Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2020

Autor Piotr Gibaszewski

Czasami marzysz o tym, by mieć wreszcie święty spokój, by wylądować na egzotycznej wyspie i wreszcie odciąć się od wszystkich problemów i zmagań z życiem. Choć rok 2020 będzie chwilami trudny i męczący, da ci jednak dużo zadowolenia i satysfakcji, więc nie trać nadziei i myśl pozytywnie. Największe zmagania czekają urodzonych w I dekadzie znaku. Opozycji Urana towarzyszyć będzie od czasu do czasu opozycja Saturna, więc twardych wyzwań i wstrząsów nie unikniecie. Wrażenie, że coś się kończy, że trzeba pójść nową drogą, skłoni was do podjęcia ryzykownych, choć słusznych i właściwych decyzji. Urodzeni zaś w II i III dekadzie znaku będą mieć dużo więcej powodów do optymizmu. Przed wami przyjemny, spokojny, wypełniony komfortem i ciekawymi możliwościami czas. Możecie zatem pójść dwiema całkowicie różnymi ścieżkami. Albo sobie wszystko odpuścić i zrobić długie wakacje, albo przeciwnie – wskoczyć na głęboką wodę, ruszyć z nowymi przedsięwzięciami, mając jednak świadomość, że na efekty przyjdzie wam trochę poczekać.

Kalendarium
Nie lubisz zimy i zwykle masz wtedy spadek energii, a czasem nawet regularny dołek. Jednak nie w roku 2020. Przyjazne wpływy trygona Marsa pomogą ci w świetnej formie i na wysokich obrotach przetrwać tę niemiłą porę roku. Kryzys nieoczekiwanie dopadnie cię wiosną. Opozycja Marsa i Saturna jest zapowiedzią twardego lądowania, bolesnej konfrontacji z realiami i szarą rzeczywistością. Latem aż na pół roku znów dostajesz się pod wspierający wpływ trygona Marsa, co sprawi, że wakacje będą niezapomnianym i wyjątkowo miłym momentem roku. Ale i jesień przyniesie ci serię pomyślnych wieści, szczęśliwe rozwiązania nabrzmiałych problemów, poczucie ulgi i dobry nastrój. W grudniu jednak na nowo trzeba będzie spojrzeć prawdzie w oczy. Opozycja Jowisza i Saturna schłodzi cię mocniej, niż zimowa śnieżyca. Znów trzeba się będzie brać do roboty i ruszać do boju.

Energia, zdrowie
Nie będziesz mieć większych problemów z kondycją i samopoczuciem, z krótkimi tylko incydentami, które choć nieprzyjemne, nie przyniosą większych szkód. Jedynie wiosną musisz pokornie wrócić do diety, ćwiczeń i rehabilitacji, by zachować sprawność i dobrą sylwetkę. W drugiej połowie roku warto wrócić do swoich ukochanych sportowych pasji pamiętając jednak o tym, by nie nadwerężać organizmu.

Praca, finanse, interesy
Urodzeni w I dekadzie znaku muszą się przygotować wiosną na zimy prysznic, jakim będzie twarda konfrontacja z długami, zaległościami, a nawet utratą pracy. Jednak większość z was może liczyć na dobrą koniunkturę w interesach, stabilne dochody, kolejne etapy na szczeblach kariery zawodowej. W grudniu trzeba będzie podjąć ważne, choć trudne i nieprzyjemne decyzje dotyczące posiadania, majątku, domu i wydatków.

Miłość, związki, dom
Przed tobą bardzo dobry rok na miłosne uniesienia, przygody, romanse i zdobycze. Burzliwie i niespokojnie zapowiada się zaś wiosna. Uważaj, by nie zrobić wtedy czegoś, czego będziesz potem żałować. W wakacje twoje ciało i serce będą gorące, niczym piasek pod stopami na słonecznej plaży. Pod koniec roku trzeba będzie jednak podjąć dojrzałą i odpowiedzialną decyzję związaną z przyszłością  związku. 

Pani Lew
W miłości potrzebujesz przede wszystkim czasu, spokoju, luzu i beztroski. Okazją będą wakacje i urlop. Uwolnij się latem od rodzinnych obowiązków, porzuć zawodowe ambicje, opróżnij głowę od nadmiaru myśli, rozważań i analiz. Postaw na spontaniczność, naturalność i wdzięk z czasów, gdy byłaś małą dziewczynką.

Pan Lew
Nie jesteś typem pracusia, który w imię kariery i dostatku będzie się zarzynać ciężką orką i poświęceniami. Szukaj zatem takich sposobów i metod, by osiągnąć sukces lekko, łatwo i przyjemnie. Przestań słuchać tych, którzy ci prawią kazania o tym, że aby cokolwiek zdobyć, trzeba się poświęcić, zaciskać zęby i odejmować sobie od ust. To nie droga dla ciebie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.08
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 15.08
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 10.08 - 16.08
Doskonała passa trwa nadal. Wyśmienite wpływy koniunkcji Słońca i Merkurego oraz trygona Marsa pozwolą Ci nadrobić zaległości, uporządkować zagmatwane sprawy i rozwiązać problemy,... »
Miesięczny: Sierpień
Pierwszą połowę roku nie będziesz wspominać zbyt dobrze. Nawał pracy, obciążenia i obowiązki, stres i lęki związane z przyszłością skutecznie psuły Ci nastrój i poczucie sensu... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Na nowo połączyć. Wywiad z praktykantką Uzdrawiania Rekonektywnego i Rekoneksji Danutą Nowak

Poniżej przedstawiamy wywiad z praktykantką Uzdrawiania Rekonektywnego i Rekoneksji Danutą Nowak. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2020

Po serii zaćmień z czerwca i lipca, przed kwadraturami Marsa do stellum w znaku Koziorożca, nadciąga II fala epidemii wirusa covid-19. Co nas zatem czeka w sierpniu? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na nadchodzacy miesiąc.
więcej »