Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Wielu z was pozwoliło się uśpić sukcesami, spokojem i stabilizacją. I choć macie za sobą bardzo dobre lata, to jednak sukces często przeobraża się w stagnację. Potem już niewiele trzeba, by nas coś z tej błogiej drzemki wyrwało. Rok 2019 dla wielu z was – zwłaszcza urodzonych w I dekadzie znaku –  będzie momentem mocnej i gwałtownej pobudki. Opozycja Urana pod znakiem zapytania postawi większość planów, obranych strategii, towarzyskich układów i relacji z otoczeniem. Huragan, który się przewali przez wasze życie, obnaży coś, co starannie ukrywaliście lub czego nie chcieliście przyjąć do wiadomości. Zdecydowanie przyjemniejsze chwile czekają zaś urodzonych między 05 a 14 listopada. Uzdrawiający duszę trygon Neptuna pomoże wam znaleźć szczęście w prostych rzeczach. Pogoda ducha i spokój częściej będą gościć w waszym życiu. Nie mniej sympatyczne chwile czekają urodzonych między 14 a 18 listopada. Sekstyl Plutona pozwoli zregenerować ciało, duszę i umysł. 

Kalendarium

Nadchodzącej zimy nie będziesz wspominać w zbyt jasnych barwach. Opozycja Marsa mocno cię osłabi, wyczerpie i znuży. To kiepski emocjonalnie, zdrowotnie i towarzysko czas, więc lepiej sobie w tym czasie odpuścić. Zwolnij obroty, obniż apetyt na sukces, zdejmij z pleców zbędne obowiązki i zadania. Doskonale zaś zapowiada się wiosna – zwłaszcza maj i czerwiec. Trygon Marsa sprawi, że wrócisz na swoje ulubione obroty, odzyskasz rytm i zadowolenie z życia. Wyjedziesz na urlop w poczuciu spełnienia i satysfakcji z dobrze wykonanej roboty. W wakacje jednak energia ci mocno siądzie, a emocje się solidnie rozhuśtają. Kwadratura Marsa każe zachować rozsądek we wszystkim, co będziesz robić. Jesienią możesz liczyć na całkiem dobry czas. Zwłaszcza listopad i grudzień zapowiadają się optymistycznie. Pod wpływem koniunkcji Marsa wskoczysz na wysokie, intensywne obroty, dzięki czemu zajmiesz wysoką pozycję w wyścigu o upragnione cele i marzenia. 

Energia, zdrowie

I choć czeka cię bardzo dobry kondycyjnie i emocjonalnie rok, uważaj, by nie zrobić czegoś, co mogłoby ci zaszkodzić. Unikaj ekstremalnych sportów, zbędnego ryzyka, niepotrzebnej walki i przeciążeń. Wypadki i kontuzje, przemęczenie umysłu, ostry stres i krążeniowe zawirowania – to konsekwencje braku rozwagi i rozsądku. Zimą unikaj wychłodzenia i jedz rozgrzewające produkty. Latem dbaj o dietę i unikaj używek.

Praca, finanse, interesy

Nie przywiązuj się zanadto do wypracowanych planów i strategii. Sytuacja będzie się bowiem zmieniała, niczym w kalejdoskopie. Już nie upór i twardość ci pomogą, a jedynie elastyczność, otwartość na zmiany i innowacje. Jeśli się będziesz trzymać kurczowo starych schematów, przerżniesz na amen. Wygrasz zaś, jeśli postawisz na naukę nowych umiejętności oraz pozbawione starych przesądów myślenie.

Miłość, związki, dom

Burzliwie, chwilami dramatycznie i wybuchowo – pod takim znakiem zapowiada się dla ciebie nadchodzący rok w relacji i uczuciach. Nie będziesz jednak narzekać, gdyż pasje i namiętności, które się obudzą, sprawią, że na nowo poczujesz smak życia. To jednak trudny czas dla tych związków, które już od dawna dryfują. Rozstanie pozwoli wam uwolnić się od cierpienia, a zarazem ułatwi znalezienie kogoś, z kim będzie wam po drodze.

Pani Skorpion

Coraz mocniej zaczynasz odczuwać, jak narasta w tobie bunt przed tradycyjnymi schematami kobiecej uległości i bezwarunkowej akceptacji. Obierzesz zupełnie nowy kurs, zaczniesz wreszcie realizować swoje marzenia i cele, a zarazem zamkniesz stary etap życia.

Pan Skorpion

Dotychczasowe strategie przestają już działać. Bezsensowność harówki, poświęceń i stresu postawią cię przed perspektywą podjęcia odważnych, choć zarazem trudnych decyzji. Nie wszystkim się będą one podobać. Jednak zadawalanie bliskich nie doprowadzi cię do celu, jakim jest osobiste spełnienie i szczęście.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 27.05-02.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 27.05-02.06
Pochmurna i deszczowa pogoda mogła niektórym z nas zwarzyć nastrój i humor. Jednak natura potrzebuje wilgoci, więc jeśli marzymy o smacznych truskawkach, deszcz jest im potrzebny. Jaki tydzień nas więc czeka? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 26.05
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.05 - 26.05
Urodzeni w I dekadzie znaku powinni nieco bardziej krytycznie spojrzeć na swoje plany i przedsięwzięcia. Opozycja Wenus sprawia bowiem, że nie wszystko to, na co liczyliście i czego się... »
Miesięczny: Maj
Początek wiosny był dla Ciebie trudny, męczący i wyczerpujący. Jednak wykonana praca, podjęte decyzje i uruchomione przedsięwzięcia zaczną wreszcie przynosić długo oczekiwane i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu

Liczby towarzyszą nam przez całe życie. Każda rzecz czy litera ma przyporządkowaną swoją liczbę. Ten kompletny przewodnik wprowadzi Cię w świat, gdzie poznasz ich ukryte znaczenie i symbolikę. Dzięki nim w logiczny sposób wyjaśnisz charakter, talenty, zdolności czy predyspozycje każdego człowieka. W tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o numerologii. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »