Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Rok 2017 zapisze się w Twojej pamięci, jako jeden z bardziej szczęśliwych, pomyślnych i optymistycznych w skali wielu lat, a może nawet i całego życia. Dokonasz czegoś, co było w Twoim życiu niemal niemożliwe. Znajdziesz święty spokój, zajmiesz się tym, co lubisz i co daje Ci szczęście unikając męczących huśtawek nastroju i destrukcyjnych emocji. Ma to szczególnie duże znaczenie zwłaszcza dla tych z Was, którzy w ostatnich latach zaliczyli duże kryzysy, straty i rozczarowania. Ale i ci z Was, których dopadło poczucie stagnacji zrozumieją, że można wyjść z zastoju bez rzucania się w wyścig szczurów, bez walki i poświęceń. Regenerację psychiki, oraz odzyskanie poczucia bezpieczeństwa zapowiada u urodzonych między 01 a 08 listopada trygon Neptuna. Skutecznie pokonacie depresję, lęk i nałogi. Mocne przyspieszenie i rozwój czeka zaś urodzonych między 08 a 14 listopada. Sekstyl Plutona sprawia, że wrócicie do porzuconych wielkich i ambitnych planów, które znów dostaną skrzydeł.

Kalendarium

Styczeń zapowiada się optymistycznie i wesoło. Trygon Marsa sprawia, że zima będzie Ci niestraszna. Kryzys może Cię dopaść na wiosnę. W marcu i w kwietniu znajdziesz się pod wpływem opozycji Marsa, co sprawia, że czeka Cię wtedy najbardziej intensywny, męczący, trudny i wyczerpujący moment roku. Potem znów odzyskasz spokój i stabilizację. Bardzo przyjemnie zrobi się w czerwcu i w lipcu. Trygon Marsa zachęca do wcześniejszych wakacji, egzotycznych podróży i wyjazdów. Od połowy lipca kwadratura Marsa zapowiada obniżenie lotów. Aż do końca lata musisz się liczyć z niechęcią do zmagań, poświęceń i walki. To dobry czas na zajęcie się czymś spokojnym i niezbyt absorbującym, gdyż na poważniejsze wyzwania zabraknie Ci ochoty. Od października dostajesz się pod rewelacyjny wpływ koniunkcji Jowisza, który przyniesie zdecydowane przyspieszenie, błyskotliwą serię sukcesów, optymizm, oraz początek wdrażania niezwykle ambitnych planów i przedsięwzięć. 

Energia, zdrowie

Jedynie na wiosnę musisz się liczyć z pewnym osłabieniem lub zdrowotnym kryzysem. Nie potrwa on długo i szybko wrócisz do formy. Latem warto zafundować sobie odchudzające wczasy lub serię oczyszczających terapii. Jesienią warto się zdecydować na długo odkładane, ale konieczne zabiegi i operacje – pójdą doskonale. W grudniu rozpoczniesz intensywny sportowy trening i skutecznie  wzmocnisz organizm.

Praca, finanse, interesy

To zdecydowanie przełomowy rok, w którym ruszysz jak burza ze swoimi marzeniami i zawodowymi ambicjami. Musisz jednak przygotować precyzyjny plan rozłożony na kilka etapów. Wiosną i latem skoncentruj się na budowaniu fundamentów, zbieraniu pieniędzy, oraz pracy koncepcyjnej. Jesienią ostro ruszaj do przodu, stawiaj na ekspansję, mobilizuj znajomych i przyjaciół, by Ci pomogli w osiągnięciu sukcesu.

Miłość, związki, dom

To bardzo dobry, ale zarazem spokojny uczuciowo czas. Stawiaj na partnerstwo i stabilizację, którą daje dobry, dojrzały związek. Wspólne działania, dawanie sobie wsparcia i uwagi scementuje Twoją relację i uodporni ją na życiowe zawieruchy. Optymizmu nie powinno zabraknąć również tym z Was, którzy rozglądają się za swoją drugą połówką. Latem lub jesienią Twoje poszukiwania zakończą się szczęśliwie.

Pani Skorpion

Kobieca moc potrafi działać prawdzie cuda. Udowodnisz to pokazując, że można osiągać wyśmienite sukcesy zawodowe, realizować swoje cele i marzenia bez dramatycznych poświęceń, rezygnacji ze szczęścia i swoich pasji.

Pan Skorpion

Jeśli masz już serdecznie dość swoich znajomych, oraz wykonywanej pracy, warto postawić na małą rewolucję. Trzymanie się starych układów tylko dlatego, że boisz się zmian, do niczego Cię nie doprowadzi. Podejmij zatem odważną decyzję, zaryzykuj, wymyśl nowy sposób na życie. 

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.01
Weekendowy nów Księżyca wzmocni atrakcje karnawałowych balów, sportowych szaleństw na narciarskim stoku, spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Co nas jeszcze czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 16.01 - 22.01
Wyjątkowo przyjemnie, wesoło, radośnie i optymistycznie zapowiada się dla Ciebie ten tydzień na polu partnerskim i towarzyskim. Trygony Wenus i Marsa, sprawiają, że nie grozi Ci samotny... »
Miesięczny: Styczeń
Wyjątkowo optymistycznie, pod znakiem nadziei i wiary w sukces będziesz witać nowy rok. Styczeń zapowiada się dla Ciebie pomyślnie, twórczo, aktywnie i dynamicznie. Nie ma mowy o... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Pokochaj siebie

Być idealną żoną/mężem, matką/ojcem, pracownikiem, przyjacielem, mieć świetną pracę, ładny dom, samochód, wyjeżdżać na ciekawe wakacje itp., itd. Presja jest ogromna. Jeśli nie potrafimy jej sprostać to pojawia się poczucie niezadowolenia z siebie, ciągłego starania się, żyjemy jakbyśmy wspinali się na wysoki szczyt. Skąd to się bierze? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na rok 2017 cz. 2

Prezentujemy drugą część prognozy na rok 2017 autorstwa Piotra Gibaszewskiego. W pierwszej części autor pisał o numerologicznych konsekwencjach daty roku 2017. Druga część poświęcona jest astrologicznym układom i konfiguracjom jakie będą mieć miejsce w roku 2017? Co czeka Europę, USA, oraz inne ważne kraje na świecie? Zapraszamy.
więcej »