Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Marzec

Autor Piotr Gibaszewski

Pod znakiem dynamicznego przyspieszenia, ogromnego tempa, ruchu i zmian, a zarazem bardzo przyjemnie i wesoło, zapowiada się dla Was ten miesiąc. Koniunkcja Marsa, oraz trygon Urana, nie pozwolą Wam popadać w marazm, stagnację, smutek i przygnębienie. Nawał pracy, nowe zajęcia, wyzwania, ciekawe, ambitne cele i wyzwania sprawią, że zapomnicie o swoich problemach, troskach i zmartwieniach – po prostu nie będzie na nie czasu, tym bardziej, że czekają Was niezwykle atrakcyjne propozycje, możliwości i oferty. Najwięcej zmian możecie oczekiwać na polu uczuciowym i miłosnym. Skończycie z ciągłym wracaniem do tych samych problemów, tych samych tematów związanych z odrzuceniem, porażkami, niepowodzeniami partnerskimi i związanymi z nimi emocjonalnymi kryzysami i depresją. Bierność i apatię zamienicie na siłę, odwagę, stanowczość i pewność siebie. Jest więc szansa na sukcesy w tych dziedzinach życia, w których nie działo się ostatnio najlepiej: w związkach, w relacjach, w miłości i seksie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Jak pracować z energią? - cz. 7
Jak pracować z energią? - cz. 7
Praktyki wewnętrzne są różnorakie. Początkujących powinny, oczywiście, interesować te najprostsze, czyli te, które można jak najszybciej zastosować dla różnych korzyści. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 19.03 - 25.03
Początek wiosny przyniesie Ci wybuch miłosnych, uczuciowych i erotycznych namiętności. Wesoły i przyjemny nastrój zapewnią Ci znakomite wpływy trygonów Słońca, Merkurego i... »
Roczny: 2018
Masz za sobą niezwykle trudny i męczący rok. Rok 2018 przyniesie Ci upragnioną stabilizację, ale zarazem sporą porcję przyjemności, pomyślne, optymistyczne wieści i informacje. Po... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Fizyka wiary - Kwantowa magia

Rozwój cywilizacji nieuchronnie prowadzi nas do unicestwienia świata. Zanieczyszczenie atmosfery i wody na naszej planecie może przesądzić o istnieniu całej ludzkości. Autorzy książki, znani na całym świecie rosyjscy naukowcy i badacze fizyki kwantowej, prezentują naukowe dowody na istnienie Boga i Duszy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »