Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Wrzesień

Autor Piotr Gibaszewski

Po spokojnych i przyjemnych wakacjach czeka Cię niezbyt miły powrót do codziennej rzeczywistości. Kwadratury Marsa i Neptuna zmuszają do solidnego galopu i intensywnej pracy, zarówno na polu zawodowym, jak też w sferze intelektualnej i naukowej. Zmiana trybu życia, nowe obowiązki i obciążenia mogą okazać się źródłem silnego stresu i zmęczenia, więc postaraj się wykorzystać każdą wolną chwilę, by nie tracić sympatycznego nastroju i stanu ducha z wakacyjnych dni. Na szczęście wspierać Cię będą fantastyczne wpływy Jowisza, co daje dużą szansę na szybkie i sprawne uporanie się z nawałem obowiązków, zajęć i wyzwań. Ale ten miesiąc to także bardzo dobry czas na wyjazdy, podróże, a nawet późny urlop lub wycieczkę. Jeśli się dobrze zastanowisz, mądrze zaplanujesz swoje działania, okaże się, że nie trzeba będzie w nerwach i w stresie z niczym gonić, i na wszystko znajdziesz czas. Nieźle zapowiadają się również te dni w miłości i uczuciach. Łagodny czas przełomu lata i jesieni może uspokoić emocje po gorących, szalonych, zwariowanych wakacjach.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.09
Co nas czeka w ostatnim tygodniu astronomicznego lata? Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 15.09
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 09.09 - 15.09
Rozdrażnienie, nadmierne pobudzenie i napady złości będą Ci w tym tygodniu mocniej dokuczać. Kwadratury Słońca, Merkurego, Wenus i Marsa sprawiają, że szybko stracisz cierpliwość,... »
Roczny: 2019
Na tak fantastyczny rok, który jest przed tobą, warto było cierpliwie czekać robiąc swoje. Zdecydowane przyspieszenie i poprawa sytuacji na niemal każdym polu to zasługa koniunkcji... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych.

Czym jest rzeczywistość? Jak ją dostrzec, poczuć i zrozumieć? Najnowsze badania dowodzą, że to co widzimy i możemy dotknąć już nie wystarcza aby określić materię. Współczesna fizyka kwantowa udowadnia, że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam dotychczas się wydawało. Autorki prezentują wyniki badań naukowców z wielu krajów, którzy próbują wyjaśnić jej strukturę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »