Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2021

Autor Piotr Gibaszewski

Twoja doskonała intuicja i niezwykłe umiejętności przetrwania pozwoliły ci w dobrej formie i bez większych turbulencji przetrwać mijający ciężki dla świata rok. Jednak twarda rzeczywistość i życiowe realia odezwą się mocno, więc czeka cię trudny, męczący, pracowity i niezbyt przyjemny rok. Kryzys w niektórych obszarach życia może być mocny i dotkliwy. Trzeba będzie porzucić złudzenia i iluzje, którymi się karmisz. Zejście na ziemie bywa czasem bolesne i przykre, ale ma trzeźwiące działanie, kończy budowanie zamków na piasku, pozwala nam odzyskać zdrowy rozsądek i racjonalny obraz rzeczywistości. Zwłaszcza urodzeni w I i II dekadzie znaku nie mogą liczyć na ulgową taryfę. Kwadratura Saturna oraz opozycja Urana pod znakiem zapytania postawią wyznaczone cele, realizację marzeń i planów. Zdecydowanie przyjemniejsze chwile czekają urodzonych między 10 a 20 listopada. Trygon Neptuna oraz sekstyl Plutona pomogą wam gładko, lekko i bez większych zawirowań przepłynąć przez życiowe rafy, sztormy i huragany. 

Kalendarium

Początek roku będzie dla Ciebie wyjątkowo trudny i nieprzyjemny. Dostajesz się bowiem pod niosącą zamieszanie i chaos kwadraturę Jowisza, której w styczniu i w lutym towarzyszyć będzie opozycja Marsa. Zima zwykle jest dla ciebie dobrym okresem roku, ale spędzać będziesz ją w dużym napięciu. W maju – jak w hollywoodzkim dramacie – sytuacja mienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Doskonałe wpływy trygonów Marsa i Jowisza sprawią, że wraz z przebudzeniem natury wróci twoja witalność, moc, optymizm, siła życia, co zapewni ci serię błyskotliwych sukcesów i zwycięstw. W czerwcu i w lipcu znów wrócą problemy, gdyż dostaniesz się pod nieprzyjemny wpływ kwadratury Marsa, ale trwający nadal trygon Jowisza sprawi, że dobrze przetrwasz zawirowania półmetka roku. W sierpniu znów wraca kwadratura Jowisza, której działanie odczuwać będziesz aż do października, co znów namiesza w twoich planach. Ostatnie zaś dwa miesiące roku zapowiadają się rewelacyjnie. Koniunkcja Marsa sprawi, że w wielkim stylu wrócisz do gry i odzyskasz straconą pozycję i czas. 

Energia, zdrowie

Twoje ciało i psychiką mogą naprawdę wiele znieść, ale wszystko ma swoje granice. W czekającym cię roku musisz zwolnić obroty, uspokoić emocje, zrobić porządne badania, dokonać korekty diety i stylu życia. Zwłaszcza musisz uważać zimą, gdyż twój – zwykle bardzo sprawny – układ odpornościowy może szwankować, więc o przeziębienie lub grypę nie będzie trudno. Nie zapomnij też o codziennej porcji uśmiechu i optymizmie.

Praca, finanse, interesy

Rok 2021 na polu zawodowym zapowiada się niewesoło. Konieczność dokonania bolesnych cięć, zmian, pozbycia się niepotrzebnych kosztów i wydatków będzie niezbędne. Wielu z was stanie przed perspektywą zmiany pracy, zamknięcia biznesu, przekwalifikowania się, emigracji lub rozstania ze wspólnikiem. Wraz z wiosną nadejdzie poprawa i pojawi się szansa na zawodowy przełom.

Miłość, związki, dom

Przed tobą jeden z trudniejszym w miłości i relacji momentów w skali kilku lat. Zwłaszcza zimą twoje uczucia mocno się ostudzą, a nadzieje na przełom w związku – rozpadną się, jak domek z kart. Optymizm powróci w maju. Wiosna będzie dla ciebie łaskawa i możesz liczyć na miłosne przebudzenie. Jednak najlepszym momentem roku będzie jesień. Gdy natura będzie zamierać, twoje miłosne i erotyczne mocne będą wzrastać, a miłość kwitnąć.

Pani Skorpion

Twoja dusza jest jak barometr. Wyczuwasz z dużym wyprzedzeniem nadciągające problemy i zawirowania. Jeśli więc czujesz, że się zapędziłaś w pracy, że zaniedbałaś swoje potrzeby serca, pora zwolnić, powrócić do natury, by odbudować słabnące relacje, by naprawić sytuację w związku i w kontaktach z bliskimi.

Pan Skorpion

Jesteś mistrzem długoterminowych strategii, więc planowanie to twoja mocna strona. W nadchodzącym roku będziesz miał mniejszą ochotę na walkę i rywalizację. Wykorzystaj to na głębsze przemyślenia, na odpowiedź na pytania: dokąd zmierzam, czego potrzebuję, jakie jest moje powołanie i przeznaczenie?

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 28.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 25.10 - 31.10
Zdecydowana poprawa nastroju i samopoczucia, większa ochota na pracę, walkę, działanie, pewność siebie, siłę w działaniu i skuteczność w rozwiązywaniu problemów przynoszą Ci... »
Miesięczny: Październik
Od dłuższego czasu jesteście zmuszeni do stawiania czoła licznym, wstrząsającym Waszym życiem niespodziankom i zmianom. Przyczyną są kwadratury Jowisza i Saturna oraz opozycja Urana... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Obrona psychiczna dla początkujących! Konkurs!

Trudno jest znaleźć kogoś, kto czasami nie czułby się wykończony psychicznie, fizycznie, czy też emocjonalnie. Na szczęście możemy się chronić, otoczyć opieką zarówno siebie, nasze domy, jak i osoby, które kochamy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »