Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Maj

Autor Piotr Gibaszewski

Początek wiosny był dla Ciebie trudny, męczący i wyczerpujący. Jednak wykonana praca, podjęte decyzje i uruchomione przedsięwzięcia zaczną wreszcie przynosić długo oczekiwane i upragnione owoce. Ma to szczególnie korzystne znaczenie dla Twoich spraw zawodowych i finansowych. Trygony Marsa i Neptuna zachęcając do intensywnego wysiłku i aktywności uczą Cię, że prawdziwy sukces nie może być budowany na błyskotliwych fajerwerkach, ale musi mieć solidne fundamenty i podstawy. Cierpliwość, systematyczność i konsekwencja będą więc sowicie nagrodzone. Ty zaś z niczym się nie spiesz i nie poganiaj losu. Masz bowiem za sobą jeszcze niezagojone rany – w duszy i w sercu – więc musisz mieć czas na poukładanie sobie życia. Opozycja Urana uświadamia, że każde nieodrobione lekcje lubią się powtarzać. Nie inwestuj zatem swoich uczuć i emocji w relację z kimś, kto ma chaos w umyśle, duszy i w sercu. Postaraj się odbudować poczucie spokoju, medytuj, relaksuj się i dużo wypoczywaj – zwłaszcza w majowy długi weekend.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 27.05-02.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 27.05-02.06
Pochmurna i deszczowa pogoda mogła niektórym z nas zwarzyć nastrój i humor. Jednak natura potrzebuje wilgoci, więc jeśli marzymy o smacznych truskawkach, deszcz jest im potrzebny. Jaki tydzień nas więc czeka? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 26.05
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.05 - 26.05
Urodzeni w I dekadzie znaku powinni nieco bardziej krytycznie spojrzeć na swoje plany i przedsięwzięcia. Opozycja Wenus sprawia bowiem, że nie wszystko to, na co liczyliście i czego się... »
Roczny: 2019
Wielu z was pozwoliło się uśpić sukcesami, spokojem i stabilizacją. I choć macie za sobą bardzo dobre lata, to jednak sukces często przeobraża się w stagnację. Potem już niewiele... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Ustawienia hellingerowskie - wywiad z Agnieszką Gąsierkiewicz

Prezentujemy wywiad z Panią Agnieszką Gąsierkiewicz psycholog, trenerką NLP; od lat interesuje się i zajmuje ustawieniami systemowymi według metody B. Hellingera traktując je jako fascynujące doświadczenie życiowe oraz metodę terapeutyczną. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »