Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2021

Autor Piotr Gibaszewski

Przed tobą trudny, męczący, intensywny i mocno wyczerpujący rok. Nie możesz sobie pozwolić na ulgową taryfę, więc trzeba się mocno wziąć do roboty. Zwłaszcza urodzeni w I i II dekadzie znaku będą zmuszeni do twardej i bolesnej konfrontacji z szarą rzeczywistością. Kwadratury Jowisza i Saturna oraz koniunkcja Urana bezlitośnie zweryfikują twoje osiągnięcia oraz przetestują stworzony przez ciebie system. Poczucie, że wszystko się zmienia, przemija i odchodzi przeczy twojej naturze, która lubi święty spokój, komfort, mocny, solidny, stabilny fundament. To jednak bardzo dobry czas dla urodzonych w III dekadzie znaku. Urodzeni między 9 a 15 maja będąc pod wpływem pomyślnego sekstyla Neptuna mogą liczyć ukojenie duszy, pogodzenie i przebaczenie po zaliczonych stratach i niepowodzeniach. Jeszcze lepsze chwile czekają urodzonych między 15 a 19 maja. Trygon Plutona postawi was na nogi, pomoże odzyskać moc, siłę, sprawność i stan posiadania.

Kalendarium

Rok zaczyna się wybuchowo, dynamicznie i aktywnie. Koniunkcja Marsa w styczniu i w lutym, której towarzyszyć będzie kwadratura Jowisza, to zapowiedź ostrej batalii, w której będziesz brać aktywny udział. I choć nie lubisz walczyć, to jednak nie będziesz mieć wyjścia. Trzeba będzie stawić czoła wyzwaniom. Jednak szansa na sukces i zwycięstwo jest wysoka. Chwila oddechu czeka cię w maju. Jednak czerwiec i pierwsza połowa wakacji będzie trudna, nerwowa i nieprzyjemna. Kwadratura Marsa mocno cię przeczołga. Kumulacja pracy, nauki, rodzinnych wyzwań i problemów będzie dla ciebie dużym obciążeniem. W sierpniu czeka cię zdecydowana poprawa. Aż do września będziesz pod szczęśliwym i przyjaznym wpływem trygona Marsa, więc jest szansa na doskonałe wakacje i udany urlop. Najtrudniejszym okresem roku będzie jesień. W listopadzie i w grudni będziesz pod twardym i nieprzyjemnym wpływem opozycji Marsa i kwadratury Jowisza. Kryzys odpuści przed świętami i nowym rokiem.

Energia, zdrowie

Musisz się liczyć z przykrymi i nieprzyjemnymi konsekwencjami wieloletnich zaniedbań, złej diety i niezdrowego stylu życia. Sypiąca się kondycja, spadająca sprawność układu odpornościowego, zły metabolizm i niski poziom energii zmuszają cię do radykalnych decyzji. Stawiaj na terapie oczyszczające, ubogie, postne, ale zdrowe, naturalne jedzenie. Ogranicz cukier, niezdrowe tłuszcze, więcej się ruszaj i zachowuj pogodę ducha.

Praca, finanse, interesy

I tak jak w naturze są okresy ciepłe i chłodne, tak i na polu ekonomicznym są fale przypływu i odpływu. Przed tobą słabszy finansowo rok, co wymusza bardziej oszczędnościową politykę, ograniczenie inwestycji, wydatków i kosztów. Zdziwisz się, jak można przyjemnie, normalnie i szczęśliwie żyć bez wielu zbędnych przedmiotów, gromadzenia dóbr, walki o biznesowe sukcesy i karierę zawodową.

Miłość, związki, dom

Rok 2021 zapowiada się jako jeden z bardziej burzliwych, wstrząsowych, niespokojnych i dramaturgicznych okresów ostatnich lat. Nie ma mowy o stabilizacji i budowaniu sielskiego, rodzinnego gniazdka. To jednak duża szansa dla tych, którzy tkwiąc w nudnym, wypalonym związku wreszcie poczują siłę i wolę działania. Szalona miłość lub romans pozwoli ci na nowo poczuć, że żyjesz.  

Pani Byk

Zbyt długo cierpliwie i pokornie spełniałaś oczekiwania bliskich i ich wolę. Czas na kobiecy bunt i sprzeciw, głośne wyrażenie swojej złości, niechęci i żalu. Ze zdziwieniem zauważysz, że przynosi to same korzystne efekty. Wychodząc z cienia wreszcie zostaniesz zauważona, doceniona i wysłuchana.

Pan Byk

Jeśli czujesz, że zmęczenie i znużenie zaczynają wygrywać, oznacza to, że twoje ciało i psychika mówią „dość”. I choć wyzwań masz co nie miara, moc wydatków, masę roboty, musisz znaleźć czas dla siebie, musisz odpocząć. Zmień pracę, ogranicz zakres obowiązków, pomyśl o dodatkowym źródle dochodów, zdejmij z pleców zbędne ciężary i sprawy. 

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 29.11 - 05.12
Huśtawka nastrojów, stany od totalnego przygnębienia, po przypływ energii, nadal będą się mocno dawały we znaki – nie tylko Tobie, lecz przede wszystkim Twoim bliskim,... »
Miesięczny: Listopad
Rok nieubłaganie biegnie do końca, Ty zaś stoisz przed ogromnymi wyzwaniami, masz wiele ważnych rzeczy do załatwienia, a opóźnienia, zaliczone straty, zawodowe rozczarowania i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia domowa - dla czarownic i czarowników

Kolejna magiczna propozycja, czyli nowość wydawnictwa Illuminatio. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »