Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Nie trzeba cię gonić do roboty. Masz wystarczająco wysokie poczucie odpowiedzialności, więc umiesz się zmobilizować do działania. Jednak w tym roku planety szykują ci jeszcze dodatkowe bodźce i zadania, więc nawet w twoim zapracowanym, zagonionym życiu czeka cię masa wyzwań i ambitnych przedsięwzięć. I choć chwilami będzie ciężko, znojnie i nerwowo, możesz liczyć na bardzo dobre wyniki, imponujący postęp i długo oczekiwane zmiany. Fantastyczne chwile czekają urodzonych w I dekadzie znaku. Doskonały wpływ trygona Urana sprawia, że zamiast ciężkiej harówki i zmagań czeka was seria błyskotliwych sukcesów, które przyjdą z dużą lekkością i łatwością. Trudniejsze chwile przed urodzonymi w II dekadzie znaku. Koniunkcja Saturna zmusi was do ostrego galopu i znaczących poświęceń. Wysiłek jednak nie pójdzie na marne. Zainwestowana energia zaprowadzi was na szczyty marzeń, planów i celów. Duże zmiany, przełom, zakończenie pewnego etapu życia zapowiada urodzonym między 09 a 14 stycznia koniunkcja Plutona. Pożegnania mogą być chwilami bolesne, ale poczucie ulgi i uwolnienia od ciężkiego kieratu wynagrodzi wam przykre doświadczenia.

Kalendarium

Pierwszych dwóch miesięcy roku nie zaliczysz do przyjemnych i łatwych. Ostry kryzys, stres, zmagania i walkę zapowiadają kwadratury Marsa i Urana. Jednak już w połowie lutego poczujesz znaczącą poprawę. Trygon Marsa, a od marca także trygon Urana, zapowiadają iście hollywoodzki scenariusz błyskotliwego przesilenia, co zapowiada fantastyczną końcówkę zimy i początek wiosny, a zarazem jeden z najlepszych momentów roku. Dużo trudniejsze chwile czekają cię w maju i w czerwcu. Opozycja Marsa przynieść może dotkliwy spadek energii, zmęczenie, obniżenie lotów w interesach i kryzys w układach towarzyskich. W wakacje wreszcie możesz liczyć na odprężenie, spokój i dużą porcję relaksu. W sierpniu i we wrześniu – dzięki przyjaznym wpływom trygona Marsa – czekają cię romantyczne chwile miłosnych uniesień i doskonałej zabawy. W październiku i w listopadzie dopadnie cię jesienna melancholia. Kwadratura Marsa sprowadzi cię twardo na ziemię. Grudzień zaś będzie wręcz bajeczny. Koniunkcja Jowisza przyniesie pierwszy wyraźny znak, że kryzys już za tobą. 

Energia, zdrowie

Twoje ciało i psychika mocno w ostatnich latach ucierpiały. Liczne dolegliwości dały ci ostro w kość. I choć nie unikniesz żmudnych, męczących kuracji, to jednak nadzieja zacznie wracać. Możesz bowiem liczyć na świetne wyniki i zdecydowaną poprawę samopoczucia. Kluczem do zdrowienia będzie powrót nadziei, optymizmu i wiary. Nie poddawaj się zatem, lecz konsekwentnie rób swoje. Szybko zrozumiesz, że było warto.

Praca, finanse, interesy

I choć chwilami będziesz padać ze zmęczenia, gdyż na twoje barki zwali się ogrom spraw, roboty, masa rzeczy do załatwienia, to jednak sukces jest już za progiem. To rok, w którym w praktyczny, realny sposób zmaterializują się twoje marzenia o zdobyciu upragnionego celu. Zdecydowanie poprawi się twoja sytuacja finansowa, a inwestycje zaczną przynosić dochody. Konsekwentnie spłacaj długi, kontynuuj kursy, szkolenia, odważnym gestem odetnij się od tego, co cię ogranicza i blokuje.

Miłość, związki, dom

Po latach posuchy i niskich lotów wreszcie zacznie się do was uśmiechać los. Najwięcej powodów do zadowolenia będą mieć ci z was, którzy od dawna żyją w pojedynkę. Trauma po rozstaniu, złamanym sercu i rozczarowaniach zaczyna się goić. Łatwiej wam będzie wyjść do ludzi, zaufać, otworzyć się na bliskość, ciepło i czułość. Poprawi się też sytuacja w tych związkach, które znalazły się na zakręcie.

Pani Koziorożec

Twoje poczucie osamotnienia ma swoje źródła w lęku przed zranieniem. Nadchodzący rok pozwoli ci jednak doświadczyć ogromnego, bezwarunkowego wsparcia od kogoś, kto nic od ciebie nie chce. Mężczyzna nie musi zwiastować wyzwania i zmagań, lecz mądrość, spokój i dojrzałą przyjaźń.

Pan Koziorożec

Wpadając w kołowrotek ciągłej walki o sukces zapomniałeś o tym, co jest twoim marzeniem i sensem życia. Zapominając o misji, z jaką przyszedłeś na ten świat, straciłeś z oczu najważniejszy cel. Ten rok pozwoli ci odzyskać rytm i zbudować solidny fundament. Następnym krokiem będzie duży skok naprzód.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.09
Co nas czeka w ostatnim tygodniu astronomicznego lata? Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.09
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 16.09 - 22.09
Pora się nieco bardziej wnikliwie zastanowić nad swoimi relacjami z otoczeniem, towarzyskimi układami i kontaktami z bliskimi. Spójrz na to stojąc z boku i pomyśl, czy umiesz chronić... »
Miesięczny: Wrzesień
I choć to dla Was trudny rok, na co duży wpływ ma koniunkcja Saturna, to jednak jest szansa na spory przełom i przyspieszenie. Sam zaś wrzesień zapowiada się pracowicie, aktywnie,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie (część 3)

Ludzkości zajęło wiele wieków dotarcie do takich odkryć, jak elektryczność. Jeszcze nie tak dawno wierzono, że Ziemia jest płaska. Rozwój wiedzy, z którego efektów możemy cieszyć się dzisiaj polegał na tym, że poznawano nowe, którego nie znano wcześniej. Tylko otwartość ludzkich umysłów, gotowość badaczy do porzucania przesądów, często znajdujących się pod presją tradycji religijnych i innych fundamentalizmów, a nawet narażających życie dała możliwość temu, co ma miejsce teraz. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »