Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Czerwiec

Autor Piotr Gibaszewski

Zdecydowane przyspieszenie, imponujący postęp na wielu polach i w wielu dziedzinach życia to konsekwencje doskonałych wpływów koniunkcji Jowisza, trygona Urana oraz sekstyla Neptuna, dzięki którym będziesz w stanie pokonać te problemy, przeszkody i blokady, które wydawały się nie do przełamania. To świetny moment na rozpoczęcie nowej, dużej, ambitnej kampanii zawodowej, podjęcie ryzyka związanego z nową pracą, biznesem lub inwestycją. Jeśli trzeba, bez zastanowienia podnieś rzuconą Ci rękawicę, podejmij walkę, nie wycofuj się z rywalizacji i śmiało przyjmij konkurencję. Szansa na sukces jest ogromna, gdyż znakomicie poradzisz sobie ze zmęczeniem, stresem, psychicznym napięciem, słabościami ciała, ducha i umysłu. Jeszcze bardziej interesująco zapowiada się czerwiec na polu erotycznym i uczuciowym. To miesiąc, który przyniesie Ci prawdziwy przełom, wyrwanie się z poczucia samotności, braku miłości i ciepła. Kluczem do sukcesu będzie zmiana przekonań i poglądów na swój temat, uzdrowienie relacji i związków z bliskimi.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 01-07.06
Co nas czeka w tym tygodniu. 01-07.06
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 02.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 01.06 - 07.06
Tęsknota za miłością, bliskością i odprężającym seksem odezwie się w tym tygodniu ze zdwojoną siłą. Zwłaszcza ci z Was, którzy mają za sobą nieco dłuższy epizod... »
Roczny: 2020
Masz za sobą kilka bardzo trudnych, ciężkich, męczących, nieprzyjemnych lat, a życie dało ci w kość mocno i dotkliwie. Sytuacja jednak zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni. Wkraczasz... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Hooponopono

Hooponopono jest esencją starożytnej psychologii i filozofii hawajskiej, której już od wieków znane było (i stosowane w praktyce) wszystko to, do czego obecnie dochodzi współczesna neurochemia, czy fizyka kwantowa. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Walka o energię - astrologiczny webinar na maj

O tym, co będzie głównym polem rywalizacji, walki, potrzeb, pragnień i zmagań. Co będzie wyzwalać największe tęsknoty i namiętności w nadchodzącej Erze Wodnika? Walka o energię...
więcej »