Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Szykuje się bardzo dobry, wesoły, aktywny, dynamiczny i ciekawy rok, choć niektórzy z was muszą się liczyć ze sporą dawką wstrząsów i niekoniecznie miłych zmian. Wyśmienite tempo, optymizm, pozytywne nastawienie do świata, zaufanie do swoich możliwości i zasobów przynosi doskonały wpływ trygona Jowisza. Marzenia o podróżach, szalonych wyprawach, uwolnieniu się od męczących problemów i obciążeń zaczną się zamieniać w rzeczywistość. Twój umysł otwiera się na nową wiedzę, inspirację i mądrość, dzięki czemu zrobisz duży krok naprzód na polu intelektualnym i rozwojowym. Zrozumiesz, że sukces nie musi być okupiony jakimiś dotkliwymi kosztami i wyrzeczeniami. Jednak urodzeni w I dekadzie znaku o spokoju, wygodzie i komforcie mogą zapomnieć. Kwadratura Urana – niczym wicher – przeleci przez wasze życie dokonując licznych zmian. Przed wami czas ostrego przyspieszenia i dużych wstrząsów. Utrata stabilizacji będzie jednak silnym impulsem pchającym was naprzód.

Kalendarium

Rok 2019 zaczynasz wyjątkowo pomyślnie, radośnie i optymistycznie. Do lutego będziesz pod doskonałym wpływem trygonów Marsa i Urana, co natchnie cię wiarą w przyszłość, zapewni masę uciech, przyjemności i fantastycznych wrażeń. Sukcesy zaś będą się sypać, jak z rękawa. Jednak w drugiej połowie lutego i w marcu dostaniesz się pod wpływ kwadratur Marsa i Urana, więc mydlana bańka pęknie z hukiem. Początek wiosny przyniesie zdecydowany wzrost poziomu napięcia, stresu. Nie unikniesz konfliktów, ostrych sporów i zawodowej rywalizacji. W kwietniu wraca stabilizacja i spokój. Ty zaś odzyskasz rytm, balans i poczucie kontroli nad sytuacją. Wakacje zapowiadają się wręcz niesamowicie. Koniunkcja Marsa sprawia, że czekają cię niezapomniane przygody, doskonała zabawa, nowe podboje i zdobycze. Wrzesień i październik przyniosą zdecydowanie osłabią dramaturgię zdarzeń. Ostatnie dwa miesiące roku będą trudne i nieprzyjemne. Kwadratura Marsa zmusi cię do ostrego galopu, zmagań i walki o swoją pozycję.

Energia, zdrowie

Nie będziesz mieć większych powodów do zmartwień, a twoja kondycja i samopoczucie rzadko będą szwankować. Doskonale poradzisz sobie ze stresem, emocjonalnymi i fizycznymi przeciążeniami. To jednak dobry rok na to, by się zabrać za swoje słabości. Powrót do sportowej aktywności, ruch, rzucenie nałogów – to wszystko pomoże odzyskać wysoką formę i sprawność. 

Praca, finanse, interesy

Od dawna marzysz o takiej pracy i biznesie, który nie będzie cię za bardzo ograniczać, gdzie zarabianie pieniędzy będzie lekkie, łatwe i przyjemne. To wcale nie muszą być iluzje i złudzenia. Odpowiednie nastrojenie umysłu, otwarcie się na świadomość obfitości, odwaga w sięganiu ku swoim celom i pragnieniom szybko się zmaterializuje w postaci nowego pomysłu na życie.

Miłość, związki, dom

Bywają w naszym życiu lata burzliwe i dramatyczne. Bywają też stagnacyjne i pozbawione pasji. Ale zdarzają się też okresy, gdy mamy poczucie, że wszystko idzie lekko, przyjemnie i łagodnie. Tak też zapowiada się dla ciebie rok 2019 na polu partnerskim i w związku. Bez presji, desperacji w rozglądaniu się za partnerem, miłość po prostu przyjdzie do ciebie sama, bez oczekiwań, starań i wyrafinowanych zabiegów.

Pani Lew

Jak długo chcesz czekać na swój czas i na wezwanie? To doskonały rok na to, by przyjąć nowe wyzwania, by zacząć realizować swoje marzenia i cele nie oglądając się na to, co powiedzą bliscy, rodzina i partner. Przestań zadawalać innych i po prostu zacznij spełniać swoje marzenia i tęsknoty.

Pan Lew

Masz ochotę uwolnić się od kieratu zmagań z problemami dnia codziennego, z wymaganiami stawianymi przez pracę i otoczenie. Wolność to szczególnie ważna dla ciebie potrzeba, więc idź za jej głosem. Szybko się przekonasz, że to tak naprawdę najlepsza i najskuteczniejsza droga do życiowego sukcesu i spełnienia.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu.  21-27.10
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.10
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 23.10
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 21.10 - 27.10
Ze zmiennym szczęściem będzie Ci się wiodło w miłości i związkach. Chwile radosne i przyjemne przeplatać się będą z poczuciem niepewności, obawami i lękiem przed przyszłością.... »
Miesięczny: Październik
Mimo jesiennej aury, nie będziesz narzekać. Masz bowiem mnóstwo ciekawych pomysłów, ekscytujących planów i wizji, dzięki którym nie ma mowy o często dopadającej... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Czarna księga karmy dla zwierząt. Szokujące praktyki producentów

Jeśli dla swojego pupila kupujesz gotową karmę wyprodukowaną przez olbrzymi przemysł, to powinieneś zapoznać się z szokującymi odkryciami Autora, które przerażają właścicieli psów, kotów, papug a nawet gryzoni. Miłośnicy zwierząt bez zastanowienia płacą za suchą karmę więcej niż za pieczeń wołową, a za mleko dla kota więcej niż za to dla ludzi. Dlaczego więc zwierzęta domowe tak często chorują i pojawiają się u nich alergie, nadciśnienie czy rak? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »