Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Marzec

Autor Piotr Gibaszewski

Ogromne przyspieszenie, jakie od kilku tygodni zauważacie, to pomyślne konsekwencje koniunkcji Jowisza, trygona Neptuna, oraz sekstyla Plutona, co zaś jest dla Was fantastyczną szansą na postęp, rozwój, wyjście z kryzysu, zastoju i blokady. Zwłaszcza ci z Was, którzy mają za sobą zdrowotny lub emocjonalny kryzys, będą mieć wiele powodów do zadowolenia i optymizmu. Już wkrótce zapomnicie o swoich przykrych przypadłościach, odzyskacie formę, siłę i poczucie sensu życia. Znakomicie zapowiada się dla Was marzec na polu zawodowym, w interesach i w biznesie. Jest to jeden z najbardziej korzystnych momentów tego roku, więc nie tracąc czasu na zbędne dyskusje i rozważania, bierzcie się ostro do roboty, gdyż stawka jest wysoka, a szansa na zwycięstwo i nagrodę – ogromna. Nie mniej powodów do zadowolenia będą mieć ci z Was, którzy tęsknią za wielką i piękną miłością. Wiosna to idealny moment na zakochanie i zmysłowe przebudzenie. Tegorocznej wiosny długo nie zapomnicie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Jak pracować z energią? - cz. 7
Jak pracować z energią? - cz. 7
Praktyki wewnętrzne są różnorakie. Początkujących powinny, oczywiście, interesować te najprostsze, czyli te, które można jak najszybciej zastosować dla różnych korzyści. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 19.03 - 25.03
Przebudzenie zmysłów na progu wiosny nie jest niczym dziwnym. Jednak w Twoim przypadku napływ emocji, tęsknota za bliskością i seksem, chęć przeżycia romantycznej przygody, może... »
Roczny: 2018
Nadchodzący rok przynosi Ci szansę, jakiej nie było już od wielu lat. Przed Tobą niezwykle pomyślne i szczęśliwe chwile. Doskonałe wpływy koniunkcji Jowisza sprawiają, że problemy i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Otwieramy się na współpracę

Po dwóch latach istnienia na rynku ezoteryki, szukamy nowych możliwości rozwoju. Otwieramy się na współpracę z osobami, które mają ''pomysł'' na nowe horyzonty, działania i cele dla serwisu Ezoter.pl »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »