Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Kwiecień

Autor Piotr Gibaszewski

Trygon Marsa zapowiada wzrost obrotów w interesach, doskonałe samopoczucie, świetny nastrój, humor i zdrowie. Dla tych w Was, którzy mają za sobą kryzysy, załamania i niepowodzenia nadszedł czas powrotu do życia, do działania i aktywności. Zdecydowanej poprawie ulegną Wasze relacje partnerskie. Możecie liczyć na sukcesy uczuciowe, powodzenie w miłości i seksie, ciepłe i przyjazne kontakty z bliskimi. Ambitne cele i wyzwania powinni sobie postawić Ci z Was, dla których ważny jest intelektualny trud i praca. Przed Wami doskonały czas w szkole i na uczelni. Twórcze moce umysłu pozwolą Wam dokonać ważnych odkryć, stworzyć ciekawe dzieła, plany i rozpocząć wdrażanie ambitnych planów i pomysłów. Nieco gorsze dni mogą mieć urodzeni w I dekadzie znaku. Kwadratura Urana wywołuje emocjonalny i psychiczny chaos. Zadajesz sobie wiele trudnych pytań, odpowiedzi wielu nie uzyskujesz. Zmieniająca się gwałtownie sytuacja mocno komplikuje realizację Twoich planów i przedsięwzięć.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.04
Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.04
Słońca nam ostatnio nie brakowało. To zachęta to relaksu, ruchu na świeżym powietrzu i sportowej aktywności. Czy nastrój i aura będą nam sprzyjać w tym poświątecznym tygodniu, a zarazem przed majowym długim weekendem? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.04
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.04 - 21.04
  Rodzinnie, serdecznie, sympatycznie i wesoło spędzisz tegoroczną Wielkanoc. Trygon Marsa oraz sekstyl Jowisza pomogą Ci odzyskać poczucie spokoju, bezpieczeństwa, emocjonalną i... »
Roczny: 2019
Nikt tak jak ty lepiej nie rozumie zasady, że zwykle rozwijamy się poprzez przesilenia, zwroty, przełomy, a nawet kryzysy. Jednak wcale ci to nie przeszkadza, gdyż lubisz wyzwania, postęp,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Nie stresuj się nie przejmuj się

Wszyscy mamy w życiu coś, co powoduje nasze utrapienie. Jest ono mniejsze lub większe, ale istnieje. To może być stresująca praca, pożyczka, dziecko lub partner. Tak czy inaczej na słowa "nie stresuj się, nie przejmuj się" można zareagować w stylu: "jak to mam się nie stresować i nie przejmować?". »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2019

Zdecydowany zwrot kwietniowych układów na niebie zapowiada ciekawy, dynamiczny i przełomowy miesiąc - zarówno dla świata, Europy, jak i dla Polski. Co nas czeka w kwietniu? O tym pisze Piotr Gibaszewski w swojej astrologicznej prognozie na kwiecień.
więcej »