Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 17.02 - 23.02

Autor Piotr Gibaszewski

Nie będą najlepiej wspominać nadchodzącego tygodnia urodzeni w I dekadzie znaku. Opozycja Słońca oraz niedzielny nów Księżyca to dość nieprzyjemny zestaw, który dla wielu z Was będzie niczym lodowaty prysznic po szalonej nocy i wesołej zabawie. Musicie się bowiem przygotować na niekoniecznie miłe niespodzianki – zwłaszcza na polu zawodowym, w sferze finansowej i w relacjach partnerskich. Spojrzenie prawdzie w oczy, szczery rachunek sumienia, spokojna, rzetelna analiza i wnikliwe rozliczenia – to jest to, na co musicie teraz postawić. Nie spodziewajcie się jednak pozytywnych wieści. Jednak nawet jeśli okaże się, że zaliczyliście jakieś straty, w biznesie jesteście pod kreską, a piękne ideały i marzenia coraz bardziej się oddalają, mimo wszystko musicie się wziąć do roboty. Kryzys jednak nie potrwa długo. Znakomite wpływy trygonów Marsa  Jowisza przyniosą Wam całą serię błyskotliwych sukcesów i osiągnięć, a także świetny humor, nastrój i doskonałe samopoczucie, więc szybko staniecie na nogi i odzyskacie kontrolę nad sytuacją.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Luty
Stabilizujące i wspierające wpływy trygonów Marsa, Jowisza, Saturna i Plutona pozwolą Wam spokojnie, rozsądnie i racjonalnie funkcjonować w ciągle zmieniającej się rzeczywistości i... »
Roczny: 2020
Stoisz przed fantastyczną szansą na nadrobienie wieloletnich zaległości, wyjście na prostą, uwolnienie się od gorsetu zobowiązań, blokad i przeszkód. Przed tobą znakomity czas,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Czy wiesz, że jelenie umierają na zawał mięśnia sercowego?

Wszystkie choroby miały pochodzenie kon?iktowe i wszystkie były zarządzane przez mózg. Mózg jest sługą, nie panem. Naucz się wydawać dobre rozkazy, znajdować dobre rozwiązania i daj kierownictwo temu, co jest właściwe w Tobie, a będziesz dobrze prowadzony. - Dr Gérard Athias »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »