Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Warto było czekać tak długo na czekający cię w nadchodzącym roku przypływ. Poczucie, że sprawy wreszcie idą dobrze, spokojnie, sprawnie i pomyślnie wynagrodzi ci wyrzeczenia, ciężką pracę i trud z minionych lat. Nie będzie to jednak spokojny i leniwy rok. Kwadratura Jowisza sprawi, że pieczołowicie konstruowane strategie i plany zmieniać się będą, niczym w kalejdoskopie, co nie zawsze będzie dla ciebie przyjemne. Jednak doskonała passa na wielu polach wyniesie cię wysoko i daleko. Wyśmienite chwile czekają urodzonych w I dekadzie znaku. Trygon Urana obudzi kreatywność umysłu, wzmocni inteligencję, uwolni was od ciężkiego bagażu przeszłości. Nie mniej powodów do zadowolenia będą mieć urodzeni w II dekadzie znaku. Odbudowę po stratach i porażkach wspierać będą szczęśliwe wpływy trygonów Saturna i Plutona. Jedynie urodzeni między 05 a 14 września mogą doświadczać chwil zwątpienia, zagubienia i smutku. Opozycja Neptuna skłoni was do nie koniecznie miłych refleksji, rozliczeń i rozważań.

Kalendarium

I choć nie przepadasz za zimą, nie lubisz chłodu i krótkiego dnia, to jednak pierwsze trzy miesiące roku zapowiadają się wyśmienicie. Trygon Marsa pomoże ci znaleźć dobry sposób na przetrwanie tych niełatwych w pogodzie dni. Dopisywać ci będzie humor, nastrój i samopoczucie, a zamiast leżeć pod kołdrą, postawisz na aktywność i działanie. Nie najlepiej zaś zapowiada się wiosna. W kwietniu i w maju kwadratura Marsa sprawi, że wszystko zacznie zgrzytać i się sypać. Zamiast podziwiać odradzającą się naturę, trzeba będzie stawić czoła nabrzmiałym problemom i przeciwnościom losu. W czerwcu i w lipcu sytuacja się uspokoi, a ty odetchniesz i wrócisz do swojego ulubionego, spokojnego stylu życia. Niezwykłe przyspieszenie czeka cię zaś w sierpniu i we wrześniu. Koniunkcja Marsa naładuje cię optymizmem, energią, siłą i pewnością siebie. To najlepszy moment roku na duże, poważne, ryzykowne i trudne batalie. Ich wynik będzie imponujący. Rok zakończysz w doskonałym nastroju. Trygon Jowisza uskrzydli cię do pójścia za swoimi marzeniami.

Energia, zdrowie

Poprawa kondycji zdrowotnej, sprawności układu odpornościowego, krążenia i metabolizmu będzie wręcz imponująca. Satysfakcję i zadowolenie przyniesie ci poczucie sukcesu w walce ze swoimi dolegliwościami i chorobami. Warto było cierpliwie wdrażać surowe diety, aplikować sobie trudne ćwiczenia i rehabilitację. Jednak niektórych z was mogą dopadać depresyjne stany, z którymi jednak bardzo dobrze sobie poradzicie.

Praca, finanse, interesy

Przed tobą jeden z najlepszych zawodowo i intelektualnie momentów w skali wielu lat, a może nawet i całego życia. Twoja żmudna, wyczerpująca i ciężka praca zostanie sowicie wynagrodzona i doceniona. Z lekkością, swobodą  i w imponującym stylu zaczniesz zdobywać wymarzone cele odcinając kupony od wieloletniej inwestycji w swój rozwój. Możesz liczyć na podwyżkę, awans, korzystną zmianę miejsca pracy, błyskotliwy sukces wdrażanego w ostatnich latach biznesu.

Miłość, związki, dom

Tradycja astrologii nie przypisuje ci szczególnie romantycznych cech i przymiotów. Tak naprawdę po prostu unikasz zakładania różowych okularów. Nadchodzący rok udowodni, że to ty masz rację patrząc realnie i trzeźwo na obiekt swoich uczuć. Miłość budowana na empatii, przyjaźni, zrozumieniu i dobrej komunikacji to recepta na udany, szczęśliwy i spełniony związek.

Pani spod Panny

Od pewnego czasu czujesz, jak zaczyna cię rozpierać energia, więc zamieszasz odważnie pójść naprzód ze swoimi marzeniami i planami. Definitywnie porzucisz rolę poświęcającej się rodzinie domatorki, służącej, która jest gotowa na każde skinienie pana i władcy. Twój bunt będzie wyzwoleniem z męczącego gorsetu oczekiwań bliskich i rodziny.

Pan spod Panny

Praca i rozwój zawodowy od zawsze były twoimi ważnymi celami. Jednak zrozumiesz, że rolą mężczyzny nie jest wyłącznie zarabianie pieniędzy i kariera. Odkrywanie swojego mitu, sensu i celu życia może okazać się dużo ciekawszą przygodą i wyzwaniem, niż zdobywanie kolejnego szczebla w korporacji.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu.  21-27.10
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.10
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 23.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 21.10 - 27.10
Nie ma co liczyć w najbliższym czasie na jakieś zdecydowane przyspieszenie, wielkie zmiany i rewolucje. Nie są Ci one jednak szczególnie potrzebne, a ten tydzień warto przeznaczyć... »
Miesięczny: Październik
Wielu z Was może liczyć na zdecydowany postęp w sferze zawodowej i finansowej. Mobilizujące i wspierające wpływy trygonów Saturna, Urana i Plutona pozwalają Wam zbudować stabilny... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Głos serca

Serce to klucz do miłości i spełnienia, który daje odwagę by żyć. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »