Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2023

Autor Piotr Gibaszewski

Trudne, kryzysowe czasy, to z reguły dobre dla was chwile. Gdy na świecie dominują lęki, obawy, gdy pękają sztucznie nadmuchane spekulacyjne bańki, wasza solidność, konkretność i odpowiedzialność zaczynają wygrywać we wszystkich rankingach. Przed wami zatem korzystny, pomyślny rok, którego bilans zapowiada się na dużym plusie. Najlepsze chwile czekają urodzonych w I dekadzie znaku. Trygon Jowisza pozwoli wam w drugiej połowie roku mocno ruszyć do przodu z realizacją ambitnych planów i celów. Nie mniej korzystne dni czekają również urodzonych w II i III dekadzie znaku. Pomyślne wpływy trygona Urana pozwolą wam wyrwać się z blokujących rozwój więzów, jakimi są wyniszczająca praca, toksyczne układy i znajomości. Jedynie urodzeni między 16 a 20 stycznia mogą jeszcze odczuwać konsekwencje koniunkcji Plutona, która radykalnie transformuje wasze życie niosąc głębokie, niekiedy trudne zmiany. Łagodzić działanie Plutona będzie przyjazny sekstyl Neptuna zapowiadając pogodzenie, akceptację i wewnętrzny spokój. 

Kalendarium
Zima i początek wiosny nie będą jeszcze zwiastować wielkiego przełomu. Przeciwnie. Kwadratura Jowisza, a w kwietniu i w maju opozycja Marsa, mogą przynieść porażki, rozczarowania, zniechęcenie, niepokoje i obawy związane z przyszłością. W czerwcu dostaniesz się pod szczęśliwy i pomyślny wpływ trygona Jowisza, co błyskawicznie postawi cię na nogi, naładuje pozytywną energią i optymizmem. Lato zaś będzie wyjątkowe i niezapomniane. Szczęśliwe chwile, lekkość i nadzieję, błyskotliwe sukcesy i osiągnięcia zapowiada trygon Marsa. Nieco trudniej będzie zaś we wrześniu. Krótki, ale niegroźny kryzys, zapowiada kwadratura Marsa zmuszając cię do zmiany taktyki i ruszenia w nowym kierunku. Ostatnie trzy miesiące roku ustabilizują twoją pozycję oraz utrwalą twoje osiągnięcia i zdobycze. Wreszcie zaczniesz odcinać kupony od wieloletniego trudu, pracy, wysiłku i poświęceń.

Energia, zdrowie
Nie będziesz specjalnie narzekać na kondycję i samopoczucie. Twój organizm dobrze sobie poradzi ze szkodliwymi wpływami, infekcjami, stresem i zmęczeniem. Jednak wiosną warto zatroszczyć się o siebie i zrobić coś dla ciała i ducha. Wakacyjna przerwa od zmagań i walki doskonale ci zrobi. Zgromadzona latem energia będzie cię wspierać przez długie miesiące. 

Praca, finanse, interesy
Nie ulegaj negatywnym, lękowym emocjom związanym z ekonomiczną rzeczywistością. Nawet jeśli na świecie będzie dużo pesymizmu, ty sobie poradzisz doskonale. I choć nie znasz pojęcia „szczęście”, gdyż na wszystko musisz sobie ciężko zapracować, to tym razem będziesz mieć niesamowitego farta. Sprawy, praca, interesy, plany i inwestycje będą ci się układać doskonale, jakby stał nad tobą jakiś opiekuńczy anioł.

Miłość, związki, dom
Pierwsza połowa roku będzie pozbawiona romantyzmu i miłosnych uniesień. Szare barwy częściej będą dominować w waszych relacjach z otoczeniem. Wszystko się zmieni w połowie roku. To szczególnie pomyślny czas dla singli oraz dla osób które zbierają się do kupy po rozstaniach i uczuciowych porażkach. Szykujcie się na coś naprawdę magicznego. Porywający, szalony, namiętny romans to coś, co się w waszym życiu nie zdarza często. 

Pani Koziorożec
Kilka ostatnich lat kojarzyć ci się będzie z walką, zmaganiami i poświęceniami. Jednak pożegnałaś już przeszłość i zaczynasz śmiało sięgać ku nowym celom. To zatem czas wielkiego odrodzenia, przemiany i wyzwolenia. Wracaj do swoich ukrytych marzeń, pragnień i tęsknot. Za chwile staną się one rzeczywistością.

Pan Koziorożec
Reagujesz paniką na słowa: relaks, spokój, komfort i wygoda. Jednak w twoim życiu nastąpi prawdziwy cud i wreszcie nauczysz się odpoczywać. Uda ci się sztuka łączenia wody z ogniem. Przyjemnemu, łagodnemu i spokojnemu biegowi zdarzeń towarzyszyć będzie seria sukcesów, imponujące osiągnięcia i zwycięstwa.  

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 05.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 30.01 - 05.02
Z marzeniami o szalonym karnawale i miłosnych podbojach trzeba się będzie w tym roku pożegnać. Niosąca zamieszanie kwadratura Jowisza mocno krzyżuje Ci szlaki, psuje plany, komplikuje... »
Miesięczny: Lutego
Na nudę i stagnację w styczniu narzekać na pewno nie będziecie. Przed Wami niezwykle aktywny i dynamiczny czas, choć chwilami nerwowy i męczący. Szansę na świetne wyniki w pracy i w... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Prognoza TV na maj 2012

Maj rozpoczął się od gorących temperatur i wieści w świecie. Jak będzie klarowała się sytuacja do końca tego miesiąca? Posłuchaj prognozy Piotra Gibaszewskiego »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »