Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 30.11 - 06.12

Autor Piotr Gibaszewski

Nerwowość, stres i napięcie mogą Ci teraz towarzyszyć częściej, niż to miało ostatnio miejsce. Opozycje Słońca i Merkurego oraz poniedziałkowa pełnia Księżyca tak naprawdę tylko zaogniły problemy, które tliły się już od jakiegoś czasu. Twoja racjonalna postawa wobec świata zderza się z licznymi przeszkodami i problemami, które stawiają na Twojej drodze inni ludzie. Dopadają Cię również przykre konsekwencje pandemii, towarzyskich ograniczeń i finansowych problemów. Irytacja, zdenerwowanie, nieporozumienia i konflikty – to utrapienia, z którymi często się teraz będziesz zmagać, zarówno w pracy, na polu zawodowym, jak też w kontaktach rodzinnych i partnerskich. Zamiast więc sielskich przygotowań do świąt, miłych i serdecznych kontaktów, spokoju i stabilizacji lepiej szykuj się na ważne rzeczy do załatwienia. To czas na podejmowanie stanowczych, twardych, konkretnych, nawet jeśli będzie to związane z nieuchronnymi sporami i konfliktami. Na szczęście jesteś pod przyjaznym wpływem sekstyla Marsa, co uchroni Cię przed jakimiś poważniejszymi stratami lub kłopotami, które miałyby wywrócić Twoją sytuację.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza na grudzień 2020
Prognoza na grudzień 2020
O jednym z najważniejszych wydarzeń roku - koniunkcji i ingresie Jowisza i Saturna w znak Wodnika, o zaćmieniu Słońca i jego konsekwencjach dla świata oraz krajowym zrywie kobiet i zmianach na scenie politycznej. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2020 »
 Twój horoskop

Dzienny: 03.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Grudzień
Do świąt szykować się będziesz pod znakiem łagodności, ciepła, luzu i swobody. Z optymizmem i nadzieją będziesz również witać nowy rok, po tym mijającym, który dla... »
Roczny: 2020
Masz za sobą długi okres niepewności, zawirowań, wstrząsów i poniewierki. Na szczęście zaczynasz wreszcie odzyskiwać grunt pod stopami, ale na prawdziwy przełom musisz jeszcze... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Konkurs - jesienne kontemplacje

Lubicie jesienne spacery? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2020

O jednym z najważniejszych wydarzeń roku - koniunkcji i ingresie Jowisza i Saturna w znak Wodnika, o zaćmieniu Słońca i jego konsekwencjach dla świata oraz krajowym zrywie kobiet i zmianach na scenie politycznej. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2020
więcej »