Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Całe życie dążysz do tego, by osiągnąć taki stan w życiu, w którym wreszcie sobie powiesz – teraz mogę odpocząć… Czekający Cię rok 2017 pozwoli Ci te marzenia zamienić w konkret. Jest to bowiem bardzo dobry rok na spokojną kontynuację rozpoczętych w poprzednich latach wielkich przedsięwzięć, ambitnych projektów i wyzwań. Spokój jednak nie oznacza nudy. Będziesz bowiem w stanie wrócić do tych planów, z którymi trzeba było się pożegnać, albo co najmniej odłożyć na lepszy czas. Teraz właśnie nadszedł, więc śmiało możesz przejrzeć swoje notatki, zapiski i deklaracje. Emocjonalną równowagę i dystans odzyskają urodzeni między 29 kwietnia a 06 maja. Sekstyl Neptuna uśmierzy bolesne wspomnienia, poczucie straty, żal po porażce lub odejściu bliskiej osoby. Urodzeni zaś między 07 a 12 maja mają szansę odzyskać zdrowie, pokonać depresję, oraz zawodowy kryzys. Trygon Plutona pozwoli Wam zregenerować ciało i psychikę, odbudować moc i wiarę w pomyślną przyszłość.

Kalendarium

Pierwsza połowa roku zapowiada się wyśmienicie. Niemal we wszystkich aspektach i sferach życia zauważysz poprawę, korzystne zmiany i powrót doskonałej koniunktury. Najlepiej zapowiada się marzec i kwiecień. Koniunkcja Marsa da Ci solidnego kopa, zachęci i zmotywuje do pokonania lenistwa i wygody. Nadchodząca wiosna będzie zatem niezapomniana. W wakacje warto odpuścić, zrezygnować w walki i dużych przeciążeń. Idealny czas na długi urlop lub wypoczynek zapowiada kwadratura Marsa, która zmusi Cię do zwolnienia obrotów. Już w połowie września znów znajdziesz się na fali. Aż do końca października trygon Marsa zapewni Ci jeden z najprzyjemniejszych momentów tego roku. Poprawa samopoczucia, zadowolenie z życia i seria sukcesów uskrzydli Cię i nakręci do nowych wyzwań. Ostatnie dwa miesiące roku mogą być trudne i niezbyt przyjemne. Opozycja Marsa i Jowisza zmusi do przeglądu planów, zmiany strategii, wywiązania się do Bożego Narodzenia z wszystkich deklaracji i obietnic.

Energia, zdrowie

To jeden z najlepszych okresów od kilku lat, więc jest szansa na to, że wrócisz do swoich ulubionych zajęć i stylu życia. Surowe diety, ograniczenia, sportowa aktywność wreszcie zaczną przynosić efekty. Ale nie wracaj do starych nawyków, by nie zmarnować efektów ciężkiej pracy nad sobą. Odzyskasz formę i kondycję po rehabilitacji, poradzisz sobie ze stresem i nękającymi Cię napadami smutku.

Praca, finanse, interesy

Na polu zawodowym na jakiś wielki przełom nie ma co liczyć. Ale tak naprawdę to bardzo dobra wiadomość. Los wreszcie przestanie wpływać na Twoje poczucie ekonomicznego bezpieczeństwa, a Ty zrozumiesz, że tylko od Ciebie zależy, ile zarobisz, oraz jak potoczy się Twoja kariera. Realizacja biznesowych planów, inwestycje, zakupy i transakcje będą Ci szły w tym roku, jak po maśle.

Miłość, związki, dom

W Twoim związku zrobi się leniwie, spokojnie, miło i sympatycznie, czyli tak jak lubisz. To doskonały czas na rodzinną i partnerską stabilizację, snucie wspólnych planów, wyjazdy, romantyczne podróże. W wakacje jednak musisz uważać, by rutyna i schematy nie popsuły Wam letniego odpoczynku. Pod koniec roku znów wrócą dylematy. Staniecie wobec konieczności odpowiedzenia sobie na pytanie „co dalej”?  

Pani Byk

Wreszcie odpoczniesz, zajmiesz się sobą, odzyskasz poczucie kobiecości, luz, harmonię i zadowolenie z tego, kim jesteś i co robisz. Odpuść sobie jakieś wielkie, ambitne plany i cele. Życie „tu i teraz” okaże się wystarczająco fascynujące, inspirujące i motywujące. Najważniejsza okaże się jednak miłość.

Pan Byk

To świetny rok na zamienienie swoich osiągnięć z ostatnich lat na twardą gotówkę, drogie wakacje, ekskluzywne zakupy i inwestycje. Nie można ciągle harować i oszczędzać. Uda Ci się również niezwykle trudna sztuka – pogodzenie zawodowej kariery z odpoczynkiem, oraz troską o bliskich i rodzinę.

 

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.11
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.11
Słońce opuszcza znak Skorpiona wkraczając w wesołego Strzelca w rytm świątecznych kolęd, co pomaga nam radośnie wydawać pieniądze na mniej lub bardziej sensowne zakupy i prezenty. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.11 - 26.11
To kiepski czas na miłosne eskapady i zmysłowe podboje. Opozycje Wenus i Jowisza sprawiają, że brakować Ci może werwy, energii, zmysłowości i zainteresowania. Lepiej więc będzie, jeśli... »
Miesięczny: Listopad
Bez większych sensacji, zmian i nowości zmierzasz do zamknięcia tego roku. Nadal znajdujesz się pod wpływem opozycji Jowisza, która nie zachęca do walki, ostrej rywalizacji i wielkich... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Woda - nasz skarb

Przeciętnie składamy się z 50% - 65 % z wody, ma ona bardzo podobny skład do wody w oceanie. Woda, tak jak powietrze jest nam niezbędna do życia. Nie pijąc umieramy w ciągu kilku dni. Dr. Emoto przeprowadził badania właściwości wody, i odkrył ze przewodzi ona i dostraja się energetycznie do częstotliwości drgań słów, kolorów, i kryształów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2017

Jowisz w Skorpionie, czyli seria skandali seksualnych, półkrzyż Urana, Plutona i Marsa, samospalenie Piotra Szczęsnego z Niepołomic - zapraszam do lektury prognozy na listopad 2017 Piotra Gibaszewskiego
więcej »