Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Czerwiec

Autor Piotr Gibaszewski

Zdecydowane przyspieszenie, imponujący postęp na wielu polach i w wielu dziedzinach życia to konsekwencje doskonałych wpływów trygonów Marsa i Neptuna, oraz sekstyla Plutona, dzięki którym będziesz w stanie pokonać te problemy, przeszkody i blokady, które wydawały się nie do przełamania. To świetny moment na rozpoczęcie nowej, dużej, ambitnej kampanii zawodowej, podjęcie ryzyka związanego z nową pracą, biznesem lub inwestycją. Jeśli trzeba, bez zastanowienia podnieś rzuconą Ci rękawicę, podejmij walkę, nie wycofuj się z rywalizacji i śmiało przyjmij konkurencję. Szansa na sukces jest ogromna, gdyż znakomicie poradzisz sobie ze zmęczeniem, stresem, psychicznym napięciem, słabościami ciała, ducha i umysłu. Jeszcze bardziej interesująco zapowiada się czerwiec na polu erotycznym i uczuciowym. To miesiąc, który przyniesie Ci prawdziwy przełom, wyrwanie się z poczucia samotności, braku miłości i ciepła. Kluczem do sukcesu będzie zmiana przekonań i poglądów na swój temat, uzdrowienie relacji i związków z bliskimi.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Uzdrawiające symbole. Praktyczne zastosowanie
Ty też możesz wykorzystać sprawdzone znaki lecznicze z całego świata. Dzięki tej książce nauczysz się korzystać z uzdrawiających symboli, które możesz malować na bolących miejscach, przenosić ich energię na wodę czy też rysować na zdjęciach rentgenowskich. »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 26.06 - 02.07
Wyjątkowo sympatycznie, przyjemnie, wesoło i relaksacyjnie zapowiada się dla Ciebie ten pierwszy wakacyjny tydzień – jeden z najlepszych w tym roku. Doskonałe wpływy trygonów... »
Roczny: 2017
Rok 2017 zapisze się w Twojej pamięci, jako jeden z bardziej szczęśliwych, pomyślnych i optymistycznych w skali wielu lat, a może nawet i całego życia. Dokonasz czegoś, co było w Twoim... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Gra Palenie Czarownic

Skoro jesteśmy przy czarownicach,przedstawię Wam historię i zasadę Gry "Palenie Czarownic" »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2017

O zwycięstwach i porażkach Władymira Putina w cyberwojnie, o horoskopie zaprzysiężenia Emmanuela Macrona, oraz o ponurych układach w horoskopie Polski. Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2017
więcej »