Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Lipiec

Autor Piotr Gibaszewski

Po dość nerwowej, ale aktywnej i dynamicznej wiośnie, czeka Cię stosunkowo spokojne, leniwe i dość przyjemne lato. W lipcu poczujesz wyraźnie, że dalsza walka, zmagania, przesadne działania, rzucanie się w wir pracy, interesów i realizowanie swoich ambicji i wielkich celów na niewiele się zda. Szybko Ci zabraknie entuzjazmu i konsekwencji, łatwo stracisz wiarę w sens trwania na obranym kursie. Dwa razy się zatem zastanów, nim przyjmiesz jakieś duże, poważne obowiązki lub zafundujesz sobie ciężką pracę. Kwadratura Jowisza oraz koniunkcja Neptuna sprawiają, że efekty tych działań będą mizerne, osiągnięcia nikłe, a sens zainwestowanego trudu i sił stanie pod znakiem zapytania. Najlepiej zatem uczynisz, jeśli przeznaczysz wakacje na odpoczynek, zajmiesz się sobą, swoimi małymi, drobnymi rzeczami, na które zwykle brakowało Ci czasu. Poświęć więcej uwagi partnerowi, spędźcie więcej chwil razem, wspólnie bawiąc się i ciesząc życiem.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.07
Wreszcie wraca lato ze spokojną, przyjemną aurą. Może zatem warto zmodyfikować plany, wyskoczyć do lasu albo nad wodę? Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 22.07
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 22.07 - 28.07
Jeśli pakujesz walizki, szykujesz się do wakacyjnego wyjazdu lub właśnie wykupujesz wczasy last minute, robisz to w najlepszym możliwym momencie. Kwadratura Jowisza każe bowiem dać sobie... »
Roczny: 2019
Kwadratura Jowisza sprawia, że mocno ujawnią się twoje skłonności do wpadania w chaos, ulegania emocjom, słabościom ciała i ducha. Może się bowiem okazać, że w sytuacjach, w... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Wrześniowe nowości Studia Astropsychologii

Końcówka września niesie ze sobą wspaniałe lekturowe nowości Studia Astropsychologii. Zobaczcie! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na lipiec 2019

Zaćmienie Słońca i Księżyca oraz wielka opozycja, zwana huśtawką. Wakacyjny lipiec nie zapowiada się spokojnie i leniwie. O tym, co nas czeka w pierwszym miesiącu wakacji pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie.
więcej »