Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2020

Autor Piotr Gibaszewski

Stoisz przed fantastyczną szansą na nadrobienie wieloletnich zaległości, wyjście na prostą, uwolnienie się od gorsetu zobowiązań, blokad i przeszkód. Przed tobą znakomity czas, świetny rok, w którym zaczną się realizować marzenia, cele i plany. Doskonałą passę na wielu polach i w wielu sferach życia zapowiadają wspierające, motywujące i optymistyczne wpływy trygonów Jowisza, Saturna i Urana. Przekonasz się, że sukces nie musi być okupiony heroicznym poświęceniem, cierpieniem i wyrzeczeniami. Zrozumiesz, że kluczem do życiowego spełnienia jest osiągnięcie odpowiedniego stanu umysłu, duchowa harmonia, lekkość, luz i dystans. Nie ma mowy o stresie, presji, walce i zmaganiach w dążeniu do szczęśliwego finału. Znajdziesz taki sposób, by spełnić swoje marzenia łatwo i przyjemnie. Jedynie urodzeni między 08 a 15 września mogą poczuć zagubienie. Opozycja Neptuna każe wam zadawać trudne, egzystencjalne pytania dotyczące sensu życia, obranej drogi i zapisanego wam przeznaczenia.

Kalendarium
Do połowy lutego będziesz pod nieprzyjemnym wpływem kwadratury Marsa, co może się przełożyć na ogólne osłabienie, utratę energii, niechęć do pracy i zmagań. Zimowy dołek jednak nie będzie głęboki i długotrwały. W połowie lutego szybko się pozbierasz i z impetem ruszysz do działania. Trygon Marsa sprawia, że w zwykle najgorszym dla ciebie momencie roku – w marcu – będziesz mieć świetny nastrój, a sukcesy sypać się będą, jak z rękawa. Kryzys dopaść cię może w połowie maja i w czerwcu. Mocno doskwierać ci będzie odczucie, że zaczyna brakować ci paliwa, żeby dociągnąć sprawy i zamknąć je przed wakacjami. Jednak kiedy już wyjedziesz na upragniony urlop i letni wypoczynek, szybko odzyskasz formę, zdrowie, dobry humor i energię. Zaraz po wakacjach wskakujesz na wysokie obroty, a dobra passa utrzyma się aż do listopada, więc nie ma mowy o ponurej i depresyjnej jesieni. W grudniu poczujesz, że musisz odpocząć, więc długi urlop, świąteczny i noworoczny egzotyczny wyjazd bardzo ci się przyda.

Energia, zdrowie
Masz skłonności do hipochondrii i niepokojów związanych ze zdrowiem. Nie będziesz jednak w nadchodzącym roku specjalnie narzekać na samopoczucie i kondycję. Potwierdzi się stara zasada, że im mniej masz stresu i nerwów, tym lepiej funkcjonuje twój organizm i psychika. Doskonałe rezultaty przyniosą naturalne terapie, zmiana diety, sportowa aktywność, techniki relaksacyjne, fizjoterapia i kontakt z przyrodą.

Praca, finanse, interesy
To jeden z lepszych zawodowo okresów w skali wielu lat, a dla niektórych z was – być może najlepszy czas w waszym życiu. Nie zadawalaj się jednak tym, co ci się udało osiągnąć, lecz idź za ciosem. Każdy zdobyty cel, osiągnięty sukces, zrealizowany plan potraktuj jako jedynie etap w drodze do czegoś dużo ważniejszego. Twoim dążeniem powinno być zbudowanie prawdziwej potęgi, a nie zadawalanie się chwilową poprawą sytuacji.

Miłość, związki, dom
Astrologiczne stereotypy przypisują ci słaby temperament, niskie libido, blokady i lęki związane z seksem. Będziesz mieć jednak doskonałą okazję, by obalić te fałszywe i krzywdzące opinie. Zniknie bowiem gdzieś twój wstyd, chłód i dystans. Będziesz zaś kipieć od namiętności, zmysłów i lekko perwersyjnych pokus, którymi skutecznie przełamiesz najbardziej nawet ostrożną i zamkniętą osobę.

Pani spod Panny
Zasłużyłaś na chwilę zapomnienia, na uciechy, przygody i zabawę. Porzuć rachunki, oszczędności i przesadny umiar. Możesz sobie pozwolić na chwilę szaleństwa, ekstrawagancki wydatek i ekskluzywne wakacje. Ze zdziwieniem zauważysz, że twój portfel nie stał się przez to chudszy, ciebie zaś stać na coś, czego ciągle sobie odmawiałaś.

Pan spod Panny
Twoją odwieczną zmorą są ciągłe wątpliwości i dylematy, które nie pozwalają ci wypłynąć na szerokie wody. Wreszcie zrozumiesz, że niczego ci nie brakuje, że nie jesteś gorszy od innych. Wraca poczucie pewności siebie, siła, wiara w swój potencjał, skuteczność i efektywność, dzięki czemu poczujesz niemal zapomniany smak sukcesu.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 13-19.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 13-19.07
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 14.07
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 13.07 - 19.07
Urlop, wakacyjny odpoczynek i relaks to najlepszy pomysł na ten tydzień. Nie masz ochoty zmagać się z przeciwnościami losu i trudno Ci się zmobilizować do walki i rywalizacji, na co duży... »
Miesięczny: Lipiec
Pod znakiem doskonałego nastroju, wysokiej formy, świetnego humoru i optymizmu zapowiada się dla Ciebie pierwszy miesiąc wakacji. Trygony Jowisza, Saturna i Plutona pomogą zregenerować ciało... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wszystko ma swoje miejsce

W życiu często czujemy się jak zbłąkane owieczki. Mamy wrażenie, że świat jest chaosem. Odczuwamy pozorną przypadkowość siebie i wszystkiego innego. Rozglądamy się na lewo i prawo, biegniemy gdzieś przed siebie, upadamy potem potknąwszy się o coś na łeb na szyję. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »