Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Po kilku latach nieustannych zmagań z przeciwnościami losu wreszcie możesz odetchnąć. Nadchodzący rok niesie zdecydowaną poprawę, która szybko przełoży się na serię sukcesów i wyśmienitych osiągnięć. Przełamanie kryzysu, wyjście na prostą, odzyskanie kontroli nad chaosem przynosi koniunkcja Jowisza, dzięki której – niczym w hollywoodzkim filmie – sytuacja zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Najwięcej powodów do zadowolenia będą mieć urodzeni w III dekadzie znaku, którzy nękani opozycją Urana totalnie się pogubili szarpiąc się z potężnymi problemami. Kryzys szczególnie dotkliwie dopadł również urodzonych między 10 a 14 października. Kwadratura Plutona zachwiała Waszą pozycją, przekonaniami, poczuciem bezpieczeństwa, oraz relacjami z ludźmi. Jednak dzięki sile Jowisza pokonacie niemal wszystkie przeciwności. Zrozumiecie, że warto było robić swoje, że konsekwentna walka o swoje cele przynosi upragnione rezultaty.

Kalendarium

Pierwszy kwartał roku nie zapowiada się zbyt przyjemnie. Opozycja Marsa na chwilę przypomni o starych problemach, przyniesie spore osłabienie ciała i psychiki. Jednak już wiosną poczujesz, jak moc wraca. Trygon Marsa sprawia, że aż do wakacji unosić Cię będzie wznosząca fala optymizmu, sukcesów, przyspieszenia i pozytywnej energii. W lipcu kwadratura Marsa znów przyniesie obniżenie lotów. Trudno Ci będzie wpaść w wakacyjny, leniwy rytm. Nawał pracy, liczne obowiązki, rodzinne wyzwania zmuszą Cię do rezygnacji z niektórych wymarzonych przyjemności. Najlepszy moment na to, by wyjechać na wakacje to sierpień i wrzesień. Uspokojenie sytuacji, poprawa nastroju i większy luz ułatwi Ci zaplanowanie wyjazdów, podróży i odpoczynku. Aż do jesieni będziesz pod doskonałym wpływem koniunkcji Jowisza, więc nawet jeśli zaliczysz jakieś drobne wpadki, nie grożą Ci poważniejsze kłopoty. Ostatni kwartał roku będzie niezwykle aktywny i dynamiczny. Koniunkcja Marsa zmobilizuje Cię do walki o najwyższą stawkę, o najbardziej nawet ambitne i trudne cele.

Energia, zdrowie

Tylko zimą możesz poczuć pewne osłabienie lub spadek nastroju. Jednak wiosną odzyskując siłę, oraz sprawność ciała i ducha skutecznie i konsekwentnie zabierzesz się za wszystkie stare i nowe dolegliwości. Pokonaj swoje lenistwo, zaczynaj dzień od kilkuminutowej gimnastyki, postaw na sport, fizyczną aktywność. W ten sposób unikniesz męczących terapii odchudzających, oraz poważnych zabiegów medycznych.

Praca, finanse, interesy

To jeden z najlepszych zawodowo okresów w Twoim życiu w skali wielu lat. Po serii niepowodzeń, strat i rozczarowań przechodzisz do ofensywy. To doskonały czas na rozpoczęcie własnego biznesu, walkę o awans lub podwyżkę. Jesteś w doskonałej formie intelektualnej, więc pomyśl o ciekawym kursie, szkoleniu lub studiach. Twoje projekty, plany i przedsięwzięcia zostaną wysoko ocenione.

Miłość, związki, dom

Nadzieja wraca do tych z Was, których związki znalazły się na zakręcie, ale i do tych, którzy zaliczyli bolesne rozstanie lub rozwód. Pomyślne wpływy Jowisza pozwolą Wam zapomnieć o zaliczonych porażkach. Budowanie nowej relacji musi jednak odbywać się stopniowo. Nie rzucaj się w czyjeś ramiona tylko dlatego, że cierpisz z powodu samotności. Dbaj o swoje dobro i z niczym się nie spiesz.

Pani Waga

Nie możesz sobie pozwolić na zmarnowanie tego roku. Postaw na ambitne, odważne plany i przedsięwzięcia. Wcale nie będziesz musiała poświęcać swojego wolnego czasu i rezygnować z ulubionych zajęć. Po mistrzowsku pogodzisz zawodowe i rodzinne obowiązki z potrzebą relaksu, odpoczynku i długich wakacji.

Pan Waga

Pamiętaj o niebezpieczeństwie spoczęcia na laurach. Nie daj się uśpić sukcesom, które osiągniesz, lecz na fali dobrych zmian dociśnij gaz do oporu i rób kolejne kroki naprzód. Wyjście ze strefy komfortu, walka ze starymi schematami myślenia, oraz lęk przed zmianą to główne wyzwania w nowym roku.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Mamy wpływ na nasze życie i świat w którym chcemy żyć poprzez zmianę wibracji na naszej planecie. Wśród nas są nauczyciele, szamani, mistrzowie, ale przede wszystkim zwykli ludzie pragnący zmiany. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.02
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 20.02 - 26.02
Przed Tobą ważny tydzień. Jest szansa na to, że przyspieszysz rozwiązanie najbardziej pilnych spraw i problemów, że odrobisz straty i staniesz na nogi po kilku trudnych i... »
Miesięczny: Luty
Nowy rok przyniósł Ci wiele trudnych wyzwań, obaw i wątpliwości. Opozycje Marsa i Urana wciąż nakładają na Twoje barki nowe ciężary, zmuszają do intensywnej pracy, odważnego... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Przyciągnij pomyślność w Diwali

Dipavali, wielki festiwal świateł, będzie bardzo szczególne tego roku, ponieważ wypada dokładnie tego samego dnia co zaćmienie Słońca. Omówiliśmy to już dokładnie w naszym wcześniejszym artykule ? Zaćmienie Słońca w Wadze. Czy to nie niebiański zbieg okoliczności, że dokładnie w dniu zaćmienia Słońca ludzie na całym świecie będą celebrować święto światła? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2017

Półkrzyż znaków kardynalnych, latawiec, zaćmienia Słońca i Księżyca, inauguracja Trumpa. Co nas zatem czeka w lutym? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na luty 2017.
więcej »