Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Po kilku latach nieustannych zmagań z przeciwnościami losu wreszcie możesz odetchnąć. Nadchodzący rok niesie zdecydowaną poprawę, która szybko przełoży się na serię sukcesów i wyśmienitych osiągnięć. Przełamanie kryzysu, wyjście na prostą, odzyskanie kontroli nad chaosem przynosi koniunkcja Jowisza, dzięki której – niczym w hollywoodzkim filmie – sytuacja zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Najwięcej powodów do zadowolenia będą mieć urodzeni w III dekadzie znaku, którzy nękani opozycją Urana totalnie się pogubili szarpiąc się z potężnymi problemami. Kryzys szczególnie dotkliwie dopadł również urodzonych między 10 a 14 października. Kwadratura Plutona zachwiała Waszą pozycją, przekonaniami, poczuciem bezpieczeństwa, oraz relacjami z ludźmi. Jednak dzięki sile Jowisza pokonacie niemal wszystkie przeciwności. Zrozumiecie, że warto było robić swoje, że konsekwentna walka o swoje cele przynosi upragnione rezultaty.

Kalendarium

Pierwszy kwartał roku nie zapowiada się zbyt przyjemnie. Opozycja Marsa na chwilę przypomni o starych problemach, przyniesie spore osłabienie ciała i psychiki. Jednak już wiosną poczujesz, jak moc wraca. Trygon Marsa sprawia, że aż do wakacji unosić Cię będzie wznosząca fala optymizmu, sukcesów, przyspieszenia i pozytywnej energii. W lipcu kwadratura Marsa znów przyniesie obniżenie lotów. Trudno Ci będzie wpaść w wakacyjny, leniwy rytm. Nawał pracy, liczne obowiązki, rodzinne wyzwania zmuszą Cię do rezygnacji z niektórych wymarzonych przyjemności. Najlepszy moment na to, by wyjechać na wakacje to sierpień i wrzesień. Uspokojenie sytuacji, poprawa nastroju i większy luz ułatwi Ci zaplanowanie wyjazdów, podróży i odpoczynku. Aż do jesieni będziesz pod doskonałym wpływem koniunkcji Jowisza, więc nawet jeśli zaliczysz jakieś drobne wpadki, nie grożą Ci poważniejsze kłopoty. Ostatni kwartał roku będzie niezwykle aktywny i dynamiczny. Koniunkcja Marsa zmobilizuje Cię do walki o najwyższą stawkę, o najbardziej nawet ambitne i trudne cele.

Energia, zdrowie

Tylko zimą możesz poczuć pewne osłabienie lub spadek nastroju. Jednak wiosną odzyskując siłę, oraz sprawność ciała i ducha skutecznie i konsekwentnie zabierzesz się za wszystkie stare i nowe dolegliwości. Pokonaj swoje lenistwo, zaczynaj dzień od kilkuminutowej gimnastyki, postaw na sport, fizyczną aktywność. W ten sposób unikniesz męczących terapii odchudzających, oraz poważnych zabiegów medycznych.

Praca, finanse, interesy

To jeden z najlepszych zawodowo okresów w Twoim życiu w skali wielu lat. Po serii niepowodzeń, strat i rozczarowań przechodzisz do ofensywy. To doskonały czas na rozpoczęcie własnego biznesu, walkę o awans lub podwyżkę. Jesteś w doskonałej formie intelektualnej, więc pomyśl o ciekawym kursie, szkoleniu lub studiach. Twoje projekty, plany i przedsięwzięcia zostaną wysoko ocenione.

Miłość, związki, dom

Nadzieja wraca do tych z Was, których związki znalazły się na zakręcie, ale i do tych, którzy zaliczyli bolesne rozstanie lub rozwód. Pomyślne wpływy Jowisza pozwolą Wam zapomnieć o zaliczonych porażkach. Budowanie nowej relacji musi jednak odbywać się stopniowo. Nie rzucaj się w czyjeś ramiona tylko dlatego, że cierpisz z powodu samotności. Dbaj o swoje dobro i z niczym się nie spiesz.

Pani Waga

Nie możesz sobie pozwolić na zmarnowanie tego roku. Postaw na ambitne, odważne plany i przedsięwzięcia. Wcale nie będziesz musiała poświęcać swojego wolnego czasu i rezygnować z ulubionych zajęć. Po mistrzowsku pogodzisz zawodowe i rodzinne obowiązki z potrzebą relaksu, odpoczynku i długich wakacji.

Pan Waga

Pamiętaj o niebezpieczeństwie spoczęcia na laurach. Nie daj się uśpić sukcesom, które osiągniesz, lecz na fali dobrych zmian dociśnij gaz do oporu i rób kolejne kroki naprzód. Wyjście ze strefy komfortu, walka ze starymi schematami myślenia, oraz lęk przed zmianą to główne wyzwania w nowym roku.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.08
Wakacje zmierzają ku końcowi. Czy jest jeszcze szansa na miłą chwilę? O zaćmieniu Słońcu na nowiu, oraz wejściu Słońca w znak Panny. Zapraszamy do lektury raportu naszego astrologa Piotra Gibaszewskiego na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.08
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 14.08 - 20.08
Nadziei na wakacyjną przygodę miłosną nie mogą tracić Ci z Was, którzy bardzo potrzebują seksu i erotycznych uciech. Sekstyl Marsa, oraz koniunkcja Jowisza, to ogromne wsparcie,... »
Miesięczny: Sierpień
Przed Tobą znakomity, pełen pozytywnych wrażeń, ale także realnych sukcesów i osiągnięć, miesiąc. Doskonałe wpływy koniunkcji Jowisza pozwolą Ci dokonać niemal cyrkowej sztuki,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc Twojego umysłu.

Czy możliwe jest uzdrowienie za pomocą myśli ? bez użycia leków lub ingerencji chirurga? Takie przypadki zdarzają się częściej niż myślisz. Teraz możesz nie tylko poznać naukowe dowody dotyczące tego pasjonującego fenomenu, ale również świadomie zastosować go we własnym życiu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2017

Po tym, jak już nieco ochłonęliśmy pod lipcowym przebudzeniu "suwerena" czas na spokojniejsze, chłodniejsze analizy. Co się stało w lipcu w Polsce? Jakie będzie mieć to konsekwencje? Zapraszam do lektury mojej prognozy na sierpień 2017
więcej »