Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Kryzys ostatnich lat był dla ciebie niezwykle bolesny, trudny i męczący. I choć o jego definitywnym zakończeniu jeszcze nie można mówić, to jednak poprawa będzie wyraźnie zauważalna. Na wzburzone morze napięć, dramatów i wstrząsów wyleje się oliwa uspokojenia i ukojenia. Szczególną ulgę odczują urodzeni w III dekadzie znaku. Po kilku latach kończy się rujnująca wasze plany opozycja Urana, więc w wasze życie zacznie wkraczać stabilizacja i poczucie przewidywalności. Nie mogą tego jednak powiedzieć urodzeni w II dekadzie znaku. Kwadratura Saturna zmusi was do ciężkiej, intensywnej pracy, wyjścia naprzeciw nękających was problemów, zmierzenia się z tym wszystkim, czego się boicie i z czym sobie nie radzicie. Najmniej przyjemne chwile czekają urodzonych między 11 a 17 października. Kwadratura Plutona każe podjąć odważne, radykalne, konsekwentne decyzje związane z waszymi relacjami, układami towarzyskimi i związkami. Z wieloma osobami nie jest już wam po drodze.

Kalendarium

Pierwsze dwa miesiące roku będą stać pod znakiem ostrego kryzysu. Opozycja Marsa i Urana sprawi, że na nic ci się nie przyda twoja kulturalna, rozsądna i rozważna postawa. To nie czas na parlamentarne dyskusje i intelektualne wywody. To czas twardej walki, w której nie ma miejsca na kompromisy. Poczucie zmęczenia, irytacji i rozczarowania mocno ci się da we znaki. Wiosna przyniesie zdecydowaną poprawę. W kwietniu i w maju będziesz pod łagodzącym napięcia i konflikty pomyślnym trygonem Marsa. Wreszcie odżyjesz, odzyskasz balans, poczucie bezpieczeństwa i dobry nastrój. Nerwowo i nieprzyjemnie zapowiada się zaś czerwiec. Pośpiech i presja związana z wakacjami zmusi cię do intensywnego galopu. Lato zapowiada się spokojnie, leniwie i łagodnie. To idealny czas na urlop, zwolnienie tempa, odpoczynek i relaks. Ogromne przyspieszenie czeka cię jesienią. Koniunkcja Marsa – choć chwilami niezbyt przyjemna – pozwoli ci pokonać przeciwności, osiągnąć świetne wyniki w pracy i sporcie, zdobyć upragnione cele i marzenia.

Energia, zdrowie

W roku 2019 doświadczać będziesz licznych huśtawek samopoczucia nastroju. Kiepsko i nieprzyjemne zapowiada się zima. Twój organizm będzie narażony na przykre dolegliwości, przeziębienie lub depresję. Bezwzględnie musisz kontynuować kurację, zabiegi fizjoterapeutyczne, trzymać się diety i zdrowych nawyków. Nie mniej ważne będą techniki relaksacyjne – joga, tai-chi i medytacja, dzięki którym zbudujesz harmonię między ciałem a umysłem.

Praca, finanse, interesy

To wprawdzie jeszcze nie jest koniec kłopotów, ale twoja sytuacja ekonomiczna powoli się będzie poprawiać. Nadal będziesz spłacać długi i wdrażać bolesne plany oszczędnościowe. Szukanie nowej pracy lub nowych klientów w biznesie zmusi cię do zmiany myślenia o interesach, skupienia się na celu i na konkretnych rozwiązaniach. Końcówka roku przyniesie serię imponujących sukcesów i osiągnięć.

Miłość, związki, dom

Ci z was, którzy mają za sobą rozwód, nieudany romans, burzliwy finał związku, będą się uczyć dbania o swoje dobro. Mała przerwa od relacji dobrze wam zrobi, więc nie rozglądajcie się gorączkowo za drugą połówką. To jednak dobry czas dla tych z was, których związek przeszedł przez wstrząsy i kryzys, ale przetrwał ciężkie chwile. Odbudowa zaufania i dobrej komunikacji pójdzie wam świetnie.

Pani Waga

Strefa komfortu, w której długo przebywałaś, rozpadła się w drzazgi. Musisz teraz sama stawać na nogi, uczyć się samodzielności, podejmować decyzje i wybory. Szybko się jednak przekonasz, że wychodzi ci to na dobre. Wróci wygoda i przyjemność, ale już na dużo wyższym poziomie i w lepszym środowisku.

Pan Waga

To nie czas na skoki w bok, szukanie mocnych wrażeń na polu miłosnym i erotycznym. Romans szybko wyjdzie na jaw, a ty będziesz mieć moralnego kaca. Myśl teraz bardziej o swojej przyszłości, planach, dalekosiężnych celach i strategiach, które trzeba wdrożyć, by móc iść do przodu.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu.  30.09-06.10
Co nas czeka w tym tygodniu. 30.09-06.10
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.10
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 14.10 - 20.10
Ci z Was, którzy mają za sobą miłosne i uczuciowe niepowodzenia, którzy już od dawna żyją w pojedynkę, którzy stracili wiarę w partnerski sukces, będą mieli... »
Miesięczny: Październik
Przed Tobą niezwykle intensywny, znojny i pracowity miesiąc. Czeka Cię nawał ważnych spraw do załatwienia, które skumulują się w krótkim czasie. Zmusi Cię to do porzucenia... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

CzaroMarownik 2013

Oto wyjątkowy kalendarz, w którym czas w 2013 roku będzie płynął inaczej »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »