Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Listopad

Autor Piotr Gibaszewski

Nie możecie już dłużej uciekać przed zrobieniem porządku ze swoimi emocjami, z bałaganem w relacjach i chaosem w interesach. Kwadratura Marsa oraz koniunkcja Saturna przypomną o starych problemach. Ich działanie powoduje, że sprawy zaczną iść w nieoczekiwanym kierunku, poprzez zaskoczenie i duże zmiany. Nie da się także dłużej tłumaczyć Waszego dziwnego nastroju, psychicznych huśtawek, napadów złości i nerwów nawałem pracy i obowiązków. Pora zerknąć w swoją duszę, przyjrzeć się swoim uczuciom, potrzebom i lękom. Urodzeni zaś w III dekadzie znaku mają zgoła przeciwną sytuację. Znakomite wpływy koniunkcji Jowisza sprawiają, że Wasz umysł pracuje na wysokich obrotach, a zdobywana wiedza, nowe umiejętności i kwalifikacje pozwalają Wam odkryć swoje potencjały i możliwości. Stawiajcie na wolność, zawodową niezależność, szukajcie nowych form wyrażania siebie bez oglądania się na realia i zimną ekonomię. Dążenie do szczęścia i podążanie za marzeniami to najbardziej skuteczna droga do trwałego sukcesu – również na polu finansowym i w interesach.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 29.11 - 05.12
Solidny plan, precyzyjnie nakreślony program działań na przyszłość, wnikliwe przeanalizowane skutki podejmowanych w przeszłości decyzji – to coś, na co w tym tygodniu warto... »
Roczny: 2021
Jak w kalejdoskopie skupiają się wszystkie sprawy, wyzwania i problemy, którym musisz wkrótce stawić czoła. Przed tobą trudny, intensywny, męczący i znojny, ale zarazem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Joga na czas ciąży i porodu

Oto praktyczny przewodnik dotyczący tego, jak przygotować sobie plan porodu naturalnego. Znajdziesz w nim wszystko, co niezbędne, by urodzić siłami natury. wskazówki, jakie wybrać techniki wspomagające przebieg porodu, pomocne ilustracje, informacje dotyczące medycznej interwencji oraz szczegółowe rady przydatne na wszystkich etapach porodu, które wykorzystasz, gdy nadejdzie ten wielki dzień. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »