Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Kwiecień

Autor Piotr Gibaszewski

Pośpiech, nerwy, rywalizacja i niezdrowe emocje – to konsekwencja opozycji Marsa oraz kwadratury Neptuna które wprawdzie nastawiają Cię bojowo do życia, to jednak również wzniecają konflikty i spory, niosą przeciążenia, stres i zmęczenie. Może Ci się zatem wydawać, że ostro przesz do przodu, że skutecznie pokonujesz konkurentów, rywali i wrogów. Jednak straty okażą się niewspółmierne do osiąganych zysków, więc dwa razy się zastanów nad tym, nim rzucisz się w wir walki, nim wejdziesz w konfrontację ze współpracownikiem lub partnerem. To także nienajlepszy czas na oddawanie się ekstremalnym sportom lub podejmowanie niepotrzebnego ryzyka. Wysoka skłonność do wypadków, urazów i kontuzji każe powściągnąć swoją ułańską fantazję. Świetnie zaś układać Ci się będzie na polu towarzyskim i uczuciowym. Koniunkcja Jowisza pozwoli Ci odnowić stare znajomości i przyjaźnie, ale też otworzy przed Tobą nowe szanse na zbudowanie stabilnego związku i partnerstwa.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.04
Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.04
Słońca nam ostatnio nie brakowało. To zachęta to relaksu, ruchu na świeżym powietrzu i sportowej aktywności. Czy nastrój i aura będą nam sprzyjać w tym poświątecznym tygodniu, a zarazem przed majowym długim weekendem? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.04
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.04 - 21.04
  Przygotowania do Wielkanocy nie muszą polegać na gorączkowej krzątaninie, sprzątaniu i gotowaniu. Nie masz zamiaru spędzić świąt w kuchni i przy garach. Chcesz je przeżyć... »
Roczny: 2019
Na tak fantastyczny rok, który jest przed tobą, warto było cierpliwie czekać robiąc swoje. Zdecydowane przyspieszenie i poprawa sytuacji na niemal każdym polu to zasługa koniunkcji... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Duch dżungli. Wspomnienia z dzikiej Wenezueli.

Duch dżungli to zaproszenie do wzięcia udziału w fascynującej wyprawie Justyny Romanowskiej do wenezuelskiej dżungli. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2019

Zdecydowany zwrot kwietniowych układów na niebie zapowiada ciekawy, dynamiczny i przełomowy miesiąc - zarówno dla świata, Europy, jak i dla Polski. Co nas czeka w kwietniu? O tym pisze Piotr Gibaszewski w swojej astrologicznej prognozie na kwiecień.
więcej »