Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2023

Autor Piotr Gibaszewski

Masz za sobą kilka niezwykle ciężkich lat, nieprzyjemne wspomnienia bolesnego kryzysu, który przejechał się po tobie, niczym czołg. I choć odzywać się jeszcze będą ponure echa przeszłości, to jednak poprawa twojej sytuacji będzie spektakularna. Z dna przygnębienia i depresji wkraczasz w czas prawdziwej euforii i błyskotliwego przyspieszenia. I choć nadal jesteś pod wpływem wywołującej wstrząsy i zawirowania opozycji Urana, to jednak doświadczysz ogromnego wsparcia w postaci znakomitych trygonów Saturna i Neptuna oraz sekstyla Plutona. Nauczysz się, jak nawigować po wzburzonych falach, w jakich znalazł się świat, jak panować nad trudnymi wyzwaniami, jak można wygrywać wtedy, gdy wszystko się dookoła sypie i wali. Wreszcie zrozumiesz słynne, dedykowane twojemu znakowi zodiaku, powiedzenie: „co mnie nie zabije, to mnie wzmocni.”

Kalendarium
Pierwsze dwa miesiące roku nie będą zapowiadać niczego miłego. Twarda kwadratura Saturna, połączona z opozycją Urana, sprawią wam mocne lanie. Ale to tylko końcówka wieloletnich zmagań. Już w marcu dostaniesz się pod stawiający na ziemię, integrujący umysł i działania trygon Saturna, co błyskawicznie cię otrzeźwi, pozwoli odzyskać pełną kontrolę nad chaosem, lękiem i poczuciem niepewności. Dodatkowo w kwietniu i w maju dostaniesz wsparcie w postaci trygona Marsa, więc przejdziesz do ofensywy, w której pokonasz swoje opory, blokady i przeciwności. Jedynym trudnym momentem będzie czerwiec. Znużenie, zmęczenie i wyczerpanie akumulatorów zwiastuje kwadratura Marsa. Wcześniejsze wakacje to zatem dobry pomysł. Lato zapowiada się spokojnie i łagodnie. Najlepszym momentem roku będzie jesień. Koniunkcja Marsa zapowiada widowiskowe przyspieszenie, serię spektakularnych sukcesów i zwycięstw. 

Energia, zdrowie
Zimą dopadną cię stare dolegliwości, ale też odezwą się nowe problemy. To jednak najlepszy czas na intensywne zabiegi, rehabilitację, radykalną zmianę diety oraz stylu życia. Wczesną wiosną poczujesz ogromną poprawę samopoczucia, nastroju i formy. W czerwcu warto zwolnić obroty. Jesienią możesz sobie pozwolić na ryzykowne zabiegi medyczne, do których zabierasz się od lat. 

Praca, finanse, interesy
Pierwsze miesiące roku nie zapowiadają hossy. Przeciwnie, poczucie że światowy kryzys dopada ciebie również, wprowadzi cię w spory niepokój. Szybko jednak odzyskasz biznesową siłę i skuteczność. Zamiast się martwić o finansową przyszłość, pokażesz pazur zwycięzcy, zbudujesz podwaliny wielkich przedsięwzięć, rozpoczniesz całkiem nowy etap życia zawodowego

Miłość, związki, dom
To trudny w relacji rok, gdyż stoi pod znakiem zmian, dramatycznych i zaskakujących. Ci z was, którzy mają poczucie, że zrobili wszystko, by ocalić swój związek, wreszcie się poddadzą. Ale to nie będzie klęska. To będzie wielkie zwycięstwo. Nagrodą za odpuszczenie i przebaczenie będzie odkrycie zupełnie nowego wymiaru miłości, miłości bezwarunkowej, pozbawionej kontroli, walki i rywalizacji.

Pani Skorpion
Przejdziesz w tym roku sama siebie. Twoi bliscy będą przecierać oczy ze zdumienia obserwując to, kim byłaś, kim się stałaś i dokąd zmierzasz. Odrodzeniu kobiecej mocy towarzyszyć będzie obudzenie się wielkich ambicji, odkrycie swoich potencjałów, posiadanych zasobów, poznanie swojego przeznaczenia i życiowego celu.

Pan Skorpion
Od lat się zastanawiasz nad tym, gdzie jest ukryty otwierający tajemne skrytki klucz do siły, sukcesu i szczęścia klucz. Jest szansa, że znajdziesz w tym roku swojego świętego Graala, który da ci odpowiedzi na wszystkie pytania i pomoże ci odbudować się po klęskach i porażkach.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 26.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.03 - 26.03
Niewiele się u Was zmieni i wydarzy w tym tygodniu, co może mieć jednak bardzo pozytywne skutki – zwłaszcza dla tych z Was, którzy przez ostatnie tygodnie i miesiące ciężko... »
Miesięczny: Marca
Musisz się uzbroić w cierpliwość konsekwentnie i stanowczo trzymając obrany kurs. I choć opozycja Urana może chwilami chwiać Twoją wiarą w szybkie rozwiązanie nabrzmiałych... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przez mięśnie do duszy - wywiad z Moniką Braun

Poniżej prezentujemy wywiad z Panią Moniką Braun - psychokinezjologiem, terapeutką, od 2000 roku mieszkającą w Belgii. Po wewnętrznej transformacji rozpoczętej w wieku 32 lat i pod wpływem zafascynowania podświadomością i duchowością rozpoczęła kilkuletnią podróż wgłąb siebie stosując różne metody terapeutyczne: NLP, psychokinezjologia, reiki, hipnoza, voice dialog, konstelacje rodzinne, tachyon. Rezultaty były tak niesamowite, że po kilku latach rozpoczęła 3-letni kurs psychokinezjologii a następnie otworzyła własną praktykę. Od tego czasu nadal szkoli się i poznaje nowe terapie, włączając najlepsze do swojej praktyki. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »