Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Grudzień

Autor Piotr Gibaszewski

 

Nie był to dla Ciebie łatwy i spokojny rok. Napięcie, stres i zmagania niosły z sobą kwadratury Jowisza i Urana. O ile z reguły wiesz, czego chcesz, tak w mijającym roku niejednokrotnie mogło Ci się wydawać, że stoisz w miejscu, że brakuje Ci poczucia sensu i celu. Był to również ciężki czas zawodowo, finansowo i bytowo. Grudzień przyniesie zdecydowane uspokojenie, obniżenie poziomu stresu, napięcia i zmęczenia. Tym bardziej zatem warto się zabrać do roboty wykorzystując ostatnie dni roku, by nadrobić zaległości, przełamać blokady i opory otoczenia, pojednać się z bliskimi, rodziną, byłym partnerem. I choć zwykle kiepsko znosisz grudniową pogodę i często może Ci siadać nastrój i samopoczucie psychiczne, jest to jednak świetny czas na zadbanie o formę, kondycję i sprawność. Boże Narodzenie spędzisz tak jak lubisz – niekoniecznie kultywując tradycyjne obyczaje i rytuały. Nowy rok też będziesz witać w sposób, jaki dla bliskich i znajomych może wydać się dziwny. Jednak zabawy, uciech i przyjemności Ci nie zabraknie.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Dla wszystkich czytelników! »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 17.12 - 23.12
Kwadratura Wenus sprawia, że teraz, gdy masz ochotę poddać się świątecznemu nastrojowi, dopada Cię zmęczenie i lekka irytacja. Jednak nietrudno to wyjaśnić. Długo Ci się zbierało na... »
Roczny: 2018
O świętym spokoju i stabilizacji możesz zapomnieć. Czeka Cię jednak ciekawy, nieco zwariowany, ale wesoły, pełen niespodzianek i zaskakujących zwrotów sytuacji rok. Kwadratura... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Meru ? harmonia w Twoim domu

Meru ? najbardziej tajemnicza i najpotężniejsza struktura we wszechświecie. Samo patrzenie na jej unikalne piękno budzi poczucie harmonii w osobie, która na nią patrzy. Meru jest uznawana w Vastu za najpotężniejszy i najbardziej perfekcyjny kształt geometryczny, który wnosi w każdy dom idealne poczucie harmonii oraz balansuje wszelkiego rodzaju energie. Przyciąga także pozytywne wibracje oraz? bogactwo. Pora dowiedzieć się więcej na ten temat! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2018

O tym, jak wybuchają wojny, czyli konflikt na Morzu Czarnym, o ostrym półkrzyżu, nadciągającym kryzysie ekonomicznym - pierwsze podsumowania mijającego roku. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2018.
więcej »