Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2021

Autor Piotr Gibaszewski

Nikt ci nie może zarzucić, że reagujesz emocjonalnie, że działasz pod wpływem impulsu i ulegasz iluzjom. W twoim zapracowanym i zagonionym życiu nie ma za wiele miejsca na eksperymenty i ekscesy. Przed tobą jednak rok, w którym mniej istotny będzie precyzyjny plan, dyscyplina i porządek. Dużo ważniejsze będą zaś marzenia, przeczucie, spontaniczność i twórcza intuicja. Zwłaszcza urodzeni w I i II dekadzie znaku powinni puścić wodze fantazji. Pomyślny, wspierający kreatywność trygon Urana pozwoli się wam uwolnić od sztywnych schematów, w jakie łatwo wpadacie. Jest to zarazem najlepsze lekarstwo na wypalenie zawodowe i chroniczne zmęczenie. Szczególnie zagrożeni są nim urodzeni między 10 a 17 września. Opozycja Neptuna sprawia, że zniechęcenie i przygnębienie częściej może u was gościć. By tego uniknąć warto zrobić coś inaczej, niż zwykle – zbuntować się, porzucić stare układy, zafundować sobie długi urlop. Najlepsze chwile czekają zaś urodzonych między 17 a 21 września. Trygon Plutona uleczy stare rany i bolesne wspomnienia.

Kalendarium

Pierwsze dwa miesiące roku zapowiadają się wyjątkowo przyjemnie i wesoło – nietypowo, jak na twoją niechęć do zimy i braku słońca. Trygon Marsa zapewni ci dużą dawkę dobrego humoru, niezłą formę, wysoką sprawność i skuteczność w działaniu. Kryzys może przyjść wczesną wiosną. W marcu i w kwietniu będziesz pod wpływem kwadratury Marsa, więc nie licz na to, że będziesz wtedy przenosić góry. Wiosna i początek lata skłonią cię do dokonania małych zmian, porzucenia starych planów i układów towarzyskich. Opozycja Jowisza uświadomi ci, że w życiu czasem trzeba zaryzykować i zrobić coś, co początkowo wydaje się głupie i dziwne. Najlepszy czas zaś czeka cię w sierpniu i we wrześniu. Koniunkcja Marsa da ci potężny zastrzyk energii, sił i twórczej mocy. Równie dobrze możesz sobie wtedy zafundować szalone wakacje, jak i rzucić się w wir pracy i biznesu. Jesień zapowiada się spokojnie i leniwie. W końcówce roku trzeba się będzie ostro zabrać do roboty. Kwadratura Marsa sprawi, że odrzucisz gałązkę oliwną i weźmiesz do ręki miecz.

Energia, zdrowie

Nieco wolniejsze, niż zwykle, tempo, więcej czasu dla siebie, uwolnienie głowy od nadmiaru myśli i zmartwień to fantastyczna szansa na to, by się wreszcie o siebie zatroszczyć, zadbać o potrzeby ciała i ducha. Nie ma sensu się katować dietami, restrykcyjnie ograniczać kalorie i wyciskać siódme poty na siłowni. Po prostu zacznij się częściej, niż zwykle, traktować z czułością, ciepłem i delikatnością.

Praca, finanse, interesy

Taki spokojniejszy, mniej nerwowy i znojny rok, to szansa na dokonanie porządków i rozliczeń wszędzie tam, gdzie brakowało na to czasu, gdyż ciągle było coś innego ważniejszego do zrobienia. Nie ma sensu wdrażać teraz wielkich projektów. Postaraj się zaś wycisnąć jak najwięcej z tego, co już ci się udało zrealizować jednak bez presji i znoju. Pracuj mądrze, a nie ciężko.

Miłość, związki, dom

Takie trudne, jako ostatnio, czasy wydają się niekorzystne dla miłości i związków. Jednak nie dla ciebie. Ty zaś bowiem odżywasz, odzyskujesz kontakt z sercem, bo już niczego nie musisz sobie udowadniać, nie musisz zabiegać o czyjąś akceptację i uznanie. Nie ma nic bardziej seksownego, niż poczucie, że nic nie potrzebuję, że jest mi dobrze i że siebie lubię. Tym właśnie będziesz emanować i urzekać.

Pani spod Panny

Całe życie się zmagasz z poczuciem presji, koniecznością spełniania czyichś oczekiwań, rolami, które musisz przyjmować. Pora na mały bunt, na wyjście ze schematu, w które pcha cię społeczeństwo i kultura. Możesz być kobietą szczęśliwą i wolną bez utraty tego, co posiadasz, tworzysz i budujesz.

Pan spod Panny

Od dawna czułeś, że musisz odetchnąć. Pandemia tylko to przyspieszyła. Jednak w twoim przypadku zamiast popaść w depresję i stagnację, odżywasz, a twój umysł wskakuje na wysokie obroty i wymyśla kreatywne idee. To już tylko krok od jakiegoś ciekawego odkrycia, olśnienia lub genialnego pomysłu.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.09
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.09 - 26.09
Jeszcze do połowy tygodnia znajdujesz się pod przyjaznym wpływem trygona Słońca, więc jest szansa na niezłe wyniki w pracy i w nauce. Potem jednak entuzjazm i pozytywna energia się gdzieś... »
Miesięczny: Wrzesień
Tegorocznych wakacji nie będziecie wspominać w szczególnie jasnych barwach. Stres, walka z licznymi przeciwnościami i kłopotami, zawodowe zawirowania i komplikacje, kryzys miłosny i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Praktyczna magia dobrobytu

Pieniądze są jednym z najważniejszych elementów naszej codzienności. Może się nam to nie podobać, ale nie zmieni to faktu, że bez nich życie we współczesnym świecie byłoby niemożliwe. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »