Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Sierpień

Autor Piotr Gibaszewski

Tegoroczne wakacje nie zapiszą się dla Ciebie szczególnie miło i przyjemnie. Kumulacja kwadratur Jowisza i Urana, a także trudny wpływ koniunkcji Plutona, sprawia, że masz poczucie, że wszystko się sprzysięgło przeciw Tobie. Opór, blokady i przeciwności dopadają Cię niemal na każdym polu, w każdej sferze i dziedzinie życia. To trudny czas dla tych z Was, którzy rozpoczęli niedawno duże inwestycje, mają za sobą finansowe, zdrowotne i uczuciowe straty. Pozbieranie się do kupy musi zająć nieco czasu, więc cierpliwość i rozsądek będą Wam bardzo potrzebne. Lepiej nie podejmujcie teraz działań, decyzji i wyborów, które nie są pilne, które mogą poczekać, które mogłyby Was zbyt mocno zaabsorbować i pochłonąć. Zwłaszcza urodzeni w II i III dekadzie znaku powinni zmienić tryb życia, postawić na uspokojenie umysłu, odprężyć się i solidnie odpocząć. Da Wam to dużo lepsze wyniki niż gorączkowa gonitwa za urojonymi celami. Zaraz po wakacjach poczujecie wyraźną poprawę i zmianę nastroju, więc nie traćcie nadziei.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 14-20.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 14-20.08
Długi sierpniowy weekend zachęca do odrobienia wakacyjnych zaległości. Czy możemy jeszcze liczyć na miłe chwile tegorocznego lata? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 14.08 - 20.08
Nie cieszy Cię to, że za chwile kończą się wakacje, gdyż musisz wracać do codziennych obowiązków, starych problemów, trosk i kłopotów. Opozycja Wenus, oraz kwadratura... »
Roczny: 2017
Uwielbiasz, jak sprawy idą stabilnie, planowo i pod kontrolą. Rok 2017 jednak będzie jedną wielką niespodzianką, co sprawia, że nic nie będziesz w stanie przewidzieć z większym... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Uzdrawianie (część 3)

Ludzkości zajęło wiele wieków dotarcie do takich odkryć, jak elektryczność. Jeszcze nie tak dawno wierzono, że Ziemia jest płaska. Rozwój wiedzy, z którego efektów możemy cieszyć się dzisiaj polegał na tym, że poznawano nowe, którego nie znano wcześniej. Tylko otwartość ludzkich umysłów, gotowość badaczy do porzucania przesądów, często znajdujących się pod presją tradycji religijnych i innych fundamentalizmów, a nawet narażających życie dała możliwość temu, co ma miejsce teraz. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2017

Po tym, jak już nieco ochłonęliśmy pod lipcowym przebudzeniu "suwerena" czas na spokojniejsze, chłodniejsze analizy. Co się stało w lipcu w Polsce? Jakie będzie mieć to konsekwencje? Zapraszam do lektury mojej prognozy na sierpień 2017
więcej »