Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Sierpień

Autor Piotr Gibaszewski

Tegorocznych wakacji do szczególnie szczęśliwych, wesołych i przyjemnych raczej nie zaliczysz. Opozycja Marsa oraz kwadratury Jowisza, Saturna i Plutona sprawiają, że wiele Twoich zamiarów spaliło na panewce. Zawodowe, finansowe i kondycyjne problemy pokrzyżowały Ci plany, więc trzeba było ograniczyć apetyty. To kiepski czas na duże projekty, ambitne przedsięwzięcia zawodowe i interesy. Nie dość, że nic Ci się nie chce robić, to piętrzące się przeciwności i przeszkody torpedują Twoje działania i wysiłek. Lepiej więc zajmij się czymś bardziej konkretnym, codziennym i przyziemnym. Porządkowanie swoich spraw, pilne remonty, ważne rodzinne decyzje, spotkania i wyjazdy wystarczająco mocno Cię będą absorbować i zajmować. Najlepiej jednak uczynisz, jeśli sierpień przeznaczysz na odpoczynek, regenerację sił ciała, ducha i umysłu. Twój związek mógł znaleźć się na zakręcie. Ale tyko oboje będziecie w stanie wyprowadzić go na prostą.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza na sierpień 2020
Prognoza na sierpień 2020
Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc. »
 Twój horoskop

Dzienny: 05.08
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 03.08 - 09.08
Zmęczenie, irytacja i znużenie to emocje, których w wakacje zapewne nie chcielibyśmy odczuwać, ale w Waszym przypadku skupiło się zbyt wiele spraw i problemów, by pora roku sama... »
Roczny: 2020
Kryzys ostatnich lat dał ci się mocno we znaki. Na szczęście na horyzoncie zaczyna świtać nadzieja, ale męczących huśtawek i zawirowań nie unikniesz. Będziesz bowiem pod wpływem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia domowa konkurs!

Tym razem do wygrania książka - nowość wydawnictwa Illuminatio - Magia domowa S. Cunningham, D. Harrington. Zapraszamy do udziału w konkursie! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »