopaść dolegliwości, które będą konsekwencją niezdrowego stylu życia, zaliczonych kontuzji, przeciążeń, stresu i przemęczenia. To doskonały czas na rehabilitację, regenerującą dietę, sportową aktywność, jogę lub tai-chi. Latem i jesienią twój organizm odzyska balans i harmonię. Pod koniec roku zrób sobie dłuższy odpoczynek.

Praca, finanse, interesy
Szykuje się świetny, dynamiczny, ciekawy zawodowo i intelektualnie rok, więc warto się dobrze przygotować do czekających cię wyzwań. I choć wiosną może cię dopaść krótkotrwały kryzys, to jednak dzięki temu zmobilizujesz się, przeorganizujesz swoje plany, porzucisz to, co cię nie wspiera i wreszcie zaczniesz robić to, co jest twoim powołaniem i przeznaczeniem.

Miłość, związki, dom
Na wielkie uniesienia i szalone romanse nie możesz specjalnie liczyć. I choć samotność ci nie grozi, to jednak będziesz mieć na głowie wiele rzeczy, które nie pozwolą ci się całkiem poświęcić miłosnym poszukiwaniom. Ale to bardzo dobry rok dla tych z was, którzy są od pewnego czasu we dwoje, założyli rodziny, planują potomstwo. Odrobina stabilizacji bardzo dobrze wam zrobi i pomoże wreszcie się ustatkować.

Pani Wodnik
Wolność jest dla ciebie kwestią fundamentalną. Nawet mając na głowie rodzinę, dzieci, pracę lub interesy chcesz mieć poczucie, że jesteś sobą i robisz to, co kochasz. Uda ci się to w nadchodzącym roku idealnie. Nie trzeba się poświęcać dla bliskich, by mieć zarówno poczucie sukcesu, jak i rodzinną harmonię.

Pan Wodnik
Od czasu do czasu musisz dokonać zmiany, wstrząsnąć swoim życiem, zrobić coś nietypowego i kreatywnego. Tak też uczynisz w nadchodzących miesiącach. Dzięki temu poczujesz przypływ inspiracji, zrzucisz z siebie ciężary, blokady i ograniczenia. Dłuższy wyjazd, egzotyczne podróże, zmiana samochodu, pracy i stylu życia wyjdą ci na dobre.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 13-19.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 13-19.07
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 14.07
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 13.07 - 19.07
Miłosne poszukiwania i erotyczne podboje to doskonały pomysł na wakacje i letni wypoczynek. Trygon Wenus oraz sekstyl Marsa sprawiają, że Twoje ciało i umysł są bardziej zrelaksowane i... »
Miesięczny: Lipiec
Lato nie jest dobrym czasem na ambitne plany i cele. Kwadratura Urana sprawia, że brakować Ci może energii, konsekwencji i systematyczności. Ciężko Ci się będzie zmobilizować do pracy,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

VI Konferencja PSA 22-26.05.2014

VI Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego 22-26.05.2014 r. Warszawa i internet W stronę Słońca - astrologia i osobowość. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »