Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

Nie lubisz zmian, zwłaszcza, gdy dzieją się bardzo szybko. Przygotuj się więc na ostrą jazdę bez trzymanki, która Cię już wkrótce czeka. Intensywne tempo wydarzeń zapowiada opozycja Jowisza, co sprawi, że co chwilę trzeba będzie zmieniać strategie działania, plany i cele. Spontaniczność i otwartość na wyzwania będą zatem w cenie. Trzymanie się zaś starych ścieżek i schematów nigdzie Cię nie zaprowadzi, więc poddaj się przeznaczeniu. Nie ma jednak mowy o poważniejszych kryzysach lub wstrząsach. Pomyślny i stabilizujący wpływ trygona Saturna pozwoli Ci odnaleźć spokój i równowagę, więc poczujesz, że masz mocny grunt pod stopami, że nic Ci nie zagraża i nie musisz się obawiać przyszłości. Najlepsze chwile czekają urodzonych między 01 a 15 maja. Doskonałe wpływy sekstyla Neptuna, oraz trygona Plutona, sprawiają, że mimo licznych zawirowań i gwałtownych zwrotów sytuacji, rok 2018 pozostawi w Twojej pamięci, jako bardzo dobry, pomyślny i szczęśliwy.

Kalendarium
Rok zaczyna się dla Ciebie pod znakiem sporego osłabienia, zmęczenia, a nawet kryzysu. Opozycja Marsa skomplikuje Twoją sytuację, układy i relacje. Z wiosną poczujesz zdecydowaną poprawę i przypływ mocy. Trygon Marsa postawi Cię na nogi, naładuje pozytywną energią i optymizmem. W połowie roku dostaniesz się pod wpływ koniunkcji Urana, która połączy się z kwadraturą Marsa. Nie ma zatem co liczyć na miłe i leniwe wakacje. Przeciwnie. Czekają Cię wtedy największe wyzwania, kluczowe decyzje do podjęcia, oraz konfrontacja ze starymi i nowymi problemami. Pierwsza połowa września przyniesie krótkotrwałą ulgę, ale potem znów dostajesz się pod wpływ kwadratury Marsa, więc Twoja pokojowa i pacyfistyczna postawa na chwilę może zamienić się w bojowego ducha walki. Na odpoczynek i wymarzony święty spokój możesz liczyć dopiero w grudniu, więc to najlepszy czas na dłuższy urlop.

Energia, zdrowie
Na co dzień niespecjalnie się przejmujesz swoim samopoczuciem i kondycją wychodząc z założenia, że trzeba żyć chwilą. Ten rok jednak będzie dla Ciebie trudny. Dolegliwości trawienne, problemy z krążeniem, ciśnienie, konsekwencje zbyt tłustego jedzenia i alkoholowych biesiad mogą się mocniej odezwać. Wyjdź zatem zza biurka i sprzed telewizora, zacznij uprawiać sport, postaw na bardziej wegetariańską dietę, oraz ogranicz używki.

Praca, finanse, interesy
I choć to mocno zwariowany rok, w którym wszystko stanie na głowie, o dziwo, uda Ci się zrobić kilka wyśmienitych interesów i zarobisz sporo pieniędzy. To doskonały czas na nowe inwestycje, ryzyko – którego nie lubisz – giełdową spekulację, sprzedaż aktywów, nieruchomości, zmianę pracy, zamknięcie starej, oraz uruchomienie nowej firmy. Zasadą, którą będziesz wcielać w życie jest: „moje pieniądze nie leżą odłogiem”.

Miłość, związki, dom
I choć cenisz sobie stałość, wierność i poczucie bezpieczeństwa w miłości, przygotuj się na spore zawirowania, gwałtowne porywy serca i zakochanie, huśtawki nastroju w związku i w relacji, co może stać się przyczyną ostrego kryzysu. Jednak to wyśmienita szansa dla tych z Was, którzy od lat są samotni i stracili wiarę w to, że mogą zbudować szczęśliwe partnerstwo. Los Was niezwykle miło zaskoczy.

Pani Byk
Zbyt długo spełniałaś oczekiwania bliskich. Zapomniałaś o swoim szczęściu i marzeniach. Przypomnisz sobie jednak o swoim przeznaczeniu. Obudzą się Twoje skrywane od dawna ambicje, wrócisz do zarzuconych pomysłów i planów. Zrozumiesz, że nie ma co czekać na uśmiech losu, lecz trzeba go chwycić za rogi.

Pan Byk
Przed Tobą rok mocnego i zdecydowanego przyspieszenia, co oznacza konieczność porzucenia starych, bezpiecznych, ale zarazem nudnych i stagnacyjnych układów – towarzyskich, zawodowych i miłosnych. Wychodzenie ze strefy komfortu będzie chwilami nieprzyjemne, ale szybko dostaniesz nagrodę za odwagę i determinację.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.10
Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.10
Babie lato trwa nadal. Cieszmy się tą pogodą, gdyż wszystko na to wskazuje, że jesień nadejdzie już niedługo. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.10 - 21.10
Nie będzie to łatwy i przyjemny tydzień. Przyjdzie ci się zmierzyć z wieloma przeciwnościami, problemami i kłopotami. Nowe wyzwania przed którymi stoisz, wymagają konsekwencji,... »
Miesięczny: Październik
Dla wielu z Was zaczęły się schody. Kwadratura Marsa oraz koniunkcja Urana bezlitośnie przypominają o zaległościach, zlekceważonych ostrzegawczych sygnałach, narastających długach i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Zamrożony ogień

Jeden chciał dosięgnąć słońca - Bursztyn dostał, zamrożony ogień. Drugi w niebie chciał żeglować - Szafir dostał, wiatru chłodny powiew. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2018

Czy dzieło artysty może zmienić sytuację w kraju? Czy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" wstrząśnie emocjami Polaków? Jak to wydarzenie artystyczne nakłada się na przeobrażenia i astrologiczne wpływy? O sytuacji w kraju, wyborach i nadciągającym kryzysie gospodarczym piszę w swojej prognozie na październik 2018. Zapraszam. Piotr Gibaszewski
więcej »