Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Uwielbiasz, jak sprawy idą stabilnie, planowo i pod kontrolą. Rok 2017 jednak będzie jedną wielką niespodzianką, co sprawia, że nic nie będziesz w stanie przewidzieć z większym wyprzedzeniem. Ma to jednak pewne dobre strony. Nauczysz się większej spontaniczności, otwartości na zmiany i na nowe doświadczenia. Najwięcej takich lekcji zaliczą urodzeni w III dekadzie znaku. Kwadratura Urana zmusi Wasz umysł do większej elastyczności, do zerwania z utartymi schematami i przyzwyczajeniami. Szybko się zatem przekonacie, że to, co początkowo wydawało istnym utrapieniem, to tak naprawdę szansa na wyrwanie się ze stagnacji. Najtrudniejsze chwile czekają urodzonych między 06 a 12 stycznia. Koniunkcja Plutona oznacza definitywny kres starego etapu życia, układów i relacji, które się już wypaliły. Najprzyjemniejsze chwile czekają zaś urodzonych między 31 grudnia a 06 stycznia. Sekstyl Neptuna przyniesie pogodzenie, spokój i akceptację bardzo trudnych zmian, które działy się w ostatnich latach.

Kalendarium

Aż do września znajdujesz się pod wpływem kwadratury Jowisza, która nie pozwoli Ci się nudzić. Rok jednak zaczyna się pod mocno kryzysowym znakiem. Kwadratura Marsa przyniesie Ci ostre przeciążenia, nawał zajęć, zdrowotną i emocjonalną huśtawkę. Wraz z wiosną wróci nadzieja i moc. Trygon Marsa zmotywuje Cię do odważnych działań, stawienia czoła przeciwnościom, ale też do większej dbałości o swoje dobro i komfort życia. W czerwcu i w lipcu czekają Cię najtrudniejsze dni. Opozycja Marsa pod znakiem zapytania postawi wakacyjne plany. Zamiast się wylegiwać na plaży, trzeba będzie stoczyć niejeden bój, ostro się zabrać do roboty, dokończyć rozpoczęte projekty i przedsięwzięcia. Wakacje lepiej zaplanuj w sierpniu, który to miesiąc zapowiada się zdecydowanie spokojniej. Wyśmienite dni czekają Cię we wrześniu i w październiku. Kolejny trygon Marsa uskrzydli Cię, wzmocni i naładuje optymizmem. Jednak w listopadzie i w grudniu musisz się liczyć z kolejną falą poważnych wyzwań, ogromem pracy, obowiązków i pilnych zadań do zrealizowania. 

Energia, zdrowie

To trudny kondycyjnie i emocjonalnie rok, więc dbałość o wysoką formę, rozsądną proporcję miedzy pracą, a odpoczynkiem, jest niezwykle konieczne. Zarówno zimą, jak i jesienią, może Cię dopaść przeziębienie, a Twój układ odpornościowy wymaga wzmocnienia i troski. Nie katuj się jednak surowymi dietami, lecz postaw przede wszystkim na dużą porcję relaksu i spokoju. Wiosną i latem złap zaś dużo słońca.

Praca, finanse, interesy

Na polu zawodowym trudno mówić o przełomie. Jeśli jednak będziesz konsekwentnie wdrażać opracowane plany, nie poddasz się przeciwnościom i chwilom zwątpienia, nie ma mowy o porażce. Przeciwnie. Z każdym krokiem idziesz do przodu. I choć może jeszcze nie ujrzysz spektakularnych efektów, to jednak wygrywają tylko ci, którzy robią swoje – a to Twój najmocniejszy atut.

Miłość, związki, dom

Przykrego zaskoczenia nie unikną ci, którzy łudzili się, że w Waszym związku wszystko gra, gdyż jest spokój i nie ma kłótni. Jeśli więc nie chcesz zaliczyć zimnego prysznica, otwórz się na szczerą do bólu rozmowę, niczego nie zamiataj pod dywan, nie uciekaj przed emocjami. Gdy ludzie otwarcie mówią o tym, co ich boli, nie muszą się ranić.

Pani Koziorożec

Odrobina luzu, dystansu do świata i do siebie samej dobrze Ci zrobi. Nie bądź taka poważna, nadmiernie odpowiedzialna za wszystko i wszystkich. Zadbaj o swój wygląd. Częściej zaglądaj do kosmetyczki, fryzjera, na siłownię lub do klubu fitness.

 

Pan Koziorożec

Nie wolno Ci się porównywać z innymi ludźmi. Nie oceniaj się po tym, co posiada Twój sąsiad, znajomy lub kolega z pracy, jakie ktoś ma stanowisko i pozycję społeczną. Ty masz swoje rytmy i tempo. Osiągając coś wolniej, sprawisz, że będzie to zdecydowanie trwalsze i bardziej stabilne.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 14-20.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 14-20.08
Długi sierpniowy weekend zachęca do odrobienia wakacyjnych zaległości. Czy możemy jeszcze liczyć na miłe chwile tegorocznego lata? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 14.08 - 20.08
Nie cieszy Cię to, że za chwile kończą się wakacje, gdyż musisz wracać do codziennych obowiązków, starych problemów, trosk i kłopotów. Opozycja Wenus, oraz kwadratura... »
Miesięczny: Sierpień
Tegoroczne wakacje nie zapiszą się dla Ciebie szczególnie miło i przyjemnie. Kumulacja kwadratur Jowisza i Urana, a także trudny wpływ koniunkcji Plutona, sprawia, że masz poczucie,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Ekologia ciała. Dieta przywracająca prawidłowy rytm organizmu

Donna Gates, światowej sławy autorytet z dziedziny dietetyki, opracowała Dietę Ekologii Ciała, dzięki któremu tysiącom osób udało się poprawić swój stan zdrowia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2017

Po tym, jak już nieco ochłonęliśmy pod lipcowym przebudzeniu "suwerena" czas na spokojniejsze, chłodniejsze analizy. Co się stało w lipcu w Polsce? Jakie będzie mieć to konsekwencje? Zapraszam do lektury mojej prognozy na sierpień 2017
więcej »