Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Sierpień

Autor Piotr Gibaszewski

 

Bardzo spokojnie, przyjemnie i miło zapowiada się dla Was druga połowa wakacji. Macie szansę zarówno na solidny, regenerujący ciało i ducha odpoczynek, jak i na tworzenie nowych projektów, budowanie nowych strategii, pomysłów i wizji. Trygon Jowisza jest zapowiedzią świetnych chwil dla tych z Was, którzy chcieliby znaleźć dystans do tego, co się wydarzyło w Waszym życiu przez ostatnie miesiące i lata. To szansa na powrót do równowagi emocjonalnej dla tych, którzy mają za sobą silne kryzysy i problemy emocjonalne. Macie teraz okazję przekonać się o sile i znaczeniu duchowego wsparcia, jakie może dać Wam modlitwa, praktyka lub ćwiczenia medytacyjne. To także bardzo dobre dni dla tych, którzy parają się działalnością kulturalną, interesują się sztuką, są zaangażowani społecznie i politycznie. Będziecie mieli okazję sprawdzić się w działaniu, współpracując z ciekawymi ludźmi, organizując ważne przedsięwzięcia i projekty. Jeszcze mocniej odczują to urodzeni między 01 a 09 marca. Koniunkcja Neptuna przypomina Wam o tym, co jest w życiu najważniejsze.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Słońce wkracza w znak Panny, ale to nadal znak zodiaku lata, więc nie żegnamy jeszcze wakacji. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? Czy pogoda sprzyjać będzie plażowaniu, a nastroje będą nadal dopisywać? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.08 - 26.08
Przed Wami przyjemny i zarazem bardzo ciekawy wakacyjny tydzień, co dobrze wróży przed wielkimi wyzwaniami i ambitnymi przedsięwzięciami, które na Was czekają. Wsparcie, pomoc,... »
Roczny: 2018
Rok 2018 jest dla Ciebie, niczym zasłużony urlop, oraz nagroda za zaliczone trudy i poświęcenia. Szybko zapomnisz o bolesnych stratach i rozczarowaniach z minionych lat. Zaczniesz zaś odcinać... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Cierpienie formą porozumiewania

Jeśli uświadomimy sobie że ból, cierpienie, czy trudne doświadczenia są formą podświadomej komunikacji odbywającą się poza naszą świadomością , ale i poza świadomością tych, którym usiłujemy coś przekazać, możemy odkryć mechanizm problemu, z którym się borykamy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »