Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 18.09 - 24.09

Autor Piotr Gibaszewski

Każdy dzień jest teraz dla Ciebie cenny, każda chwila jest warta maksymalnej uwagi i skupienia. Jest jednak o co zabiegać, jest o co walczyć i o co się starać, gdyż to jedne z najlepszych dni tego roku. Ten tydzień jest idealnym momentem na wdrażanie trudnych, skomplikowanych i ryzykownych strategii, uruchamianie ambitnych przedsięwzięć, interesów i projektów. Mobilizujące i wspierające koniunkcje Słońca, Merkurego, Wenus i Marsa dają Ci potężną siłę, odporność na stres, zmęczenie i wyczerpanie. Doskonale więc sobie dasz radę z postawionymi Ci przez szefa, wspólników lub klientów zadaniami i złożonymi na Twoje barki obowiązkami. Cały czas będziesz w ruchu, na wysokich obrotach, pracując i robiąc interesy przy dużym obciążeniu. Jednak poczujesz się, jak ryba w wodzie. Natłok spraw, roboty, problemów do rozwiązania napędza Cię, wzmacnia i rozkręca. W weekend warto odpocząć, odsapnąć i się wyciszyć. To dobry czas na małą wycieczkę, spotkanie z bliskimi lub rodzinne przyjęcie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 18-24.09
To już koniec astronomicznego lata. Co nam przyniesie początek kalendarzowej i klimatycznej jesieni? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie tygodniowym. »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.09
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Wrzesień
Po wyjątkowo spokojnych, leniwych i przyjemnych wakacjach, wracasz do walki, zmagań i wysokiej aktywności. Przyczyną tego zdecydowanego przyspieszenia i zwrotu są mobilizujące wpływy... »
Roczny: 2017
I choć praca, obowiązki, służba i poczucie misji to dla Ciebie coś oczywistego, to jednak nadchodzący rok przyniesie Ci dodatkowy nawał zajęć i powinności, co chwilami może okazać się... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Totalne oczyszczanie z pomocą anielskich energii

Marzą ci się: prawdziwie dobre samopoczucie, jasność myśli, witalność, wyostrzenie intuicji, większa samoakceptacja, oczyszczenie emocjonalne, wyższy poziom energii i lepsze zdrowie? Detoksykacja przy wsparciu aniołów pomoże ci uwolnić się od fizycznych i emocjonalnych zanieczyszczeń i spełnić marzenie o zdrowym życiu. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na wrzesień 2017

Czy pochód "dobrej zmiany" zostanie zatrzymany? O kolejnym etapie rewolucji w Polsce, o międzynarodowych konsekwencjach konfliktu Polski z Unią Europejską, a także o gorącej sytuacji międzynarodowej. Zapraszamy do lektury astrologicznej prognozy na wrzesień naszego astrologa Piotra Gibaszewskiego.
więcej »