Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 23.05 - 29.05

Autor Piotr Gibaszewski

Poczucie, że czas zbyt szybko biegnie, wrażenie, że nie panujesz nad sytuacją, nerwowe wyczerpanie i napady złego nastroju to konsekwencje kwadratur Wenus, Marsa i Jowisza. Najmocniej zauważasz to na polu zawodowym, w interesach, w biznesie i w finansach. Łatwo o błędną decyzję, niewłaściwy wybór lub głupią pomyłkę. I choć wytężasz umysł, starasz się, intensywnie pracujesz i analizujesz informacje, efekty mogą być mizerne. Źle jednak uczynisz, jeśli zaczniesz sobie przykręcać śrubę, zmuszać się do jeszcze bardziej intensywnej i wyczerpującej gonitwy. Na polu miłosnym też łatwo może dochodzić do sporów i konfliktów. Wyłącz więc umysł, odpuść z dociekaniem i intelektualnym rozumowaniem. Pójdź za intuicją płynącą z ciała, z emocji, z energii wnętrza. Skorzystaj z uroków natury. Fizyczna aktywność, ruch, sport, taniec, joga lub aerobik dadzą dużo lepsze wyniki, niż godziny spędzone na zbędnym dumaniu i rozmyślaniach.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.05
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Maj
Poczucie przywalenia nawałem trudnych spraw i pilnych rzeczy do załatwienia to konsekwencja kwadratury Jowisza oraz opozycji Plutona. Życie daje wyraźne sygnały, że trzeba się mocno wziąć... »
Roczny: 2022
Po kilku niezwykle ciężkich i trudnych latach los się wreszcie do ciebie uśmiechnie. Poprawę sytuacji, korzystne zmiany i wyjście z kryzysu zapowiada przyjazny i pomyślny wpływ trygona... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Obrona psychiczna dla początkujących! Konkurs!

Trudno jest znaleźć kogoś, kto czasami nie czułby się wykończony psychicznie, fizycznie, czy też emocjonalnie. Na szczęście możemy się chronić, otoczyć opieką zarówno siebie, nasze domy, jak i osoby, które kochamy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »