Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Marca

Autor Piotr Gibaszewski

Przełom zimy i wiosny nie zapowiada się dla Ciebie szczególnie przyjemnie. Zaczną wychodzić po zimie błędy w odżywianiu, niedoleczone przeziębienia, infekcje i kontuzje. Kwadratura Marsa oraz koniunkcje Saturna zapowiadają twardy test Twoich działań, decyzji i osiągnięć. Pora zatem uważnie przyjrzeć się swojemu jadłospisowi, a jeśli trzeba – zafunduj sobie kilkudniową głodówkę lub oczyszczającą dietę. Nie zapomnij także o trosce i pozytywnych emocjach, gdyż to nie tylko Twoje ciało domaga się uwagi. Długo kumulowany stres, zmartwienia, melancholijne nastroje i brak słońca łatwo mogą wywołać typowe o tej porze roku wiosenne zmęczenie. Dla urodzonych między 12 a 19 marca to ważne z duchowego punktu widzenia dni. Koniunkcja Neptuna każe Wam się zastanowić nad tym, co jest w życiu najważniejsze i za czym tęsknicie. To mobilizacja do poszukiwań duchowych, szansa na sukces psychoterapeutycznych zajęć, nadzieja na uzdrowienie zranionego serca.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 26.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.03 - 26.03
Urodzeni w I i II dekadzie znaku mogą oczekiwać pewnej poprawy, ale urodzeni w III dekadzie znaku muszą się liczyć ze sporymi zawirowaniami i problemami. Kwadratura Marsa sprawia, że możecie... »
Roczny: 2023
Przed wami trudny, naznaczony licznymi wyzwaniami i zmaganiami rok. Zwłaszcza urodzeni w I dekadzie znaku muszą się przygotować na solidny maraton. Koniunkcja Saturna jest zapowiedzią... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Pokonać strach

Każdy człowiek zna uczucie strachu. Strach w pozytywnym znaczeniu jest naturalnym systemem obronnym i ma na celu ochronę żywych istot przed niebezpieczeństwem. Fizjologicznie rozpatrując, pod wpływem strachu zostaje nasze ciało przygotowywane do dwóch możliwych reakcji albo zostać i walczyć, albo uciekać. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »