Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 17.12 - 23.12

Autor Piotr Gibaszewski

Jak zwykle przed świętami, starasz się nadrobić zaległości, spełnić oczekiwania bliskich, dogonić bezlitośnie uciekający czas. Jednak kwadratury Słońca, Merkurego i Jowisza oraz opozycja Marsa każą się zastanowić nad sensownością takich działań. W pośpiechu, w gonitwie, pod naporem wyzwań, pilnych zadań, zawodowych i finansowych zobowiązań łatwo stracić to, co jest najcenniejsze w tych dniach – otwarcie serca i duszy na piękno nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Zastanów się zatem, czy warto teraz fundować sobie szaleństwo zakupów, porządków i załatwiania różnych, mniej lub bardziej ważnych spraw. Dbaj o to, by mimo dużego obciążenia ciała i psychiki Twój organizm dobrze zniósł ten maraton. Ładuj się pozytywną energią i ostrożnie napędzaj się do działania. Jeśli jednak nie uda Ci się wykręcić od roboty, wykorzystaj weekend na odpoczynek i czas dla siebie. Zrelaksuj się i porządnie wyśpij.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Dla wszystkich czytelników! »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Grudzień
Ostatnie tygodnie roku spędzisz na podsumowaniach, analizach, porządkach i dokańczaniu tych wszystkich ważnych projektów i przedsięwzięć, które nie mogą czekać. Pewien... »
Roczny: 2018
Po dwóch ciężkich, chwilami kryzysowych, latach nadchodzi zasłużona nagroda za trudy, znoje i poświęcenia. Czeka Cię zatem bardzo dobry, szczęśliwy, pomyślny, wesoły, a zarazem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Fizyka zjawisk radiestezyjnych. Teoria i praktyka

Książka jest uwieńczeniem dwudziestoletnich badań Autora. Opisuje w niej wiele nowych zjawisk radiestezyjnych dotyczących aktywnych, często negatywnych, miejsc mocy i metody ich badania oraz budowę i działanie neutralizatorów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2018

O tym, jak wybuchają wojny, czyli konflikt na Morzu Czarnym, o ostrym półkrzyżu, nadciągającym kryzysie ekonomicznym - pierwsze podsumowania mijającego roku. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2018.
więcej »