Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

I choć praca, obowiązki, służba i poczucie misji to dla Ciebie coś oczywistego, to jednak nadchodzący rok przyniesie Ci dodatkowy nawał zajęć i powinności, co chwilami może okazać się dużym obciążeniem i ograniczeniem. Przed Tobą zatem trudny, męczący, intensywny i pracowity rok. Najmocniej odczują to urodzeni w III dekadzie znaku. Kwadratura Saturna objawi, jak łatwo stajecie się niewolnikami systemu, jak wiele wyrzeczeń i poświęceń jesteście w stanie na siebie wziąć. Najtrudniejsze chwile czekają urodzonych między 02 a 08 września. Opozycja Neptuna pod znakiem zapytania stawia celowość robienia tych rzeczy, które jeszcze całkiem niedawno były sensem Waszego życia. Jednak nie możecie pozostać wyłącznie na etapie zwątpienia i rozdarcia. Pora zacząć szukać nowego celu. Zdecydowanie lepsze chwile czekają urodzonych między 09 a 14 września. Sekstyl Plutona przyniesie poczucie, że nad wszystkim doskonale panujesz, że mocno trzymasz sznurki władzy nad swoim życiem.  

Kalendarium

Początek roku nie będzie przyjemny. Opozycja Marsa przyniesie spory spadek formy, poczucie zmęczenia i wyczerpania, co w połączeniu z trudnymi wpływami Saturna może wywołać wrażenie wypalenia zawodowego, a napady smutku i zniechęcenia storpedują Twoje ambitne plany. Początek wiosny będzie jednak wyśmienity. Trygon Marsa sprawia, że szybko odzyskasz optymizm i chęć działania. Od połowy kwietnia, aż do początku wakacji, znów musisz się liczyć z osłabieniem lotów. Kwadratura Marsa zwali Ci na głowę masę spraw do załatwienia, a nerwowość i stres często będą gościć w Twoim życiu. W wakacje wreszcie odpoczniesz, choć ciężko Cię będzie oderwać od roboty i codziennych zajęć. We wrześniu i w październiku ruszysz z kopyta. Koniunkcja Marsa pozwoli Ci odzyskać kontrolę nad sytuacją, odrobić zaległości, powrócić do porzuconych planów i pomysłów. W grudniu dostajesz się pod wpływ trygona Saturna, więc będziesz kończyć rok z poczuciem himalaisty zdobywającego ostatni szczyt korony Ziemi.

Energia, zdrowie

To rok testu i próby Twojej kondycji i samopoczucia. Ujawniać się będą dolegliwości i przypadłości, które są konsekwencją przemęczenia, chronicznego stresu i niewyspania. Wiosną wrócą problem trawienne i kłopoty z kręgosłupem, więc znów trzeba przyjrzeć się diecie, oraz postawić na rehabilitację. Od wakacji forma i nastrój zaczną się poprawiać. Najlepiej zapowiada się zaś jesień.

Praca, finanse, interesy

To wyjątkowo pracowity, męczący, nerwowy zawodowo rok. Początkowo nie będzie widać większych efektów, co może nieść frustrację i poczucie rozczarowania. Wiosną czeka Cię solidny maraton wyzwań i nowych obowiązków. Jesienią jednak złapiesz wiatr w żagle. Zaczniesz wreszcie otrzymywać zasłużone nagrody i uznanie, a finansowy przypływ zdecydowanie poprawi Ci nastrój.

Miłość, związki, dom

Ci z Was, którzy mają za sobą świeże rozstanie, muszą się uzbroić w cierpliwość. Nie będzie bowiem łatwo zbudować związku w tym dość męczącym i nerwowym roku. Ci zaś, którzy pokonali partnerski kryzys, poczują, że warto było przejść przez maraton wspólnych trudnych rozmów. Podjęte decyzje umocnią Wasz związek. Latem i jesienią pojawi się szansa na erotyczną przygodę.

Pani spod Panny

Jesteś już mocno zmęczona ciągłą walką z przeciwnościami losu i marzysz o chwili zapomnienia. W wakacje zrób sobie dłuższą przerwę, wyjedź na długą wyprawę, przeżyj szaloną miłosną przygodę. Jesienią wracaj do swoich marzeń i planów. Szanse na sukces Twoich przedsięwzięć zdecydowanie wzrosną.

Pan spod Panny

Pieniądze szczęścia nie dają, ale każdy z nas chce się o tym osobiście przekonać. Ty też nie masz zamiaru rezygnować ze swoich finansowych ambicji. Przygotowywane przez lata przedsięwzięcia wreszcie ruszą i zaczną przynosić efekty. Jesteś bliski uzyskania finansowej wolności, więc po prostu cierpliwie rób swoje.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.11
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.11
Słońce opuszcza znak Skorpiona wkraczając w wesołego Strzelca w rytm świątecznych kolęd, co pomaga nam radośnie wydawać pieniądze na mniej lub bardziej sensowne zakupy i prezenty. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.11 - 26.11
Dobra passa trwa nadal, gdyż pomyślny sekstyl Jowisza nie pozwala Wam spuścić z tonu. Ale jesienne nastroje, przemęczenie, nadmiar stresu, wyczerpanie psychiczne i fizyczne mogą się Wam... »
Miesięczny: Listopad
Ten rok zaliczysz do wyjątkowo trudnych, pracowitych i męczących, a zarazem emocjonalnie i psychicznie wyczerpujących. Do niezwykle intensywnej pracy i zaangażowania zmusza Cię kwadratura... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

23 września Święto Plonów - święto żniw - celtyckie święto Mabon

23 września jest celtyckim świętem zwanym Mabon. Ten dzień jest jednocześnie początkiem jesieni, kończy okres lata i letniego ciepła. Dzień ten różni się od wszystkich innych w roku tym, że długość dnia jest taka sama jak długość nocy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2017

Jowisz w Skorpionie, czyli seria skandali seksualnych, półkrzyż Urana, Plutona i Marsa, samospalenie Piotra Szczęsnego z Niepołomic - zapraszam do lektury prognozy na listopad 2017 Piotra Gibaszewskiego
więcej »