Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 30.01 - 05.02

Autor Piotr Gibaszewski

W tym tygodniu możesz liczyć na zdecydowanie lepsze samopoczucie, nastrój, kondycję i zdrowie. Trygon Słońca, koniunkcja Marsa oraz sekstyl Jowisza pomogą Ci powrócić na wysokie obroty w pracy, w działaniach zawodowych i w interesach. To także dobry znak przed czekającymi Cię egzaminami, przygotowaniami do ważnych zaliczeń i testów, a także przed ważnym spotkaniem, rozmową kwalifikacyjną, skomplikowanymi negocjacjami i finansowymi sporami z urzędami lub bankiem. Twój umysł odzyskuje sprawność i wigor, co pomoże Ci opracować właściwą strategię, odpowiednią taktykę działania i metody na wyjście z kłopotów. Nieco mniej optymistycznie zapowiadają się te dni na polu uczuciowym i w związku. Kwadratura Wenus ostrzega przed nadmiernymi oczekiwaniami i iluzjami, w które łatwo możesz popaść błędnie oceniając czyjeś intencje i zachowanie. Jednak romantycznie zapowiadający się karnawałowy weekend to dobra okazja do nadrobienia erotycznych zaległości.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 05.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Lutego
Jeśli czujesz, że zbyt wiele masz na barkach, a praca, nauka i zawodowe obowiązki Cię mocno nadwerężyły, warto zastanowić się nad tym, czy istnieje jakaś alternatywa, czy Twoje życie... »
Roczny: 2023
Masz za sobą jeden z najcięższych momentów swojego życia, a ostatnie lata były dla ciebie chwilami niezwykle trudne. Kryzys jednak powoli mija i wreszcie zaczynasz wypływać na... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Pokochaj siebie

Być idealną żoną/mężem, matką/ojcem, pracownikiem, przyjacielem, mieć świetną pracę, ładny dom, samochód, wyjeżdżać na ciekawe wakacje itp., itd. Presja jest ogromna. Jeśli nie potrafimy jej sprostać to pojawia się poczucie niezadowolenia z siebie, ciągłego starania się, żyjemy jakbyśmy wspinali się na wysoki szczyt. Skąd to się bierze? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »