Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

Do starych problemów dojdą nowe, więc mimo pomyślnych zmian i pokonania wielu przeciwności, musisz się liczyć z dużymi wyzwaniami. Przed Tobą zatem trudny, chwilami męczący, pracowity i znojny, nie pozbawiony jednak miłych akcentów i momentów, rok. Najwięcej pracy i wyrzeczeń mogą się spodziewać urodzeni w I dekadzie znaku. Kwadratura Saturna sprawia, że zwali się Wam na głowę masa spraw do załatwienia, a to, co do tej pory szło lekko i sprawnie, może ugrząźć w gąszczu przeciwności i przeszkód. Wielu z Was, zwłaszcza urodzeni w III dekadzie znaku, od kilku lat zmagają się z licznymi zawirowaniami, które przynosi opozycja Urana. Huśtawka zmian, wstrząsów i rewolucji, która przetoczyła się przez Wasze życie, sprawiła, że całkiem się pogubiliście. Układ ten już na szczęście przemija, więc powoli wraca upragniona stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Najtrudniejszy czas czeka urodzonych między 10 a 15 października. Kwadratura Plutona przynosi bolesne, ale konieczne zmiany, porządki i pożegnania.

Kalendarium
Najtrudniejsza będzie pierwsza połowa roku, gdy jeszcze będziesz odczuwać konsekwencje opozycji Urana. Wiosną kwadratura Marsa przypomni Ci o zaległościach, brakach, nierozwiązanych problemach, oraz powstałych licznych wątpliwościach. To zatem czas mobilizacji do działania, walki, zabierania się za to, co już zbyt długo leżało odłogiem. Wychodzenie ze strefy komfortu nie będzie zatem łatwe i przyjemne. Od czerwca sytuacja zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni, a druga połowa roku będzie wyśmienita. Trygon Marsa pomoże Ci odbudować poczucie bezpieczeństwa, odzyskać stracony czas i grunt pod stopami. Poprawiająca się sytuacja zawodowa, lepsze samopoczucie i nastrój mogą Cię jednak uśpić. Wykorzystaj więc ten bardzo dobry czas na te działania i przedsięwzięcia, dzięki którym zrobisz duży, ambitny krok naprzód. W wakacje jednak możesz sobie pozwolić na miłe lenistwo i dobrą zabawę. Pod koniec roku znów dostaniesz się pod wpływ opozycji Urana, więc trzeba będzie dokończyć zmiany, które wystartowały w tym i w poprzednich latach.

Energia, zdrowie
I choć czekają Cię spore przeciążenia, choć nie unikniesz stresu i zmęczenia, to jednak nie będziesz narzekać na zdrowie. Jedynie wiosną możesz mieć nieco słabszy moment, gdy może Cię dopaść kondycyjny i emocjonalny kryzys. Na szczęście nie potrwa on długo. Sportowa aktywność, zdrowa dieta, rezygnacja z nadmiaru słodyczy i używek zapewni Ci świetne samopoczucie i bardzo dobrą formę.

Praca, finanse, interesy
To trudny zawodowo rok, więc musisz się liczyć z tym, że Twój poziom życia i stan posiadania może się obniżyć. By tego uniknąć, przestrzegaj żelaznych zasad: nie wydajesz więcej, niż zarabiasz, konsekwentnie wprowadzasz zmiany, reformy i oszczędności tam, gdzie coś szwankuje i niedomaga. Nie musisz jednak żyć, jak asceta. Przyjemności nie muszą być kosztowne, a mała nagroda za dobrą pracę zmotywuje Cię do dalszych działań.

Miłość, związki, dom
Urodzeni w I dekadzie znaku muszą się liczyć z pogorszeniem sytuacji w związku, znużeniem, zmęczeniem i rozczarowaniami, które osłabiają siłę uczuć. Najtrudniejsza będzie wiosna, gdzie o ostre spory, a nawet rozstanie, nie będzie trudno. W połowie roku powróci nadzieja, a sytuacja się zdecydowanie poprawi. Romantyczny wakacyjny wyjazd pomoże odbudować miłosną wspólnotę.

Pani Waga
I choć lubisz wygodę i wysoki komfort życia, będziesz musiała zmierzyć się z tym, za czym nie przepadasz. Ciężka praca, finansowa dyscyplina, twarde trzymanie się kursu – dzięki temu udowodnisz, że potrafisz być bardzo skuteczna, że posiadasz gen zwycięzcy.

Pan Waga
Spójrz krytycznie w lustro. Przyjrzyj się temu, jak wyglądasz. Zastanów się, czy nie zmieniasz się w kanapowego misia ulegającego słabościom. Wstań zza biurka, sprzed telewizora, rusz cztery litery, wskocz w dresy, zrób coś dla ciała, wzmocnij kondycję, postaw na wrażliwą, ale stanowczą i stabilną męskość.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.09
W niedzielę czeka nas jesienne przesilenie, więc będziemy żegnać astronomiczne lato i witamy jesień. Jak się zapowiada ostatni tydzień lata, czy jesień zasnuje nas melancholijnymi mgłami, czy też pogoda wiernie będzie ogrzewać nas slonecznymi promieniami? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.09
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 17.09 - 23.09
  Bardzo dobrze zapowiada się ten tydzień dla urodzonych w I dekadzie znaku. Trygon Marsa pozwoli Wam szybko się zaadoptować do nowych warunków, okoliczności i życiowych wyzwań.... »
Miesięczny: Wrzesień
  Urodzeni w I dekadzie znaku są pod wpływem trudnej i nieprzyjemnej opozycji Saturna. Planeta ta dawała Ci przez ostatnie tygodnie bolesne i przykre lekcje. Jednak Twój trud,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Kwantowy umysł. Naukowe dowody na potęgę Twoich myśli.

Autor jest emerytowanym profesorem, który wykładał fizykę teoretyczną na Uniwersytecie w Oregonie. Jego badania nad ludzkim umysłem zostały udokumentowane w licznych książkowych bestsellerach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na wrzesień 2018

Czy wielkie mocarstwa muszą się ze sobą zderzyć, czyli o dylemacie Tukidydesa, czy światowa gospdoarka osiągnęła swój szczyt, a także o tym, co czeka Polaków po wakacjach? Zapraszam do lektury astrologicznej prognizy na wrzesień.
więcej »