Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 20.11 - 26.11

Autor Piotr Gibaszewski

Dobra passa trwa nadal, gdyż pomyślny sekstyl Jowisza nie pozwala Wam spuścić z tonu. Ale jesienne nastroje, przemęczenie, nadmiar stresu, wyczerpanie psychiczne i fizyczne mogą się Wam zacząć mocno dawać we znaki. W połowie tygodnia doświadczysz nieprzyjemnych wpływów kwadratur Słońca i Merkurego, które każą się poważnie zastanowić nad tym, czy aby nie za dużo pracujesz, zbyt mocno się eksploatujesz i poświęcasz. Poczujesz to mocno, gdy Twoje ciało i duch zaczną niedomagać. Jest to tradycyjnie jeden z najtrudniejszych okresów roku, a właśnie pod koniec jesieni często zdarzają Ci się problemy zdrowotne, depresje i kryzysy nerwowe. Tym razem może być podobnie, ale jeśli o siebie choć trochę zadbasz, aż do końca roku możesz liczyć na pomyślny rozwój wypadków, pogodę ducha, optymizm i wewnętrzny spokój. Nawet w tych niezbyt łatwych dniach czekać Cię może wiele sympatycznych niespodzianek w pracy i w interesach, które będą szły dobrze i sprawnie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.11
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.11
Słońce opuszcza znak Skorpiona wkraczając w wesołego Strzelca w rytm świątecznych kolęd, co pomaga nam radośnie wydawać pieniądze na mniej lub bardziej sensowne zakupy i prezenty. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Listopad
Ten rok zaliczysz do wyjątkowo trudnych, pracowitych i męczących, a zarazem emocjonalnie i psychicznie wyczerpujących. Do niezwykle intensywnej pracy i zaangażowania zmusza Cię kwadratura... »
Roczny: 2017
I choć praca, obowiązki, służba i poczucie misji to dla Ciebie coś oczywistego, to jednak nadchodzący rok przyniesie Ci dodatkowy nawał zajęć i powinności, co chwilami może okazać się... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Dar duszy

Dar duszy to druga książka po Odważnych duszach pióra Roberta Schwartza, traktująca o planowaniu przedurodzeniowym. Po raz kolejny autor wskazuje na uzdrawiającą moc życiowych wyzwań, które dusza koncypuje przed narodzinami w ciele ziemskim. Tym razem jednak zgłębia on tematykę znacznie trudniejszych przeżyć, jak: poronienie czy choroba psychiczna. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2017

Jowisz w Skorpionie, czyli seria skandali seksualnych, półkrzyż Urana, Plutona i Marsa, samospalenie Piotra Szczęsnego z Niepołomic - zapraszam do lektury prognozy na listopad 2017 Piotra Gibaszewskiego
więcej »