Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Grudzień

Autor Piotr Gibaszewski

Grudzień przyniesie Ci ogromną ulgę po niezwykle nerwowej i emocjonującej jesieni. I choć będziesz w grudniu pod nieprzyjemnym wpływem kwadratury Marsa, która może prowadzić Cię na manowce, to jednak uda Ci się mocno stanąć na nogi. W Twoim chaotycznym, mocno zakręconym życiu zawsze niezmiernie przydatny był jasny i prosty drogowskaz, który pozwalał Ci odnajdywać drogę. Tym czymś będzie fantastyczny wpływ koniunkcji Jowisza, dzięki której otrząśniesz się z marazmu, smutku i lęków. Solidnie weźmiesz się do roboty i odzyskasz stracony czas, ruszysz z nowymi projektami, świetnie uporasz się z górą zaległości. Niemal natychmiast zauważysz pomyślne rezultaty wykonanej pracy w nauce, oraz na polu zawodowym i w finansach. Ma to szczególnie duże znaczenie dla urodzonych w I dekadzie znaku, którzy stoją przed wielką szansą, jakiej nie było w Waszym życiu od wielu lat. Pomyślny wpływ Jowisza pozwoli Wam spędzić Boże Narodzenie w poczuciu miłości, pogodzenia, spokoju i wewnętrznej ciszy.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Dla wszystkich czytelników! »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 17.12 - 23.12
Zmęczenie związane z gonitwą, pospiechem, chęcią nadrobienia zaległości i niezrealizowanymi ambicjami mocno Ci się dało w ostatnich tygodniach we znaki. Kwadratura Marsa nieprzyjemnie... »
Roczny: 2018
Masz za sobą niezwykle trudny i męczący rok. Rok 2018 przyniesie Ci upragnioną stabilizację, ale zarazem sporą porcję przyjemności, pomyślne, optymistyczne wieści i informacje. Po... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Hipnoza dla początkujących

Poznaj idealną książkę do odkrywania tajników hipnozy i autohipnozy. Już na początku zrozumiesz, że wbrew powszechnej opinii, podczas hipnozy jesteśmy świadomi i przytomni ? po prostu nie dekoncentrują nas zewnętrzne zakłócenia, a podawane sugestie kierują myśli w wyznaczonym celu. Stosując techniki hipnozy opisane w tym podręczniku, nauczysz się tworzyć taką rzeczywistość, jakiej dla siebie pragniesz. A co najważniejsze ? opanowanie ich jest łatwe i nie zajmie ci wiele czasu! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2018

O tym, jak wybuchają wojny, czyli konflikt na Morzu Czarnym, o ostrym półkrzyżu, nadciągającym kryzysie ekonomicznym - pierwsze podsumowania mijającego roku. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2018.
więcej »