Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Sierpień

Autor Piotr Gibaszewski

Sierpień niesie dobre wiadomości dla tych z Was, którzy na drugą połowę wakacji zaplanowali odpoczynek, wakacje i urlop. Ewentualne kaprysy pogody nie mają dla Was większego znaczenia, więc znajdziecie świetne sposoby na ciekawe i twórcze spędzenie wolnego czasu, na interesujące zajęcia, kursy, szkolenia, treningi i przedsięwzięcia. Ale jeśli sierpień będziecie spędzać w pracy, też się nie zawiedziecie. Może się nawet okazać, że to właśnie teraz zrealizujecie najbardziej ambitne przedsięwzięcia, interesy i transakcje, w czym mocno pomoże Wam koniunkcja Marsa. Jednak kwadratury Jowisza i Urana każe zachować umiar i rozsądek przy sklepowej kasie, unikając spekulacji i niepotrzebnego ryzyka finansowego. Zadowolenie i radość przyniesie Wam poczucie, że to co robicie, jest interesujące dla innych, że wasz trud i poświęcenie znajduje swoje uznanie i że jest wysoko oceniane przez otoczenie, bliskich i współpracowników. Poprawiać się też będzie forma, kondycja i zdrowie u tych z Was, którzy narzekali na niemoc, depresję, zmęczenie, wyczerpanie i znużenie dotychczasowym trybem życia. Odzyskacie wigor, siłę i entuzjazm.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Słońce wkracza w znak Panny, ale to nadal znak zodiaku lata, więc nie żegnamy jeszcze wakacji. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? Czy pogoda sprzyjać będzie plażowaniu, a nastroje będą nadal dopisywać? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.08 - 26.08
Nadal zmagasz się z nieprzyjemnymi, męczącymi, wyczerpującymi fizycznie i psychicznie konsekwencjami opozycji Słońca i Merkurego oraz kwadratury Jowisza, które mocno skomplikowały... »
Roczny: 2018
O świętym spokoju i stabilizacji możesz zapomnieć. Czeka Cię jednak ciekawy, nieco zwariowany, ale wesoły, pełen niespodzianek i zaskakujących zwrotów sytuacji rok. Kwadratura... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Żyj każdą chwilą życia bo ważne jest Tu i Teraz

Wywiad z Heleną Knapczyk-Trzmielewską, certyfikowanym psychoterapeutą Instytutu Psychologii Stosowanej, uczestnikiem wielu warsztatów terapeutycznych m.in. Wewnętrzne Dziecko, Trening Interpersonalny , Ustawienia Systemowe B. Hellingera. W spotkaniu z drugim człowiekiem traktuje go jako jedną złożoną z umysłu, ciała i duszy całość. To co ludzkie nie jest jej obce. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »