Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 17.01 - 23.01

Autor Piotr Gibaszewski

Do połowy tygodnia nie będziesz mieć powodów do narzekania. Trygon Słońca trzymać Cię będzie w dobrej formie i kondycji. Od środy sytuacja zacznie się mocno komplikować, zwłaszcza w relacjach partnerskich i związku. Kwadratura Marsa oraz opozycja Jowisza sprawiają, że skrywane nieporozumienia, spory, wzajemne pretensje i żale obudzą się z nową siłą i mocą. Uświadamiasz sobie, że zaczyna brakować paliwa i energii, które Was wzajemnie pobudzały i stymulowały, więc trzeba będzie szukać nowej formuły dla Waszego partnerstwa. Najgorsze co mogłoby się zdarzyć, to udawanie, że wszystko jest w porządku, że nie dzieje się nic złego, w sytuacji, gdy emocje i złość aż Cię roznoszą. Lepiej więc uczynisz, jeśli szczerze, otwarcie, zdecydowanie i śmiało nazwiesz swoje uczucia, powiesz, co Ci leży na sercu, przyznasz się do obaw i wątpliwości. W ten sposób rozbroisz bombę, która może rozsadzić Twój związek. Zasilaj zatem swoją relację dużą dawką optymizmu, pozytywnego nastawienia do świata i ludzi, dzięki czemu znajdziesz sposób na przełamanie negatywnych uczuciowych trendów.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Styczeń
W nowym roku zderzycie się ze sporą dawką problemów i kłopotów. Kwadratura Marsa oraz opozycje Jowisza i Neptuna sprawiają, że trzeba będzie poważnie zastanowić się nad... »
Roczny: 2022
Minione lata, ciężkie dla świata, udowodniły, że doskonale dajesz sobie radę w trudnych czasach. Twoja elastyczność, rozsądek, odpowiedzialność i pracowitość świetnie procentują. I... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jak się uchronić przed braniem na siebie czyjejś winy?

Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za swoje życie. Ale nie dowiesz się tego, że ktoś odpowiada za swoje życie, jeżeli nie odkryjesz najpierw, że ty odpowiadasz za własne. Najpierw poznaj własną odpowiedzialność. Dzięki temu nie będziesz miał problemów, aby rozpoznać odpowiedzialność innych i nie winić się za ich porażki. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »