Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 30.11 - 06.12

Autor Piotr Gibaszewski

Urodzeni w I i II dekadzie znaku nie mogą się dziwić temu, że chwilami tracicie kontrolę nad emocjami, że zaczyna Was nosić, że sypie się Wam nastrój i samopoczucie. Irytację, wybuchy złości, konflikty, spory i nieprzyjemne spięcia w relacjach z bliskimi przynoszą Wam nerwowe wpływy kwadratur Słońca i Merkurego co może Wam nieco skomplikować życie. Musicie szczególnie zadbać o zdrowie i kondycję, gdyż Wasz organizm jest teraz szczególnie podatny na przykre infekcje, przeziębienia, urazy i wypadki, więc lęk przed zarażeniem się covidem będzie się nasilać. Łatwo też możecie się wpędzić w psychiczny dołek, gdyż stres, zmęczenie i nadmiar spraw na głowie z perspektywą kończącego się roku, to prosta droga do kryzysu. Jednak o poważniejszych problemach nie ma mowy. Znajdujecie się bowiem również pod przyjaznymi i wspierającymi wpływami trygona Wenus oraz sekstyla Jowisza, co sprawia, że jeśli zapanujecie nad huśtawkami nastroju, załatwianie spraw zawodowych, interesów, intelektualne i biznesowe wyzwania pójdzie Wam, jak po maśle.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza na grudzień 2020
Prognoza na grudzień 2020
O jednym z najważniejszych wydarzeń roku - koniunkcji i ingresie Jowisza i Saturna w znak Wodnika, o zaćmieniu Słońca i jego konsekwencjach dla świata oraz krajowym zrywie kobiet i zmianach na scenie politycznej. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2020 »
 Twój horoskop

Dzienny: 03.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Grudzień
Przygotowania do świąt, porządkowanie spraw z mijającego roku, zamykanie starych trosk i problemów pójdzie Ci dobrze i stosunkowo spokojnie, łagodnie, bez większych emocji,... »
Roczny: 2020
Zaczynasz wracać do równowagi po zaliczonych wstrząsach i huraganach, które się przewaliły przez twoje życie. To świetna okazja, by wszystko poukładać na nowo, by odzyskać... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Holograficzny wszechświat

Hologram to trójwymiarowy obraz projektowany za pomocą lasera. Autor, na bazie wyników badań dwóch wielkich myślicieli, Davida Bohma ? fizyka z Uniwersytetu Londyńskiego, protegowanego Einsteina i jednego z najbardziej uznanych fizyków kwantowych na świecie oraz Karla Pribrama ? neurofizjologa z Uniwersytetu Stanford, architekta współczesnego rozumienia mózgu ? prezentuje nowy sposób patrzenia na świat i życie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2020

O jednym z najważniejszych wydarzeń roku - koniunkcji i ingresie Jowisza i Saturna w znak Wodnika, o zaćmieniu Słońca i jego konsekwencjach dla świata oraz krajowym zrywie kobiet i zmianach na scenie politycznej. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2020
więcej »