Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2020

Autor Piotr Gibaszewski

Kryzys ostatnich lat dał ci się mocno we znaki. Na szczęście na horyzoncie zaczyna świtać nadzieja, ale męczących huśtawek i zawirowań nie unikniesz. Będziesz bowiem pod wpływem kwadratury Jowisza, więc trudno ci będzie podejmować właściwe decyzje gubiąc się w natłoku pomysłów, stale zmieniających się planów i strategii. Cierpliwość i konsekwencja w działaniu będzie zwłaszcza potrzebna urodzonym w III dekadzie znaku. Twarde, nieprzyjemne i męczące wpływy kwadratur Saturna i Plutona zmuszają was do licznych poświęceń, samodyscypliny, wysiłku, trudu i determinacji w działaniu. Po tych kilku latach zmagań z przeciwnościami losu jesteście mocno zahartowani, więc spokojnie i cierpliwie czekajcie na upragnioną ulgę. Na zdecydowaną poprawę sytuacji mogą zaś liczyć urodzeni w I dekadzie znaku. Trygon Saturna sprawi, że wreszcie zaczną się pojawiać konkretne efekty wyrzeczeń, trudu i zmagań. Możecie już powoli otwierać szampana, gdyż meta jest blisko.

Kalendarium
Zima nie zapowiada się wesoło. Nie dość, że nie przepadasz za tą porą roku, to dodatkowo kwadratury Marsa i Saturna zgotują ci zimny prysznic w postaci mnóstwa problemów, którym trzeba będzie wtedy stawić czoła. Wiosna zaś będzie wyjątkowa i optymistyczna – najładniejsza, najprzyjemniejsza, najweselsza od lat. Poczujesz, jak spadają z ciebie ciężary, jak zaczyna cię przepełniać radość i nadzieja. W okresie od lipca do listopada znów dopadną cię stare zmartwienia i kłopoty. Opozycji Marsa towarzyszyć będzie powrót kwadratury Saturna, co zmusi cię do ostrego galopu, intensywnego wysiłku i mobilizacji. Nie ma wyjścia. Musisz się wtedy zabrać do roboty porzucając wygodę, przyjemności i strefę komfortu. W grudniu wreszcie możesz ogłaszać finał długich zmagań. Doskonałe wpływy trygonów Jowisza i Saturna są znakiem przełomu, końcem wieloletniego kryzysu, co natychmiast przełoży się na serię sukcesów. W nowy rok wkraczasz z nadzieją i podniesionym czołem.

Energia, zdrowie
Nie możesz sobie pozwolić na lekceważenie sygnałów płynących z ciała oraz na emocjonalne znaki ostrzegawcze. Po prostu musisz zwolnić obroty, odpuścić, doprowadzić do równowagi układ odpornościowy, metabolizm, fizjologię i psychikę. To kiepski kondycyjnie czas, ale to zarazem najlepszy moment na intensywne leczenie, rehabilitację, zmianę stylu życia, porzucenie szkodliwych nałogów i przyzwyczajeń.

Praca, finanse, interesy
Nie lubisz działać pod presją, w stresie i z finansowym nożem na gardle. Jednak czas biegnie nieubłaganie, a twoje zobowiązania same się nie spłacą. Jeśli zaś czujesz, że wykonywany zawód lub przedmiot działalności gospodarczej nie dają ci satysfakcji, nie wahaj się przed podjęciem radykalnych decyzji. Pod koniec roku zła passa się definitywnie kończy i ruszysz do przodu, co szybko poczujesz w portfelu.

Miłość, związki, dom
To jeden z trudniejszych okresów w twoim życiu na polu partnerskim i w uczuciach. Kryzys w związku, stagnacja w relacjach z bliskimi, odejście przyjaciół i znajomych boleśnie cię dotyka. Jeśli zaś czujesz, że nic cię już nie łączy z partnerem, nie możesz się wahać przed przykrą, ale konieczną decyzją. Rozstanie jest konieczne. I choć to smutny moment, poczujesz ulgę. Samotność nie potrwa długo.

Pani Waga
Nie potrzebujesz luksusu i wygód. Jednak wysoki poziom i dobra jakość to dla ciebie kwestia fundamentalna i masz prawo tego oczekiwać od życia. Osiągniesz to niekoniecznie dzięki bogactwu. Szczęście przyniosą ci serdeczni ludzie, przyjaciele, członkowie rodziny, kochający partner. 

Pan Waga
Czasem masz poczucie, że popadłeś w stagnację i że kręcisz się, jak w kołowrotku. Czas powiedzieć „dość!” Porzuć wygodę i strefę komfortu, zrezygnuj z upokarzającej pracy, zakończ toksyczną relację. Stawiaj na ambicje, nie unikaj walki i rywalizacji. Stwórz długoterminową strategię i konsekwentnie zacznij ją wdrażać w życie. 

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 26.10-01.11
Co nas czeka w tym tygodniu. 26.10-01.11
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.10
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 19.10 - 25.10
Irytacja, nerwowe napięcie, huśtawki nastroju i emocjonalne zawirowania mocniej będą Ci się w tym tygodniu dawać we znaki. Wszystko i wszyscy będą Cię denerwować, więc nawet banalna... »
Miesięczny: Październik
Opozycja Marsa oraz kwadratury Jowisza, Saturna i Plutona już od pewnego czasu mocno się Wam dają we znaki. Podobnie będzie również w październiku. Musicie się liczyć z tym, że w... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Zostań medium - Praktyczny przewodnik

Wszyscy z natury jesteśmy obdarzeni wyjątkowymi zdolnościami. Wystarczy, że je w sobie obudzisz, a nawiążesz kontakt ze światem duchów. Pomoże Ci w tym Autorka, znana medium. Poprzez medytację, odpowiednie techniki oddychania i ćwiczenia, przygotujesz swój umysł i ciało do łączności z duchami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na październik 2020

Potężny półkrzyż znaków kardynalnych na nowiu i superopozycja na pełni. Przed nami kolejny wstrząsowy i dramatyczny miesiąc pod znakiem II fali covid-19 i zawirowań na rynkach gospodarczych. Co nas czeka w październiku? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na październik 2020.
więcej »