Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Rok 2017 do nudnych i stagnacyjnych nie będzie należeć, ale spore tempo i ruch będą tak naprawdę Twoim wyłącznie wyborem, nie zaś szarpaniną z losem i przeznaczeniem. Czekają Cię wyjątkowo przyjemne chwile, masa sukcesów, zadowolenie z tego, co robisz i czym się zajmujesz. Doskonałe wpływy trygona Jowisza będą nagrodą za ciężką pracę i poświęcenia. Przy stosunkowo niewielkim nakładzie sił, energii i pracy osiągniesz błyskotliwie rezultaty. Jako coś oczywistego przyjmiesz osiągnięcia i zdobycze, które kiedyś byłyby poza Twoim zasięgiem. Szybko okaże się, że poprzeczka była ustawiona zbyt nisko i stać Cię na coś zdecydowanie bardziej ambitnego. Wreszcie się oderwiesz od codziennego kieratu pracy i obowiązków. Czeka Cię sporo wyjazdów, atrakcyjne podróże, fascynujące przygody, nowe znajomości, przyjaźnie i kontakty. Nie ma zatem sensu brać na siebie jakichś poważnych deklaracji i zobowiązań, gdyż mogłyby Cię jedynie uwierać i przeszkadzać. Stawiaj na wolność i niezależność.

Kalendarium

Pierwsze dwa miesiące roku przyniosą sporą dawkę przyjemności, brak większych trosk i zmartwień, oraz stosunkowo leniwe tempo życia. Nerwowo zrobi się w marcu i w kwietniu. Kwadratura Marsa nieco skomplikuje Twoją sytuację i wyrwie Cię z błogiego lenistwa. Trzeba się będzie wziąć do roboty i wywiązać się z obietnic wobec bliskich. Jednak już w połowie kwietnia, aż do czerwca, dostaniesz się pod przyjazny wpływ trygona Marsa, co zaowocuje w postaci doskonałej zabawy, wiosennego przypływu optymizmu, serii mniejszych i większych sukcesów. W wakacje jednak dopadnie Cię – na szczęście niegroźny – kryzys. Opozycja Marsa zmusi Cię do rewizji planów, rezygnacji ze zbyt optymistycznych założeń, oraz wywoła spore napięcie w relacjach z bliskimi. Od października znów wracasz na wysokie obroty. To czas odcinania kuponów od podejmowanych decyzji, wdrażanych inwestycji, oraz wykonanej roboty.

Energia, zdrowie

Nie będziesz zbytnio narzekać na samopoczucie w tym świetnym dla siebie roku. Uważać musisz jedynie na wiosnę, gdyż Twój układ odpornościowy może być nieco osłabiony po zimie. Latem zaś warto zrobić coś, przed czym się długo wzbraniasz – udać się na chirurgiczny zabieg, rozpocząć pracę z trenerem fitness, specjalistą od zdrowej diety. Jednak kluczem do dobrej formy będzie codzienna dawka optymizmu, oraz pozytywne nastawienie do świata i ludzi.

Praca, finanse, interesy

To rok prawdziwego przełomu, w którym czeka Cię seria pomyślnych wydarzeń. Możesz liczyć na spore sukcesy zawodowe, wysoką ocenę wykonanej pracy, świetne wyniki na egzaminach. To doskonały moment na rozpoczynanie działalności gospodarczej, zmianę stanowiska lub miejsca pracy, otworzenie się na nowe rynki, produkty, klientów lub partnerów biznesowych.

Miłość, związki, dom

Dawno już nie było tak pomyślnych prognoz dla Twoich układów towarzyskich i miłosnych relacji. Możesz zatem liczyć na płomienne uniesienia, zmysłowe przygody erotyczne, oraz regenerujący ciało i duszę seks. Kluczem do sukcesu będzie zmiana myślenia o sobie i o swoich potrzebach partnerskich. Spotkasz zatem kogoś, kto rezonuje na Twoich falach, z kim masz niemal kosmiczne połączenie.

Pani Wodnik

Nie pasujesz do klasycznego modelu „leżę i pachnę”. Nie jesteś typem gwiazdy. Masz w sobie za dużo pasji i chęci działania. Będziesz miała w nadchodzącym roku mnóstwo okazji do wyładowania swojej energii robiąc rzeczy, które jeszcze całkiem niedawno nie przychodziłyby Ci nawet do głowy.

Pan Wodnik

 

Zwolnienie obrotów, zajęcie się swoimi pasjami i potrzebami nie musi oznaczać osłabienia w interesach. Przekonasz się na własnym przykładzie, że jeśli człowiek podąża za swoimi marzeniami, praca nie jest już koniecznym obowiązkiem, lecz staje się źródłem przyjemności i sensem życia.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.12
Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.12
Pojawiła się niewielka szansa na białe Boże Narodzenie, ale nim siądziemy do wigilijnego stołu czeka nas solidny maraton spraw do załatwienia. Jak zatem zapowiada się ten przedświąteczny tydzień? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 18.12 - 24.12
Masz za sobą wyjątkowo trudną jesień. Nie brakowało Ci bowiem przeciwności i przeszkód, które blokowały niemal każdy Twój ruch. Przyszło Ci się zmagać z kłopotami w... »
Miesięczny: Grudzień
Mijający rok wielu z Was zaliczy do udanych, twórczych, pracowitych, ale też i ciekawych, interesujących, inspirujących i rozwijających. Nadal jesteście pod znakomitym wpływem trygona... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Hooponopono

Hooponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) wszystko to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2017

Wejście Saturna w Koziorożca - absolutnie kluczowy moment tego roku. Co to oznacza, jakie będzie mieć to konsekwencje? Co nas czeka w grudniu? Co z "kolanem" Jarosława Kaczyńskiego? O tym w prognozie na grudzień.
więcej »