Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 20.08 - 26.08

Autor Piotr Gibaszewski

Miło, spokojnie, leniwie i komfortowo spędzisz ten przedostatni wakacyjny tydzień. Trygon Wenus spowalnia czas, oddala nieuchronne perspektywy powrotu do twardej rzeczywistości, pracy i obowiązków. Masz mocne poczucie, że ze wszystkim dobrze sobie dasz radę, że ze wszystkim zdążysz i że nie ma powodu do nerwowych ruchów i paniki. Taka rozsądna, rozważna i racjonalna postawa niewątpliwie sprzyja podejmowaniu właściwych decyzji i wyborów. Musisz jednak uważać na to, by nie popaść w wygodnictwo i stagnację, z której powrót do rzeczywistości nigdy nie jest miły. Te dni są doskonałe na miłość i seks. Zwłaszcza ci z Was, którym brakowało ciepła, bliskości i dobrej zabawy, będą mieć sporo okazji do doświadczenia czegoś wyjątkowego, wesołego i przyjemnego. Na dużą poprawę i korzystne zmiany mogą liczyć zwłaszcza ci, którzy zaliczyli kryzys w związku. Przekonacie się, że dużo więcej Was łączy, niż dzieli. Jedynie urodzeni w I dekadzie znaku pod koniec tygodnia dostaną się pod wpływ kwadratury Słońca, co może Wam nieco zważyć nastrój i humor.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.08
Słońce wkracza w znak Panny, ale to nadal znak zodiaku lata, więc nie żegnamy jeszcze wakacji. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? Czy pogoda sprzyjać będzie plażowaniu, a nastroje będą nadal dopisywać? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.08
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Sierpień
Dobra passa trwa. Trygon Marsa to zapowiedź dużej szansy na poprawę swojej sytuacji partnerskiej, uczuciowej, ale też zawodowej i finansowej. To doskonały czas na podjęcie odważniej,... »
Roczny: 2018
Masz za sobą wyjątkowo ciężkie lata. Kryzys już jednak definitywnie minął. Przed Tobą wyśmienity, optymistyczny, przyjemny, wesoły, ale zarazem dość spokojny i niezbyt aktywny rok. Jest... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Naturalna Pani Domu. Sprzątaj ekologicznie tanio bez wysiłku.

Sprzątanie to czynność, którą niewiele osób lubi. Autorka przekonuje jednak, że nie musi tak być. Prawdopodobnie słyszałeś o zaletach popularnych produktów, takich jak soda oczyszczona, sól czy ocet, używanych do usuwania plam i czyszczenia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2018

O absolutnie przełomowym wydarzeniu, jakim jest tranzyt Urana przez Słońce i MC horoskopu chrztu Polski, oraz nadciągającym kryzysie - zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na czerwiec 2018.
więcej »