Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą całkiem dobry, pomyślny i korzystny czas, a na wielu polach i w wielu dziedzinach życia możesz liczyć na zdecydowany postęp i przyspieszenie. Stajesz przed szansą na uwolnienie się od tego wszystkiego, co ograniczało twoje plany, marzenia i cele. Zwłaszcza urodzeni w II dekadzie znaku będą mieć wiele powodów do zadowolenia. Trygon Saturna pomoże wam odzyskać poczucie zadowolenia z życia, z tego co robicie, czym się zajmujecie i co jest waszą pasją. Ma to szczególnie duże znaczenie dla tych z was, którzy mają za sobą straty, rozczarowania i porażki. Odbudowa stanu posiadania idzie coraz lepiej. Jeszcze więcej powodów do zadowolenia będą mieć urodzeni między 03 a 13 maja. Sekstyl Neptuna oraz trygon Plutona pomogą wam odzyskać luz, dystans i święty spokój. Urodzeni zaś w I dekadzie znaku muszą się szykować na widowiskową jazdę bez trzymanki. Wasze umiłowanie spokoju i stabilizacji zderzy się z serią zaskakujących zmian, zwrotów i niespodzianek. Koniunkcja Urana wywróci wasze życie do góry nogami.

Kalendarium

I choć zima nie jest twoją ulubioną porą roku, to nie będziesz narzekać na chłodną pogodę, stagnację i nudę. Koniunkcja Marsa rozgrzeje cię do tego stopnia, że luty i marzec mogą okazać się najciekawszym momentem roku. Wiosna będzie przyjemna, spokojna, miła i wesoła, co sprzyja regeneracji ciała, ducha i umysłu. Nie licz jednak na spokojne i leniwe wakacje. Latem da ci się we znaki kwadratura Marsa, co sprawia, że właśnie wtedy trzeba się będzie zabrać ostro za robotę. W połowie sierpnia nadejdzie upragniona poprawa. Trygon Marsa, którego działanie potrwa do końca września, pomoże ci stanąć na nogi, odprężyć się i uspokoić po kilku tygodniach pełnych wyzwań i zmagań. Listopad będzie najbardziej intensywnym, znojnym, męczącym i trudnym okresem. Opozycja Marsa sprawia, że zabraknąć może paliwa do działania i walki. To zatem właściwy moment na to, by sobie wszystko odpuścić i zająć się sobą. W grudniu trygon Jowisza przyniesie zdecydowany, pomyślny zwrot, przypływ, ulgę i dużą porcję szczęścia.

Energia, zdrowie

Nadchodzący rok przyniesie spore huśtawki. Zimą i późnym latem możesz liczyć na dobrą formę, wysoką sprawność i odporność organizmu na przeciążenia i stres. W wakacje niełatwo będzie o odpoczynek i relaks, ale mały urlop będzie niezbędny, by wzmocnić kondycję. W listopadzie i w grudniu łatwo będzie o przeziębienie, przemęczenie oraz osłabienie układu immunologicznego.

Praca, finanse, interesy

Intensywne tempo roku to doskonała zachęta do wdrażania ambitnych projektów, przedsięwzięć i interesów. Nie bój się podejmować trudnych, ryzykownych i śmiałych decyzji. Twój umysł będzie pracować na wysokich obrotach, co otworzy cię na bogactwo, dobrobyt i finansową niezależność. Praca sprawi ci dużo przyjemności, ale nie unikniesz konfliktów, sporów i zawodowej rywalizacji.

Miłość, związki, dom

Burzliwe namiętności, zmysłowe szaleństwa i erotyczne podboje – pod takim znakiem stać będzie dla ciebie ten rok. I choć spokoju to nie zapowiada, to jednak nie będziesz narzekać. Na prawdziwy przełom mogą liczyć ci z was, którzy mają za sobą rozstanie lub od dłuższego czasu żyją w pojedynkę. Budowanie nowej relacji oprzesz na zupełnie innych zasadach i potrzebach.  

Pani Byk

Bunt i sprzeciw wobec szarości życia zaowocuje poszukiwaniem nowej drogi, nowych wyzwań i celów. Nie musisz jednak porzucać swoich rodzinnych zajęć i pasji. Uda ci się połączyć domowe obowiązki z potrzebą zmian, zawodowymi ambicjami, chęcią zdobywania wiedzy i nowych kwalifikacji.

Pan Byk

Stabilizacja jest czymś, co lubisz i czego potrzebujesz, ale co łatwo prowadzi do uśpienia i rozleniwienia. Jednak w tym roku zamkniesz przeszłe sprawy, mocno ruszysz do przodu, przejdziesz  do ofensywy. Na sukcesy i świetne wyniki nie trzeba będzie długo czekać. 

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.08
Wakacje nieubłaganie zbliżają się ku końcowi, ale nasze nastroje wcale nie zamierzają podążać za tym nieco smutnym trendem. Jak zapowiada się ten przedostatni tydzień wakacji? O tym pisze w swoim raporcie na nadchodzący tydzień nasz astrolog Piotr Gibaszewski. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 12.08 - 18.08
Kwadratury Słońca, Merkurego, Wenus i Marsa to dla Ciebie jasny i wyraźny znak, że trzeba coś zmienić – w swoim sposobie działania, myślenia, reagowania na codzienne problemy i... »
Miesięczny: Sierpień
I choć tegoroczne wakacje będziesz raczej dobrze i miło wspominać, to jednak w sierpniu twarda rzeczywistość postawi Cię do pionu. Kwadratura Marsa oraz koniunkcja Urana sprawiają, że nie... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia domowa - dla czarownic i czarowników

Kolejna magiczna propozycja, czyli nowość wydawnictwa Illuminatio. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »