Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Wrzesień

Autor Piotr Gibaszewski

Dla wielu z Was wrzesień będzie miesiącem, w którym decyduje się na długie lata Wasza przyszłość. Koniunkcje Marsa, Saturna i Plutona oraz trygon Urana zmuszają do intensywnej pracy i aktywności, ale dają nadzieję na to, że  dacie sobie radę z ambitnymi celami i wyzwaniami. To świetny czas na zawodowe zmiany, rozwój, ważne decyzje i określanie strategicznych celów. Możesz uruchamiać lub rozkręcać biznes, poszerzać działalność, otwierać się na nowe rynki, branże i przedsięwzięcia. Sukcesów nie zabraknie Ci w szkole, na egzaminach, w przygotowaniach do studiów i trudnych kursów. Prowadzić będziesz niezwykle aktywny tryb życia. Mnóstwo wyjazdów, podróże, nowe znajomości i przyjaźnie – w ten sposób poszerzać będziesz swoje horyzonty umysłowe i zyskiwać cenną wiedzę. I choć chwilami możesz mieć poczucie, że za wiele masz na głowie, to jednak osiągane wyniki zrekompensują Ci poczucie zmęczenia i przepracowania.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.09
W niedzielę czeka nas jesienne przesilenie, więc będziemy żegnać astronomiczne lato i witamy jesień. Jak się zapowiada ostatni tydzień lata, czy jesień zasnuje nas melancholijnymi mgłami, czy też pogoda wiernie będzie ogrzewać nas slonecznymi promieniami? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.09
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 17.09 - 23.09
Pomyślny, ciekawy, emocjonujący, pełen niezwykłych wrażeń i ekscytujących doświadczeń tydzień  czeka urodzonych w III dekadzie znaku. Trygony Słońca i Merkurego zapewnią Wam... »
Roczny: 2018
Przed Tobą niezwykle ważny, a w niektórych sferach życia – wręcz przełomowy – rok. Musisz się jednak liczyć z ogromem pracy, nawałem spraw do załatwienia, zwalającymi... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Ho oponopono wg Morranah Simeony

Ho'oponopono to petycja do Miłości, aby wypełniła sobą wszystko to, co nią nie jest. Na kursie nauczysz się oryginalniej metody Morrnah Simeony. Sprawdź terminy w swoim mieście »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na wrzesień 2018

Czy wielkie mocarstwa muszą się ze sobą zderzyć, czyli o dylemacie Tukidydesa, czy światowa gospdoarka osiągnęła swój szczyt, a także o tym, co czeka Polaków po wakacjach? Zapraszam do lektury astrologicznej prognizy na wrzesień.
więcej »