Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Luty

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą jeden z trudniejszych momentów tego roku – zwłaszcza na polu zdrowotnym i emocjonalnym. Kwadratury Marsa, Jowisza i Urana sprawiają, że Twój organizm i psychika mocno zareagują na długotrwałe przeciążenia, stres i zmęczenie. Gdy więc poczujesz, że masz już dość pracy, że wszystko Cię irytuje i że nie jesteś w stanie się z nikim dogadać, pora poszukać jakiejś alternatywy. Koniunkcja Plutona sprawia, że łatwo o bezsensowne rozmyślania, błędne wnioski, nabijanie sobie głowy urojonymi problemami i ataki depresyjnych nastrojów. Lekarstwo na te – dość typowe dla Ciebie zimą – przypadłości nie jest szczególnie wyrafinowane. Wystarczy nieco zmienić tryb życia, dłużej się wysypiać, zrezygnować ze zbędnych zajęć i obowiązków, jeść więcej rozgrzewających posiłków ograniczając ilość pustych kalorii i nadmiar słodyczy. Na polu zawodowym możesz mieć lekki spadek wyników, ale o większym kryzysie nie ma mowy, więc spokojnie utrzymasz swój stan posiadania.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Mamy wpływ na nasze życie i świat w którym chcemy żyć poprzez zmianę wibracji na naszej planecie. Wśród nas są nauczyciele, szamani, mistrzowie, ale przede wszystkim zwykli ludzie pragnący zmiany. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.02 - 26.02
Przed Tobą trudny, męczący, wyczerpujący, pełen stresu i emocji tydzień. Jak co roku, druga połowa lutego to dla Ciebie niezbyt korzystny moment roku. Najmocniej odczujesz to na polu... »
Roczny: 2017
Uwielbiasz, jak sprawy idą stabilnie, planowo i pod kontrolą. Rok 2017 jednak będzie jedną wielką niespodzianką, co sprawia, że nic nie będziesz w stanie przewidzieć z większym... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Astrologia dla początkujących

Ta książka jest wspaniała do rozpoczęcia przygody z astrologią. Jeśli chcesz poznać tę dziedzinę, ale przerażają cię terminy takie jak ascendenty, aspekty czy znaki kardynalne. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2017

Półkrzyż znaków kardynalnych, latawiec, zaćmienia Słońca i Księżyca, inauguracja Trumpa. Co nas zatem czeka w lutym? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na luty 2017.
więcej »