Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Warto było czekać tak długo na czekający cię w nadchodzącym roku przypływ. Poczucie, że sprawy wreszcie idą dobrze, spokojnie, sprawnie i pomyślnie wynagrodzi ci wyrzeczenia, ciężką pracę i trud z minionych lat. Nie będzie to jednak spokojny i leniwy rok. Kwadratura Jowisza sprawi, że pieczołowicie konstruowane strategie i plany zmieniać się będą, niczym w kalejdoskopie, co nie zawsze będzie dla ciebie przyjemne. Jednak doskonała passa na wielu polach wyniesie cię wysoko i daleko. Wyśmienite chwile czekają urodzonych w I dekadzie znaku. Trygon Urana obudzi kreatywność umysłu, wzmocni inteligencję, uwolni was od ciężkiego bagażu przeszłości. Nie mniej powodów do zadowolenia będą mieć urodzeni w II dekadzie znaku. Odbudowę po stratach i porażkach wspierać będą szczęśliwe wpływy trygonów Saturna i Plutona. Jedynie urodzeni między 05 a 14 września mogą doświadczać chwil zwątpienia, zagubienia i smutku. Opozycja Neptuna skłoni was do nie koniecznie miłych refleksji, rozliczeń i rozważań.

Kalendarium

I choć nie przepadasz za zimą, nie lubisz chłodu i krótkiego dnia, to jednak pierwsze trzy miesiące roku zapowiadają się wyśmienicie. Trygon Marsa pomoże ci znaleźć dobry sposób na przetrwanie tych niełatwych w pogodzie dni. Dopisywać ci będzie humor, nastrój i samopoczucie, a zamiast leżeć pod kołdrą, postawisz na aktywność i działanie. Nie najlepiej zaś zapowiada się wiosna. W kwietniu i w maju kwadratura Marsa sprawi, że wszystko zacznie zgrzytać i się sypać. Zamiast podziwiać odradzającą się naturę, trzeba będzie stawić czoła nabrzmiałym problemom i przeciwnościom losu. W czerwcu i w lipcu sytuacja się uspokoi, a ty odetchniesz i wrócisz do swojego ulubionego, spokojnego stylu życia. Niezwykłe przyspieszenie czeka cię zaś w sierpniu i we wrześniu. Koniunkcja Marsa naładuje cię optymizmem, energią, siłą i pewnością siebie. To najlepszy moment roku na duże, poważne, ryzykowne i trudne batalie. Ich wynik będzie imponujący. Rok zakończysz w doskonałym nastroju. Trygon Jowisza uskrzydli cię do pójścia za swoimi marzeniami.

Energia, zdrowie

Poprawa kondycji zdrowotnej, sprawności układu odpornościowego, krążenia i metabolizmu będzie wręcz imponująca. Satysfakcję i zadowolenie przyniesie ci poczucie sukcesu w walce ze swoimi dolegliwościami i chorobami. Warto było cierpliwie wdrażać surowe diety, aplikować sobie trudne ćwiczenia i rehabilitację. Jednak niektórych z was mogą dopadać depresyjne stany, z którymi jednak bardzo dobrze sobie poradzicie.

Praca, finanse, interesy

Przed tobą jeden z najlepszych zawodowo i intelektualnie momentów w skali wielu lat, a może nawet i całego życia. Twoja żmudna, wyczerpująca i ciężka praca zostanie sowicie wynagrodzona i doceniona. Z lekkością, swobodą  i w imponującym stylu zaczniesz zdobywać wymarzone cele odcinając kupony od wieloletniej inwestycji w swój rozwój. Możesz liczyć na podwyżkę, awans, korzystną zmianę miejsca pracy, błyskotliwy sukces wdrażanego w ostatnich latach biznesu.

Miłość, związki, dom

Tradycja astrologii nie przypisuje ci szczególnie romantycznych cech i przymiotów. Tak naprawdę po prostu unikasz zakładania różowych okularów. Nadchodzący rok udowodni, że to ty masz rację patrząc realnie i trzeźwo na obiekt swoich uczuć. Miłość budowana na empatii, przyjaźni, zrozumieniu i dobrej komunikacji to recepta na udany, szczęśliwy i spełniony związek.

Pani spod Panny

Od pewnego czasu czujesz, jak zaczyna cię rozpierać energia, więc zamieszasz odważnie pójść naprzód ze swoimi marzeniami i planami. Definitywnie porzucisz rolę poświęcającej się rodzinie domatorki, służącej, która jest gotowa na każde skinienie pana i władcy. Twój bunt będzie wyzwoleniem z męczącego gorsetu oczekiwań bliskich i rodziny.

Pan spod Panny

Praca i rozwój zawodowy od zawsze były twoimi ważnymi celami. Jednak zrozumiesz, że rolą mężczyzny nie jest wyłącznie zarabianie pieniędzy i kariera. Odkrywanie swojego mitu, sensu i celu życia może okazać się dużo ciekawszą przygodą i wyzwaniem, niż zdobywanie kolejnego szczebla w korporacji.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu.  09-15.12
Co nas czeka w tym tygodniu. 09-15.12
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 10.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 09.12 - 15.12
Kwadratury Słońca i Merkurego nie zachęcają do zawodowej aktywności, poświęcania się pracy i interesom. Nieoczekiwanie jednak te jesienno-zimowe dni przyniosą Ci ogromną eksplozję... »
Miesięczny: Grudzień
Dla wielu z Was mijający rok był jednym z lepszych w skali ostatnich lat, ale nie może Was to uspokajać, usypiać i wprowadzać w błogość, która szybko mogłaby się zamienić w... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Otwieramy się na współpracę

Po dwóch latach istnienia na rynku ezoteryki, szukamy nowych możliwości rozwoju. Otwieramy się na współpracę z osobami, które mają ''pomysł'' na nowe horyzonty, działania i cele dla serwisu Ezoter.pl »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »