Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą rok widowiskowych zmian, zaskakujących zwrotów sytuacji, wskakiwania na wzrostową falę. Nie unikniesz jednak trudnych, nerwowych, niespokojnych wydarzeń, konfliktów, sporów i ostrej rywalizacji. I choć lubisz wygodę, leniwe, przyjemne życie, to jedna od czasu do czasu musisz wyruszyć w bój i zmierzyć się ze swoimi słabościami, więc w roku 2018 nuda Ci nie grozi. Kwadratura Jowisza sprawia, że łatwo możesz przecenić znaczenie czegoś pozornie wartościowego, a całkowicie zignorować korzyści płynące z potencjalnie nieatrakcyjnych źródeł. Stawiaj w tym roku na rozwój, na ambitne, dalekosiężne, odważne, ryzykowne plany, cele i strategie. Nie marnuj czasu na głupią rozrywkę i pustą przyjemność. Nie szukaj również świętego spokoju i stabilizacji, gdyż może to sprowadzić Cię na manowce stagnacji i nudy. To doskonały czas na naukę, studia, inspirujące doświadczenia intelektualne, rozwój osobisty, podróże, egzotykę, nawiązywanie nowych relacji i układów towarzyskich.

Kalendarium
Pierwsze tygodnie nowego roku mogą nie być zbyt przyjemne. Kwadratury Marsa i Jowisza mogą podciąć Ci skrzydła osłabiając Twoją waleczność i wiarę w sukces. Jednak już w lutym i w marcu znajdziesz się pod pomyślnym wpływem trygona Marsa, więc Twoje sprawy ruszą z kopyta. Wiosna zapowiada się spokojnie i przyjemnie. Od czerwca aż do października znajdziesz się pod twardym i ostrym wpływem opozycji Marsa, oraz kwadratury Urana, co najmocniej odczują urodzeni w I dekadzie znaku. Przed Wami pięć miesięcy ostrych zmagań, konfrontacji z przeciwnościami losu, z mniej lub bardziej widocznymi przeciwnikami i konkurentami. Irytujące huśtawki nastroju i samopoczucia mogą okazać się dotkliwe – nie tylko dla Ciebie, ale też dla otoczenia i bliskich. Jednak już w listopadzie poczujesz zdecydowaną poprawę. Ostatnie dwa miesiące roku zapowiadają się wyśmienicie. Trygony Jowisza i Urana przyniosą falę błyskotliwych sukcesów, osiągnięć i zwycięstw.

Energia, zdrowie
Podjęte w minionych latach działania, powzięte decyzje, złożone deklaracje, zmiany w diecie i stylu życia przynoszą świetne efekty. Jednak od czerwca do listopada mogą na nowo odezwać się stare kontuzje, niedoleczone choroby, oraz emocjonalna niestabilność. Mimo to masz szanse zachować dobrą formę i kondycję. Wystarczy, że z żelazną konsekwencją będziesz trzymać się planu i nie ulegniesz swoim słabościom.

Praca, finanse, interesy
I choć nie unikniesz stresu, a w związku z Twoimi działami zawodowymi dojdzie do ostrych konfliktów, rywalizacji i zmagań, to jednak nadchodzący rok zamkniesz na dużym plusie. Staniesz przed dużymi wyzwaniami, które pójdą w kierunku zmiany pracy, zamknięcia starej firmy, rozstania z męczącym wspólnikiem, klientem lub pracownikiem. Finansowa huśtawka zmusi Cię do oszczędności i rozsądku w podejmowaniu ważnych decyzji ekonomicznych.

Miłość, związki, dom
Sytuacja w Twoim związku będzie się zmieniać, jak w kalejdoskopie. Romantyczne fale uniesień, namiętności i nadziei mieszać się będą z poczuciem porażki i decyzją o rozstaniu. Dopiero jesień przyniesie uspokojenie i stabilizację. Ci zaś z Was, którzy są singlami, mogą liczyć na szczęśliwą wiosnę. Lato zaś sprzyja miłosnym i erotycznym przygodom, z których jednak trudno będzie budować coś trwałego.

Pani Lew
Przeczysz utartym przekonaniom, że kobieta często nie wie, czego chce. Ty doskonale wiesz, czego pragniesz i postawisz wszystko na jedną kartę, by to osiągnąć. Ciężko będzie jednak pogodzić potrzeby rodzinne i domowe, z karierą w biznesie i rozwojem zawodowym. Wybór okaże się trudny.

Pan Lew
Ostatnio masz ochotę wszystko rzucić i wyjechać w przysłowiowe Bieszczady. To wcale nie jest głupi pomysł. Jeśli więc możesz sobie na to pozwolić, zrób sobie w drugiej połowie roku kilkutygodniową przerwę, zwolnij się z nadmiernych obowiązków, zdejmij z pleców ciężary, które nie należą do Ciebie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 12-18.11
Co nas czeka w tym tygodniu. 12-18.11
Przedłużony długi świąteczny weekend zachęca do odrabiania towarzyskich zaległości oraz korzystania z niezłej - jak na listopad - pogody. Czy ciepła aura się utrzyma? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 14.11
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Tygodniowy: 12.11 - 18.11
Przed Tobą mocno nerwowy, chwilami niespokojny i emocjonalny tydzień. Kwadratura Słońca oraz opozycja Marsa nie pozostawiają złudzeń co do tego, że Twoje problemy da się łatwo i szybko... »
Miesięczny: Listopad
  Presja czasu, ambicje, potrzeba odrobienia strat i zaległości, świadomość, że do końca roku nie zostało tak naprawdę wiele czasu, mocno podkręci emocje, wyzwoli stres i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia Związków Miłości

Szczęście w miłości - dar, sztuka a może czysta kalkulacja? Jeśli to dar, to czy jest wpisany w los, czy wypracowany, ot nagroda od dobrotliwego świata? Jeśli sztuka, to kto jest tu aktorem a kto reżyserem? Czy możemy zmienić scenariusz? Jeśli kalkulacja, to czy dusza umie liczyć? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2018

Uran wraca do znaku Barana, Jowisz zaś wkracza w znak swojego władztwa - w znak Strzelca. O tym, a także o mocnym półkrzyżu na pełni 23.11, piszę w prognozie na listopad 2018. Zapraszam do lektury.
więcej »