Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 24.07 - 30.07

Autor Piotr Gibaszewski

Miłosne zamieszanie, uczuciowe dylematy i rozterki mogą Ci się mocniej dać w tym tygodniu we znaki. Z jednej bowiem strony znajdujesz się pod wpływem kwadratury Wenus, na skutek której Twoje poczucie pewności związanej z partnerstwem, miłością i uczuciami jest mocno zachwiane. Stale się zastanawiasz nad tym, czy to, czego doświadczasz w relacjach i w związku jest tym, czego tak naprawdę potrzebujesz i pragniesz. Twoje serce domaga się bliskości, ciepła, poczucia bezpieczeństwa. Zachowania zaś bliskich i partnera mogą Cię napełniać wątpliwościami. Jednak jest to bardzo dobry czas na erotyczne kontakty i seks. Twoje ciało potrzebuje silnej stymulacji i namiętności, a koniunkcja Merkurego sprawia, że łatwiej Ci będzie nawiązać kontakt z kimś, na kim Ci zależy, odświeżyć starą znajomość lub poznać kogoś nowego. Jest to zatem szansa na nawiązanie przyjaźni i znajomości, które mogą okazać się ciekawą alternatywą wobec tego, co już dobrze znasz, ale co być może już jest tylko echem przeszłości.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

 Jak działa Księżyc?
Jak działa Księżyc?
Z książki dowiesz się jak najlepiej wykorzystać nów oraz pełnię, w zależności od znaku Zodiaku, w którym one wystąpią. Poprzez pracę z fazami Księżyca poprawisz i wzmocnisz każdy aspekt swojego życia. »
 Twój horoskop

Dzienny: 28.07
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Lipiec
Kwadratura Saturna, oraz opozycja Neptuna, dają Ci się mocno we znaki, więc jedyne o czym marzysz, to się porządnie wyspać, odprężyć ciało i umysł, odzyskać psychiczną... »
Roczny: 2017
I choć praca, obowiązki, służba i poczucie misji to dla Ciebie coś oczywistego, to jednak nadchodzący rok przyniesie Ci dodatkowy nawał zajęć i powinności, co chwilami może okazać się... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Rewolucja w postrzeganiu rzeczywistości

Chociaż żyjemy w erze informacyjnej, ludzkość bardzo szybko zmierza w kierunku ery intuicyjnej. W rezultacie tej transformacji rzeczywistość będzie funkcjonowała według innych zasad. Nauczysz się żyć w chwili obecnej i z niej będziesz czerpał radość życia. Wraz ze wzrastającą częstotliwością świata, otworzysz się na radykalną poprawę swojego życia. Autorka prezentuje proste ćwiczenia, które umożliwią pracę z energią i intuicją. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na lipiec 2017

Mocny, ostry. radykalny półkrzyż na pełni Księżyca kończy względnie spokojny czas na świecie. Jaki będzie mieć to wpływ na globalną sytuację, problem z uchodźcami, oraz nasze krajowe sprawy? Zapraszam do lektury prognozy na lipiec 2017.
więcej »