Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Grudzień

Autor Piotr Gibaszewski

Urodzeni w ostatnich dniach znaku już nie mogą dłużej uciekać przed zrobieniem porządku ze swoimi emocjami. Powracająca opozycja Urana znów przypomni o starych problemach. Jej działanie powoduje, że sprawy zaczną iść w nieoczekiwanym kierunku, poprzez zaskoczenie i duże zmiany. Nie da się także dłużej tłumaczyć Waszego dziwnego nastroju, psychicznych huśtawek, napadów złości i nerwów nawałem pracy i obowiązków. Pora zerknąć w swoją duszę, przyjrzeć się swoim uczuciom, potrzebom i lękom. Urodzeni zaś w i i II dekadzie znaku mają zgoła przeciwną sytuację. Znakomite wpływy trygona Marsa sprawiają, że Wasz umysł pracuje na wysokich obrotach, a zdobywana wiedza, nowe umiejętności i kwalifikacje pozwalają Wam odkryć swoje potencjały i możliwości. Stawiajcie na wolność, zawodową niezależność, szukajcie nowych form wyrażania siebie bez oglądania się na realia i zimną ekonomię. Dążenie do szczęścia i podążanie za marzeniami to najbardziej skuteczna droga do trwałego sukcesu – również na polu finansowym i w interesach.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Dla wszystkich czytelników! »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.12
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 17.12 - 23.12
Pod znakiem doskonałego humoru, świetnego nastroju i samopoczucia zapowiada się dla Ciebie ten wyjątkowy, przedświąteczny tydzień. Nie zamierzasz tracić czasu na zakupowe szaleństwa,... »
Roczny: 2018
Do starych problemów dojdą nowe, więc mimo pomyślnych zmian i pokonania wielu przeciwności, musisz się liczyć z dużymi wyzwaniami. Przed Tobą zatem trudny, chwilami męczący,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Jadalne rośliny dziko rosnące. Lecznicze właściwości i składniki odżywcze 200 gatunków polskich roślin

W przyrodzie występuje szeroki wybór dziko rosnących roślin jadalnych. Mogą one wzbogacić nasz jadłospis i charakteryzują się wysoką zawartością odżywczych substancji. Od wieków nasi przodkowie je zbierali. Były one dla nich jednocześnie pożywieniem i lekiem. Teraz każdy z nas może sięgnąć po wiedzę przodków i zaczerpnąć z naturalnego źródła smaku oraz zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2018

O tym, jak wybuchają wojny, czyli konflikt na Morzu Czarnym, o ostrym półkrzyżu, nadciągającym kryzysie ekonomicznym - pierwsze podsumowania mijającego roku. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2018.
więcej »