Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2022

Autor Piotr Gibaszewski

W twoim życiu ważny jest spokój, stabilizacja i poczucie bezpieczeństwa. Jednak rok 2022 nie będzie miły i przyjemny. Wyzwania i problemy, którym trzeba będzie stawić czoła, mocno cię wyczerpią i wymęczą. Szczególnie trudne chwile czekają urodzonych w II i III dekadzie znaku. Kwadratura Saturna zapowiada maraton zmagań z tym, przed czym zbyt długo już uciekacie. Liczne zmiany, wstrząsy, zawirowania i spektakularne zwroty sytuacji zapowiada zaś koniunkcja Urana, która wywróci do góry nogami wszystko to, co wydawało się pewne, stabilne i przewidywalne. Jednak urodzeni między 11 a 17 maja mogą liczyć na nieco większą dawkę spokoju. Sekstyl Neptuna załagodzi rozdźwięki, uspokoi duszę, pomoże odbić się od dna tym, którzy wpadli w duże tarapaty.  Najlepsze chwile czekają w tym roku urodzonych między 17 a 21 maja. Trygon Plutona pomoże wam pokonać swoje słabości, nałogi, lenistwo, podążanie za wygodą i świętym spokojem.

Kalendarium
W nowy rok wkraczasz z umiarkowanym – ale jednak – optymizmem. I choć zimą zwykle spada ci forma i tracisz energię, nie będziesz narzekać. Trygon Marsa sprawi, że luty może być jednym z najbardziej przyjemnych momentów tego roku. Właśnie wtedy najlepiej się zabierać za trudne przedsięwzięcia, które wymagają odwagi, siły i wysokiej odporności. W marcu i w kwietniu dopadnie cię kryzys. Kwadratura Marsa sprawi, że na głowę zwali ci się masa spraw i problemów do rozwiązania. Najlepsze chwile czekają cię w wakacje. Koniunkcja Marsa zapowiada mobilizację, zdecydowane przyspieszenie i najbardziej aktywny czas od blisko dwóch lat. Błędem byłoby spędzenie lata jedynie na zabawie i odpoczynku.  To wielka szansa na to, by odzyskać kontrolę nad sytuacją i odrobić straty. Jesienią obroty wprawdzie spadną, ale w raz z nimi osłabnie napięcie i sytuacja się uspokoi.

Energia, zdrowie
Stan twojego samopoczucia będzie się zmieniać, niczym w kalejdoskopie. Na przełomie zimy i wiosny ciało i psychika zastrajkują. Właśnie wtedy musisz zachować szczególną uwagę i troskę, by nie zapłacić zbyt wysokich kosztów za lekceważenie sygnałów ostrzegawczych. Późną wiosną i latem sytuacja się zdecydowanie poprawi. Odzyskasz nadszarpnięte stresem i zmęczeniem zdrowie i pogodę ducha. 

Praca, finanse, interesy
Przed tobą znojny, wyjątkowo męczący i pracowity rok. Konieczność spłaty długów i zobowiązań, zaprowadzenie cięć w wydatkach i inwestycjach nie będzie niczym przyjemnym. Jeśli zaś czujesz, że brakuje ci pieniędzy, szukaj dodatkowego zajęcia, nowych zleceń i dochodów. Na wielkie sukcesy i szybką poprawę sytuacji ekonomicznej jednak nie ma co liczyć. Wygra cierpliwość, konsekwencja i samodyscyplina.

Miłość, związki, dom
Kryzys w związku, poczucie uczuciowej stagnacji, znużenia i wypalenia zmusi cię do przemyślenia tego, czego tak naprawdę potrzebujesz w miłości i w relacji. I choć nie lubisz zmian w partnerstwie, nawet ktoś tak wierny i stały w uczuciach, jak ty, może się poddać, odpuścić i zdecydować o rozstaniu. Wakacje będą szansą na odbudowę zaufania oraz ponowne rozniecenie ognia namiętności. 

Pani Byk
Nie przywiązuj się do tego, co ostatnio robiłaś, jakie składałaś deklaracje i obietnice. Los poprowadzi cię w zupełnie nowym kierunku, co nie jest zagrożeniem, ale wielką szansą. Trudno ci będzie pogodzić rodzinne obowiązki z karierą i pracą, więc postaw na jedno lub drugie i zdejmij ze swoich pleców zbędny ciężar obowiązków.

Pan Byk
Po kilku ostatnich latach jesteś niczym sterany walką na wielu frontach żołnierz, który chciałby wreszcie odpocząć. Niestety, jeszcze nie nadeszła pora na rzucenie broni. Czeka cię zatem kilka trudnych batalii, ale nie poddawaj się, lecz podążaj za tym, gdzie cię pokieruje los.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 09.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 05.12 - 11.12
W tym tradycyjnie trudnym i nieprzyjemnym okresie roku na polu Twoich relacji i kontaktów z otoczeniem zrobi się wyjątkowo przyjemnie, miło, wesoło, serdecznie i ciepło. Niosące... »
Miesięczny: Grudnia
Mijający rok dla wielu z Was był bardzo ciężki, wyczerpujący, męczący, obciążający Wasz organizm i psychikę. Kryzysów nie brakowało również w sferze partnerskiej i... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przyciągnij pomyślność w Diwali

Dipavali, wielki festiwal świateł, będzie bardzo szczególne tego roku, ponieważ wypada dokładnie tego samego dnia co zaćmienie Słońca. Omówiliśmy to już dokładnie w naszym wcześniejszym artykule. Zaćmienie Słońca w Wadze. Czy to nie niebiański zbieg okoliczności, że dokładnie w dniu zaćmienia Słońca ludzie na całym świecie będą celebrować święto światła? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »