Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Marca

Autor Piotr Gibaszewski

Musisz się uzbroić w cierpliwość konsekwentnie i stanowczo trzymając obrany kurs. I choć opozycja Urana może chwilami chwiać Twoją wiarą w szybkie rozwiązanie nabrzmiałych problemów, to jednak pamiętaj o tym, że świat wypełniają ludzie, którzy padli kilka metrów przed metą. Nie nastawiaj się zatem na szybkie i łatwe sukcesy finansowe. Traktuj swoją pracę i działalność zawodową nie tylko jako źródło utrzymania, ale także jako szansę na zbieranie cennych doświadczeń i życiową naukę. I choć chwilami może Ci wiać wiatr w oczy, a przeciążenia i stres testować będą Twoją psychiczną wytrzymałość, warto robić swoje. Konieczna też będzie dbałość o zdrowie i kondycję. O przykre przeziębienie lub psychiczny dołek na przedwiośniu nie jest trudno. Na szczęście znajdziesz się pod pomyślnym wpływem trygonów Saturna i Neptuna, dzięki którym przy nawet niespecjalnie dużym wysiłku jesteś w stanie przenosić góry i spełniać najbardziej nawet ambitne i skomplikowane zadania.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 27.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 27.03 - 02.04
Miłosne poruszenie o tej porze roku nie jest niczym szczególnie dziwnym, bądź zaskakującym. Jednak Twoje zachowanie, reakcje i emocje to nie tylko zew natury, ale również... »
Roczny: 2023
Masz za sobą kilka niezwykle ciężkich lat, nieprzyjemne wspomnienia bolesnego kryzysu, który przejechał się po tobie, niczym czołg. I choć odzywać się jeszcze będą ponure echa... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Fizyka zjawisk radiestezyjnych. Teoria i praktyka

Książka jest uwieńczeniem dwudziestoletnich badań Autora. Opisuje w niej wiele nowych zjawisk radiestezyjnych dotyczących aktywnych, często negatywnych, miejsc mocy i metody ich badania oraz budowę i działanie neutralizatorów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »