Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 01.03 - 07.03

Autor Piotr Gibaszewski

Pierwsze tygodnie roku nie były dla Ciebie szczególnie pomyślne i szczęśliwe. Na wielu polach i w wielu dziedzinach życia na skutek pandemii pojawiły się problemy, które z czasem zaczęły być coraz bardziej dokuczliwe, męczące i irytujące. Kwadratury Słońca i Wenus mogą komplikować Twoją sytuację i psuć . Jednak ten tydzień przyniesie zdecydowaną poprawę, którą najbardziej odczują najmocniej dotychczas dotknięci kryzysem – urodzeni w II i III dekadzie znaku. Pomyślne wpływy trygonów Merkurego i Wenus to duże wsparcie w walce o odzyskanie poczucia kontroli nad swoim życiem. Optymizm i pozytywne fluidy pomogą Wam powrócić do dobrego zdrowia i kondycji, podniosą poziom energii, zachęcą do działania i rywalizacji. Jednak na prawdziwie trwałe zmiany, zdecydowane wyjście na prostą jeszcze za wcześnie. Z niektórymi kłopotami będziecie się jeszcze długo zmagać, ale to co najbardziej się zmieni, to poczucie, że znów dzierżycie ster w swoich rękach, że panujecie nad sytuacją i swoimi emocjami.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza na marzec 2021
Kolejny (po lutowym) latwiec daje szansę na przełom w zmaganiach z pandemią covid-19. Czy nadciąga pandemiczny Armagedon, czy też zbliża się przesilenie? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na marzec 2021. »
 Twój horoskop

Dzienny: 06.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Marzec
Konsekwentna praca, samodyscyplina i podążanie swoją ścieżką zaczynają przynosić owoce. Przed Tobą czas niebywałego przyspieszenia, fantastycznych zmian, zapierającego dech w piersiach... »
Roczny: 2021
I choć na świecie jest niespokojnie, a negatywne wieści bombardują nas ze wszystkich stron, dla ciebie – jakby na przekór – zaczynają się fantastycznie dni. Przed tobą rok... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Podstawy fizyki kwantowej a fala prawdopodobieństwa

Częstotliwości drgań energii naszych ciał duchowych wypełnionych myślami i oczekiwaniami, jak i częstotliwości naszych ciał fizycznych nie są zazwyczaj zestrojone wzajemnie ze sobą. Sam na pewno znasz to dobrze z autopsji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2021

Kolejny (po lutowym) latwiec daje szansę na przełom w zmaganiach z pandemią covid-19. Czy nadciąga pandemiczny Armagedon, czy też zbliża się przesilenie? Zapraszam do lektury astrologicznej prognozy na marzec 2021.
więcej »