Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 17.02 - 23.02

Autor Piotr Gibaszewski

Na sporą poprawę samopoczucia i stanu zdrowia, lepszy nastrój i optymizm mogą liczyć ci z Was, którzy ostatnio wpadli w kryzys, lub zaliczyli mocny dołek – zwłaszcza urodzeni w I dekadzie znaku. Ostatnio było niewesoło. Nieprzyjemne i przykre wpływy kwadratury Wenus oraz opozycji Marsa i Jowisza ostro dawały się Wam kość, co przełożyło się na dużą ilość problemów w pracy, oraz liczne konflikty z bliskimi. Przyniosło to spore zawirowania w związku, w kontaktach z otoczeniem i rodziną, współpracownikami lub wspólnikiem. Na szczęście znajdujecie się również pod korzystnym wpływem trygonów Słońca i Merkurego, co sprawia, że błyskawicznie staniecie na nogi, szybko wyjdziecie na prostą, odrobicie straty, odzyskacie kontrolę nad interesami, wdrożycie niezbędne zmiany i reformy. I choć mamy ciepłą zimę, to jednak zdrowotne problemy bywały mocno dokuczliwe. Jest jednak szansa na to, że Twoja forma i nastrój będą się poprawiać, a wcześniejsze w tym roku przedwiośnie zapowiada powrót nadziei i optymizmu.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Luty
Luty mimo walentynkowej atmosfery miłości nie będzie Cię nastrajać szczególnie optymistycznie i wesoło. Opozycje Marsa, Saturna i Plutona uświadamiają Ci, ile masz przed sobą... »
Roczny: 2020
Ostatnie lata były dla ciebie wyjątkowo trudne, pełne dramatycznych wydarzeń, zwrotów, wstrząsów i kryzysów. I choć o wyjściu na prostą jeszcze za wcześnie, to jednak... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Budda nie był(by) buddystą

Budda to ciekawa postać. Wielu łączy go tylko z mistycznym guru siedzącym w postawie medytacyjnej pod świętym drzewem bodhi (figowiec). Co ciekawe, również z Jezusem łączy się opowieść dotycząca tego, co uczynił biednemu drzewu figowemu, na którym nie znalazł owoców. Inni widzą Jego figurki z dużym brzuchem, uśmiechniętego od ucha do ucha. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »