Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Luty

Autor Piotr Gibaszewski

W tym miesiącu częściej, niż zwykle, będzie Ci towarzyszyć irytacja, nerwowość, poczucie zmęczenia, znużenia, wyczerpania psychicznego i fizycznego. Opozycje Marsa i Urana sprawiają bowiem, że szybko tracisz energię, że brakuje Ci sił, pewności siebie, determinacji i uporu w dążeniu do celu. Ma to szczególne konsekwencje na polu zawodowym i w interesach, co przekłada się na gorsze wyniki, niższe obroty, ogólną niechęć do pracy, wysiłku i działania. Najlepszym na to lekarstwem będzie zmiana trybu i stylu życia. Jeśli masz już dość rywalizacji, walki, ścigania się, ogłupiającego wyścigu szczurów, po prostu odpuść, załóż z góry, że rezygnujesz na jakiś czas ze swoich ambicji i że nie musisz nikomu niczego udowadniać. Niemal natychmiast poczujesz poprawę nastroju i zdrowia, i zrozumiesz, że klucz do sukcesu nie leży w wyciskaniu z siebie siódmych potów, ale w odpowiednim wykorzystaniu swoich potencjałów. Jeśli więc widzisz, że stare metody nie działają, zrób sobie wolne, wykorzystaj zimowe ferie, poszalej na karnawałowej, walentynkowej zabawie i po prostu odpocznij.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.02
Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.02
Przed nami trudny, chwilami nieprzyjemny i nerwowy tydzień, w którym ani nie będziemy się cieszyć urokami zimy, a na wiosnę jest dużo za wcześnie. Jak więc zapowiadają się nadchodzące dni? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 23.02
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 18.02 - 24.02
Poczucie zmęczenia, zniechęcenia, senności i brak motywacji do działania przyniosła kwadratura Wenus, co sprawia, że tego tygodnia nie zaliczysz do szczególnie udanych. Nie ma zatem... »
Roczny: 2019
Kryzys ostatnich lat był dla ciebie niezwykle bolesny, trudny i męczący. I choć o jego definitywnym zakończeniu jeszcze nie można mówić, to jednak poprawa będzie wyraźnie... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Jasne zasady dla naszych związków

Dziedzina naszych związków, tak pełna na ogół cierpienia i chaosu wymaga on nas jasno sprecyzowanych zasad. Co się dzieje, kiedy ich nie mamy? Rządzi nami nasza podświadomość. Kierują nami nasze lęki i żądze. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2019

Nowy rok zaczynamy dwoma ważnymi zaćmieniami - Słońca i Księżyca oraz ciężkim półkrzyżem na pełni. Wygląda na to, że czekają nas duże i niezbyt przyjemne zawirowania. O tym, co nas czeka w styczniu pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na styczeń 2019.
więcej »