Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Listopad

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą intensywny, aktywny, ale zarazem korzystny czas. Tegoroczną jesień będziesz wspominać wyjątkowo dobrze, choć nie są to wyłącznie łatwe i przyjemne chwile. Koniunkcja Marsa sprawia, że to moment ostrej konfrontacji, intensywnej walki, rywalizacji, ogromnego tempa i ruchu. Ma to zatem niezwykle pozytywny wpływ na Twoje interesy i pracę, zwłaszcza jeśli związana jest ona z podejmowaniem ważnych decyzji, z ryzykiem, stresem i niebezpieczeństwami. Mars pomoże Ci sprawnie przejść przez życiowe meandry i przeszkody, pokonać swoje słabości, losowe przeciwności, emocjonalne lęki i stare kompleksy. Najmocniej i najbardziej efektownie działanie tej planety poczujesz na polu miłosnym i erotycznym. Może się okazać, że ten ponury miesiąc okaże się jednym z najbardziej szczęśliwych, ekscytujących, niezwykłych, szalonych i emocjonujących w całym roku. To także duża szansa dla tych z Was, których związki przywiędły i w których niepokojąco zaczynało brakować namiętności. Szansa na przebudzenie uczuć jest bardzo duża.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.11
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.11
Słońce opuszcza znak Skorpiona wkraczając w wesołego Strzelca w rytm świątecznych kolęd, co pomaga nam radośnie wydawać pieniądze na mniej lub bardziej sensowne zakupy i prezenty. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.11
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 20.11 - 26.11
Miłość i seks to doskonałe lekarstwo na jesienne szarugi, deficyt światła, radości i wesołości. Miła i przyjemna zabawa erotyczna z kimś, z kim masz dobre porozumienie, z kim potrafisz... »
Roczny: 2017
Po kilku latach nieustannych zmagań z przeciwnościami losu wreszcie możesz odetchnąć. Nadchodzący rok niesie zdecydowaną poprawę, która szybko przełoży się na serię... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Ogarnij duszę

Od pewnego czasu jest swoista moda na pracę z własną duszą. Wiele osób odkrywa ją na powrót. Po latach realizacji narzuconych im przez zewnętrzny świat i panujący w nim system pracy, życia i przejawiania się, postanowili, czując niedosyt lub zagubienie, że odszukają swoją prawdziwą naturę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2017

Jowisz w Skorpionie, czyli seria skandali seksualnych, półkrzyż Urana, Plutona i Marsa, samospalenie Piotra Szczęsnego z Niepołomic - zapraszam do lektury prognozy na listopad 2017 Piotra Gibaszewskiego
więcej »