Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 15.10 - 21.10

Autor Piotr Gibaszewski

Znów stoisz przed wspaniałą szansą. Może ten rok nie jest łatwy i przyjemny. I może zdarzyło się wiele przykrych rzeczy, to jednak nadchodzące dni zmienią całkowicie ponure i pesymistyczne wnioski o sobie i swoim życiu. Pomyślne trygony Merkurego, Wenus i Jowisza szybko postawią cię na nogi, pozwolą szybko i skutecznie poradzić sobie z emocjami, samopoczuciem i kiepskim zdrowiem. Zauważysz, że w pracy, w interesach, w  szkole i na uczelni twoje działania zaczynają przynosić coraz lepsze i bardziej obiecujące efekty. Twoje zaangażowanie, trud i wysiłek będzie doceniony. Wsparcie i wysoką ocenę zyskają pomysły, plany i koncepcje, które do tej pory nie były traktowane poważnie i odpowiedzialnie. Twój umysł i intelekt jest w szczytowej formie, co zachęca do tego, by odważniej mówić to, co myślisz. Postaw wszystko na jedną kartę. W rozmowie z szefem lub z ważnym klientem zabłyśniesz dowcipem, inteligencją i spostrzegawczością. Nie przejmuj się chwilowymi huśtawkami nastroju. Kwadratura Słońca może niekiedy przynieść jesienne, melancholijne emocje.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.10
Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.10
Babie lato trwa nadal. Cieszmy się tą pogodą, gdyż wszystko na to wskazuje, że jesień nadejdzie już niedługo. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Październik
  Zdecydowanie poprawia się sytuacja u tych z Was, którzy w ostatnich miesiącach zaliczali bolesne i ciężkie lekcje, walczyli z przeciwnościami, zmagali się z nieprzychylnymi... »
Roczny: 2018
Wkraczasz w kolejny etap życia, w którym trudne i kryzysowe wyzwania przeplatać się będą z momentami nadziei, niezwykłego przyspieszenia i postępu. Przed Tobą niezwykle dynamiczny,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Oszalej totalnie - medytacja dynamiczna Osho

Może zadziwiać formą, szokować. Medytacja dynamiczna Osho uwalnia i oczyszcza ze wszystkiego, co potrzebuje być wyrzucone na zewnątrz. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2018

Czy dzieło artysty może zmienić sytuację w kraju? Czy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" wstrząśnie emocjami Polaków? Jak to wydarzenie artystyczne nakłada się na przeobrażenia i astrologiczne wpływy? O sytuacji w kraju, wyborach i nadciągającym kryzysie gospodarczym piszę w swojej prognozie na październik 2018. Zapraszam. Piotr Gibaszewski
więcej »