Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 16.01 - 22.01

Autor Piotr Gibaszewski

Zima nie jest Twoją ulubioną porą roku. Opozycje Słońca i Merkurego, oraz kwadratura Jowisza, sprawiają, że łatwo może Cię dopaść przeziębienie lub przygnębienie. Odczuwać możesz również nieco gorszą sprawność intelektu i umysłu, więc solidne przygotowania do egzaminów i zaliczeń będą niezbędne. Mimo to nie będziesz w tym tygodniu narzekać. Karnawałowy nastrój, spotkania z bliskimi, wesołe imprezy i domówki pozwolą Ci odzyskać radość życia, optymizm i codzienny uśmiech. Trygony Wenus i Marsa sprawiają, że otworzysz się na ludzi, towarzyskie kontakty, przyjaźnie, partnerskie relacje, ciepło i bliskość. To zatem bardzo dobry czas w miłości i związkach, a serdeczność, której doświadczysz, pomoże Ci pokonać swoje kompleksy, lęki, wątpliwości i urazy z przeszłości. Powoli zapominasz o zaliczonych porażkach i rozczarowaniach, a codzienny optymizm i uśmiech sprawiają, że pozwolisz ujrzeć innym swoje najlepsze cechy i przymioty.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.01
Weekendowy nów Księżyca wzmocni atrakcje karnawałowych balów, sportowych szaleństw na narciarskim stoku, spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Co nas jeszcze czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Styczeń
W nowym roku przyjdzie się Wam zderzyć z niebagatelnymi problemami i kłopotami. Kwadratury Marsa, Jowisza i Urana sprawiają, że trzeba będzie poważnie zastanowić się nad sensem dalszej... »
Roczny: 2017
Twoja natura domatora będzie w tym roku wystawiona na dużą próbę, a o świętym spokoju możesz zapomnieć. Los będzie bowiem stawiać na Twojej drodze liczne wyzwania, nowości i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Meru - harmonia w Twoim domu

Meru najbardziej tajemnicza i najpotężniejsza struktura we wszechświecie. Samo patrzenie na jej unikalne piękno budzi poczucie harmonii w osobie, która na nią patrzy. Meru jest uznawana w Vastu za najpotężniejszy i najbardziej perfekcyjny kształt geometryczny, który wnosi w każdy dom idealne poczucie harmonii oraz balansuje wszelkiego rodzaju energie. Przyciąga także pozytywne wibracje oraz? bogactwo. Pora dowiedzieć się więcej na ten temat! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na rok 2017 cz. 2

Prezentujemy drugą część prognozy na rok 2017 autorstwa Piotra Gibaszewskiego. W pierwszej części autor pisał o numerologicznych konsekwencjach daty roku 2017. Druga część poświęcona jest astrologicznym układom i konfiguracjom jakie będą mieć miejsce w roku 2017? Co czeka Europę, USA, oraz inne ważne kraje na świecie? Zapraszamy.
więcej »