Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

Po dwóch ciężkich, chwilami kryzysowych, latach nadchodzi zasłużona nagroda za trudy, znoje i poświęcenia. Czeka Cię zatem bardzo dobry, szczęśliwy, pomyślny, wesoły, a zarazem aktywny, twórczy i owocny rok pod znakiem rozwoju i szczęśliwych zmian. Znajdziesz się pod korzystnym, wspierającym wpływem trygona Saturna, dzięki któremu Twoje sprawy nabiorą tempa, poczujesz grunt pod stopami, odbudujesz swoją pozycję zawodową, stan posiadania, godność i świadomość własnej wartości. Zwłaszcza urodzeni w I dekadzie znaku mogą liczyć na optymistyczne prognozy i zapowiedzi. Najbardziej pomyślny czas czeka urodzonych między 10 a 15 września. Regenerujący wpływ trygona Plutona pozwoli Wam odzyskać moc, pożegnać się z przeszłością, oraz odbudować poczucie bezpieczeństwa. Jedynie urodzeni między 04 a 10 września – na skutek opozycji Neptuna – mogą się nieco pogubić. Potrzebujecie teraz dużo spokoju, ciszy, oraz skupienia na potrzebach ducha i umysłu.

Kalendarium
Zimy nie zaliczysz do szczególnie pomyślnych momentów roku. Kwadratura Marsa w lutym i w marcu osłabi Twoją motywację, chęć do działania, fizyczną sprawność, oraz emocjonalną równowagę. Wraz z pierwszymi bocianami nadejdzie zdecydowana poprawa. W kwietniu i w maju znajdziesz się pod szczęśliwym i wesołym wpływem trygona Marsa, dzięki któremu odzyskasz energię, optymizm, luz i pozytywne nastawienie. W czerwcu urodzeni w I dekadzie znaku dostaną się pod wyjątkowo pomyślne oddziaływanie trygona Urana, co przełoży się na całą serię sukcesów, ogromny postęp w nauce, pracy, w rozwoju osobistym, zdecydowaną poprawę relacji z otoczeniem i bliskimi. Najprzyjemniejszym momentem roku będzie wrzesień. Relaksujący wpływ trygona Marsa pozwoli Ci połączyć wysoką efektywność i skuteczność w pracy z wypoczynkiem, zabawą, przyjemnością i rozrywkami. W grudniu warto sobie ze wszystkim odpuścić. Opozycja Marsa, oraz kwadratura Jowisza, przyniosą poczucie znużenia, przemęczenie i wyczerpanie. To zatem najlepszy moment na urlop, wakacje lub egzotyczną podróż.

Energia, zdrowie
Poprawa samopoczucia, zdrowia i kondycji będzie w tym roku wręcz widowiskowa. Obniżenie poziomu stresu i napięcia, relaksujące zabiegi, ćwiczenia i rytuały sprawią istne cuda. Niesie to nadzieję zwłaszcza tym, którzy od lat chorują na przewlekłe choroby, zmagają się z niedomaganiami ciała, ducha i psychiki. Przekonacie się, że warto było cierpliwie robić swoje, by odzyskać sprawność.

Praca, finanse, interesy
Dla wielu z Was będzie to jeden z najlepszych zawodowo i ekonomicznie momentów życia. Ten rewelacyjny czas warto wykorzystać na zrobienie tego, czego się baliście całe życie. Nie ma mowy o porażce. Nastawiajcie się wyłącznie na zyski, wysoki zwrot z inwestycji, oczekiwany awans, podwyżkę, zwycięstwo w konkursie lub przetargu, świetne wyniki trudnych egzaminów.

Miłość, związki, dom
Całkowite zaskoczenie czeka tych z Was, którzy powoli zaczęli się przyzwyczajać do samotności. Akceptacja wyboru bycia singlem przyniesie Wam luz i wewnętrzny spokój, a to tylko krok do wielkiej, przełomowej zmiany. Na zdecydowaną poprawę sytuacji w partnerstwie mogą również liczyć ci z Was, których związek znalazł się na zakręcie. Postawienie na szczerość i komunikację wskrzesi z martwych Waszą miłość.

Pani spod Panny
Pora skończyć wieczne rozważania i rozpamiętywania. Przejdź do czynów i realnego działania. W mgnieniu oka miną Twoje lęki i fobie. Nie zapomnij jednak o pragnieniach ciała. Funduj sobie dużo przyjemności i relaksu dbając o kobiece potrzeby. Definitywnie porzuć wizerunek i zachowanie grzecznej dziewczynki.

Pan spod Panny
O choć był moment, gdy chciałeś wszystko rzucić, gdy nadzieja już niemal umierała, możesz sobie pogratulować, że dotarłeś do mety. Nadchodzący rok przyniesie Ci upragniony sukces, zwycięstwo w trudnych bataliach, poczucie męskiej mocy, dzięki której czujesz, że możesz robić to, co tylko chcesz i pragniesz.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 12-18.11
Co nas czeka w tym tygodniu. 12-18.11
Przedłużony długi świąteczny weekend zachęca do odrabiania towarzyskich zaległości oraz korzystania z niezłej - jak na listopad - pogody. Czy ciepła aura się utrzyma? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 16.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 12.11 - 18.11
Jesień to zwykle dla Was dobry i korzystny okres roku. Rzadko kiedy dopadają Was jesienne smutki, gdyż jest to moment, gdy znajdujecie się na tak wysokich obrotach, co sprawia, że nie macie... »
Miesięczny: Listopad
  I choć jesień nie jest Twoją ulubioną porą roku, to jednak listopad zapowiada się bardzo dobrze. Twoje uparte i konsekwentne działania, wysiłek, praca i zaangażowanie zaczną... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Odczytywanie aury dla początkujących - Richard Webster

Jeśli w chwilach radości lub podekscytowania widzisz wokół kogoś jasną, żółtą poświatę, a w chwilach złości brunatnoczerwoną mgiełkę, oznacza to, że widzisz aurę tej osoby. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2018

Uran wraca do znaku Barana, Jowisz zaś wkracza w znak swojego władztwa - w znak Strzelca. O tym, a także o mocnym półkrzyżu na pełni 23.11, piszę w prognozie na listopad 2018. Zapraszam do lektury.
więcej »