Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą niezwykle ważny, a w niektórych sferach życia – wręcz przełomowy – rok. Musisz się jednak liczyć z ogromem pracy, nawałem spraw do załatwienia, zwalającymi się na Twoją głowę problemami, którym trzeba będzie stawić czoła. Zwłaszcza urodzeni w I dekadzie znaku muszą się przygotować na solidny maraton walki i zmagań. Koniunkcja Saturna uświadamia Wam, że doszliście do ściany z tym wszystkim, co ciągnęliście przez lata. Dopadnie Was proza życia, zderzycie się z twardymi realiami i szarą rzeczywistością. Jednak w odróżnieniu od innych ludzi, dla Was to nie są złe wiadomości. Przeciwnie. Wpływy Saturna Was zmobilizują, wprowadzając ład i porządek tam, gdzie królowała anarchia i chaos. Sekstyl Neptuna pozwoli urodzonym między 02 a 08 stycznia odzyskać spokój ducha, dystans do problemów, ciepłe serdeczne relacje z otoczeniem i bliskimi. Najtrudniejsze chwile czekają zaś urodzonych między 08 a 13 stycznia. Koniunkcja Plutona definitywnie zamyka stary etap życia. Pożegnanie przeszłości jest konieczne, choć chwilami bolesne.

Kalendarium
Pierwsze trzy miesiące roku zapowiadają powrót starych problemów, zwłaszcza dla urodzonych w III dekadzie znaku. Kwadratura Urana postawi Was przed koniecznością podejmowania ważnych decyzji, których konsekwencji nie sposób przewidzieć. Wiosną wskakujesz na wysokie obroty. Koniunkcja Marsa da Ci potężnego kopa, wzmocni, zmobilizuje, zachęci do działania, pomoże pokonać ograniczenia ciała i umysłu. Na zdecydowaną ulgę i poprawę sytuacji mogą liczyć od czerwca urodzeni w I dekadzie znaku. Męczące i znojne wpływy Saturna uśmierzy doskonały trygon Urana, co zapowiada jeden z najbardziej rozwojowych i postępowych momentów Waszego życia. Latem pojawia się szansa na wakacyjny odpoczynek, ale pracy i wysiłku nie unikniecie. Wrzesień przynosi kumulację doskonałych układów, a koniunkcja Marsa da Wam unikalną szansę na realizację najbardziej nawet ambitnych planów i marzeń. W listopadzie wraca kwadratura Urana, więc znów trzeba będzie zmienić strategię, wymyślić nowy plan, postawić na elastyczność, luz i nowoczesność.

Energia, zdrowie
Liczne przeciążenia, nawał pracy i stres nie ułatwią Ci dbałości o zdrowie. Jednak – mimo zmagań z losem – nieźle będziesz sobie radzić z ograniczeniami ciała i umysłu. Niezbędna jest jednak profilaktyka, rygorystyczne przestrzeganie zaleconej przez lekarza diety, codzienna dawka ruchu dla narażonych w tym roku stawów i kręgosłupa. Ucz się technik relaksacyjnych, zapisz się na tai-chi lub jogę, uprawiaj nordic walking, wpadaj częściej do sauny i na basen.

Praca, finanse, interesy
Ten rok zapisze się złotymi zgłoskami w Twoim życiorysie. I choć dostaniesz kilka mocnych i bolesnych lekcji, być może nawet zaliczysz jakąś stratę lub rozczarowanie, to jednak bilans osiągnięć będzie imponujący. Nowe inwestycje, ambitne projekty, nauka, finansowe transakcje, start działalności gospodarczej i zmiana pracy zaowocują serią zasłużonych sukcesów i zwycięstw.

Miłość, związki, dom
Nie będziesz mieć zbyt wiele czasu na to, by się skupić na swoich potrzebach miłosnych. Możesz jednak liczyć na kilka miłych chwil. Szczególnie korzystna będzie dla Ciebie wiosna, więc jeśli tęsknisz za drugą połówką, szansa na zbudowanie związku jest duża. Jednak ci z Was, których związki mają długi staż, muszą się liczyć z osłabienie siły uczuć, co może prowadzić do partnerskiego kryzysu, a nawet rozstania.

Pani Koziorożec
Jesteś na każde żądanie bliskich i rodziny. Zapomniałaś przez to o swoich potrzebach gasząc wszelki wewnętrzny bunt i sprzeciw. Rozczarowujące efekty tej postawy każą Ci porzucić w diabły wizerunek grzecznej dziewczynki. Mów to, co myślisz, stawiaj na swoim, przestań zadawalać ludzi i pokaż wreszcie pazurki.

Pan Koziorożec
Jeśli nie teraz, to kiedy? Twój perfekcjonizm i pieczołowicie przygotowywane plany na nic się nie zdadzą, jeśli ciągle będziesz tkwił w lęku przed zmianą czekając na dobry moment. Zrób zatem coś szalonego, podejmij ryzyko, zmień zdanie i nie tłumacz się nikomu z tego powodu.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 12-18.11
Co nas czeka w tym tygodniu. 12-18.11
Przedłużony długi świąteczny weekend zachęca do odrabiania towarzyskich zaległości oraz korzystania z niezłej - jak na listopad - pogody. Czy ciepła aura się utrzyma? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 16.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 12.11 - 18.11
  Żadnych rewelacji w sferze Twoich kontaktów erotycznych spodziewać się nie należy, na co spory wpływ ma kwadratura Wenus. To tradycyjnie okres roku, w którym Twoje... »
Miesięczny: Listopad
  Jesień rzadko kiedy przynosi Ci dobre wieści, miły nastrój i poczucie zadowolenia z tego, co się wokół dzieje. Miniony miesiąc był dla Ciebie czasem zmagań, stresu,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Muzyka która harmonizuje - utwory Lucjana Wesołowskiego

Słyszeliście o połączeniu muzyki orientalnej i jazzowej (tzw. ORIENT ? JAZZ)? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2018

Uran wraca do znaku Barana, Jowisz zaś wkracza w znak swojego władztwa - w znak Strzelca. O tym, a także o mocnym półkrzyżu na pełni 23.11, piszę w prognozie na listopad 2018. Zapraszam do lektury.
więcej »