Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Kryzys ostatnich lat był dla ciebie niezwykle bolesny, trudny i męczący. I choć o jego definitywnym zakończeniu jeszcze nie można mówić, to jednak poprawa będzie wyraźnie zauważalna. Na wzburzone morze napięć, dramatów i wstrząsów wyleje się oliwa uspokojenia i ukojenia. Szczególną ulgę odczują urodzeni w III dekadzie znaku. Po kilku latach kończy się rujnująca wasze plany opozycja Urana, więc w wasze życie zacznie wkraczać stabilizacja i poczucie przewidywalności. Nie mogą tego jednak powiedzieć urodzeni w II dekadzie znaku. Kwadratura Saturna zmusi was do ciężkiej, intensywnej pracy, wyjścia naprzeciw nękających was problemów, zmierzenia się z tym wszystkim, czego się boicie i z czym sobie nie radzicie. Najmniej przyjemne chwile czekają urodzonych między 11 a 17 października. Kwadratura Plutona każe podjąć odważne, radykalne, konsekwentne decyzje związane z waszymi relacjami, układami towarzyskimi i związkami. Z wieloma osobami nie jest już wam po drodze.

Kalendarium

Pierwsze dwa miesiące roku będą stać pod znakiem ostrego kryzysu. Opozycja Marsa i Urana sprawi, że na nic ci się nie przyda twoja kulturalna, rozsądna i rozważna postawa. To nie czas na parlamentarne dyskusje i intelektualne wywody. To czas twardej walki, w której nie ma miejsca na kompromisy. Poczucie zmęczenia, irytacji i rozczarowania mocno ci się da we znaki. Wiosna przyniesie zdecydowaną poprawę. W kwietniu i w maju będziesz pod łagodzącym napięcia i konflikty pomyślnym trygonem Marsa. Wreszcie odżyjesz, odzyskasz balans, poczucie bezpieczeństwa i dobry nastrój. Nerwowo i nieprzyjemnie zapowiada się zaś czerwiec. Pośpiech i presja związana z wakacjami zmusi cię do intensywnego galopu. Lato zapowiada się spokojnie, leniwie i łagodnie. To idealny czas na urlop, zwolnienie tempa, odpoczynek i relaks. Ogromne przyspieszenie czeka cię jesienią. Koniunkcja Marsa – choć chwilami niezbyt przyjemna – pozwoli ci pokonać przeciwności, osiągnąć świetne wyniki w pracy i sporcie, zdobyć upragnione cele i marzenia.

Energia, zdrowie

W roku 2019 doświadczać będziesz licznych huśtawek samopoczucia nastroju. Kiepsko i nieprzyjemne zapowiada się zima. Twój organizm będzie narażony na przykre dolegliwości, przeziębienie lub depresję. Bezwzględnie musisz kontynuować kurację, zabiegi fizjoterapeutyczne, trzymać się diety i zdrowych nawyków. Nie mniej ważne będą techniki relaksacyjne – joga, tai-chi i medytacja, dzięki którym zbudujesz harmonię między ciałem a umysłem.

Praca, finanse, interesy

To wprawdzie jeszcze nie jest koniec kłopotów, ale twoja sytuacja ekonomiczna powoli się będzie poprawiać. Nadal będziesz spłacać długi i wdrażać bolesne plany oszczędnościowe. Szukanie nowej pracy lub nowych klientów w biznesie zmusi cię do zmiany myślenia o interesach, skupienia się na celu i na konkretnych rozwiązaniach. Końcówka roku przyniesie serię imponujących sukcesów i osiągnięć.

Miłość, związki, dom

Ci z was, którzy mają za sobą rozwód, nieudany romans, burzliwy finał związku, będą się uczyć dbania o swoje dobro. Mała przerwa od relacji dobrze wam zrobi, więc nie rozglądajcie się gorączkowo za drugą połówką. To jednak dobry czas dla tych z was, których związek przeszedł przez wstrząsy i kryzys, ale przetrwał ciężkie chwile. Odbudowa zaufania i dobrej komunikacji pójdzie wam świetnie.

Pani Waga

Strefa komfortu, w której długo przebywałaś, rozpadła się w drzazgi. Musisz teraz sama stawać na nogi, uczyć się samodzielności, podejmować decyzje i wybory. Szybko się jednak przekonasz, że wychodzi ci to na dobre. Wróci wygoda i przyjemność, ale już na dużo wyższym poziomie i w lepszym środowisku.

Pan Waga

To nie czas na skoki w bok, szukanie mocnych wrażeń na polu miłosnym i erotycznym. Romans szybko wyjdzie na jaw, a ty będziesz mieć moralnego kaca. Myśl teraz bardziej o swojej przyszłości, planach, dalekosiężnych celach i strategiach, które trzeba wdrożyć, by móc iść do przodu.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.01
Może pamiętacie piosenkę Blue Monday zespołu New Order z lat osiemdziesiątych. Taki właśnie smutny poniedziałek czeka nas w przyszłym tygodniu. Będą jednak również miłe i wesołe chwile, więc na feriach i zimowym urlopie narzekać nie będziemy. Co nas zatem czeka? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.01
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 14.01 - 20.01
I choć od początku roku już upłynęło trochę czasu, to nadal dobry moment na to, by jeszcze raz przemyśleć swoje plany, cele i zamierzenia. Kwadratury Słońca i Merkurego oraz opozycja... »
Miesięczny: Styczeń
  Nerwowość, silne emocje, stres i napięcie intensywnie będą się Wam dawać w styczniu we znaki. Opozycje Marsa i Urana oraz kwadratura Saturna mocno podniosą poziom emocji, podkręcą... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Złe czasy na miłość.

Taki tytuł nosi tomik wierszy, który napisałam wiele lat temu. Miałam wtedy chyba 16 lat. Pierwsza wielka miłość, dwa tomiki miłosnych, przygnębiających wierszy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »