Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą całkiem dobry, pomyślny i korzystny czas, a na wielu polach i w wielu dziedzinach życia możesz liczyć na zdecydowany postęp i przyspieszenie. Stajesz przed szansą na uwolnienie się od tego wszystkiego, co ograniczało twoje plany, marzenia i cele. Zwłaszcza urodzeni w II dekadzie znaku będą mieć wiele powodów do zadowolenia. Trygon Saturna pomoże wam odzyskać poczucie zadowolenia z życia, z tego co robicie, czym się zajmujecie i co jest waszą pasją. Ma to szczególnie duże znaczenie dla tych z was, którzy mają za sobą straty, rozczarowania i porażki. Odbudowa stanu posiadania idzie coraz lepiej. Jeszcze więcej powodów do zadowolenia będą mieć urodzeni między 03 a 13 maja. Sekstyl Neptuna oraz trygon Plutona pomogą wam odzyskać luz, dystans i święty spokój. Urodzeni zaś w I dekadzie znaku muszą się szykować na widowiskową jazdę bez trzymanki. Wasze umiłowanie spokoju i stabilizacji zderzy się z serią zaskakujących zmian, zwrotów i niespodzianek. Koniunkcja Urana wywróci wasze życie do góry nogami.

Kalendarium

I choć zima nie jest twoją ulubioną porą roku, to nie będziesz narzekać na chłodną pogodę, stagnację i nudę. Koniunkcja Marsa rozgrzeje cię do tego stopnia, że luty i marzec mogą okazać się najciekawszym momentem roku. Wiosna będzie przyjemna, spokojna, miła i wesoła, co sprzyja regeneracji ciała, ducha i umysłu. Nie licz jednak na spokojne i leniwe wakacje. Latem da ci się we znaki kwadratura Marsa, co sprawia, że właśnie wtedy trzeba się będzie zabrać ostro za robotę. W połowie sierpnia nadejdzie upragniona poprawa. Trygon Marsa, którego działanie potrwa do końca września, pomoże ci stanąć na nogi, odprężyć się i uspokoić po kilku tygodniach pełnych wyzwań i zmagań. Listopad będzie najbardziej intensywnym, znojnym, męczącym i trudnym okresem. Opozycja Marsa sprawia, że zabraknąć może paliwa do działania i walki. To zatem właściwy moment na to, by sobie wszystko odpuścić i zająć się sobą. W grudniu trygon Jowisza przyniesie zdecydowany, pomyślny zwrot, przypływ, ulgę i dużą porcję szczęścia.

Energia, zdrowie

Nadchodzący rok przyniesie spore huśtawki. Zimą i późnym latem możesz liczyć na dobrą formę, wysoką sprawność i odporność organizmu na przeciążenia i stres. W wakacje niełatwo będzie o odpoczynek i relaks, ale mały urlop będzie niezbędny, by wzmocnić kondycję. W listopadzie i w grudniu łatwo będzie o przeziębienie, przemęczenie oraz osłabienie układu immunologicznego.

Praca, finanse, interesy

Intensywne tempo roku to doskonała zachęta do wdrażania ambitnych projektów, przedsięwzięć i interesów. Nie bój się podejmować trudnych, ryzykownych i śmiałych decyzji. Twój umysł będzie pracować na wysokich obrotach, co otworzy cię na bogactwo, dobrobyt i finansową niezależność. Praca sprawi ci dużo przyjemności, ale nie unikniesz konfliktów, sporów i zawodowej rywalizacji.

Miłość, związki, dom

Burzliwe namiętności, zmysłowe szaleństwa i erotyczne podboje – pod takim znakiem stać będzie dla ciebie ten rok. I choć spokoju to nie zapowiada, to jednak nie będziesz narzekać. Na prawdziwy przełom mogą liczyć ci z was, którzy mają za sobą rozstanie lub od dłuższego czasu żyją w pojedynkę. Budowanie nowej relacji oprzesz na zupełnie innych zasadach i potrzebach.  

Pani Byk

Bunt i sprzeciw wobec szarości życia zaowocuje poszukiwaniem nowej drogi, nowych wyzwań i celów. Nie musisz jednak porzucać swoich rodzinnych zajęć i pasji. Uda ci się połączyć domowe obowiązki z potrzebą zmian, zawodowymi ambicjami, chęcią zdobywania wiedzy i nowych kwalifikacji.

Pan Byk

Stabilizacja jest czymś, co lubisz i czego potrzebujesz, ale co łatwo prowadzi do uśpienia i rozleniwienia. Jednak w tym roku zamkniesz przeszłe sprawy, mocno ruszysz do przodu, przejdziesz  do ofensywy. Na sukcesy i świetne wyniki nie trzeba będzie długo czekać. 

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu.  21-27.10
Co nas czeka w tym tygodniu. 21-27.10
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 23.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 21.10 - 27.10
Końcówka października nie jest dla Ciebie szczególnie ulubionym i przyjemnym momentem roku. Poczucie znużenia, stagnacji i odpływu energii często Cię wtedy dopada, osłabiając... »
Miesięczny: Październik
Koniunkcja Urana jest ważnym sygnałem dla urodzonych w I dekadzie znaku. Od pewnego czasu w Waszym życiu dochodzi do intensywnych zmian, rewolucyjnych przeobrażeń, gwałtownych zwrotów... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

21.12.2012 Przesłanie dla naszych czytelników

Dzisiaj rozpoczynamy Erę Nowej Świadomości, opartej na Miłości i Harmonii. Otwieramy się na energię płynącą z naszych Serc. Ta energia wznosi i oczyszcza. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »