Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Warto było czekać tak długo na czekający cię w nadchodzącym roku przypływ. Poczucie, że sprawy wreszcie idą dobrze, spokojnie, sprawnie i pomyślnie wynagrodzi ci wyrzeczenia, ciężką pracę i trud z minionych lat. Nie będzie to jednak spokojny i leniwy rok. Kwadratura Jowisza sprawi, że pieczołowicie konstruowane strategie i plany zmieniać się będą, niczym w kalejdoskopie, co nie zawsze będzie dla ciebie przyjemne. Jednak doskonała passa na wielu polach wyniesie cię wysoko i daleko. Wyśmienite chwile czekają urodzonych w I dekadzie znaku. Trygon Urana obudzi kreatywność umysłu, wzmocni inteligencję, uwolni was od ciężkiego bagażu przeszłości. Nie mniej powodów do zadowolenia będą mieć urodzeni w II dekadzie znaku. Odbudowę po stratach i porażkach wspierać będą szczęśliwe wpływy trygonów Saturna i Plutona. Jedynie urodzeni między 05 a 14 września mogą doświadczać chwil zwątpienia, zagubienia i smutku. Opozycja Neptuna skłoni was do nie koniecznie miłych refleksji, rozliczeń i rozważań.

Kalendarium

I choć nie przepadasz za zimą, nie lubisz chłodu i krótkiego dnia, to jednak pierwsze trzy miesiące roku zapowiadają się wyśmienicie. Trygon Marsa pomoże ci znaleźć dobry sposób na przetrwanie tych niełatwych w pogodzie dni. Dopisywać ci będzie humor, nastrój i samopoczucie, a zamiast leżeć pod kołdrą, postawisz na aktywność i działanie. Nie najlepiej zaś zapowiada się wiosna. W kwietniu i w maju kwadratura Marsa sprawi, że wszystko zacznie zgrzytać i się sypać. Zamiast podziwiać odradzającą się naturę, trzeba będzie stawić czoła nabrzmiałym problemom i przeciwnościom losu. W czerwcu i w lipcu sytuacja się uspokoi, a ty odetchniesz i wrócisz do swojego ulubionego, spokojnego stylu życia. Niezwykłe przyspieszenie czeka cię zaś w sierpniu i we wrześniu. Koniunkcja Marsa naładuje cię optymizmem, energią, siłą i pewnością siebie. To najlepszy moment roku na duże, poważne, ryzykowne i trudne batalie. Ich wynik będzie imponujący. Rok zakończysz w doskonałym nastroju. Trygon Jowisza uskrzydli cię do pójścia za swoimi marzeniami.

Energia, zdrowie

Poprawa kondycji zdrowotnej, sprawności układu odpornościowego, krążenia i metabolizmu będzie wręcz imponująca. Satysfakcję i zadowolenie przyniesie ci poczucie sukcesu w walce ze swoimi dolegliwościami i chorobami. Warto było cierpliwie wdrażać surowe diety, aplikować sobie trudne ćwiczenia i rehabilitację. Jednak niektórych z was mogą dopadać depresyjne stany, z którymi jednak bardzo dobrze sobie poradzicie.

Praca, finanse, interesy

Przed tobą jeden z najlepszych zawodowo i intelektualnie momentów w skali wielu lat, a może nawet i całego życia. Twoja żmudna, wyczerpująca i ciężka praca zostanie sowicie wynagrodzona i doceniona. Z lekkością, swobodą  i w imponującym stylu zaczniesz zdobywać wymarzone cele odcinając kupony od wieloletniej inwestycji w swój rozwój. Możesz liczyć na podwyżkę, awans, korzystną zmianę miejsca pracy, błyskotliwy sukces wdrażanego w ostatnich latach biznesu.

Miłość, związki, dom

Tradycja astrologii nie przypisuje ci szczególnie romantycznych cech i przymiotów. Tak naprawdę po prostu unikasz zakładania różowych okularów. Nadchodzący rok udowodni, że to ty masz rację patrząc realnie i trzeźwo na obiekt swoich uczuć. Miłość budowana na empatii, przyjaźni, zrozumieniu i dobrej komunikacji to recepta na udany, szczęśliwy i spełniony związek.

Pani spod Panny

Od pewnego czasu czujesz, jak zaczyna cię rozpierać energia, więc zamieszasz odważnie pójść naprzód ze swoimi marzeniami i planami. Definitywnie porzucisz rolę poświęcającej się rodzinie domatorki, służącej, która jest gotowa na każde skinienie pana i władcy. Twój bunt będzie wyzwoleniem z męczącego gorsetu oczekiwań bliskich i rodziny.

Pan spod Panny

Praca i rozwój zawodowy od zawsze były twoimi ważnymi celami. Jednak zrozumiesz, że rolą mężczyzny nie jest wyłącznie zarabianie pieniędzy i kariera. Odkrywanie swojego mitu, sensu i celu życia może okazać się dużo ciekawszą przygodą i wyzwaniem, niż zdobywanie kolejnego szczebla w korporacji.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.04
Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.04
Słońca nam ostatnio nie brakowało. To zachęta to relaksu, ruchu na świeżym powietrzu i sportowej aktywności. Czy nastrój i aura będą nam sprzyjać w tym poświątecznym tygodniu, a zarazem przed majowym długim weekendem? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.04
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.04 - 21.04
  Zamieszanie i nerwowość przed świętami nie jest niczym niezwykłym. Czeka Cię zatem niezbyt przyjemny, mocno nerwowy i znojny tydzień. Tym bardziej zależy Ci, by uwolnić umysł i... »
Miesięczny: Kwiecień
Pora na stanowczą decyzję związaną z tym, jak sobie wyobrażasz swoją zawodową przyszłość, czym chcesz się zajmować i ile chcesz zarabiać. Kwadratury Marsa i Jowisza oraz opozycja... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Joga na czas ciąży i porodu

Oto praktyczny przewodnik dotyczący tego, jak przygotować sobie plan porodu naturalnego. Znajdziesz w nim wszystko, co niezbędne, by urodzić siłami natury. wskazówki, jakie wybrać techniki wspomagające przebieg porodu, pomocne ilustracje, informacje dotyczące medycznej interwencji oraz szczegółowe rady przydatne na wszystkich etapach porodu, które wykorzystasz, gdy nadejdzie ten wielki dzień. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na kwiecień 2019

Zdecydowany zwrot kwietniowych układów na niebie zapowiada ciekawy, dynamiczny i przełomowy miesiąc - zarówno dla świata, Europy, jak i dla Polski. Co nas czeka w kwietniu? O tym pisze Piotr Gibaszewski w swojej astrologicznej prognozie na kwiecień.
więcej »