Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Sierpień

Autor Piotr Gibaszewski

 

Tegoroczne wakacje nie zapiszą się w Twojej pamięci szczególnie miło i radośnie. Kwadratura Marsa oraz opozycja Urana sprawiają, że skumulowane od wielu miesięcy zmęczenie, stres, nerwy i emocje właśnie teraz dają znać o sobie. Nie możesz się więc dziwić, dlaczego mimo braku jakichś wyraźnych powodów do zmartwień i stresu, masz tak kiepski nastrój, wysiada Ci zdrowie i nie jesteś w stanie się z nikim dogadać, z niczym ruszyć, nic załatwić. Jest to jednak normalna reakcja ciała i psychiki, a zarazem wyraźny znak, że trzeba odpuścić, zapomnieć, zwolnić obroty, uspokoić się i wyciszyć. Na szczęście wakacje to niemal idealny czas na takie oczyszczające procesy, więc machnij ręką na pracę i zawodowe obowiązki, daj sobie spokój z lekceważącym Twoje uczucia i emocje partnerem, wyjedź gdzieś w głuszę, by na łonie natury i w samotności przemyśleć swoją sytuację, nawiązać kontakt z duszą i sercem, ukoić ból, cierpienie i smutek. Powrócisz po wakacjach z poczuciem ulgi, co szybko da świetne efekty i wyniki, w czym ogromne wsparcie zapewni Ci fantastyczna koniunkcja Jowisza.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Słońce wkracza w znak Panny, ale to nadal znak zodiaku lata, więc nie żegnamy jeszcze wakacji. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? Czy pogoda sprzyjać będzie plażowaniu, a nastroje będą nadal dopisywać? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.08 - 26.08
Marnego nastroju i samopoczucia mogą doświadczyć urodzeni w III dekadzie znaku. Kwadratury Słońca i Merkurego sprawiają, że zacznie Was mocniej irytować otoczenie, zachowanie bliskich i... »
Roczny: 2018
Nadchodzący rok przynosi Ci szansę, jakiej nie było już od wielu lat. Przed Tobą niezwykle pomyślne i szczęśliwe chwile. Doskonałe wpływy koniunkcji Jowisza sprawiają, że problemy i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Czym jest relaksacja oddechowa?

Relaksacja to czynność niezwykle istotna dla naszego ciała. Każda komórka rozluźnia się i znowu kurczy, dzięki czemu możliwe są wszystkie funkcje organizmu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »