Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Maj

Autor Piotr Gibaszewski

Maj zapowiada się wyjątkowo intensywnie, pracowicie, ale zarazem nerwowo, niespokojnie i znojnie. Nawał spraw do załatwienia, masę pilnych problemów, które trzeba pilnie wyjaśnić, rozwiązać i wyczyścić, przynoszą nieprzyjemne wpływy kwadratury Marsa oraz opozycji Urana. Musisz się więc liczyć ze sporą dawką stresu, silnych emocji, nerwów i konfliktów. Ostra rywalizacja zawodowa, zagrożenia związane z kryzysem, lęk przed utratą pracy i dochodów każą się poważnie zastanowić nad tym, w jaki sposób rozwiązujesz zapalne sytuacje, jak sobie radzisz z negatywnymi emocjami, oraz gdzie znajdują się Twoje granice kompromisu. Ten schemat łatwo powielić na polu uczuciowym i w związku. Gdy więc dopadnie Cię poczucie winy w stosunku do partnera, gdy poczujesz żal, rozczarowanie lub złość, szczerze i otwarcie o tym mów. Trygon Neptuna może Ci nauczyć się spokojnego rozwiązywania problemów partnerskich opartego na komunikacji i szacunku dla czyichś potrzeb, więc trwająca od marca domowa izolacja nauczy Cię czegoś pozytywnego.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 01-07.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 01-07.06
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 31.05
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 25.05 - 31.05
Sympatycznie, miło i przyjemne, spokojnie i wesoło, ale zarazem aktywnie i ciekawie zapowiada się dla Ciebie nadchodzący tydzień. Przyjazne wpływy trygona Marsa oraz sekstyla Jowisza pomogą... »
Roczny: 2020
Dla wielu z was rok 2020 będzie miły, przyjemny i spokojny. Jest szansa na to, że uda się wam utrzymać dobry kurs. To świetny rok na ugruntowanie zdobytych osiągnięć, życiową... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Astrologia i muzyka - Planety Gustawa Holsta

Czy wiecie, że istnieje muzyka, która odzwierciedla astrologiczne charaktery planet naszego Układu Słonecznego? Stworzył ją brytyjski kompozytor muzyki klasycznej - Gustaw Holst. Posłuchajcie sami. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Walka o energię - astrologiczny webinar na maj

O tym, co będzie głównym polem rywalizacji, walki, potrzeb, pragnień i zmagań. Co będzie wyzwalać największe tęsknoty i namiętności w nadchodzącej Erze Wodnika? Walka o energię...
więcej »