Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2022

Autor Piotr Gibaszewski

Wyzwania, którym trzeba było ostatnio stawiać czoła, sprawiły, że gdzieś zapodziały się twoje marzenia i pragnienia. Jednak nic straconego. Teraz, gdy już masz za sobą najtrudniejsze chwile, gdy zaczynasz odzyskiwać energię i witalne siły, możesz wrócić do porzuconych planów. Nie ma jednak mowy o powrocie do strefy komfortu. Od wiosny do jesieni będzie pod wpływem opozycji Jowisza, co wprowadzi ożywczy powiew nowości na polu towarzyskim. Nawiążesz nowe kontakty, znajomości i układy. Wyrwiesz się z poczucia stagnacji, w które wpędziły cię troski i zmartwienia z ostatnich lat. Szczególnie pomyślny czas czeka urodzonych w II i III dekadzie znaku. Trygon Saturna sprawi, że od słów przejdziesz do czynów. Udowodnisz, że potrafisz dotrzymać słowa, że umiesz walczyć o swoje. Jednak urodzeni między 17 a 22 października czekają trudne chwile. Kwadratura Plutona zapowiada przykre rozliczenia i radykalne porządki. Nie masz jednak wyjścia. Musisz zamknąć stary etap życia. 

Kalendarium
Zima - jak zwykle – będzie trudnym momentem roku. W lutym dopaść cię może znużenie i wyczerpanie. Kwadratura Marsa każe oszczędzać energię i zwolnić obroty. Wyśmienicie zapowiada się zaś wiosna. W marcu i w kwietniu trygon Marsa postawi cię na nogi i pozytywnie nastawi do życia. Najtrudniejszym momentem roku będzie czerwiec. Opozycja Marsa i Jowisza mocno skomplikuje twoją sytuację, pod znakiem zapytania postawi obraną strategię i życiowe plany. Kryzys nie będzie jednak trwać długo. Od wakacji aż do końca roku będziesz pod fantastycznym wpływem trygona Marsa, co sprawi, że poczujesz falę przypływu. Bierzesz się zatem za trudne i ryzykowne wyzwania. Możesz bowiem liczyć na szczęście i sukcesy, które przyjdą do ciebie z wielką łatwością i lekkością. I choć nie lubisz walki, a rywalizacja źle ci się kojarzy, warto przyjąć bardziej stanowczą, asertywną i twardą postawę. Dzięki temu odzyskasz szacunek, respekt, uznanie. Rok będziesz kończyć z poczuciem spełnienia i satysfakcji. 

Energia, zdrowie
Poprawa samopoczucia, nastroju, kondycji i formy przebiegać będzie w imponującym tempie. Masz szansę pokonać problemy, choroby i dolegliwości, z którymi męczysz się już od wielu lat. Kluczem do uzdrowienia ciała i duszy będzie zmiana nawyków, twarda konsekwencja, stanowczość i samodyscyplina we wprowadzaniu nowych zasad i reguł. Nie wracaj do starych nałogów i przyzwyczajeń.

Praca, finanse, interesy

Masz już serdecznie dość szarpaniny, walki i zmagań na polu zawodowym i w biznesie. Jednak twoja wieloletnia udręka zbliża się ku końcowi, więc wreszcie zaczniesz robić to, co jest twoim powołaniem, celem i marzeniem. Uwolnij ducha przedsiębiorczości, rozkręcaj interesy, zacznij myśleć kategoriami dużych pieniędzy, nie bój się ryzyka, zmian, nowości, innowacji i eksperymentów. Na świetne wyniki nie trzeba będzie długo czekać.

Miłość, związki, dom
Czas szalonych, romantycznych uniesień, wzlotów i huśtawek masz już za sobą. Jednak nie ma czego żałować. Przekonasz się, że poczucie bezpieczeństwa, przewidywalność i spokój to bezcenne wartości, dzięki którym życie staje się przyjemne, szczęśliwe i komfortowe. Budowaniu związku wcale nie pomagają silne namiętności. Do tego potrzeba ci kogoś, kto cię zrozumie, doceni, da wsparcie i ciepło.

Pani Waga
Marzysz o tym by wreszcie odpocząć, zająć się sobą, uspokoić stargane nerwy, zrelaksować zmęczone latami stresu i walki ciało. Niech zatem w twoim życiu pojawią się ludzie, którzy będą cię w tym wspierać. Poczuj się prawdziwą kobietą, zafunduj sobie wesołe wakacje, ogranicz pracę i zwolnij się ze zbędnych obowiązków. 

Pan Waga
Masz ochotę wypisać się z wyścigu szczurów, gdyż poznałeś destrukcyjny wpływ długotrwałej rywalizacji i walki o sukces. Jednak nie musi to oznaczać pogorszenia jakości życia i rezygnacji z bytowego komfortu. Nastaw swój umysł na świadomość obfitości, a znajdziesz klucz do szczęścia.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.06
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 20.06 - 26.06
Wiele spraw i problemów zebrało Ci się w tym rozpoczynającym lato tygodniu. Kwadratura Słońca oraz opozycje Marsa i Jowisza to sygnał, że Twoje ciało i umysł potrzebują odpoczynku,... »
Miesięczny: Czerwca
Nie myślisz na razie o wakacjach, urlopach, wyjazdach i rekreacji. Jest wiele spraw i problemów, które mocno zaprzątają Ci głowę, które wymagają pilnego załatwienia,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Duchowa moc empatii: jak rozwinąć dar intuicji i współczucia

Fenomenalny w swej prostocie, praktyczny przewodnik autorstwa doradcy intuicyjnego, dzięki któremu dowiesz się, jakie wysyłać sygnały ? myślą czy mową ciała ? by uzdrowić siebie, swoje relacje z partnerem, poprawić stosunki wśród członków swojej rodziny czy też w pracy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »