Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 19.03 - 25.03

Autor Piotr Gibaszewski

Początek wiosny to wyraźny znak, że trzeba wreszcie podjąć długo odkładane decyzje, że pora na konkrety, fakty i przemyślenia, które ukierunkują Cię na konieczne zmiany. Nie będzie to jednak łatwe i pozbawione problemów. Kryzys może Cię dopaść w wielu dziedzinach życia. Kwadratury Słońca, Merkurego i Wenus, oraz opozycja Marsa sprawiają, że Twój organizm i psychika kiepsko zniosą wiosenne przesilenie, więc warto bardziej, niż zwykle, o siebie zadbać. Ale to także odpowiedni moment na porzucenie błędnych nawyków żywieniowych, nałogów i szkodliwych zachowań. Spójrz więc w lustro krytycznie, ale z uwagą i miłością. Zrzucenie kilku zbędnych kilogramów nie musi od razu oznaczać jakichś morderczych wyrzeczeń. Jeśli jednak poczujesz, że nie masz na nic ochoty, że poziom energii niebezpiecznie spada, postaw na solidny odpoczynek, relaks i ogranicz zawodowe obciążenia. Na szczęście humor Cię nie będzie opuszczać. Trygon Jowisza sprawia, że nadzieja na pomyślne zmiany nie zginie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Jak pracować z energią? - cz. 7
Jak pracować z energią? - cz. 7
Praktyki wewnętrzne są różnorakie. Początkujących powinny, oczywiście, interesować te najprostsze, czyli te, które można jak najszybciej zastosować dla różnych korzyści. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Marzec
Marzec zapowiada się dla Ciebie nerwowo i niespokojnie. Opozycje Marsa, Saturna i Plutona, oraz kwadratura Urana, sprawiają, że stres, emocjonalne napięcie i kondycyjne przeciążenia... »
Roczny: 2018
Wkraczasz w kolejny etap życia, w którym trudne i kryzysowe wyzwania przeplatać się będą z momentami nadziei, niezwykłego przyspieszenia i postępu. Przed Tobą niezwykle dynamiczny,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Fioletowy Płomień: Uzdrowić Ciało Umysł i Duszę

Fioletowy płomień jest światłem, które służy wszystkim duchowym dziedzictwom, które dodaje respektu i dostojeństwa wszystkim rzeczom. Daje nam sposób do łączenia się nawzajem ze sobą.... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »