Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

Kartki



Wyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Sierpień

Autor Piotr Gibaszewski

Drugą połowę wakacji z pełną premedytacją przeznacz na lenistwo i nicnierobienie. Kwadratura Marsa oraz opozycja Urana sprawiają, że stracisz wszelką motywację do pracy, myślenia i działania. Jeśli więc czujesz, że nic Ci się nie chce, że wszystko Cię irytuje i drażni, jest to wyraźny znak, że Twoja podświadomość potrzebuje odpoczynku i ciszy. Nie oszukuj się, że będziesz trenować, uprawiać sport i się odchudzać. Nic z tego nie wyjdzie. Zmuszanie się do fizycznej aktywności i ruchu na niewiele się zda, gdyż tak naprawdę marzysz o tym, by się porządnie wyspać, poleżeć na trawce lub piasku. Mimo to warto postawić na zdrową dietę, większą ilość warzyw i owoców. Twój organizm szybciej się zregeneruje po miesiącach objadania się pustymi kaloriami i przetworzoną żywnością. Nie jest to także najlepszy czas w miłości i związku. Spory, napięcia i nieporozumienia nie będą czymś rzadkim. Nie ma również szans na szalony wakacyjny romans. Zamiast ekscytujących emocji czekają Cię jedynie przykre rozczarowania.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysł



Zobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.08
Wakacje nieubłaganie zbliżają się ku końcowi, ale nasze nastroje wcale nie zamierzają podążać za tym nieco smutnym trendem. Jak zapowiada się ten przedostatni tydzień wakacji? O tym pisze w swoim raporcie na nadchodzący tydzień nasz astrolog Piotr Gibaszewski. »
 



Twój horoskop

Dzienny: 17.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 12.08 - 18.08
Nie jest sztuką mieć dobry humor, gdy wszystko idzie dobrze i sprawnie. Nie jest rzeczą trudną osiągać zadowolenie z pracy, gdy masz pełny portfel i konto. Co się jednak dzieje, gdy... »
Roczny: 2019
Wielu z was pozwoliło się uśpić sukcesami, spokojem i stabilizacją. I choć macie za sobą bardzo dobre lata, to jednak sukces często przeobraża się w stagnację. Potem już niewiele... »






Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  






Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni



Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Synergia widowiska i rytuału - balijski Kecak Dance

Unikatowy, bardziej niż mistyczny. Tak można nazwać jedną z największych kulturalnych atrakcji wyspy Bali jakim jest Kecak Dance (czyt. keczak). »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »