Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Czerwiec

Autor Piotr Gibaszewski

Kwadratura Marsa, oraz opozycja Urana, sprawiają, że cierpisz na nadmiar planów, pomysłów i wizji. Łapiąc kilka srok za ogon, rzucając się na kolejne przedsięwzięcia, interesy i pomysły rozmieniasz na drobne swoją energię, czas i zasoby. Dwa razy się zatem zastanów, nim zainwestujesz w kolejny „biznes życia” i kolejną propozycję nie do odrzucenia. Koniunkcja Jowisza, trygon Neptuna, oraz sekstyl Plutona sprawiają, że czekające Cię egzaminy i zaliczenia na studiach i w szkole pójdą jak po maśle, bez większego stresu, wysiłku i poświęceń. Jednak nie licz na szczęście i nie usprawiedliwiaj swojego lenistwa. Solidne przygotowanie, przejrzenie notatek, ostatnie zerknięcie do lektur i podręczników zostanie sowicie nagrodzone. Już w połowie czerwca zwolnisz obroty, uspokoisz emocje, złapiesz luz i dystans. Jest więc szansa na wcześniejsze wakacje, większą dawkę przyjemności i uciech. Doskonale pogodzisz zawodowe i naukowe obowiązki z potrzebą odpoczynku i urlopu. Rozglądaj się zatem za ofertami last minute. Może Ci się bowiem trafić coś ekstra.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 25.06-01.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 25.06-01.07
Pierwszy tydzień wakacji będzie pełen trudnych i napięciowych układów na niebie. Jak zatem zapowiada się początek wakacji? Czy czekająca nas mocna pełnia skomplikuje urlopowe plany i letni wypoczynek? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 18.06 - 24.06
Mimo rozpoczynających się w tym tygodniu wakacji i astronomicznego lata, myśląc o seksie, erotyce, nagości i zmysłowych uciechach możesz czuć zniechęcenie lub obojętność. Kwadratury... »
Roczny: 2018
Nadchodzący rok przynosi Ci szansę, jakiej nie było już od wielu lat. Przed Tobą niezwykle pomyślne i szczęśliwe chwile. Doskonałe wpływy koniunkcji Jowisza sprawiają, że problemy i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                                   


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Wszystko przychodzi we właściwym czasie

Świat jest tak stworzony, że wszystko ma swoją porę. Prawa Czasu nie da się pominąć ani oszukać. Można z nim natomiast harmonizować i współpracować. Przede wszystkim należy je oczywiście rozpoznać. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »