Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 18.01 - 24.01

Autor Piotr Gibaszewski

I choć to ciężki i trudny dla świata czas, a pandemia daje się nam mocno we znaki, nic nie zmąci Twoich miłych, ciepłych i przyjaznych relacji z otoczeniem, ze światem i bliskimi. Rozniecające miłosny żar wpływy opozycji Wenus oraz sekstyla Marsa niosą nadzieję na to, że wreszcie po wielu tygodniach uczuciowych perturbacji, zmian, komplikacji i nieporozumień spokój utrwali się na dłużej. Jednak nie dotyczy to tych z Was, którzy czekając już długo na wielką miłość, chcieliby, by się coś wydarzyło. Nie zawiedziecie się i możecie liczyć na niezwykłą, szaloną, emocjonującą, wstrząsającą posadami ciała i umysłu przygodę erotyczną. Właśnie seks będzie teraz dla Was najważniejszy i na polu miłosnych zmagać wiele się wydarzy. Poznawać będziecie tajniki sztuki rozbudzania silnych namiętności, pobudzania podniecenia i potęgowania rozkoszy. Lubisz się kochać mocno, szybko i ostro, i bez problemu znajdziesz kogoś, komu to też będzie odpowiadać, więc bawić się będziecie razem doskonale.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.01
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Styczeń
Styczeń może okazać się jednym z najspokojniejszych dla Was miesięcy tego roku. Jest to bardzo dobra wiadomość dla tych z Was, którzy zmęczeni i wyczerpani wstrząsami i dramaturgią... »
Roczny: 2021
Mijających kilka lat będziesz wspominać, niczym ponury koszmar. Kryzys był bowiem potężny i dotkliwy. Na szczęście to już tylko wspomnienie, a poprawa sytuacji będzie widoczna na niemal... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak wykorzystać energię kwiatów?

Dzięki tej publikacji dowiesz się zarówno, dlaczego kwiaty są naszymi nieodłącznymi towarzyszami, jak również nauczysz się w pełni wykorzystywać zaklęty w nich potencjał. Okażą się one nieocenionym wsparciem i źródłem uzdrowienia ? zarówno dla Twojego ciała, jak i całego życia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2021

Upadek mitu, rewolucja, czy stagnacja? Oraz zmagania Koziorożca z Wodnikiem. Co nas czeka w pierwszym miesiącu nowego roku? Zaprasza do lektury prognozy na styczeń 2021.
więcej »