Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

Nadchodzący rok przynosi Ci szansę, jakiej nie było już od wielu lat. Przed Tobą niezwykle pomyślne i szczęśliwe chwile. Doskonałe wpływy koniunkcji Jowisza sprawiają, że problemy i przeciwności, z którymi zmagasz się od dawna, szybko przeminą. Skutecznie pokonasz marazm i stagnację. Twój umysł dostanie potężny zastrzyk energii, co sprzyja ambitnym, odważnym i ryzykownym przedsięwzięciom. Bardzo dobre wyniki przyniesie nauka, praca intelektualna, studia, dalekie podróże, otwarcie na nowe doświadczenia i lekcje. Jednak urodzeni w I dekadzie znaku muszą się liczyć również z niekoniecznie miłymi i pożądanymi zmianami. Opozycja Urana sprawia, że los zaskoczy Was przynosząc zasadniczy zwrot sytuacji na tych polach, które wydawały się oazą stabilizacji. Najlepsze chwile czekają urodzonych między 04 a 11 listopada. Uśmierzający napięcia, smutek i zmartwienia trygon Neptuna pomoże Wam pogodzić się z przeszłością, zaliczonymi stratami i życiowymi rozczarowaniami.

Kalendarium
Rok zaczynasz z przytupem. Mobilizujący wpływ koniunkcji Marsa sprawi, że energia, optymizm i entuzjazm będą Cię wręcz roznosić. Postaraj się utrzymać tę postawę jak najdłużej. Wiosna zapowiada się miło, przyjemnie, wesoło, ale zarazem aktywnie i twórczo. To dobry czas na wdrażanie planów, strategii, nowych, trudnych i skomplikowanych przedsięwzięć. Trudnym okresem będzie druga połowa roku. Od czerwca, aż do listopada, będziesz pod nieprzyjemnym wpływem kwadratury Marsa, oraz wybuchowym działaniem opozycji Urana. Ale nawet jeśli ujawnią się jakieś przeciwności, szczęśliwe wpływy koniunkcji Jowisza pozwolą Ci w doskonałym stylu pokonać wszelkie problemy. Jednym z lepszych momentów roku będzie nie tylko jego początek, ale i zakończenie. W grudniu będziesz pod przyjaznym wpływem trygona Marsa, dzięki czemu przekonasz się o tym, że drzemie w Tobie wielka moc i niezwykły potencjał sukcesu.

Energia, zdrowie
I choć stres i huśtawki emocji mogą Ci się czasem mocno dawać we znaki, to jednak Twój organizm i psychika doskonale zniosą wszelkie przeciążenia. Może się nawet okazać, że nowe wyzwania wzbudzą w Tobie moc, dzięki której poprawi się funkcjonowanie Twojego układu odpornościowego i hormonalnego, a sport i fizyczna aktywność wzmocnią Cię, obniżą wagę, poprawią wygląd i muskulaturę.

Praca, finanse, interesy
To jeden z najlepszych ekonomicznie okresów w skali wielu lat, a dla niektórych z Was – nawet w całym dotychczasowym życiu. To zatem nie czas na rozpamiętywanie niepowodzeń i zaliczonych porażek. Wciśnij mocno gaz do dechy, postaw na zmiany, rozwój i postęp. Pójdź za swoimi marzeniami, za wizją i upragnionym celem. Nigdy nie był on tak blisko i w zasięgu ręki, jak właśnie teraz.

Miłość, związki, dom
Przypływy namiętności, zmysłowe pasje, erotyczne podboje i seksualne uniesienia będą się przeplatać z gwałtownymi zwrotami sytuacji, nagłymi rozstaniami i powrotami. Nie ma zatem mowy o nudzie, stabilizacji i świętym spokoju. Ma to szczególnie duże znaczenie dla tych z Was, którzy popadli w emocjonalną stagnację. Temperatura uczuć będzie wysoka, ale wreszcie życie nabierze dla Was smaku i przypomnicie sobie, co to jest prawdziwa przyjemność.

Pani Skorpion
Nie masz zamiaru być bierną, akceptującą, przyjmującą wyroki losu ofiarą. Budzący się w Tobie sprzeciw i bunt każe Ci porzucić znane, ale całkowicie nieefektywne schematy działania. Swoje szczęście i potrzeby postaw na pierwszym planie i definitywnie skończ ze służeniem i poświęcaniem się dla innych.

 

Pan Skorpion
Bez względu na to, w jakim jesteś wieku, poczujesz, jak ważna jest dla Ciebie wysoka sprawność ciała, ducha i umysłu, panowanie nad swoimi słabościami, zachowanie sił witalnych i energii. Zrozumiesz znaną zasadę, że na swoją starość pracujemy już we wczesnej młodości.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.01
Statystycy obliczyli, że trzeci poniedziałek stycznia to tzw. blue monday - najgorszy dzień roku. Po świątecznej i noworocznej euforii, oraz podejmowanych zobowiązaniach nic nie pozostało. Zostały zaś słone rachunki do zapłacenia i liczne pytania, na które musimy sobie odpowiedzieć. Czy zatem będzie to tak trudny dzień? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 16.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.01 - 21.01
Przed Tobą wyśmienity, pełen wspaniałych wrażeń i pięknych emocji tydzień. I choć to zimowy czas, za którym nie przepadasz, to w Twoim sercu pojawiło się dużo optymizmu, a umysł... »
Miesięczny: Styczeń
Styczeń przyniesie Ci imponujące przyspieszenie, duży ruch, intensywne tempo, nowe, ambitne, ciekawe wyzwania, cele i plany. Koniunkcje Marsa i Jowisza sprawiają, że znakomicie sobie poradzisz... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Post - wakacje dla wątroby

W obecnych paradoksalnych czasach dobrobytu, i zarazem kryzysu, mamy zwyczaj przejadania się. Często to jedzenie nie ma wielu wartości odżywczych, i służy głownie wypełnieniu żołądka. Poza tym w wielu przypadkach połykamy leki, żeby wspomóc trawienie. A to na dłuższą metę nie jest korzystne dla zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2018

Nowy rok, nowe wyzwania, nowe ciekawe figury astrologiczne. Zaczynamy rok z przytupem. W styczniu czeka nas jedna z najważniejszych figur roku 2018 - latawiec. W prognozie również horoskop nowego rządu premiera Morawieckiego. Zapraszam do lektury.
więcej »