Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Marzec

Autor Piotr Gibaszewski

Po pierwszych dwóch bardzo trudnych i nieprzyjemnych miesiącach tego roku, wkraczasz w dużo lepszy i spokojniejszy okres. I choć większość problemów nie zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, gdyż nadal jesteś pod wpływem opozycji Saturna, to jednak pomyślny trygon Marsa pomoże odzyskać stracone siły, odbudować emocjonalną i psychiczna równowagę, odzyskać wewnętrzny spokój i poczucie kontroli nad najważniejszymi obszarami życia. Najtrudniejszy czas mają nadal urodzeni w II dekadzie znaku. Opozycja Urana wywraca Wasz stary, dobrze znany i bezpieczny świat do góry nogami. Ma to swoje konsekwencje przede wszystkim na polu uczuciowym i partnerskim, w związkach, w sferze rodzinnej i miłosnej. Przekonacie się, że należy być elastycznym i zdystansowanym w stosunku do tego, co sobie z góry założyliśmy. Nów Księżyca z 07 marca to dla Was wielka szansa na korzystne, długo oczekiwane zmiany, więc otwórzcie się na nie i zaakceptujcie to, co chce Wam zaoferować los.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Wprowadzenie do Huny - cz. 7
Siedem Zasad Huny to nie tylko klucze do zrozumienia jej istoty, jak i ogólne reguły jej technik. Według mnie największą wartość ma pojmowanie tych zasad jako instrukcji rozwoju charakteru. Innymi słowy są to określone nawyki, które należy w sobie wypracować, by skutecznie uzdrawiać. Chcę pokrótce przyjrzeć się każdemu z nich. Wskazówki praktyczne przekazać mogę wyłącznie na gruncie bezpośredniej nauki Huny, twarzą w twarz. »
 Twój horoskop

Dzienny: 22.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 18.03 - 24.03
Nie będziesz mieć w tym tygodniu zbyt wielu powodów do narzekania. Znakomity nastrój, świetne samopoczucie, optymizm, wiarę w pomyślność i szczęście wzmacniać będą... »
Roczny: 2019
Kwadratura Jowisza sprawia, że mocno ujawnią się twoje skłonności do wpadania w chaos, ulegania emocjom, słabościom ciała i ducha. Może się bowiem okazać, że w sytuacjach, w... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Ezo-humor

A może Wy macie śmieszne ezo-przygody? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2019

Trzecie przejście Urana przez Medium Coeli i Słońce horoskopu chrztu Polski z 966 roku jest zapowiedzią widowiskowych zmian w kraju. Co nas jeszcze czeka w marcu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na najbliższy miesiąc.
więcej »