Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Wrzesień

Autor Piotr Gibaszewski

Tegorocznych wakacji nie będziecie wspominać w szczególnie jasnych barwach. Stres, walka z licznymi przeciwnościami i kłopotami, zawodowe zawirowania i komplikacje, kryzys miłosny i partnerski – wiele z tych problemów dało się Wam ostatnio mocno we znaki. Jednak wrzesień przyniesie dużą ulgę i zdecydowaną poprawę. Jest więc szansa na odzyskanie poczucia kontroli nad swoim życiem i wzięcie się do roboty. O wielkiej rewolucji i przełomie na razie nie ma mowy, ale poczucie, że nie musicie ciągle z czymś walczyć, pokonywać przeciwności i problemy, da Wam duży oddech. Najmniej optymistycznie wygląda sytuacja partnerska i uczuciowa u urodzonych w III dekadzie znaku. Opozycja Urana może Was obciążać dużą dawką stresu i życiowych przeciwności. Test trwałości Waszej relacji trwa nadal, więc trzeba będzie wspólnie stawić czoła problemom, które Was dręczą już od dawna. Jeśli jednak postawicie na konstruktywną współpracę, komunikację, szczerość i otwartość, pokonacie kryzys i poczucie, że wszystko się wali. Jednak o większym kryzysie nie ma mowy. Znajdujecie się bowiem pod fantastycznym wpływem koniunkcji Jowisza.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.09
To już koniec astronomicznego lata. Co nam przyniesie początek kalendarzowej i klimatycznej jesieni? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie tygodniowym. »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.09
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 18.09 - 24.09
Z każdym dniem odczuwać będziesz przypływ energii. Powraca też inspiracja i siła, która Cię będzie wspierać niemal na każdym kroku i w każdej sytuacji. Ostatnie dni też nie były... »
Roczny: 2017
Po kilku latach nieustannych zmagań z przeciwnościami losu wreszcie możesz odetchnąć. Nadchodzący rok niesie zdecydowaną poprawę, która szybko przełoży się na serię... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Nie stresuj się nie przejmuj się

Wszyscy mamy w życiu coś, co powoduje nasze utrapienie. Jest ono mniejsze lub większe, ale istnieje. To może być stresująca praca, pożyczka, dziecko lub partner. Tak czy inaczej na słowa "nie stresuj się, nie przejmuj się" można zareagować w stylu: jak to mam się nie stresować i nie przejmować?. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na wrzesień 2017

Czy pochód "dobrej zmiany" zostanie zatrzymany? O kolejnym etapie rewolucji w Polsce, o międzynarodowych konsekwencjach konfliktu Polski z Unią Europejską, a także o gorącej sytuacji międzynarodowej. Zapraszamy do lektury astrologicznej prognozy na wrzesień naszego astrologa Piotra Gibaszewskiego.
więcej »