Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 16.09 - 22.09

Autor Piotr Gibaszewski

Rzadko się zdarza, by końcówka lata przynosiła Ci jakieś pomyślne, optymistyczne wieści. Jednak w tym tygodniu możesz oczekiwać wielu wspaniałych, przyjaznych, radosnych i szczęśliwych wiadomości. Mobilizujące i motywujące do działania wpływy koniunkcji Słońca i Marsa sprawiają, że nie ma takiej dziedziny życia, w której nie udałoby Ci się zauważyć pozytywnych zmian, poprawy lub postępu. Najwięcej sympatycznych sygnałów możesz się spodziewać na polu partnerskich i miłosnym. Jeśli więc zmagasz się od jakiegoś czasu z deficytem ciepła i bliskości, ten tydzień przyniesie nadzieję, szczęśliwą zmianę, intrygujące informacje, spotkania i kontakty. Warto zatem pomóc losowi otwierając się na nowe znajomości i przyjaźnie. Nie szukaj nikogo na siłę, nie wpadaj w desperację, lecz stawiaj przede wszystkim na siebie, bo to tylko od Ciebie zależy, czy uda Ci się zbudować szczęśliwy związek, czy też wiecznie będziesz narzekać na brak szczęścia w miłości.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.09
Co nas czeka w ostatnim tygodniu astronomicznego lata? Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.09
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Wrzesień
Wrzesień zapowiada się jako jeden z najlepszych i najciekawszych okresów tego roku. Perspektywa pożegnania wakacji i lata wcale Cię nie będzie przerażać, gdyż masz poczucie, że... »
Roczny: 2019
Warto było czekać tak długo na czekający cię w nadchodzącym roku przypływ. Poczucie, że sprawy wreszcie idą dobrze, spokojnie, sprawnie i pomyślnie wynagrodzi ci wyrzeczenia, ciężką... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienie zjawisk nadprzyrodzonych.

Czym jest rzeczywistość? Jak ją dostrzec, poczuć i zrozumieć? Najnowsze badania dowodzą, że to co widzimy i możemy dotknąć już nie wystarcza aby określić materię. Współczesna fizyka kwantowa udowadnia, że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam dotychczas się wydawało. Autorki prezentują wyniki badań naukowców z wielu krajów, którzy próbują wyjaśnić jej strukturę. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »