Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Szykuje się bardzo dobry, wesoły, aktywny, dynamiczny i ciekawy rok, choć niektórzy z was muszą się liczyć ze sporą dawką wstrząsów i niekoniecznie miłych zmian. Wyśmienite tempo, optymizm, pozytywne nastawienie do świata, zaufanie do swoich możliwości i zasobów przynosi doskonały wpływ trygona Jowisza. Marzenia o podróżach, szalonych wyprawach, uwolnieniu się od męczących problemów i obciążeń zaczną się zamieniać w rzeczywistość. Twój umysł otwiera się na nową wiedzę, inspirację i mądrość, dzięki czemu zrobisz duży krok naprzód na polu intelektualnym i rozwojowym. Zrozumiesz, że sukces nie musi być okupiony jakimiś dotkliwymi kosztami i wyrzeczeniami. Jednak urodzeni w I dekadzie znaku o spokoju, wygodzie i komforcie mogą zapomnieć. Kwadratura Urana – niczym wicher – przeleci przez wasze życie dokonując licznych zmian. Przed wami czas ostrego przyspieszenia i dużych wstrząsów. Utrata stabilizacji będzie jednak silnym impulsem pchającym was naprzód.

Kalendarium

Rok 2019 zaczynasz wyjątkowo pomyślnie, radośnie i optymistycznie. Do lutego będziesz pod doskonałym wpływem trygonów Marsa i Urana, co natchnie cię wiarą w przyszłość, zapewni masę uciech, przyjemności i fantastycznych wrażeń. Sukcesy zaś będą się sypać, jak z rękawa. Jednak w drugiej połowie lutego i w marcu dostaniesz się pod wpływ kwadratur Marsa i Urana, więc mydlana bańka pęknie z hukiem. Początek wiosny przyniesie zdecydowany wzrost poziomu napięcia, stresu. Nie unikniesz konfliktów, ostrych sporów i zawodowej rywalizacji. W kwietniu wraca stabilizacja i spokój. Ty zaś odzyskasz rytm, balans i poczucie kontroli nad sytuacją. Wakacje zapowiadają się wręcz niesamowicie. Koniunkcja Marsa sprawia, że czekają cię niezapomniane przygody, doskonała zabawa, nowe podboje i zdobycze. Wrzesień i październik przyniosą zdecydowanie osłabią dramaturgię zdarzeń. Ostatnie dwa miesiące roku będą trudne i nieprzyjemne. Kwadratura Marsa zmusi cię do ostrego galopu, zmagań i walki o swoją pozycję.

Energia, zdrowie

Nie będziesz mieć większych powodów do zmartwień, a twoja kondycja i samopoczucie rzadko będą szwankować. Doskonale poradzisz sobie ze stresem, emocjonalnymi i fizycznymi przeciążeniami. To jednak dobry rok na to, by się zabrać za swoje słabości. Powrót do sportowej aktywności, ruch, rzucenie nałogów – to wszystko pomoże odzyskać wysoką formę i sprawność. 

Praca, finanse, interesy

Od dawna marzysz o takiej pracy i biznesie, który nie będzie cię za bardzo ograniczać, gdzie zarabianie pieniędzy będzie lekkie, łatwe i przyjemne. To wcale nie muszą być iluzje i złudzenia. Odpowiednie nastrojenie umysłu, otwarcie się na świadomość obfitości, odwaga w sięganiu ku swoim celom i pragnieniom szybko się zmaterializuje w postaci nowego pomysłu na życie.

Miłość, związki, dom

Bywają w naszym życiu lata burzliwe i dramatyczne. Bywają też stagnacyjne i pozbawione pasji. Ale zdarzają się też okresy, gdy mamy poczucie, że wszystko idzie lekko, przyjemnie i łagodnie. Tak też zapowiada się dla ciebie rok 2019 na polu partnerskim i w związku. Bez presji, desperacji w rozglądaniu się za partnerem, miłość po prostu przyjdzie do ciebie sama, bez oczekiwań, starań i wyrafinowanych zabiegów.

Pani Lew

Jak długo chcesz czekać na swój czas i na wezwanie? To doskonały rok na to, by przyjąć nowe wyzwania, by zacząć realizować swoje marzenia i cele nie oglądając się na to, co powiedzą bliscy, rodzina i partner. Przestań zadawalać innych i po prostu zacznij spełniać swoje marzenia i tęsknoty.

Pan Lew

Masz ochotę uwolnić się od kieratu zmagań z problemami dnia codziennego, z wymaganiami stawianymi przez pracę i otoczenie. Wolność to szczególnie ważna dla ciebie potrzeba, więc idź za jej głosem. Szybko się przekonasz, że to tak naprawdę najlepsza i najskuteczniejsza droga do życiowego sukcesu i spełnienia.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.08
Wakacje nieubłaganie zbliżają się ku końcowi, ale nasze nastroje wcale nie zamierzają podążać za tym nieco smutnym trendem. Jak zapowiada się ten przedostatni tydzień wakacji? O tym pisze w swoim raporcie na nadchodzący tydzień nasz astrolog Piotr Gibaszewski. »
 Twój horoskop

Dzienny: 20.08
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 19.08 - 25.08
Świadomość mijających powoli wakacji nigdy nie była dla Ciebie czymś przyjemnym i zawsze z żalem i tęsknotą wracasz do codziennej szarości. Jednak Twoje myśli nie będą się skupiać... »
Miesięczny: Sierpień
Drugi miesiąc wakacji zapowiada się dla Ciebie wprost fantastycznie. Doskonałe wpływy koniunkcji Marsa oraz trygona Jowisza sprawiają, że wreszcie poczujesz, że wszystko jest w porządku,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Diagnostyka karmy część 9: Podręcznik przeżycia!

Ta książka jest niczym balsam dla duszy. Jest w niej pokazana droga do połączenia się człowieka z Bogiem. Ma ona wielką moc i daje poczucie światła. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »