Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Kryzys ostatnich lat był dla ciebie niezwykle bolesny, trudny i męczący. I choć o jego definitywnym zakończeniu jeszcze nie można mówić, to jednak poprawa będzie wyraźnie zauważalna. Na wzburzone morze napięć, dramatów i wstrząsów wyleje się oliwa uspokojenia i ukojenia. Szczególną ulgę odczują urodzeni w III dekadzie znaku. Po kilku latach kończy się rujnująca wasze plany opozycja Urana, więc w wasze życie zacznie wkraczać stabilizacja i poczucie przewidywalności. Nie mogą tego jednak powiedzieć urodzeni w II dekadzie znaku. Kwadratura Saturna zmusi was do ciężkiej, intensywnej pracy, wyjścia naprzeciw nękających was problemów, zmierzenia się z tym wszystkim, czego się boicie i z czym sobie nie radzicie. Najmniej przyjemne chwile czekają urodzonych między 11 a 17 października. Kwadratura Plutona każe podjąć odważne, radykalne, konsekwentne decyzje związane z waszymi relacjami, układami towarzyskimi i związkami. Z wieloma osobami nie jest już wam po drodze.

Kalendarium

Pierwsze dwa miesiące roku będą stać pod znakiem ostrego kryzysu. Opozycja Marsa i Urana sprawi, że na nic ci się nie przyda twoja kulturalna, rozsądna i rozważna postawa. To nie czas na parlamentarne dyskusje i intelektualne wywody. To czas twardej walki, w której nie ma miejsca na kompromisy. Poczucie zmęczenia, irytacji i rozczarowania mocno ci się da we znaki. Wiosna przyniesie zdecydowaną poprawę. W kwietniu i w maju będziesz pod łagodzącym napięcia i konflikty pomyślnym trygonem Marsa. Wreszcie odżyjesz, odzyskasz balans, poczucie bezpieczeństwa i dobry nastrój. Nerwowo i nieprzyjemnie zapowiada się zaś czerwiec. Pośpiech i presja związana z wakacjami zmusi cię do intensywnego galopu. Lato zapowiada się spokojnie, leniwie i łagodnie. To idealny czas na urlop, zwolnienie tempa, odpoczynek i relaks. Ogromne przyspieszenie czeka cię jesienią. Koniunkcja Marsa – choć chwilami niezbyt przyjemna – pozwoli ci pokonać przeciwności, osiągnąć świetne wyniki w pracy i sporcie, zdobyć upragnione cele i marzenia.

Energia, zdrowie

W roku 2019 doświadczać będziesz licznych huśtawek samopoczucia nastroju. Kiepsko i nieprzyjemne zapowiada się zima. Twój organizm będzie narażony na przykre dolegliwości, przeziębienie lub depresję. Bezwzględnie musisz kontynuować kurację, zabiegi fizjoterapeutyczne, trzymać się diety i zdrowych nawyków. Nie mniej ważne będą techniki relaksacyjne – joga, tai-chi i medytacja, dzięki którym zbudujesz harmonię między ciałem a umysłem.

Praca, finanse, interesy

To wprawdzie jeszcze nie jest koniec kłopotów, ale twoja sytuacja ekonomiczna powoli się będzie poprawiać. Nadal będziesz spłacać długi i wdrażać bolesne plany oszczędnościowe. Szukanie nowej pracy lub nowych klientów w biznesie zmusi cię do zmiany myślenia o interesach, skupienia się na celu i na konkretnych rozwiązaniach. Końcówka roku przyniesie serię imponujących sukcesów i osiągnięć.

Miłość, związki, dom

Ci z was, którzy mają za sobą rozwód, nieudany romans, burzliwy finał związku, będą się uczyć dbania o swoje dobro. Mała przerwa od relacji dobrze wam zrobi, więc nie rozglądajcie się gorączkowo za drugą połówką. To jednak dobry czas dla tych z was, których związek przeszedł przez wstrząsy i kryzys, ale przetrwał ciężkie chwile. Odbudowa zaufania i dobrej komunikacji pójdzie wam świetnie.

Pani Waga

Strefa komfortu, w której długo przebywałaś, rozpadła się w drzazgi. Musisz teraz sama stawać na nogi, uczyć się samodzielności, podejmować decyzje i wybory. Szybko się jednak przekonasz, że wychodzi ci to na dobre. Wróci wygoda i przyjemność, ale już na dużo wyższym poziomie i w lepszym środowisku.

Pan Waga

To nie czas na skoki w bok, szukanie mocnych wrażeń na polu miłosnym i erotycznym. Romans szybko wyjdzie na jaw, a ty będziesz mieć moralnego kaca. Myśl teraz bardziej o swojej przyszłości, planach, dalekosiężnych celach i strategiach, które trzeba wdrożyć, by móc iść do przodu.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.08
Wakacje nieubłaganie zbliżają się ku końcowi, ale nasze nastroje wcale nie zamierzają podążać za tym nieco smutnym trendem. Jak zapowiada się ten przedostatni tydzień wakacji? O tym pisze w swoim raporcie na nadchodzący tydzień nasz astrolog Piotr Gibaszewski. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.08
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 12.08 - 18.08
Myślenie o pracy, zawodowych obowiązkach, o swojej przyszłości, planach, które chcesz zrealizować i dokończyć, nie jest dla Ciebie czymś szczególnie nowym lub nieznanym.... »
Miesięczny: Sierpień
Przed Tobą trudny, męczący, stresujący miesiąc. Kwadratury Saturna i Plutona sprawiają, że musisz się liczyć z dużą ilością problemów, którym trzeba będzie stawić... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości

Chociaż żyjemy w erze informacyjnej, ludzkość bardzo szybko zmierza w kierunku ery intuicyjnej. W rezultacie tej transformacji rzeczywistość będzie funkcjonowała według innych zasad. Nauczysz się żyć w chwili obecnej i z niej będziesz czerpał radość życia. Wraz ze wzrastającą częstotliwością świata, otworzysz się na radykalną poprawę swojego życia. Autorka prezentuje proste ćwiczenia, które umożliwią pracę z energią i intuicją. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »