Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Nikt tak jak ty lepiej nie rozumie zasady, że zwykle rozwijamy się poprzez przesilenia, zwroty, przełomy, a nawet kryzysy. Jednak wcale ci to nie przeszkadza, gdyż lubisz wyzwania, postęp, nieustanny, niekończący się bieg naprzód. I choć rok 2019 będzie dla wielu z was stosunkowo spokojny, to jednak nie wszyscy mogą liczyć na stabilizację, luz i wysoki komfort. Urodzeni w I dekadzie znaku znajdą się pod trudnym i nieprzyjemnym wpływem kwadratury Urana. Ta właśnie planeta, która rządzi waszym znakiem zodiaku, mocno wstrząśnie fundamentami, na których budujecie swoje przedsięwzięcia, plany, życiowe cele i dążenia. To rok licznych zmian, mocnych zawirowań i niespodzianek, po których trzeba będzie na nowo rozpisać strategie i zastanowić się jeszcze raz, dokąd tak naprawdę dążycie i czego szukacie w życiu. I choć nie wszystko się poukłada, choć zaliczycie kilka porażek, zdobytej wiedzy i doświadczeń nic wam nie zabierze.

Kalendarium

Zwykle zima jest dla ciebie korzystnym okresem roku, gdy mocno się rozkręcasz do nowych wyzwań. Tym razem jednak czekają cię trudne i nieprzyjemne dni. Kwadratura Marsa w lutym i w marcu zapowiada ostry zgrzyt w obszarze rozwoju osobistego, zdecydowany wzrost napięcia i stresu. Sytuacja zdecydowanie poprawia się wiosną. Znakomity wpływ trygona Marsa sprawi, że wraz z odradzającą się naturą, wracać będzie energia, optymizm, kreatywność i odwaga w działaniu. Wakacje do przyjemnych należeć nie będą. Opozycja Marsa oznacza całkowitą dezorganizację twoich planów i celów. Sprawy będą szły opornie, kiepsko i bez ikry. Demobilizacja i emocjonalne huśtawki mocno cię osłabią i pozbawią woli walki. To zatem idealny czas na to, by wszystko zawiesić na kołku, solidnie odpocząć, zregenerować ciało i ducha. Od początku października do połowy listopada znów wskakujesz na falę wznoszącą. Trygon Marsa pomoże ci odważnie ruszyć z planami i marzeniami. W grudniu odezwą się stare problemy. Kwadratura Marsa zmusi cię do ostrego galopu, więc końcówka roku będzie nerwowa, męcząca i znojna.

Energia, zdrowie

To co może ci może najbardziej dokuczać, to silne huśtawki nastroju, spadki energii, nerwowość i napięcie psychiczne. Twój organizm jednak całkiem dobrze sobie poradzi z przeciążeniami i stresem. Mimo to unikaj zbędnego ryzyka i ekstremalnych sportów, gdyż będzie łatwo o wypadki i urazy. Korzystnie wpłyną na ciebie techniki relaksacyjne i medytacja. W wakacje musisz solidnie odpocząć.

Praca, finanse, interesy

Przed tobą całkiem niezły rok zawodowej aktywności. Jest spora szansa na to, że twoje plany i cele uda się zrealizować, ale nie licz na jakiś wielki przełom, który miałby dokonać cudów. Mimo to uważaj na wszelkie super okazje, unikaj cudotwórców, którzy będą ci obiecywać złote góry. Aktywność na rynkach finansowych, giełdzie i w inwestycjach powinna być oparta na rozsądku, umiarkowaniu i racjonalnych decyzjach.

Miłość, związki, dom

To dość burzliwy i niespokojny rok w relacjach i uczuciach. Trudno będzie szło budowanie stabilnego związku, gdyż gorące emocje i namiętności utrudniać będą podejmowanie dojrzałych decyzji. Jednak na polu erotycznym szalonych przygód, uniesień i podbojów nie będzie ci brakować. Kryzys zaś dopadnie te związki, w których emocje wypaliły się już dawno temu. Pod znakiem zapytania stanie wasza wspólna przyszłość.

Pani Wodnik

Jeśli czujesz, że potrzebujesz jakieś odmiany, nie mylisz się. To właściwy moment na to, by rozejrzeć się za nowymi wyzwaniami, odprawić starych znajomych, z którymi cię już nic nie łączy. Może się jednak okazać, że twoje kobiece potrzeby okażą się silniejsze, niż wizja kariery. Zajmowanie się bliskimi wcale nie musi zabierać ci wolności i przestrzeni.

Pan Wodnik

Chwilami możesz się poczuć, jakby ubyło ci dużo lat. Może się to przejawiać w postaci buntu dzieciaka, który chce by mu oddać ulubione zabawki. I choć czekają cię niesamowite przygody, obudzą się nowe pasje, pomyśl o tym, czy twoje wygłupy nie zranią lub nie rozczarują kogoś bliskiego.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.04
Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.04
Słońca nam ostatnio nie brakowało. To zachęta to relaksu, ruchu na świeżym powietrzu i sportowej aktywności. Czy nastrój i aura będą nam sprzyjać w tym poświątecznym tygodniu, a zarazem przed majowym długim weekendem? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.04
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.04 - 21.04
  Rodzinnie, serdecznie, sympatycznie i wesoło spędzisz tegoroczną Wielkanoc. Trygon Marsa oraz sekstyl Jowisza pomogą Ci odzyskać poczucie spokoju, bezpieczeństwa, emocjonalną i... »
Miesięczny: Kwiecień
Trygon Marsa zapowiada wzrost obrotów w interesach, doskonałe samopoczucie, świetny nastrój, humor i zdrowie. Dla tych w Was, którzy mają za sobą kryzysy, załamania i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Duch dżungli. Wspomnienia z dzikiej Wenezueli.

Duch dżungli to zaproszenie do wzięcia udziału w fascynującej wyprawie Justyny Romanowskiej do wenezuelskiej dżungli. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2019

Zdecydowany zwrot kwietniowych układów na niebie zapowiada ciekawy, dynamiczny i przełomowy miesiąc - zarówno dla świata, Europy, jak i dla Polski. Co nas czeka w kwietniu? O tym pisze Piotr Gibaszewski w swojej astrologicznej prognozie na kwiecień.
więcej »