Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Grudzień

Autor Piotr Gibaszewski

Całkiem spokojnie, łagodnie, bez większych emocji, napięć, stresu i gonitwy udadzą Ci się przygotowania do świąt, porządkowanie spraw z mijającego roku, zamykanie starych trosk i problemów. I choć zwykle nie przepadasz za rozliczeniami z przeszłością, odpuszczaniem emocji i uczuć związanych z tym, co się wydarzyło, to jest realna szansa na skuteczne wyczyszczenie pola pod nowy rok i otwarcie się na nowe wyzwania i możliwości. Trygon Marsa będzie Cię w grudniu wspierać w treningu ciała i umysłu, będziesz więc stawiać na luz i kreatywność, co zaś będzie dla Ciebie potężnym wsparciem i pomocą wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odwaga i siła przebicia, czyli coś, z czym często miewasz problemy. Miłe chwile czekają urodzonych między 09 a 13 marca. Sekstyl Plutona sprawia, że z optymizmem i wiarą w sukces ruszysz do działania. Odważnie podejmiesz walkę tam, gdzie gra jest warta świeczki, przede wszystkim w interesach i na polu zawodowym. Miło i przyjemnie będzie również na polu partnerskim i w uczuciach. Okres bożonarodzeniowy będzie obfitować w dobrą zabawę i odprężający seks.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu.  09-15.12
Co nas czeka w tym tygodniu. 09-15.12
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 10.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 09.12 - 15.12
Nerwowość, niepokój i obawy, które Cię w tym tygodniu mogą dopaść, to nieprzyjemne konsekwencje kwadratur Słońca i Merkurego. Jednak to typowe o tej porze roku. Jest to bowiem... »
Roczny: 2019
Kwadratura Jowisza sprawia, że mocno ujawnią się twoje skłonności do wpadania w chaos, ulegania emocjom, słabościom ciała i ducha. Może się bowiem okazać, że w sytuacjach, w... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

ZROZUM SWOJE CHOROBY Dekodowanie Biologiczne Patrick Obissier

W tej książce przeczytasz o uniwersalnych prawach rządzących chorobami, biologicznych cyklach pamięci komórkowej, nieświadomym tworzeniu przez rodziców planu na życie dziecka, automatycznym dziedziczeniu wspomnień przodków, programach rodzinnych twoich chorób. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »