Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Lipiec

Autor Piotr Gibaszewski

To trudny, męczący i niezwykle pracowity rok. Kwadratura Jowisza oraz opozycja Neptuna mocno komplikują realizację Twoich ambitnych planów i przedsięwzięć. Tym bardziej warto wykorzystać wakacje na chwilę relaksu, porcję zabawy i odrobinę przyjemności. Jednak możesz liczyć na wyśmienite wsparcie. Znakomity, wspierający i porządkujący wpływ trygonów Saturna, Urana i Plutona pomoże Ci odzyskać dobrą formę, zdrowie i miły nastrój. Dzięki temu uspokoisz skołatane nerwy i odzyskasz kontakt z duszą. Stawiaj na aktywność, ruch na świeżym powietrzu, sport, dynamiczną rekreację. Jeśli Twoje ciało się tego domaga – zafunduj sobie serię zabiegów fizjoterapeutycznych, wizytę w SPA, kurs oczyszczania organizmu ze szkodliwych złogów. Postaw na dietetyczną rewolucję, zmień żywieniowe nawyki i przede wszystkim dużo odpoczywaj, wysypiaj się, odprężaj umysł i ciało. Lipiec przyniesie Ci także wielką obfitość miłosnych i erotycznych kontaktów, nowe znajomości, przyjaźnie lub zdecydowaną poprawę w Twoim starym związku.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 22-28.07
Wreszcie wraca lato ze spokojną, przyjemną aurą. Może zatem warto zmodyfikować plany, wyskoczyć do lasu albo nad wodę? Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 22.07
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 22.07 - 28.07
Dość spokojnie, ale pod znakiem stagnacji, zastoju i znużenia zapowiada się dla Ciebie ten lipcowy tydzień. Kwadratura Jowisza sprawia, że zniknie gdzieś Twój zapał do pracy i... »
Roczny: 2019
Warto było czekać tak długo na czekający cię w nadchodzącym roku przypływ. Poczucie, że sprawy wreszcie idą dobrze, spokojnie, sprawnie i pomyślnie wynagrodzi ci wyrzeczenia, ciężką... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Choroba pierwszym krokiem do pełni zdrowia

Autorka bestselleru Jak pokonałam raka w swojej najnowszej książce prezentuje szersze podejście do wszystkich nękających ludzi chorób i ujawnia, jak można z nich wyciągnąć wymierne korzyści. Dzięki niej poznasz siłę przebaczenia i dowiesz się, jakie konsekwencje może mieć ciągłe niezadowolenie z codzienności. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na lipiec 2019

Zaćmienie Słońca i Księżyca oraz wielka opozycja, zwana huśtawką. Wakacyjny lipiec nie zapowiada się spokojnie i leniwie. O tym, co nas czeka w pierwszym miesiącu wakacji pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie.
więcej »