Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2020

Autor Piotr Gibaszewski

Dla wielu z was rok 2020 będzie miły, przyjemny i spokojny. Jest szansa na to, że uda się wam utrzymać dobry kurs. To świetny rok na ugruntowanie zdobytych osiągnięć, życiową stabilizację, uspokojenie sytuacji, odzyskanie poczucia bezpieczeństwa. Ma to szczególnie duże znaczenie dla tych z was, których los w ostatnich latach bezlitośnie miotał i szarpał. Odbudowa po wstrząsach i zawirowaniach idzie konsekwentnie. Najprzyjemniejsze chwile czekają urodzonych między 05 a 18 listopada. Trygon Neptuna oraz sekstyl Plutona pozwolą wam pogodzić się z przeszłością, zapomnieć o stratach, odzyskać lekkość, spokój i pogodę ducha. Jednak urodzeni w I dekadzie znaku nie mogą liczyć na taryfę ulgową. Musicie się przygotować na twarde lądowanie oraz zderzenie z szarą rzeczywistością. Komplikacje, nawał pracy, zaskakujące zmiany i niespodzianki zapowiada kwadratura Saturna oraz opozycja Urana. Odpowiedzią na psikusy losu powinna być z waszej strony zmiana strategii, większa elastyczność, spryt połączony z ufnością i pogodą ducha.

Kalendarium
Zima roku 2020 będzie dla ciebie łaskawa, a zarazem spokojna i niezbyt aktywna. To szansa na odpoczynek, głębokie przemyślenia, egzotyczną wyprawę, podróż lub urlop. Spojrzenie z daleka na swoje sprawy może pomóc znaleźć dobre rozwiązania. Od kwietnia do połowy maja zwali ci się na głowę masa problemów. Ostry – choć na szczęście krótki – kryzys zapowiadają kwadratury Marsa i Saturna. I to właśnie wtedy musisz się mocno zabrać do roboty, szukać skutecznych rozwiązań, wytężać umysł, koncentrować energię na celu. Latem odzyskasz kontrolę nad sytuacją, odetchniesz, złapiesz grunt pod stopami. Wyczekiwany urlop i wakacje zapowiadają się bardzo dobrze. Stabilizację uda ci się utrzymać również jesienią, choć może ci nieco brakować energii do działania. Z rutyny szybko wyskoczysz pod koniec roku. W grudniu dostajesz się pod twardy i nieprzyjemny wpływ kwadratur Jowisza i Saturna, więc znów wskakujesz do ostrego galopu, a ostatnie tygodnie roku zapowiadają się znojnie, intensywnie i pracowicie.

Energia, zdrowie
Kluczem do utrzymania wysokiej formy i dobrej kondycji będzie zachowanie balansu między pracą a odpoczynkiem. Z niczym nie możesz przesadzać, zarówno z forsownymi ćwiczeniami sportowymi, jak i z surowymi dietami i wyrzeczeniami. Ale puszczanie kontroli i folgowanie sobie przyjemnościom bez umiaru też ci nie wyjdzie na zdrowie. Wiosną warto zrobić oczyszczającą kurację lub kilkudniową głodówkę.

Praca, finanse, interesy
Nie ulegaj iluzji, że można osiągnąć święty spokój i stworzyć za pomocą magicznych sztuczek trwały dobrobyt na wieki. Los lubi płatać figle tym, którzy myślą, że mają pewną receptę na inwestycyjny sukces. Skoncentruj się zatem nie na tym, jak za wszelką cenę utrzymać stan posiadania, ale jak odkryć swój potencjał, jak dotrzeć do ukrytych zasobów bogactwa, które drzemią w twojej podświadomości.

Miłość, związki, dom
Spokój i stabilizacja w miłosnej relacji jest tak samo pożądana i potrzebna, jak też czasami niebezpieczna i złudna. Nie chodzi o to, by unikać sporów, a czasem nawet ostrych kłótni. Ważne tylko, by się w tych dyskusjach nie zapędzić i nie walczyć z partnerem. Wiosną w twoim związku może dojść do krótkotrwałego, ale ostrego kryzysu. Załagodzi go dobra komunikacja, szczerość i otwarcie na emocje bliskiej twemu sercu osoby.

Pani Skorpion
Zazdrość i emocjonalne huśtawki to przyczyny twoich największych problemów i zmartwień. Wyobraź sobie jednak, że nie musisz niczego kontrolować, o niczym pamiętać, analizować ludzkich zachowań i reakcji. Oszczędzisz w ten sposób energię, którą będziesz mogła przeznaczyć na swoje pasje, cele i marzenia.

Pan Skorpion
Przypomnij sobie o tym, jak byłeś dzieckiem. Przywołaj wspomnienia spontaniczności, naturalności i poczucia wewnętrznej mocy. Kim wtedy chciałeś być, a kim jesteś dziś? Pamiętaj, że nigdy za późno na zmianę, na małą rewolucję, dzięki której uwolnisz się od kieratu nadmiernych obowiązków i ciężarów.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza wideo na grudzień 2020
Prognoza wideo na grudzień 2020
O głośnej już koniunkcji Jowisza z Saturnem wraz z ich ingresem w znaku Wodnika i o wodnikowych ideach, które zaczną się przejawiać, o zaćmieniu Słońca i tranzycie węzłów księżycowych przez pas Strzelec - Bliźnięta. »
 Twój horoskop

Dzienny: 02.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 30.11 - 06.12
Spokój, koncentracja umysłu i poczucie, że panujesz nad sytuacją, przynoszą Ci przyjemne i łagodne wpływy koniunkcji Wenus oraz sekstyla Jowisza, co sprawia, że bardzo dobrze... »
Miesięczny: Grudzień
Z dużym trudem uda Ci się pogodzić potrzeby swoich bliskich, rodzinne obowiązki i powinności wobec przyjaciół z ogromem pracy, wyzwań i trudów stojących przed Tobą i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wolność w swoim duchu

Dużo mówi się i pisze o wolności. Można pojmować ją zewnętrznie lub wewnętrznie. Wolność zewnętrzna to możliwość samodzielnego podejmowania decyzji i kreowania swojego życia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na grudzień 2020

O głośnej już koniunkcji Jowisza z Saturnem wraz z ich ingresem w znaku Wodnika i o wodnikowych ideach, które zaczną się przejawiać, o zaćmieniu Słońca i tranzycie węzłów księżycowych przez pas Strzelec - Bliźnięta.
więcej »