Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Maj

Autor Piotr Gibaszewski

Pod znakiem stresu, nerwów, pogodni, zmęczenia i emocjonalnego napięcia zapowiada się dla Was maj. Kwadratury Marsa i Jowisza oraz koniunkcja Neptuna sprawiają, że w dużym pośpiechu, pod presją uciekającego czasu i poczuciem, że stoicie pod ścianą trzeba będzie nadrabiać zaległości – zwłaszcza na polu zawodowym, ale też w nauce i w sferze rodzinnej. I choć większy kryzys Wam w związku z tym nie grozi, to jednak poczucie zmęczenia, znużenia i wyczerpania może być chwilami mocno irytujące. Warto zatem dbać o dobrą kondycję, zdrowie, fizyczne i psychiczne samopoczucie unikając przy tym nadmiaru pracy, rezygnując z tych obowiązków i zadań, które pilne nie są, nie przyjmując na swoje barki zbyt dużej odpowiedzialności. Napięcie może się również ujawnić na polu miłosnym i uczuciowym. Warto zatem dbać o dobre i ciepłe relacje z bliskimi stawiając na rozsądny kompromis, unikając kłótni konfliktów. W połowie miesiąca możecie liczyć na zdecydowaną poprawę samopoczucia, kondycji i zdrowia. Na nogi postawi Was przyjazny trygon Marsa, dzięki któremu przechodzicie do zdecydowanej ofensywy i pokonacie wszelkie przeciwności.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.05
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.05
Po kilku bardzo suchych tygodniach nadeszła typowa majowa pogoda - deszczowa i burzowa. Niektórzy się cieszą, że natura odżywa. Inni zaś martwią, bo nie udają się pikniki i grille. Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze w swoim raporcie na nadchodzący tydzień nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.05
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.05 - 26.05
Kwadratury Słońca, Merkurego i Jowisza są dla Ciebie zimnym prysznicem, który szybko postawi Cię do pionu i uświadomi, jak wiele rzeczy i spraw masz do załatwienia. Pora sobie... »
Roczny: 2019
Kwadratura Jowisza sprawia, że mocno ujawnią się twoje skłonności do wpadania w chaos, ulegania emocjom, słabościom ciała i ducha. Może się bowiem okazać, że w sytuacjach, w... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Terapie kwantowe (3). Podstawy fizyki kwantowej a fala prawdopodobieństwa.

Częstotliwości drgań energii naszych ciał duchowych wypełnionych myślami i oczekiwaniami, jak i częstotliwości naszych ciał fizycznych nie są zazwyczaj zestrojone wzajemnie ze sobą. Sam na pewno znasz to dobrze z autopsji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »