Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2020

Autor Piotr Gibaszewski

Masz za sobą kilka bardzo trudnych, ciężkich, męczących, nieprzyjemnych lat, a życie dało ci w kość mocno i dotkliwie. Sytuacja jednak zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Wkraczasz bowiem w jeden z lepszych okresów swego życia – i to w skali wielu lat! Doskonałe wpływy koniunkcji Jowisza pomogą ci stanąć na nogi, odbudować poczucie bezpieczeństwa, odzyskać emocjonalną równowagę i dobre relacje z bliskimi. Nie szukaj jednak świętego spokoju. Zrób duży, odważny krok naprzód, podejmij ryzyko zmian, zdecyduj się na coś, o czym marzysz od dawna, ale do czego brakowało ci sił i zasobów, by się z tym uporać. Porwij się na ambitny, ale wymarzony kierunek studiów, rusz w daleką, egzotyczną wyprawę, porzuć przeszłość, stare układy, kontakty i znajomości. Sukcesy będą się sypać, jak z rękawa. Jedynie urodzeni w III dekadzie znaku muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Przed wami męczący, intensywny i znojny rok. Koniunkcje Saturna i Plutona postawią przed wami trudne i skomplikowane wyzwania. 

Kalendarium
Ostro, dynamicznie i z przytupem zaczynasz nowy rok. Pierwszy kwartał będzie dla ciebie trudny, męczący, pracowity, znojny, ale zarazem niezwykle efektywny, przepełniony sukcesami, zwycięstwami i błyskotliwymi osiągnięciami. Wiosna zapowiada się zaś rewelacyjnie i będzie wyjątkowa – najprzyjemniejsza w skali wielu lat! Nadzieja, optymizm i pozytywna energia wstąpią w twoją duszę i w serce, co natychmiast się przełoży na różne miłe niespodzianki, piękne gesty ze strony bliskich, sygnały ciepła i przyjaźni. To świetny moment na to, by rozpocząć coś nowego, zamykając przy okazji to, co już dawno powinno przeminąć. Druga połowa roku będzie równie efektywna i aktywna, jak pierwsza, ale wysoko ustawiona poprzeczka może ci nieco napsuć krwi. Przeciwności i przeciążenia zapowiada kwadratura Marsa, więc musisz się liczyć z tym, że nie wszystko będzie się wtedy układać, tak jakby sobie można by było tego życzyć. Dobrej passy jednak nic nie zatrzyma.

Energia, zdrowie
Twój organizm jest mocno wyczerpany po licznych kryzysach i przeciążeniach z ostatnich lat. Na szczęście wracasz do formy i odzyskujesz kondycję. Nie ma jednak mowy o zaprzestaniu leczenia, rehabilitacji, konsekwentnego trzymania się tych działań, które dały ci pomoc i poprawę zdrowia. Jesienią musisz odpuścić i zająć się sobą, gdyż mogą się odezwać stare dolegliwości, kontuzje i zmęczenie.

Praca, finanse, interesy
Z impetem, błyskotliwie, odważnie i pewnym krokiem wracasz do gry. Czeka cię wyjątkowo pomyślny i owocny zawodowo rok, co przełoży się na zdecydowany postęp i przyspieszenie w twoich sprawach. Wystartuj z nowym biznesem, szukaj lepszej pracy, zapisz się na nowy kierunek studiów i podnieś swoje kwalifikacje zawodowe. Jeśli zaś masz dość rutyny i przewidywalności, rusz w świat, wyjedź na kilka lat, zacznij spełniać swoje marzenia,

Miłość, związki, dom
Na polu partnerskim zaczynają się wreszcie lepsze dni. I choć zima raczej nie kojarzy się nam z romantycznymi uniesieniami, właśnie wtedy masz szansę na miłe i piękne przeżycie. Wiosną twoje serce będzie przepełnione błogością, a stare wspomnienia, żale i sentymenty roztopią się, niczym śnieg w słonecznych promieniach. W drugiej połowie roku warto postawić na stabilny i trwały związek.

Pani Koziorożec
Jesteś mocno wyczerpana walką na kilku frontach, więc marzysz o długim urlopie i egzotycznych wakacjach. Nie szczędź więc sobie przyjemności, gdyż twoja dusza i podświadomość tęsknią za relaksem i odprężeniem. To będzie doskonała inwestycja, gdyż dzięki temu odzyskasz moc, wiarę w siebie i kobiecą lekkość.

Pan Koziorożec
Każdy ma czasem chwilę słabości. Ty ich doświadczyłeś w ostatnich latach wielokrotnie. Tym większą radość sprawi ci poczucie, że pokonałeś kryzys, że jesteś już na ostatniej prostej przed metą. Będziesz mieć ogromną satysfakcję, że konsekwentnie szedłeś swoją drogą. Nagroda będzie mieć słodki, rozkoszny smak.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 01-07.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 01-07.06
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 02.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 01.06 - 07.06
Tęsknota za miłością, bliskością i odprężającym seksem odezwie się w tym tygodniu ze zdwojoną siłą. Zwłaszcza ci z Was, którzy mają za sobą nieco dłuższy epizod... »
Miesięczny: Czerwiec
Zdecydowane przyspieszenie, imponujący postęp na wielu polach i w wielu dziedzinach życia to konsekwencje doskonałych wpływów koniunkcji Jowisza, trygona Urana oraz sekstyla Neptuna,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Cierpienie jako lekcja

Nie zniekształcaj świata myślami. Jak możesz to skutecznie robić? Przestać kierować się jakąś logią, jakimś izmem czy yzmem. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Walka o energię - astrologiczny webinar na maj

O tym, co będzie głównym polem rywalizacji, walki, potrzeb, pragnień i zmagań. Co będzie wyzwalać największe tęsknoty i namiętności w nadchodzącej Erze Wodnika? Walka o energię...
więcej »