Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Grudzień

Autor Piotr Gibaszewski

Ostatnie tygodnie roku spędzisz na podsumowaniach, analizach, porządkach i dokańczaniu tych wszystkich ważnych projektów i przedsięwzięć, które nie mogą czekać. Pewien chaos, lekkie zamieszanie i dylematy przynosi opozycja Marsa oraz kwadratura Jowisza. Pora zrozumieć, że nie da się trzymać wszystkich srok za ogon, że za bardzo się rozdrabniasz na rzeczy, które nie są tego warte. Machnij zatem ręką na coś, co nie przynosi wyników, na układy i relacje, które są puste i bezwartościowe. Jednak grudzień zapowiada się dla Ciebie znakomicie. Korzystne wpływy trygonów Saturna i Plutona pozwolą Ci szybko, sprawnie i efektywnie uporać się z pracą, pilnymi zleceniami i domowymi obowiązkami. Sprzyjać Ci będzie nastrój i samopoczucie, więc unikniesz typowych dla Ciebie o tej porze roku przeziębień i infekcji. Boże Narodzenie warto spędzić inaczej, niż zwykle. Nie przesadzaj z krzątaniną, zakupami i sprzątaniem. Daj sobie więcej czasu, ciepła, wyrozumiałości i zwykłego luzu.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Dla wszystkich czytelników! »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 17.12 - 23.12
Jak zwykle przed świętami, starasz się nadrobić zaległości, spełnić oczekiwania bliskich, dogonić bezlitośnie uciekający czas. Jednak kwadratury Słońca, Merkurego i Jowisza oraz... »
Roczny: 2018
Po dwóch ciężkich, chwilami kryzysowych, latach nadchodzi zasłużona nagroda za trudy, znoje i poświęcenia. Czeka Cię zatem bardzo dobry, szczęśliwy, pomyślny, wesoły, a zarazem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Jadalne rośliny dziko rosnące. Lecznicze właściwości i składniki odżywcze 200 gatunków polskich roślin

W przyrodzie występuje szeroki wybór dziko rosnących roślin jadalnych. Mogą one wzbogacić nasz jadłospis i charakteryzują się wysoką zawartością odżywczych substancji. Od wieków nasi przodkowie je zbierali. Były one dla nich jednocześnie pożywieniem i lekiem. Teraz każdy z nas może sięgnąć po wiedzę przodków i zaczerpnąć z naturalnego źródła smaku oraz zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2018

O tym, jak wybuchają wojny, czyli konflikt na Morzu Czarnym, o ostrym półkrzyżu, nadciągającym kryzysie ekonomicznym - pierwsze podsumowania mijającego roku. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2018.
więcej »