Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Marzec

Autor Piotr Gibaszewski

Sprzeczne emocje i potrzeby targają Twoją duszą. Z jednej strony kwadratura Marsa, oraz opozycja Neptuna, prowokują do tego, by rzucić wszystko w diabły, uwolnić się od męczących układów, wyrwać się z więzienia, którym stają się zawodowe obowiązki, przestać walczyć o pieniądze i złudne zaszczyty. Z drugiej zaś strony trygony Saturna i Plutona uświadamiają Ci, jaki ogrom roboty został wykonany, i że nie można lekką ręką porzucać czegoś, w co włożyło się tyle energii i czasu. Być może zbyt szybko chcesz złożyć na ołtarzu swoje doświadczenia, zbył łatwo rezygnujesz z marzeń i planów tylko dlatego, że nie idą w założonym wcześniej kierunku. Tymczasem możliwe, że już jesteś prawie u kresu, blisko mety, w przededniu odcinania kuponów. Zachowaj zatem spokój, panuj nad emocjami, nie podejmuj pochopnych decyzji – zwłaszcza finansowych i unikaj skrajności. Marzec przyniesie Ci sporo ciekawych wyjazdów, podróży, nowe znajomości i kontakty, które pomyślnie zaowocują w przyszłości.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Jak pracować z energią? - cz. 7
Jak pracować z energią? - cz. 7
Praktyki wewnętrzne są różnorakie. Początkujących powinny, oczywiście, interesować te najprostsze, czyli te, które można jak najszybciej zastosować dla różnych korzyści. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 19.03 - 25.03
Przyjazne wpływy trygona Marsa, oraz sekstyla Jowisza, sprawiają, że początek wiosny zamiast typowego o tej porze roku zmęczenia i znużenia, przyniesie Ci potężny ładunek optymizmu,... »
Roczny: 2018
Po dwóch ciężkich, chwilami kryzysowych, latach nadchodzi zasłużona nagroda za trudy, znoje i poświęcenia. Czeka Cię zatem bardzo dobry, szczęśliwy, pomyślny, wesoły, a zarazem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Medytacje Buddyjskie - dr Bhante Henepola Gunaratana

Nie jest ważne czy stawiasz pierwsze kroki w medytacji, czy już jesteś zaawansowany w tej sztuce, ta książka z pewnością odkryje przed Tobą wiele tajemnic. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »