Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Uwielbiasz, jak sprawy idą stabilnie, planowo i pod kontrolą. Rok 2017 jednak będzie jedną wielką niespodzianką, co sprawia, że nic nie będziesz w stanie przewidzieć z większym wyprzedzeniem. Ma to jednak pewne dobre strony. Nauczysz się większej spontaniczności, otwartości na zmiany i na nowe doświadczenia. Najwięcej takich lekcji zaliczą urodzeni w III dekadzie znaku. Kwadratura Urana zmusi Wasz umysł do większej elastyczności, do zerwania z utartymi schematami i przyzwyczajeniami. Szybko się zatem przekonacie, że to, co początkowo wydawało istnym utrapieniem, to tak naprawdę szansa na wyrwanie się ze stagnacji. Najtrudniejsze chwile czekają urodzonych między 06 a 12 stycznia. Koniunkcja Plutona oznacza definitywny kres starego etapu życia, układów i relacji, które się już wypaliły. Najprzyjemniejsze chwile czekają zaś urodzonych między 31 grudnia a 06 stycznia. Sekstyl Neptuna przyniesie pogodzenie, spokój i akceptację bardzo trudnych zmian, które działy się w ostatnich latach.

Kalendarium

Aż do września znajdujesz się pod wpływem kwadratury Jowisza, która nie pozwoli Ci się nudzić. Rok jednak zaczyna się pod mocno kryzysowym znakiem. Kwadratura Marsa przyniesie Ci ostre przeciążenia, nawał zajęć, zdrowotną i emocjonalną huśtawkę. Wraz z wiosną wróci nadzieja i moc. Trygon Marsa zmotywuje Cię do odważnych działań, stawienia czoła przeciwnościom, ale też do większej dbałości o swoje dobro i komfort życia. W czerwcu i w lipcu czekają Cię najtrudniejsze dni. Opozycja Marsa pod znakiem zapytania postawi wakacyjne plany. Zamiast się wylegiwać na plaży, trzeba będzie stoczyć niejeden bój, ostro się zabrać do roboty, dokończyć rozpoczęte projekty i przedsięwzięcia. Wakacje lepiej zaplanuj w sierpniu, który to miesiąc zapowiada się zdecydowanie spokojniej. Wyśmienite dni czekają Cię we wrześniu i w październiku. Kolejny trygon Marsa uskrzydli Cię, wzmocni i naładuje optymizmem. Jednak w listopadzie i w grudniu musisz się liczyć z kolejną falą poważnych wyzwań, ogromem pracy, obowiązków i pilnych zadań do zrealizowania. 

Energia, zdrowie

To trudny kondycyjnie i emocjonalnie rok, więc dbałość o wysoką formę, rozsądną proporcję miedzy pracą, a odpoczynkiem, jest niezwykle konieczne. Zarówno zimą, jak i jesienią, może Cię dopaść przeziębienie, a Twój układ odpornościowy wymaga wzmocnienia i troski. Nie katuj się jednak surowymi dietami, lecz postaw przede wszystkim na dużą porcję relaksu i spokoju. Wiosną i latem złap zaś dużo słońca.

Praca, finanse, interesy

Na polu zawodowym trudno mówić o przełomie. Jeśli jednak będziesz konsekwentnie wdrażać opracowane plany, nie poddasz się przeciwnościom i chwilom zwątpienia, nie ma mowy o porażce. Przeciwnie. Z każdym krokiem idziesz do przodu. I choć może jeszcze nie ujrzysz spektakularnych efektów, to jednak wygrywają tylko ci, którzy robią swoje – a to Twój najmocniejszy atut.

Miłość, związki, dom

Przykrego zaskoczenia nie unikną ci, którzy łudzili się, że w Waszym związku wszystko gra, gdyż jest spokój i nie ma kłótni. Jeśli więc nie chcesz zaliczyć zimnego prysznica, otwórz się na szczerą do bólu rozmowę, niczego nie zamiataj pod dywan, nie uciekaj przed emocjami. Gdy ludzie otwarcie mówią o tym, co ich boli, nie muszą się ranić.

Pani Koziorożec

Odrobina luzu, dystansu do świata i do siebie samej dobrze Ci zrobi. Nie bądź taka poważna, nadmiernie odpowiedzialna za wszystko i wszystkich. Zadbaj o swój wygląd. Częściej zaglądaj do kosmetyczki, fryzjera, na siłownię lub do klubu fitness.

 

Pan Koziorożec

Nie wolno Ci się porównywać z innymi ludźmi. Nie oceniaj się po tym, co posiada Twój sąsiad, znajomy lub kolega z pracy, jakie ktoś ma stanowisko i pozycję społeczną. Ty masz swoje rytmy i tempo. Osiągając coś wolniej, sprawisz, że będzie to zdecydowanie trwalsze i bardziej stabilne.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.01
Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.01
Weekendowy nów Księżyca wzmocni atrakcje karnawałowych balów, sportowych szaleństw na narciarskim stoku, spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Co nas jeszcze czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 16.01 - 22.01
Nie możesz sobie pozwolić na luksus tracenia czasu, gdyż jest to jeden z lepszych momentów tego roku na mocne ruszenie do przodu, zawodową aktywność, interesy, naukę, zdawanie... »
Miesięczny: Styczeń
Nerwowość, silne emocje, stres i napięcie intensywnie będą się Wam dawać we znaki w styczniu. Kwadratury Marsa i Jowisza mocno podniosą poziom emocji, wyzwolą silne pasje i namiętności,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Uwielbiam się śmiać! Wywiad z Alą Wiktorią Kummer Gają

Poniżej publikujemy wywiad z Alą Wiktorią Kummer Gają - bioterapeutko-terapeutką w zakresie różnych metod rozwoju osobistego i duchowego, Certyfikowaną trenerką Jogi Śmiechu metodą dr. Kataria School of Laughter Yoga; wizjonerką, malarką auryczną serc. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na rok 2017 cz. 2

Prezentujemy drugą część prognozy na rok 2017 autorstwa Piotra Gibaszewskiego. W pierwszej części autor pisał o numerologicznych konsekwencjach daty roku 2017. Druga część poświęcona jest astrologicznym układom i konfiguracjom jakie będą mieć miejsce w roku 2017? Co czeka Europę, USA, oraz inne ważne kraje na świecie? Zapraszamy.
więcej »