Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 01.03 - 07.03

Autor Piotr Gibaszewski

Dobre samopoczucie, optymizm i nadzieja nie będą Cię opuszczać. Zwykle zimą odczuwasz spore huśtawki nastroju. Często jej ostatnie tygodnie spędzasz na niecierpliwym oczekiwaniu na wiosnę. Tym razem jednak natura będzie sprzyjać, a pochód wiosny pozytywnie Cię nastawi do życia. Pogodę ducha zapewnią Ci pomyślne wpływy koniunkcji Słońca i Wenus oraz sekstyl Marsa dzięki którym z łatwością uporasz się z zawodowymi, finansowymi i rodzinnymi problemami, których na skutek pandemii nam nie brakuje. To bardzo dobry moment na snucie marzeń, wymyślanie nowej strategii, podejmowanie ważnych decyzji i wyborów. Przekonasz się szybko, że nawet zaliczone straty i porażki mogą wyjść nam na dobre, jeśli tylko w spokoju ducha i bez emocji spojrzymy na swoją sytuację. Znakomicie zapowiada się ten tydzień dla tych z Was, których czeka duża i poważna przeprawa w szkole i na studiach. Fantastyczna sprawność umysłu i pamięci, intelektualna aktywność, kreatywność i pomysłowość to szansa na błyskotliwe sukcesy na egzaminach i zaliczeniach online. 

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza na marzec 2021
Kolejny (po lutowym) latwiec daje szansę na przełom w zmaganiach z pandemią covid-19. Czy nadciąga pandemiczny Armagedon, czy też zbliża się przesilenie? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na marzec 2021. »
 Twój horoskop

Dzienny: 06.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Marzec
Marzec to miesiąc, w którym zwykle zaczynasz odzyskiwać siły i energię. Jednak w tym roku nękać Cię mogą zdrowotne, emocjonalne i zawodowe niedomagania. Kwadratura Marsa oraz... »
Roczny: 2021
Twoja wrażliwa, subtelna dusza mocno reaguje na zmienne wpływy losu, przeciwności i trudne wyroki niebios. Jednak czekający cię rok będzie dla ciebie łaskawy niosąc dużą porcję spokoju,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Munin- szaman z klasą

Paweł Munin Karwat - dyplomowanym uzdrowicielem duchowy (metoda NFSH UK, uznana przez oficjalną brytyjską służbę zdrowia). Terapeuta Reiki. Stosuje jasnowidzenie (Instytut Realizacji Siebie). Praktykuje medytację w tybetańskiej szkole bon. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2021

Kolejny (po lutowym) latwiec daje szansę na przełom w zmaganiach z pandemią covid-19. Czy nadciąga pandemiczny Armagedon, czy też zbliża się przesilenie? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na marzec 2021.
więcej »