Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Marzec

Autor Piotr Gibaszewski

Tegoroczna zima mocno Ci się dała we znaki. Senność, poczucie fizycznego, oraz emocjonalnego znużenia, przemęczenie i wyczerpanie przynoszą kwadratury Marsa, Jowisza i Urana, oraz koniunkcja Plutona. Niechęć do codziennego wstawiania do pracy, rozdrażnienie i napady złego humoru to typowe objawy wiosennego przesilenia, które na szczęście szybko miną. Już w połowie miesiąca dzięki trygonowi Marsa poczujesz, jak siły, energia i optymizm zaczynają wracać. Wszystkie zaś ważne przedsięwzięcia, projekty i działania, strategiczne cele i plany cały czas zmierzają w dobrym kierunku. Gdy więc zapanujesz nad huśtawkami nastroju, uświadomisz sobie, że nie warto było siać paniki, wpadać w rozpacz i przygnębienie. Masz bowiem szansę odrobić stracony czas, odzyskać wysokie tempo w pracy i w interesach, powrócić do swoich najbardziej odważnych i ambitnych wizji i pomysłów. Wraz z wiosennym słońcem powróci nadzieja na piękną miłość, więc samotność i rozpamiętywanie zaliczonych rozczarowań Ci nie grozi.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Poznaj ciało astralne
Poznaj ciało astralne
O ciele astralnym wiele się pisze, najczęściej w temacie tzw. eksterioryzacji, czyli wychodzenia z ciała. Nie jest to temat interesujący psychotronikę i metody uzdrowicielskie, ale niezwykle ciekawi osoby z nastawieniem ezoterycznym. »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.03 - 26.03
Nerwowość, nadmiar emocji, chaos i zamieszanie nie goszczą w Waszym życiu zbyt często. Zwykle do wszystkiego podchodzicie spokojnie i rozsądnie, unikając zbędnych namiętności. Jednak... »
Roczny: 2017
Uwielbiasz, jak sprawy idą stabilnie, planowo i pod kontrolą. Rok 2017 jednak będzie jedną wielką niespodzianką, co sprawia, że nic nie będziesz w stanie przewidzieć z większym... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Zachowanie luzu - jak osiąga się cele według huny?

Huna nie jest systemem mającym moc sam przez się. To tylko, albo aż wiedza o tym, jak zachowuje się rzeczywistość, jak interferuje rzeczywistość wewnętrzna z zewnętrzną oraz jak wykorzystać pewne metody, by uskutecznić tę interferencję (czyli wzajemne oddziaływanie). »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2017

Znajdujemy się na przełomie dwóch astrologicznych er - Ryb i Wodnika. Jakie to niesie konsekwencje? Jak się to przejawia w świecie? O tym i o marcowej prognozie pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na marzec 2017.
więcej »