Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Marzec

Autor Piotr Gibaszewski

Tegoroczna zima mocno Ci się dała we znaki. Senność, poczucie fizycznego, oraz emocjonalnego znużenia, przemęczenie i wyczerpanie przynosi koniunkcja Saturna. Niechęć do codziennego wstawiania do pracy, rozdrażnienie i napady złego humoru to typowe objawy wiosennego przesilenia, które na szczęście szybko miną. Już w pierwszej dekadzie miesiąca dzięki trygonom Marsa i Urana poczujesz, jak siły, energia i optymizm zaczynają wracać. Wszystkie zaś ważne przedsięwzięcia, projekty i działania, strategiczne cele i plany cały czas zmierzają w dobrym kierunku. Gdy więc zapanujesz nad huśtawkami nastroju, uświadomisz sobie, że nie warto było siać paniki, wpadać w rozpacz i przygnębienie. Masz bowiem szansę odrobić stracony czas, odzyskać wysokie tempo w pracy i w interesach, powrócić do swoich najbardziej odważnych i ambitnych wizji i pomysłów. Wraz z wiosennym słońcem powróci nadzieja na piękną miłość, więc samotność i rozpamiętywanie zaliczonych rozczarowań Ci nie grozi.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 25-31.03
Co nas czeka w tym tygodniu. 25-31.03
Czy kalendarzowa wiosna przyniesie nam optymizm i radość z odradzającej się natury? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 27.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 25.03 - 31.03
  Pewna nerwowość, która się ostatnio ujawniła w Twoich działaniach, to konsekwencje kwadratury Słońca, która sprawia, że nieco się skomplikowała Twoja sytuacja... »
Roczny: 2019
Nie trzeba cię gonić do roboty. Masz wystarczająco wysokie poczucie odpowiedzialności, więc umiesz się zmobilizować do działania. Jednak w tym roku planety szykują ci jeszcze dodatkowe... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Przez mięśnie do duszy - wywiad z Moniką Braun

Poniżej prezentujemy wywiad z Panią Moniką Braun - psychokinezjologiem, terapeutką, od 2000 roku mieszkającą w Belgii. Po wewnętrznej transformacji rozpoczętej w wieku 32 lat i pod wpływem zafascynowania podświadomością i duchowością rozpoczęła kilkuletnią podróż wgłąb siebie stosując różne metody terapeutyczne: NLP, psychokinezjologia, reiki, hipnoza, voice dialog, konstelacje rodzinne, tachyon. Rezultaty były tak niesamowite, że po kilku latach rozpoczęła 3-letni kurs psychokinezjologii a następnie otworzyła własną praktykę. Od tego czasu nadal szkoli się i poznaje nowe terapie, włączając najlepsze do swojej praktyki. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2019

Trzecie przejście Urana przez Medium Coeli i Słońce horoskopu chrztu Polski z 966 roku jest zapowiedzią widowiskowych zmian w kraju. Co nas jeszcze czeka w marcu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na najbliższy miesiąc.
więcej »