Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Październik

Autor Piotr Gibaszewski

Od dłuższego czasu jesteście zmuszeni do stawiania czoła licznym, wstrząsającym Waszym życiem niespodziankom i zmianom. Przyczyną są kwadratury Jowisza i Saturna oraz opozycja Urana które więcej zmiatają i wywracają, niż zbudują i stworzą. Ale ma to również swoje zalety. Dzięki tej rewolucji przyspieszą się niezbędne i konieczne przeobrażenia. W niekiedy bolesnych i przykrych okolicznościach z Waszego życia odchodzić będą starzy znajomi. Rozwiązywać się będą układy, związki i relacje zawodowe. Pełne emocji chwile czekają Was na polu partnerskim, w miłości i seksie. Jeśli nie potrafiliście się dogadać z partnerem, jeśli konflikty się przedłużają, należy się liczyć ze wszystkim, łącznie z rozstaniem i rozwodem. Jest to jednak odpowiedni czas na odpuszczanie, przebaczanie, zapominanie, proces oczyszczania i naprawy swojego życia. Jeśli postawicie na rozwój osobisty, trygon Neptuna zadziała niczym uzdrawiający eliksir. Nic zatem nie jest stracone, tym bardziej, że będziecie również pod wpływem sekstyla Plutona, dzięki któremu łatwiej staniecie na nogi i szybciej odzyskacie moc. 

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 28.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 25.10 - 31.10
Zdecydowana poprawa nastroju i samopoczucia, większa ochota na pracę, walkę, działanie, pewność siebie, siłę w działaniu i skuteczność w rozwiązywaniu problemów przynoszą Ci... »
Roczny: 2021
Twoja doskonała intuicja i niezwykłe umiejętności przetrwania pozwoliły ci w dobrej formie i bez większych turbulencji przetrwać mijający ciężki dla świata rok. Jednak twarda... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Co robić gdy wali nam ego.

Zdarzają nam się ataki ego. Ego wali nam czasami w najmniej oczekiwanym momencie. Przejawia się jako krytykanckie myśli, wewnętrzna mowa, podnosi się jako nienawiść, obgadywanie itd. Gdy to widzisz, nie ma problemu. Masz możliwość przeczekać to z dystansem i wzmocnić uwagę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »