Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Wielu z was pozwoliło się uśpić sukcesami, spokojem i stabilizacją. I choć macie za sobą bardzo dobre lata, to jednak sukces często przeobraża się w stagnację. Potem już niewiele trzeba, by nas coś z tej błogiej drzemki wyrwało. Rok 2019 dla wielu z was – zwłaszcza urodzonych w I dekadzie znaku –  będzie momentem mocnej i gwałtownej pobudki. Opozycja Urana pod znakiem zapytania postawi większość planów, obranych strategii, towarzyskich układów i relacji z otoczeniem. Huragan, który się przewali przez wasze życie, obnaży coś, co starannie ukrywaliście lub czego nie chcieliście przyjąć do wiadomości. Zdecydowanie przyjemniejsze chwile czekają zaś urodzonych między 05 a 14 listopada. Uzdrawiający duszę trygon Neptuna pomoże wam znaleźć szczęście w prostych rzeczach. Pogoda ducha i spokój częściej będą gościć w waszym życiu. Nie mniej sympatyczne chwile czekają urodzonych między 14 a 18 listopada. Sekstyl Plutona pozwoli zregenerować ciało, duszę i umysł. 

Kalendarium

Nadchodzącej zimy nie będziesz wspominać w zbyt jasnych barwach. Opozycja Marsa mocno cię osłabi, wyczerpie i znuży. To kiepski emocjonalnie, zdrowotnie i towarzysko czas, więc lepiej sobie w tym czasie odpuścić. Zwolnij obroty, obniż apetyt na sukces, zdejmij z pleców zbędne obowiązki i zadania. Doskonale zaś zapowiada się wiosna – zwłaszcza maj i czerwiec. Trygon Marsa sprawi, że wrócisz na swoje ulubione obroty, odzyskasz rytm i zadowolenie z życia. Wyjedziesz na urlop w poczuciu spełnienia i satysfakcji z dobrze wykonanej roboty. W wakacje jednak energia ci mocno siądzie, a emocje się solidnie rozhuśtają. Kwadratura Marsa każe zachować rozsądek we wszystkim, co będziesz robić. Jesienią możesz liczyć na całkiem dobry czas. Zwłaszcza listopad i grudzień zapowiadają się optymistycznie. Pod wpływem koniunkcji Marsa wskoczysz na wysokie, intensywne obroty, dzięki czemu zajmiesz wysoką pozycję w wyścigu o upragnione cele i marzenia. 

Energia, zdrowie

I choć czeka cię bardzo dobry kondycyjnie i emocjonalnie rok, uważaj, by nie zrobić czegoś, co mogłoby ci zaszkodzić. Unikaj ekstremalnych sportów, zbędnego ryzyka, niepotrzebnej walki i przeciążeń. Wypadki i kontuzje, przemęczenie umysłu, ostry stres i krążeniowe zawirowania – to konsekwencje braku rozwagi i rozsądku. Zimą unikaj wychłodzenia i jedz rozgrzewające produkty. Latem dbaj o dietę i unikaj używek.

Praca, finanse, interesy

Nie przywiązuj się zanadto do wypracowanych planów i strategii. Sytuacja będzie się bowiem zmieniała, niczym w kalejdoskopie. Już nie upór i twardość ci pomogą, a jedynie elastyczność, otwartość na zmiany i innowacje. Jeśli się będziesz trzymać kurczowo starych schematów, przerżniesz na amen. Wygrasz zaś, jeśli postawisz na naukę nowych umiejętności oraz pozbawione starych przesądów myślenie.

Miłość, związki, dom

Burzliwie, chwilami dramatycznie i wybuchowo – pod takim znakiem zapowiada się dla ciebie nadchodzący rok w relacji i uczuciach. Nie będziesz jednak narzekać, gdyż pasje i namiętności, które się obudzą, sprawią, że na nowo poczujesz smak życia. To jednak trudny czas dla tych związków, które już od dawna dryfują. Rozstanie pozwoli wam uwolnić się od cierpienia, a zarazem ułatwi znalezienie kogoś, z kim będzie wam po drodze.

Pani Skorpion

Coraz mocniej zaczynasz odczuwać, jak narasta w tobie bunt przed tradycyjnymi schematami kobiecej uległości i bezwarunkowej akceptacji. Obierzesz zupełnie nowy kurs, zaczniesz wreszcie realizować swoje marzenia i cele, a zarazem zamkniesz stary etap życia.

Pan Skorpion

Dotychczasowe strategie przestają już działać. Bezsensowność harówki, poświęceń i stresu postawią cię przed perspektywą podjęcia odważnych, choć zarazem trudnych decyzji. Nie wszystkim się będą one podobać. Jednak zadawalanie bliskich nie doprowadzi cię do celu, jakim jest osobiste spełnienie i szczęście.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu.  21-27.10
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.10
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 23.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 21.10 - 27.10
To wprost wymarzone dni na miłosne zabawy, erotyczne uciechy, przygody, zmysłowe igraszki i towarzyskie flirty. Jeśli więc masz ochotę nieco mocniej zaakcentować swoje uczucia i intencje,... »
Miesięczny: Październik
Ostatnich kilku miesięcy nie będziesz wspominać zbyt ciepło i sentymentalnie. Masz bowiem za sobą kilka tygodni ostrej walki, ciężkiej pracy, intensywnego trudu i zmagań z twardą... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Pełne wykorzystanie sił witalnych organizmu

Ogólny wzrost świadomości powoduje, że ludzie zwracają coraz większą uwagę na swój stan zdrowią i poszukują różnych metod pracy ze sobą, które przyniosą pozytywne skutki w życiu codziennym. Do łask wraca holistyczne podejście do zdrowia, ponieważ człowiek, jak i wszystko we Wszechświecie funkcjonuje, jako holon. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »