Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Maj

Autor Piotr Gibaszewski

 

Kwadratury Marsa, Saturna i Plutona sprawiają, że na głowę zwali Ci się masa pilnych spraw, a ogrom pracy, nawał zleceń, zadań i obowiązków łatwo może rozstroić Cię emocjonalnie i kondycyjnie. Poczucie zmęczenia, wyczerpania i przeciążenia dźwiganiem zbyt wielu ciężarów każe się zastanowić, czy założone plany nie były zbyt ambitne. Być może jednak wystarczy nieco przeorganizować działania, na jakiś czas zrezygnować z mniej ważnych przedsięwzięć, skupić się zaś na tym, co jest najważniejsze. Na szczęście pomyślny trygon Jowisza sprawia, że gdy w końcu przestaniesz trzymać kilka srok za ogon, to ruszysz z kopyta i wreszcie zapanujesz nad chaosem, który doprowadza Cię do szewskiej pasji. Twój umysł będzie w maju na wysokich obrotach, więc doskonale poradzisz sobie w szkole i na studiach. Zdawanie egzaminów, rozmowa kwalifikacyjna lub skomplikowane negocjacje pójdą po Twojej myśli. Wspierać Cię będą również bliscy, przyjaciele, rodzina i partner.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.05
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.05
Po kilku bardzo suchych tygodniach nadeszła typowa majowa pogoda - deszczowa i burzowa. Niektórzy się cieszą, że natura odżywa. Inni zaś martwią, bo nie udają się pikniki i grille. Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze w swoim raporcie na nadchodzący tydzień nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.05
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 20.05 - 26.05
Urodzeni w I dekadzie znaku szybko zejdą na ziemię po miłosnych uniesieniach i porywach serca. Kwadratura Marsa sprawia, że zapas romantyzmu i erotyczna euforia wyczerpią się tak nagle, jak... »
Roczny: 2019
Kryzys ostatnich lat był dla ciebie niezwykle bolesny, trudny i męczący. I choć o jego definitywnym zakończeniu jeszcze nie można mówić, to jednak poprawa będzie wyraźnie... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Czym jest szczęście?

Czym jest szczęście? - zapytała mnie dzisiaj Klientka? Odpowiedziałam jej pokrótce i bez dłuższego zastanowienia: słońcem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »