Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

O świętym spokoju i stabilizacji możesz zapomnieć. Czeka Cię jednak ciekawy, nieco zwariowany, ale wesoły, pełen niespodzianek i zaskakujących zwrotów sytuacji rok. Kwadratura Jowisza nie pozwoli Ci się pławić w błogim lenistwie. Nie będziesz jednak na to specjalnie narzekać. Dzięki temu bowiem zrobisz duży postęp, nauczysz się nowych umiejętności, przećwiczysz nowoczesne strategie i rozwiązania. Nie unikniesz jednak chaosu i błędów. Nadmiar dobrych chęci sprawi, że para pójdzie w gwizdek, więc dbaj o efektywność i skuteczność. Zaczną Cię również irytować opinie ludzi, których zachowanie sprawia, że przestają być dla Ciebie autorytetami. Ale to dla Ciebie szansa i zachęta, by iść swoją, niezależną drogą. Przed licznymi znakami zapytania staną urodzeni w I dekadzie znaku. Kwadratura Urana sprawia, że wiele planów i przedsięwzięć zacznie się sypać, niczym domek z kart. Wygracie stawiając na elastyczność i luz nie przejmując się tym, że sprawy idą w innym – niż zamierzony – kierunku.

Kalendarium
Początek roku nie będzie napawać optymizmem. Kwadratura Marsa w styczniu, oraz zaćmienie Słońca w lutym, boleśnie przetestują Twoje relacje z bliskimi, obniżą loty, osłabią motywację i skuteczność. Wiosną sytuacja się uspokoi, co daje szanse na powrót do porzuconych przedsięwzięć i planów, ale na wielki przełom nie ma co liczyć. Druga połowa roku przyniesie zasadniczy zwrot sytuacji. Od czerwca aż do listopada będziesz pod mobilizującym, nastawiającym Cię bojowo do życia wpływem koniunkcji Marsa. Dzięki temu stracisz wszelki respekt wobec przeciwności i problemów. I choć zwykle wolisz pokojowe rozwiązania i unikasz twardych rozwiązań, to tym razem ostro postawisz na swoim, rzucisz się na coś, co wydawać się może zbyt duże, zbyt ambitne i trudne. W lipcu czeka Cię zaćmienie Księżyca, więc wakacyjne decyzje mogą okazać się krótkotrwałe i iluzoryczne. Do jesieni nadrobisz większość zaległości, wyjdziesz na prostą, odzyskasz godność i poczucie własnej wartości.

Energia, zdrowie
Spore osłabienie i zjazd formy czeka się w styczniu, więc zwłaszcza wtedy unikaj niepotrzebnego stresu, przeciążeń i pracy. Jednak pozytywne nastawienie do życia, umysłowa i fizyczna aktywność pozwolą Ci szybko odzyskać moc. Druga połowa roku to wspaniały czas dla tych z Was, którzy zmagają się z ciężką chorobą, mają za sobą poważne urazy lub długotrwały emocjonalny kryzys. Poprawa zdrowia będzie wręcz imponująca.

Praca, finanse, interesy
Szastanie pieniędzmi, nieliczenie się z rachunkiem ekonomicznym i realiami może Cię w tym roku wiele kosztować. Musisz zatem unikać zbędnego ryzyka, spekulacyjnych interesów, oraz wszelkich super okazji. Stawiaj na sprawdzone metody, szanuj swoją pracę, dbaj o punktualność, terminowość i bierz odpowiedzialność za swoje porażki. W połowie roku ruszysz z jakimś ambitnym projektem lub obiecującą inwestycją.

Miłość, związki, dom
Pod znakiem huśtawek nastroju i licznych niespodzianek zapowiada się dla Ciebie rok 2018. Sprzyja to erotycznym podbojom, miłosnym przygodom, ale też mocno utrudnia budowanie stabilnego związku. Ci zaś z Was, w których relacji zawitała nuda, będą z sukcesem szukać sposobów na ożywienie pasji, oraz obudzenie wygasłych namiętności. Powrócą romantyczne wspomnienia.

Pani Wodnik
I choć żyjesz tak, jak lubisz, kochasz niezależność i wolność, to jednak poczujesz, że rośnie pragnienie spokojnej, rodzinnej sielanki. Zaskoczy się jednak to, że takie dość konserwatywne życie wcale nie musi być nudne i nie zmusza Cię do zgniłych kompromisów z życiem.

Pan Wodnik
Bez względu na to, ile masz lat, obudzi się w Tobie młodzieńczy duch, co zaowocuje potrzebą wygłupu i dobrej zabawy. Możesz sobie na to pozwolić pamiętając jedynie o tym, że nasza wolność i niezależność kończy się w miejscu, w którym zaczyna się cierpienie drugiej osoby – partnerki, przyjaciela, współpracownika lub wspólnika w interesach.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Słońce wkracza w znak Panny, ale to nadal znak zodiaku lata, więc nie żegnamy jeszcze wakacji. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? Czy pogoda sprzyjać będzie plażowaniu, a nastroje będą nadal dopisywać? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.08 - 26.08
Nadal zmagasz się z nieprzyjemnymi, męczącymi, wyczerpującymi fizycznie i psychicznie konsekwencjami opozycji Słońca i Merkurego oraz kwadratury Jowisza, które mocno skomplikowały... »
Miesięczny: Sierpień
Sierpień niesie dobre wiadomości dla tych z Was, którzy na drugą połowę wakacji zaplanowali odpoczynek, wakacje i urlop. Ewentualne kaprysy pogody nie mają dla Was większego... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Otwieramy się na współpracę

Po dwóch latach istnienia na rynku ezoteryki, szukamy nowych możliwości rozwoju. Otwieramy się na współpracę z osobami, które mają ''pomysł'' na nowe horyzonty, działania i cele dla serwisu Ezoter.pl »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »