Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Maj

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą niezwykle aktywny, pracowity, intensywny, ale jednocześnie trudny i męczący miesiąc. Piętrzące się przeciwności i problemy, zlekceważone zagrożenia, zignorowane ostrzeżenia i alarmowe sygnały odezwą się w maju ze zdwojoną siłą. Opozycja Marsa oraz koniunkcje Saturna i Plutona to sygnał do pełnej mobilizacji, wezwanie do działania, stawiający Cię na baczność alert. I choć czekają Cię nieliche zmagania i ekstremalne tempo, to jest szansa na to, że sprawy poukładają się szczęśliwie, a Ty z satysfakcją powiesz sobie, że było warto, że trud, praca i nauka nie poszły na marne. Szansę na dobre wyniki, sukcesy, osiągnięcia i zdobycze wspierają przyjazne wpływy trygona Urana oraz sekstyla Neptuna, dzięki którym Twoje przedsięwzięcia rozwijać się będą w we właściwym kierunku. Idź więc na całość, z niczym nie zwlekaj, nie odkładaj na później, nie rób sobie ulgowej taryfy, nie wycofuj się i nie zwalniaj obrotów. Satysfakcji z dobrze wykonanej roboty nic i nikt Ci nie zabierze.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.05
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.05
Po kilku bardzo suchych tygodniach nadeszła typowa majowa pogoda - deszczowa i burzowa. Niektórzy się cieszą, że natura odżywa. Inni zaś martwią, bo nie udają się pikniki i grille. Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze w swoim raporcie na nadchodzący tydzień nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.05
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.05 - 26.05
Opozycja Marsa nie ułatwi życia urodzonym w I dekadzie znaku. Nawał spraw do załatwienia, codzienne zmagania z losem, stres, zmęczenie, wyczerpanie i huśtawki nastroju mocno Wam dają w... »
Roczny: 2019
Nie trzeba cię gonić do roboty. Masz wystarczająco wysokie poczucie odpowiedzialności, więc umiesz się zmobilizować do działania. Jednak w tym roku planety szykują ci jeszcze dodatkowe... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Świątynia Pura Luhur Ulu Watu

Wyobraźmy sobie piękny krajobraz złożony z 100-metrowych klifów podmywanych przez pieniste fale Oceanu Indyjskiego. Na końcu jednej ze skał, wśród egzotycznych roślin, dostrzegamy kanciasty dach niewysokiej pagody... »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na maj

Półkrzyż znaków zmiennych sprawia, że maj może okazać się jednym z kluczowych miesięcy roku 2019. Jakie konsekwencje przyniesie światu i Polsce ta konfiguracja? Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na maj.
więcej »