Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Październik

Autor Piotr Gibaszewski

 

Październik zapowiada się dla Ciebie wyjątkowo atrakcyjnie, ciekawie, twórczo i aktywnie, a zarazem niezwykle przyjemnie, spokojnie i wesoło. Trygony Saturna, Urana i Plutona zachęcają do szukania nowych kontaktów towarzyskich, znajomości i przyjaźni, pamiętając jednocześnie o tym, by te nowe układy i relacje odpowiadały na Twoje potrzeby intelektualne i duchowe. Postanów więc, że od tej pory będziesz tworzyć związki z ludźmi jedynie dlatego, że Twoja energia podąża za czyjąś energią, czyli, że ktoś, z kim rozmawiasz, przebywasz, bawisz się lub zwyczajnie spędzasz miłe chwile, jest Ci emocjonalnie bliski. Nie będziesz zaś tracić czasu na te osoby, z którymi nie będziesz w stanie nawiązać głębszej więzi. To świetny miesiąc na pracę, interesy, naukę i pozyskiwanie nowej, ciekawej wiedzy. Masz szansę wykorzystać zdobyte informacje w praktyczny sposób zamieniając je na twardą gotówkę. Zdawanie zaś trudnych egzaminów i zaliczeń pójdzie Ci lekko i łatwo. Wyśmienita forma i dobre zdrowie pozwolą Ci spojrzeć na swoje ambitne plany z dużym optymizmem i nadzieją na pomyślną przyszłość.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.10
Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.10
Babie lato trwa nadal. Cieszmy się tą pogodą, gdyż wszystko na to wskazuje, że jesień nadejdzie już niedługo. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.10 - 21.10
  Zdecydowane uspokojenie sytuacji, stabilizację zawodową, poczucie odprężenia, kontroli nad emocjami i otoczeniem zapewnią Ci miłe wpływy sekstyla Jowisza. Jest to zatem korzystny... »
Roczny: 2018
Po dwóch ciężkich, chwilami kryzysowych, latach nadchodzi zasłużona nagroda za trudy, znoje i poświęcenia. Czeka Cię zatem bardzo dobry, szczęśliwy, pomyślny, wesoły, a zarazem... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Czytać a wiedzieć

Jestem zwolennikiem podejścia platońskiego do filozofii: wiedza filozoficzna nie jest wiedzą teoretyczną. Nie da się jej spisać i opublikować. Wiedza filozoficzna to u Platona prawda-mądrość. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2018

Czy dzieło artysty może zmienić sytuację w kraju? Czy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" wstrząśnie emocjami Polaków? Jak to wydarzenie artystyczne nakłada się na przeobrażenia i astrologiczne wpływy? O sytuacji w kraju, wyborach i nadciągającym kryzysie gospodarczym piszę w swojej prognozie na październik 2018. Zapraszam. Piotr Gibaszewski
więcej »