Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Lutego

Autor Piotr Gibaszewski

Na nudę i stagnację w styczniu narzekać na pewno nie będziecie. Przed Wami niezwykle aktywny i dynamiczny czas, choć chwilami nerwowy i męczący. Szansę na świetne wyniki w pracy i w interesach przynosić Wam będzie trygon Urana oraz sekstyl Neptuna, które sprawiają, że bardzo dobrze sobie poradzicie ze stresem, zmęczeniem, codziennymi, nużącymi i irytującymi problemami. Jednak musicie się przygotować na liczne niespodzianki, zmiany i zaskakujące zwroty sytuacji – zwłaszcza urodzeni w III dekadzie znaku. Kwadratura Jowisza oraz koniunkcja Plutona wywrócą do góry nogami misternie przygotowywane plany, zdezorganizują finansowe założenia i kosztorysy wydatków. Lepiej więc uważajcie ze skomplikowanymi i poważnymi inwestycjami, gdyż wzięcie na siebie zbyt dużej odpowiedzialności może przynieść konieczność rezygnacji z wielu przyjemności i uciech. Twarde wpływy Plutona pod znakiem zapytania postawią sens budowania wspólnej przyszłości z tymi osobami, z którymi nie jest Wam już po drodze.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 05.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 30.01 - 05.02
Z marzeniami o szalonym karnawale i miłosnych podbojach trzeba się będzie w tym roku pożegnać. Niosąca zamieszanie kwadratura Jowisza mocno krzyżuje Ci szlaki, psuje plany, komplikuje... »
Roczny: 2023
Trudne, kryzysowe czasy, to z reguły dobre dla was chwile. Gdy na świecie dominują lęki, obawy, gdy pękają sztucznie nadmuchane spekulacyjne bańki, wasza solidność, konkretność i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Hawajskie zasady i praktyki dobrego samopoczucia!

Dzięki tej książce nauczysz się żyć w równowadze, a pomogą Ci w tym techniki hooponopono oraz mana lomi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »