Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Styczeń

Autor Piotr Gibaszewski

Z niebagatelnymi problemami i kłopotami zderzą się w nowym roku urodzeni w I i III dekadzie znaku. Kwadratury Saturna i Plutona, oraz opozycja Urana, sprawiają, że trzeba będzie poważnie zastanowić się nad sensem dalszej walki i zmagań z tymi przedsięwzięciami zawodowymi i biznesowymi, które nie przynoszą Wam oczekiwanych rezultatów i wyników. Być może warto wreszcie podjąć konkretną, męską decyzję i coś ze swoim życiem zrobić po to, by nie toczyć bojów z rzeczywistością i ekonomicznymi realiami. Jednak nie tylko w pracy i w interesach przyjdzie się Wam zderzyć z problemami. Nie mniej dylematów i wątpliwości czeka Was na polu miłosnym, uczuciowym i partnerskim. Trudności w dogadaniu się, w znalezieniu porozumienia i wspólnych wartości, które mogłyby Was połączyć, zmuszają do nieprzyjemnej, ale szczerej, otwartej i potrzebnej rozmowy, która podziała jak zimny prysznic. Jednak to szansa na to, by przestać uciekać, lecz razem coś uczynić w imię dalszej przyszłości związku.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.01
Miłośnicy zimowych sportów nie narzekają. Zima przyniosła szansę na oddanie się szaleństwo szusowania na stoku, śmigania na łyżwach na lodzie, romantycznych i wesołych kuligach za miastem. Co nas zatem czeka w tym kolejnym tygodniu zimowych ferii? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.01
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 15.01 - 21.01
Od pewnego czasu czujesz, że natłok spraw, wyzwań i problemów zaczyna Ci coraz mocniej doskwierać. Kwadratury Słońca i Merkurego sprawiają, że pole manewru się mocno skurczyło. Ty... »
Roczny: 2018
Do starych problemów dojdą nowe, więc mimo pomyślnych zmian i pokonania wielu przeciwności, musisz się liczyć z dużymi wyzwaniami. Przed Tobą zatem trudny, chwilami męczący,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych.

Czym jest rzeczywistość? Jak ją dostrzec, poczuć i zrozumieć? Najnowsze badania dowodzą, że to co widzimy i możemy dotknąć już nie wystarcza aby określić materię. Współczesna fizyka kwantowa udowadnia, że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam dotychczas się wydawało. Autorki prezentują wyniki badań naukowców z wielu krajów, którzy próbują wyjaśnić jej strukturę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2018

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe ciekawe figury astrologiczne. Zaczynamy rok z przytupem. W styczniu czeka nas jedna z najważniejszych figur roku 2018 - latawiec. W prognozie również horoskop nowego rządu premiera Morawieckiego. Zapraszam do lektury.
więcej »