Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Sierpień

Autor Piotr Gibaszewski

Drugą połowę wakacji warto przeznaczyć na te przyjemności, zajęcia i potrzeby, na które do tej pory nie starczało Ci czasu, gdyż ciągłe było coś ważniejszego do załatwienia. Warto spojrzeć na swoje życie z dystansu, inaczej niż zwykle, zastanowić się nad tym, co Ci się udało, a zwłaszcza to, czego nie udało Ci się osiągnąć, zdobyć i uzyskać. Taki czas przemyśleń i refleksji nie musi polegać na laniu łez i smętnym dumaniu nad straconymi szansami, gdyż to i tak nie jest w Twoim stylu. Przeciwnie. Można się przyglądać sobie, aktywnie i twórczo pracując nad sobą, uprawiając sport, pokonując kolejne bariery, przeszkody i lęki. Nie musisz uciekać przed życiem i ludźmi, ale jeśli czujesz, że masz dość nudnych znajomych i męczących członków rodziny, samotny wyjazd, podróż lub wypad z przyjaciółmi może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Unikaj jednak szastania pieniędzmi, dbaj o finansową równowagę i nie podejmuj zbędnego ryzyka. I choć opozycja Marsa może chwiać Twoim nastrojem i samopoczuciem, to jednak trygon Jowisza pozwoli Ci odzyskać formę, zdrowie i dobry nastrój.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.08
Wakacje zmierzają ku końcowi. Czy jest jeszcze szansa na miłą chwilę? O zaćmieniu Słońcu na nowiu, oraz wejściu Słońca w znak Panny. Zapraszamy do lektury raportu naszego astrologa Piotra Gibaszewskiego na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 21.08 - 27.08
Niezbyt przyjemnie zapowiada się dla Ciebie nadchodzący tydzień. Opozycja Marsa, a zwłaszcza poniedziałkowy nów Księżyca, wraz z zaćmieniem Słońca, nie obiecuje łatwych... »
Roczny: 2017
Rok 2017 do nudnych i stagnacyjnych nie będzie należeć, ale spore tempo i ruch będą tak naprawdę Twoim wyłącznie wyborem, nie zaś szarpaniną z losem i przeznaczeniem. Czekają Cię... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie: Duchowy Wymiar Miłości i Związków

Poszukiwanie miłości ? i tego doskonałego partnera ? jest w rzeczywistości poszukiwaniem pełni. Z ciepłem i mądrością, książka Bratnie Dusze i Bliźniacze Płomienie pomaga mężczyznom i kobietom zgłębiać duchowy wymiar związków i odkrywać nowe klucze do pełni i prawdziwej miłości. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2017

Po tym, jak już nieco ochłonęliśmy pod lipcowym przebudzeniu "suwerena" czas na spokojniejsze, chłodniejsze analizy. Co się stało w lipcu w Polsce? Jakie będzie mieć to konsekwencje? Zapraszam do lektury mojej prognozy na sierpień 2017
więcej »