Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Nie trzeba cię gonić do roboty. Masz wystarczająco wysokie poczucie odpowiedzialności, więc umiesz się zmobilizować do działania. Jednak w tym roku planety szykują ci jeszcze dodatkowe bodźce i zadania, więc nawet w twoim zapracowanym, zagonionym życiu czeka cię masa wyzwań i ambitnych przedsięwzięć. I choć chwilami będzie ciężko, znojnie i nerwowo, możesz liczyć na bardzo dobre wyniki, imponujący postęp i długo oczekiwane zmiany. Fantastyczne chwile czekają urodzonych w I dekadzie znaku. Doskonały wpływ trygona Urana sprawia, że zamiast ciężkiej harówki i zmagań czeka was seria błyskotliwych sukcesów, które przyjdą z dużą lekkością i łatwością. Trudniejsze chwile przed urodzonymi w II dekadzie znaku. Koniunkcja Saturna zmusi was do ostrego galopu i znaczących poświęceń. Wysiłek jednak nie pójdzie na marne. Zainwestowana energia zaprowadzi was na szczyty marzeń, planów i celów. Duże zmiany, przełom, zakończenie pewnego etapu życia zapowiada urodzonym między 09 a 14 stycznia koniunkcja Plutona. Pożegnania mogą być chwilami bolesne, ale poczucie ulgi i uwolnienia od ciężkiego kieratu wynagrodzi wam przykre doświadczenia.

Kalendarium

Pierwszych dwóch miesięcy roku nie zaliczysz do przyjemnych i łatwych. Ostry kryzys, stres, zmagania i walkę zapowiadają kwadratury Marsa i Urana. Jednak już w połowie lutego poczujesz znaczącą poprawę. Trygon Marsa, a od marca także trygon Urana, zapowiadają iście hollywoodzki scenariusz błyskotliwego przesilenia, co zapowiada fantastyczną końcówkę zimy i początek wiosny, a zarazem jeden z najlepszych momentów roku. Dużo trudniejsze chwile czekają cię w maju i w czerwcu. Opozycja Marsa przynieść może dotkliwy spadek energii, zmęczenie, obniżenie lotów w interesach i kryzys w układach towarzyskich. W wakacje wreszcie możesz liczyć na odprężenie, spokój i dużą porcję relaksu. W sierpniu i we wrześniu – dzięki przyjaznym wpływom trygona Marsa – czekają cię romantyczne chwile miłosnych uniesień i doskonałej zabawy. W październiku i w listopadzie dopadnie cię jesienna melancholia. Kwadratura Marsa sprowadzi cię twardo na ziemię. Grudzień zaś będzie wręcz bajeczny. Koniunkcja Jowisza przyniesie pierwszy wyraźny znak, że kryzys już za tobą. 

Energia, zdrowie

Twoje ciało i psychika mocno w ostatnich latach ucierpiały. Liczne dolegliwości dały ci ostro w kość. I choć nie unikniesz żmudnych, męczących kuracji, to jednak nadzieja zacznie wracać. Możesz bowiem liczyć na świetne wyniki i zdecydowaną poprawę samopoczucia. Kluczem do zdrowienia będzie powrót nadziei, optymizmu i wiary. Nie poddawaj się zatem, lecz konsekwentnie rób swoje. Szybko zrozumiesz, że było warto.

Praca, finanse, interesy

I choć chwilami będziesz padać ze zmęczenia, gdyż na twoje barki zwali się ogrom spraw, roboty, masa rzeczy do załatwienia, to jednak sukces jest już za progiem. To rok, w którym w praktyczny, realny sposób zmaterializują się twoje marzenia o zdobyciu upragnionego celu. Zdecydowanie poprawi się twoja sytuacja finansowa, a inwestycje zaczną przynosić dochody. Konsekwentnie spłacaj długi, kontynuuj kursy, szkolenia, odważnym gestem odetnij się od tego, co cię ogranicza i blokuje.

Miłość, związki, dom

Po latach posuchy i niskich lotów wreszcie zacznie się do was uśmiechać los. Najwięcej powodów do zadowolenia będą mieć ci z was, którzy od dawna żyją w pojedynkę. Trauma po rozstaniu, złamanym sercu i rozczarowaniach zaczyna się goić. Łatwiej wam będzie wyjść do ludzi, zaufać, otworzyć się na bliskość, ciepło i czułość. Poprawi się też sytuacja w tych związkach, które znalazły się na zakręcie.

Pani Koziorożec

Twoje poczucie osamotnienia ma swoje źródła w lęku przed zranieniem. Nadchodzący rok pozwoli ci jednak doświadczyć ogromnego, bezwarunkowego wsparcia od kogoś, kto nic od ciebie nie chce. Mężczyzna nie musi zwiastować wyzwania i zmagań, lecz mądrość, spokój i dojrzałą przyjaźń.

Pan Koziorożec

Wpadając w kołowrotek ciągłej walki o sukces zapomniałeś o tym, co jest twoim marzeniem i sensem życia. Zapominając o misji, z jaką przyszedłeś na ten świat, straciłeś z oczu najważniejszy cel. Ten rok pozwoli ci odzyskać rytm i zbudować solidny fundament. Następnym krokiem będzie duży skok naprzód.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu.  11-17.11
Co nas czeka w tym tygodniu. 11-17.11
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 11.11 - 17.11
W codziennej gonitwie i bieganinie łatwo zagubić coś, co jest bardzo ważne w relacjach i kontaktach z bliskimi. Stres, praca, nerwowość i nadmiar spraw na głowie powoli, ale nieubłaganie,... »
Miesięczny: Listopad
Rok nieubłaganie biegnie do końca, Ty zaś stoisz przed ogromnymi wyzwaniami, masz wiele ważnych rzeczy do załatwienia, a opóźnienia, zaliczone straty, zawodowe rozczarowania i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gra Palenie Czarownic

Skoro jesteśmy już przy czarownicach,przedstawiam historię i zasadę gry Palenie Czarownic. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »