Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2021

Autor Piotr Gibaszewski

Jak w kalejdoskopie skupiają się wszystkie sprawy, wyzwania i problemy, którym musisz wkrótce stawić czoła. Przed tobą trudny, intensywny, męczący i znojny, ale zarazem twórczy i aktywny rok. I choć nie będzie ci brakować przeciwności i przeszkód na drodze, jest szansa, że zrobisz wielki krok naprzód. Ograniczenia, ciężary do dźwigania, ogrom pracy, konieczność podjęcia ważnych, choć niełatwych decyzji, zapowiada urodzonym w I i II dekadzie znaku koniunkcja Saturna oraz kwadratura Urana. Zmusi was to do dokonania radykalnych porządków, porzucenia tego wszystkie, co już nie działa, co jest nieefektywne, stare i zużyte. Dotyczy to nie tylko interesów i pracy, ale również układów towarzyskich i relacji z bliskimi. I choć momentami może być ciężko, to jednak przez większą część roku będziesz również pod fantastycznym wpływem koniunkcji Jowisza. Pomoże ci to skutecznie pokonać swoje słabości, kompleksy, braki i deficyty. Na świetne wyniki, błyskotliwe sukcesy i osiągnięcia nie trzeba będzie zatem długo czekać.

Kalendarium

Rok zaczynasz na wysokich obrotach, gdyż będziesz pod mobilizującym wpływem koniunkcji Jowisza. Nie licz jednak na ulgową taryfę. W styczniu i w lutym kłody pod nogi rzucać ci będzie kwadratura Marsa, więc przyjdzie ci stoczyć niejeden bój. W marcu zaś i w kwietniu los się do ciebie uśmiechnie. Trygon Marsa postawi cię na nogi, dzięki czemu odzyskasz siłę, spokój, poczucie kontroli nad tym, co się dzieje. To świetny czas na duże i ambitne projekty, trudne wyzwania i cele. Najtrudniejszym momentem roku będzie jego połowa. W czerwcu i w lipcu znajdziesz się pod wpływem opozycji Marsa, co sprawia, że właśnie wtedy na głowę zwali ci się najwięcej trosk, problemów i przeciwności, którym musisz stawić czoła. Wakacyjny wypoczynek planuj w sierpniu, gdy już dasz sobie radę z nawałem roboty i znoju. Niezłym pomysłem na urlop może być wrzesień, a nawet październik. Trygon Marsa zapewni ci dużą porcję komfortu, przyjemności i spokoju. Ostatnie dwa miesiące stoją pod znakiem ostrego galopu. Kwadratura Marsa przypomni o starych problemach i niezałatwionych sprawach.

Energia, zdrowie

I choć musisz się liczyć z dużymi przeciążeniami ciała i umysłu, twój organizm i psychika bardzo dobrze zniosą stres, przemęczenie i życiowe zmagania. Nie możesz sobie jednak pozwolić na lekceważenie ostrzegawczych sygnałów i nie wolno ci wracać do złych nawyków. Jeśli sobie pozwolisz na ułańską fantazję przy stole i kieliszku, Saturn będzie dla ciebie bezlitosny.

Praca, finanse, interesy

To jeden z najbardziej pracowitych, intensywnych i znojnych okresów w skali wielu lat, a może nawet i całego twojego życia. Szybko się jednak przekonasz, że gra jest warta świeczki. Możesz bowiem liczyć na duży postęp, liczne sukcesy, znaczącą poprawę sytuacji finansowej, odkrycie nowej niszy, w której możesz z dobrymi rezultatami realizować swoje marzenia, cele i zawodowe ambicje.

Miłość, związki, dom

Czymś na czym ci najbardziej zależy w relacji, jest poczucie wolności, przestrzeni i swobody. Nie będzie to jednak w tym roku takie łatwe. Praca zdalna, wspólne przebywanie w tej samej przestrzeni przez długi czas może okazać się trudnym testem dla związku. Dzięki temu jednak dowiesz się, kim tak naprawdę jest osoba, z którą tworzysz relację. Dowiesz się również tego, kim ty jesteś w związku i w miłosnym stadle.

Pani Wodnik

Czujesz, że już dłużej nie można czekać, że nadeszła pora na dużą zmianie, uwolnienie się od ciasnego gorsetu zobowiązań i zależności. Jednak stawanie na własnych nogach, niezależność i wolność mają swoją cenę. Będziesz musiała wziąć pełną odpowiedzialność za to, co się spotyka, ale i za to co cię omija.

Pan Wodnik

Od dawna zastanawiasz się, gdzie leży magiczny klucz do rozwiązania twoich problemów. Szukasz go, gdziekolwiek się tylko da, ale już wiele razy się rozczarowałeś tym, co usłyszałeś od różnych doradców, guru i mentorów. Tak naprawdę to ty masz się stać dla siebie mistrzem i nauczycielem, prawdziwym przewodnikiem po meandrach ludzkiego losu.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 29.11 - 05.12
Solidny plan, precyzyjnie nakreślony program działań na przyszłość, wnikliwe przeanalizowane skutki podejmowanych w przeszłości decyzji – to coś, na co w tym tygodniu warto... »
Miesięczny: Listopad
Nie możecie już dłużej uciekać przed zrobieniem porządku ze swoimi emocjami, z bałaganem w relacjach i chaosem w interesach. Kwadratura Marsa oraz koniunkcja Saturna przypomną o starych... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Co robić gdy wali nam ego.

Zdarzają nam się ataki ego. Ego wali nam czasami w najmniej oczekiwanym momencie. Przejawia się jako krytykanckie myśli, wewnętrzna mowa, podnosi się jako nienawiść, obgadywanie itd. Gdy to widzisz, nie ma problemu. Masz możliwość przeczekać to z dystansem i wzmocnić uwagę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »