Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2020

Autor Piotr Gibaszewski

Rok 2020 będzie wypełniony niespodziankami, widowiskowymi zwrotami i zaskakującymi zmianami. Jest szansa na pozbycie się tego, z czym się zmagasz od lat, co blokuje cię przez sukcesem i spełnieniem. Szczęśliwy, optymistyczny kurs w stronę rozwoju, ekspansji i wzrostu zapewnia ci fantastyczny trygon Jowisza. Najwięcej powodów do zadowolenia i optymizmu będą mieć urodzeni w III dekadzie znaku. Do korzystnych wpływów Jowisza, dojdzie równie wspierający trygon Saturna, więc finał długiej i żmudnej drogi na szczyt już za rogiem. Najwięcej zawirowań i wstrząsów czeka urodzonych w I dekadzie znaku. Koniunkcja Urana sprawi, że nic nie będzie już takie, jak było do tej pory. Ale to tak naprawdę bardzo dobra wiadomość, jeśli więc masz poczucie, że tkwisz w martwym punkcie, że masz już dość stagnacji, możesz zacierać ręce. Ale by pokonać blokady, musisz zrobić duży, ambitny i odważny krok naprzód. Zmiany są nieuchronne, więc lepiej się do nich dobrze przygotować.

Kalendarium
Pierwszy kwartał roku zapowiada się dla ciebie wyśmienicie. I choć raczej nie lubisz zimy i zwykle wszystko jest wtedy u ciebie na pół gwizdka, to tym razem nie będziesz mieć najmniejszych powodów do narzekania. Dużo słabiej – niż zwykle – zapowiada się zaś wiosna. Kwadratury Marsa i Saturna są zapowiedzią twardego zderzenia z rzeczywistością. Mogą ci się wtedy zwalić na głowę te problemy i kłopoty, które cię do tej pory skrzętnie omijały, więc okres między kwietniem a czerwcem musi być czasem pełnej mobilizacji. W wakacje wraca spokój, luz, dobra forma, lekkość i poczucie bezpieczeństwa. Ale to nie oznacza, że masz sobie wszystko odpuścić. Przeciwnie. To świetny czas na ambitne, duże, trudne i ryzykowne przedsięwzięcia. Efekt tych działań będzie wyśmienity, a dobra passa utrzyma się do jesieni. Ostatni miesiąc roku będzie jednak trudny, męczący i intensywny. Kwadratury Jowisza i Saturna są zapowiedzią wyczerpujących zmagań, twardych ale koniecznych decyzji i wyborów.

Energia, zdrowie
Od stycznia do marca zwykle sypie ci się nastrój i kondycja. Zima będzie jednak dla ciebie wyjątkowo łaskawa i lekka. Kryzys zaś może cię dopaść na wiosnę. I to wtedy najlepiej zaplanować terapię odchudzającą, intensywne zabiegi lecznicze i rehabilitację, działania służące zarówno ciału, jak i psychice. W wakacje odzyskasz dobrą formę i optymizm. W grudniu powrócą stare dolegliwości i niedomagania. 

Praca, finanse, interesy
Przed tobą bardzo dobry zawodowo i ekonomicznie rok. Mocno staniesz na nogi po zaliczonych stratach i niepowodzeniach, odzyskasz płynność finansową, zrealizujesz kilka ambitnych projektów i przedsięwzięć. Warto się zmobilizować zimą i jesienią, by wykorzystać dobrą hossę. Wiosną zaś musisz odpuścić i zwolnić obroty koncentrując się wtedy na oszczędzaniu, porządkach i redukcji kosztów.

Miłość, związki, dom
To bardzo dobry czas dla tych związków, które zaliczyły mocny i ostry kryzys, nie tracąc przy tym nadziei na to, że nie wszystko jest stracone. Odbudowywanie zaufania, więzi i miłości nie będzie jednak łatwe. Nie ma bowiem powrotu do starych dobrych czasów. Trzeba będzie wyjść naprzeciw problemom i zaniechaniom, zmierzyć się z konsekwencjami popełnionych błędów, zacząć szczerze ze sobą o wszystkim rozmawiać. 

Pani Byk
Nadchodzący rok ujawni w pełnej krasie cały twój biznesowy potencjał, ambicje i zdolności. To nie czas na siedzenie w domu, ucieczkę w rodzinne zajęcia i powinności. Jednak wcale nie musisz lekceważyć potrzeb bliskich ci osób. Po prostu przypomnij sobie o swoich marzeniach, gdyż nadszedł czas na ich realizację.

Pan Byk
Lubisz, gdy sprawy układają się spokojnie i po twojej myśli. Jednak to nie czas na zachowawcze strategie. Życie postawi przed tobą sytuacje, które będą wymagać z jednej strony odwagi, zdecydowania i siły, z drugiej zaś strony – przedsiębiorczości, fantazji, kreatywności, luzu, dystansu do siebie i tego, co osiągnąłeś.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu.  27.01-02.02
Co nas czeka w tym tygodniu. 27.01-02.02
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 28.01
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 27.01 - 02.02
Niezbyt przyjemnie zapowiada się dla Ciebie ten tydzień. Kwadratury Słońca i Merkurego niosą ze sobą duże obciążenia, stres, zmęczenie i wyczerpanie. Niechęć do pracy, działania, marne... »
Miesięczny: Styczeń
Z dużą dawką optymizmu wkroczysz w nowy rok. Trygony Jowisza i Saturna pozwolą Ci śmiało i energicznie zabrać się za swoje plany, pomysły i wizje. Powrócisz do tych... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

23 września Święto Plonów - święto żniw - celtyckie święto Mabon

23 września jest celtyckim świętem zwanym Mabon. Ten dzień jest jednocześnie początkiem jesieni, kończy okres lata i letniego ciepła. Dzień ten różni się od wszystkich innych w roku tym, że długość dnia jest taka sama jak długość nocy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na styczeń 2020

Wielkie stellum w znaku Koziorożca, koniunkcja Saturna z Plutonem, półkrzyż znaków kardynalnych i zaćmienie Księżyca. Rok zaczyna się imponującą serią astrologicznych wydarzeń. Co nas zatem czeka wraz z początkiem roku? Zapraszam do lektury mojej prognozy na styczeń 2020.
więcej »