Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Czerwiec

Autor Piotr Gibaszewski

 

Niezwykłe tempo i chęć nadrobienia zaległości, wysoko ustawiona poprzeczka, oraz mocno rozkręcone ambicje i plany to konsekwencje koniunkcji Marsa, która sprawia, że stawiając na ryzyko i kreatywność udało Ci się pokonać swoje przyzwyczajenia, fobie i nieufność. I choć może jeszcze nie widzisz do końca wszystkich efektów, to jednak obrany kierunek okazuje się właściwy. Mimo to za pomyślnymi zmianami kryje się także spore zamieszanie i chaos, gdyż kwadratury Jowisza i Urana ciągle Cię czymś niemiłym zaskakują, więc powoli zaczynasz myśleć o tym, by nieco odpocząć i zwolnić obroty. Jest na to duża szansa, więc ujrzysz wyraźnie to, co Ci ciągle umykało. Zaczynasz coraz bardziej doceniać znaczenie małych, drobnych życiowych przyjemności: rozmowę z przyjacielem, motywującą lekturę, chwilę relaksu na łonie natury. Wraz z nadciągającymi wakacjami poczujesz, jak emocje się uspakajają, jak zaczynasz odpuszczać myśląc mniej o pracy i interesach, bardziej zaś o urlopie i chwili dla siebie. 

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.06
Ostatnie chwile kalendarzowej wiosny zapowiadają się niezwykle ekscytująco. Za chwilę witamy lato i wakacje? Co nas zatem czeka w tym wyjątkowym tygodniu? Jak zapowiada się początek urlopu i wakacyjnych wyjazdów? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 18.06 - 24.06
  Nie masz teraz zbyt wiele czasu na amory, na miłość i seks, ale serce nie sługa i nawet w tym wirze spraw i codziennych problemów do rozwiązania silne uczucie spadnie na Ciebie,... »
Roczny: 2018
O świętym spokoju i stabilizacji możesz zapomnieć. Czeka Cię jednak ciekawy, nieco zwariowany, ale wesoły, pełen niespodzianek i zaskakujących zwrotów sytuacji rok. Kwadratura... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                                   


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Nie stresuj się nie przejmuj się

Wszyscy mamy w życiu coś, co powoduje nasze utrapienie. Jest ono mniejsze lub większe, ale istnieje. To może być stresująca praca, pożyczka, dziecko lub partner. Tak czy inaczej na słowa "nie stresuj się, nie przejmuj się" można zareagować w stylu: "jak to mam się nie stresować i nie przejmować?". »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »