Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Po kilku latach nieustannych zmagań z przeciwnościami losu wreszcie możesz odetchnąć. Nadchodzący rok niesie zdecydowaną poprawę, która szybko przełoży się na serię sukcesów i wyśmienitych osiągnięć. Przełamanie kryzysu, wyjście na prostą, odzyskanie kontroli nad chaosem przynosi koniunkcja Jowisza, dzięki której – niczym w hollywoodzkim filmie – sytuacja zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Najwięcej powodów do zadowolenia będą mieć urodzeni w III dekadzie znaku, którzy nękani opozycją Urana totalnie się pogubili szarpiąc się z potężnymi problemami. Kryzys szczególnie dotkliwie dopadł również urodzonych między 10 a 14 października. Kwadratura Plutona zachwiała Waszą pozycją, przekonaniami, poczuciem bezpieczeństwa, oraz relacjami z ludźmi. Jednak dzięki sile Jowisza pokonacie niemal wszystkie przeciwności. Zrozumiecie, że warto było robić swoje, że konsekwentna walka o swoje cele przynosi upragnione rezultaty.

Kalendarium

Pierwszy kwartał roku nie zapowiada się zbyt przyjemnie. Opozycja Marsa na chwilę przypomni o starych problemach, przyniesie spore osłabienie ciała i psychiki. Jednak już wiosną poczujesz, jak moc wraca. Trygon Marsa sprawia, że aż do wakacji unosić Cię będzie wznosząca fala optymizmu, sukcesów, przyspieszenia i pozytywnej energii. W lipcu kwadratura Marsa znów przyniesie obniżenie lotów. Trudno Ci będzie wpaść w wakacyjny, leniwy rytm. Nawał pracy, liczne obowiązki, rodzinne wyzwania zmuszą Cię do rezygnacji z niektórych wymarzonych przyjemności. Najlepszy moment na to, by wyjechać na wakacje to sierpień i wrzesień. Uspokojenie sytuacji, poprawa nastroju i większy luz ułatwi Ci zaplanowanie wyjazdów, podróży i odpoczynku. Aż do jesieni będziesz pod doskonałym wpływem koniunkcji Jowisza, więc nawet jeśli zaliczysz jakieś drobne wpadki, nie grożą Ci poważniejsze kłopoty. Ostatni kwartał roku będzie niezwykle aktywny i dynamiczny. Koniunkcja Marsa zmobilizuje Cię do walki o najwyższą stawkę, o najbardziej nawet ambitne i trudne cele.

Energia, zdrowie

Tylko zimą możesz poczuć pewne osłabienie lub spadek nastroju. Jednak wiosną odzyskując siłę, oraz sprawność ciała i ducha skutecznie i konsekwentnie zabierzesz się za wszystkie stare i nowe dolegliwości. Pokonaj swoje lenistwo, zaczynaj dzień od kilkuminutowej gimnastyki, postaw na sport, fizyczną aktywność. W ten sposób unikniesz męczących terapii odchudzających, oraz poważnych zabiegów medycznych.

Praca, finanse, interesy

To jeden z najlepszych zawodowo okresów w Twoim życiu w skali wielu lat. Po serii niepowodzeń, strat i rozczarowań przechodzisz do ofensywy. To doskonały czas na rozpoczęcie własnego biznesu, walkę o awans lub podwyżkę. Jesteś w doskonałej formie intelektualnej, więc pomyśl o ciekawym kursie, szkoleniu lub studiach. Twoje projekty, plany i przedsięwzięcia zostaną wysoko ocenione.

Miłość, związki, dom

Nadzieja wraca do tych z Was, których związki znalazły się na zakręcie, ale i do tych, którzy zaliczyli bolesne rozstanie lub rozwód. Pomyślne wpływy Jowisza pozwolą Wam zapomnieć o zaliczonych porażkach. Budowanie nowej relacji musi jednak odbywać się stopniowo. Nie rzucaj się w czyjeś ramiona tylko dlatego, że cierpisz z powodu samotności. Dbaj o swoje dobro i z niczym się nie spiesz.

Pani Waga

Nie możesz sobie pozwolić na zmarnowanie tego roku. Postaw na ambitne, odważne plany i przedsięwzięcia. Wcale nie będziesz musiała poświęcać swojego wolnego czasu i rezygnować z ulubionych zajęć. Po mistrzowsku pogodzisz zawodowe i rodzinne obowiązki z potrzebą relaksu, odpoczynku i długich wakacji.

Pan Waga

Pamiętaj o niebezpieczeństwie spoczęcia na laurach. Nie daj się uśpić sukcesom, które osiągniesz, lecz na fali dobrych zmian dociśnij gaz do oporu i rób kolejne kroki naprzód. Wyjście ze strefy komfortu, walka ze starymi schematami myślenia, oraz lęk przed zmianą to główne wyzwania w nowym roku.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Ty też możesz wykorzystać sprawdzone znaki lecznicze z całego świata. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z uzdrawiających symboli, które możesz malować na bolących miejscach, przenosić ich energię na wodę czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich. »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.06
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 26.06 - 02.07
Typowe o tej porze roku spowolnienie obrotów, obniżenie tempa, niższa intensywność wydarzeń na polu zawodowym i w interesach, to konsekwencja kwadratur Słońca, Merkurego i Marsa,... »
Miesięczny: Czerwiec
Niezwykłe tempo i chęć nadrobienia zaległości, wysoko ustawiona poprzeczka, oraz mocno rozkręcone ambicje i plany to konsekwencje trygona Marsa, który sprawia, że stawiając na ryzyko... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Śmiejecie się ze mnie bo jestem inna...

...a ja się uśmiecham do Was, bo wszyscy jesteście tacy sami. To słowa śp. Violetty Villas, które zapadły w moją pamięć. Nieodwracalnie. Zapewne stąd, że są mi tak bliskie, stale dotyczące mojej osoby, ale patrząc na to, co widzę, obserwuję każdego dnia, to sądzę, że mogą stać się bliskie również Wam... Inność zawsze była wytykana palcami i to w sposób dosadny, bezpośredni. Dopiero wraz z czasem, "przełamaniem" konwenansów, stała się atutem, a nawet powodem do zazdrości. Osoby, które były uznawane za inne, były nazywane odrzutkami, aczkolwiek mogły mieć też takie właśnie poczucie. Poczucie bycia kimś gorszym. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2017

O zwycięstwach i porażkach Władymira Putina w cyberwojnie, o horoskopie zaprzysiężenia Emmanuela Macrona, oraz o ponurych układach w horoskopie Polski. Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2017
więcej »