Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Sierpień

Autor Piotr Gibaszewski

Doskonałe samopoczucie psychiczne, dobry nastrój i stan ducha to pomyślne konsekwencje trygonów Saturna, Urana i Plutona. To świetne dni na realizację planów, których sens i cel ma swój wyższy wymiar, przekraczający ograniczenia codzienności, szarości życia, rzeczy drobnych, przyziemnych i mało znaczących, które ściągają nas na ziemię. Jest to zatem znakomity czas na działalność artystyczną, literacką, muzyczną, ale też na oddanie się swoim pasjom naukowym, duchowym i rozwojowym. Ci z Was, którzy mają za sobą emocjonalne kryzysy, którzy zaliczyli głęboką depresję, uczuciowe, rodzinne i miłosne porażki, będą mogli na nowo zbudować system wartości oparty o cele i sensy, jakich wam całe życie mogło brakować. Nieźle się wam będą układały relacje z otoczeniem, kontakty z bliskimi, rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. Jedynie urodzeni między 04 a 12 września mogą mieć odczucie znużenia, zniechęcenia, bezcelowości i osłabienia umysłowych mocy. Opozycja Neptuna każe się zastanowić nad tym, w jakim kierunku zmierza Twoje życie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Słońce wkracza w znak Panny, ale to nadal znak zodiaku lata, więc nie żegnamy jeszcze wakacji. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? Czy pogoda sprzyjać będzie plażowaniu, a nastroje będą nadal dopisywać? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.08 - 26.08
Dla wielu z Was, zwłaszcza dla urodzonych w I dekadzie znaku, nadchodzący tydzień będzie wyjątkowo ważny dla Waszych ambitnych, trudnych i ciekawych planów. Koniunkcja Słońca, trygon... »
Roczny: 2018
Po dwóch ciężkich, chwilami kryzysowych, latach nadchodzi zasłużona nagroda za trudy, znoje i poświęcenia. Czeka Cię zatem bardzo dobry, szczęśliwy, pomyślny, wesoły, a zarazem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Pomost Poznania - odkryj swoją prawdziwą naturę

Prezentujemy wywiad z Teresą Muchą - nauczycielem Reiki Usui, realizatorem cieszących się popularnością warsztatów "Pomost Poznania", których celem jest przybliżenie człowieka do jego prawdy i wsparcie indywidualnego procesu jego przemiany. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »