Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 20.02 - 26.02

Autor Piotr Gibaszewski

Chwilami możesz mieć poczucie, że nie potrafisz się dogadać z bliskimi, że Wasze poglądy na ważne tematy i problemy zupełnie się rozmijają. Kwadratury Wenus, Marsa i Jowisza sprawiają, że różnice zdań mogą okazać się zbyt duże, by udało się osiągnąć kompromis. Kwestia wspólnego spędzania wolnego czasu, niechęć do rezygnowania ze swoich przyzwyczajeń i stylu życia, rozjeżdżające się gusta – to wszystko może być powodem do poważnej refleksji nad tym, czy jest Wam ze sobą po drodze. Jednak w nauce, na polu zawodowym i w interesach nie będziesz mieć powodów do narzekania. Przyjazne wpływy trygona Słońca pomogą Ci w dobrym stylu uporać się z masą pilnych spraw i ważnych zleceń. Już od bardzo dawna praca nie sprawiała Ci takiej przyjemności, satysfakcji i zadowolenia, jak będzie mieć to miejsce właśnie w tych dniach. Przyciśnij więc gaz do dechy, nie zwalniaj biegu i rób swoje, gdyż nagroda za trud i poświęcenia będzie wysoka.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Mamy wpływ na nasze życie i świat w którym chcemy żyć poprzez zmianę wibracji na naszej planecie. Wśród nas są nauczyciele, szamani, mistrzowie, ale przede wszystkim zwykli ludzie pragnący zmiany. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Luty
Poczucie przeciążenia stresem, nadmiarem spraw i problemów, którym musisz stawiać czoła, to nieprzyjemne konsekwencje kwadratur Marsa, Jowisza i Urana, oraz opozycji Plutona, co... »
Roczny: 2017
Twoja natura domatora będzie w tym roku wystawiona na dużą próbę, a o świętym spokoju możesz zapomnieć. Los będzie bowiem stawiać na Twojej drodze liczne wyzwania, nowości i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Synergia widowiska i rytuału - balijski Kecak Dance

Unikatowy, bardziej niż mistyczny. Tak można nazwać jedną z największych kulturalnych atrakcji wyspy Bali jakim jest Kecak Dance (czyt. keczak). »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2017

Półkrzyż znaków kardynalnych, latawiec, zaćmienia Słońca i Księżyca, inauguracja Trumpa. Co nas zatem czeka w lutym? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na luty 2017.
więcej »