Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 17.12 - 23.12

Autor Piotr Gibaszewski

Ten przedświąteczny tydzień nie będzie zbyt przyjemny i wesoły. Opozycje Słońca, Merkurego i Jowisza oraz kwadratura Marsa sprawiają, że czujesz silną presję upływającego czasu, zobowiązań i rodzinnych powinności. Jak zwykle przed świętami chcesz się wykazać, udowodnić, że umiesz zadbać o bliskich, że potrafisz ciężko i sumiennie zapracować na dobrą opinię otoczenia. Jednak taka heroiczna postawa i przyjmowanie na siebie wielkich ciężarów do niczego Cię nie zaprowadzi. Pora zatroszczyć się przede wszystkim o siebie. Sens Twojego życia nie polega na tym, na ile się poświęcisz, rezygnując z należnych Ci przyjemności i uciech. Zbyt duże przeciążenia i wyczerpanie mogą przynieść zdrowotne osłabienie lub emocjonalny dołek, więc zamiast walczyć i zmagać się z przeciwnościami losu, odpuść sobie wszystko i rób tylko to, co naprawdę jest niezbędne. W weekend warto odpocząć, spędzić czas z przyjaciółmi, zrelaksować się w gronie ludzi, do których masz stuprocentowe zaufanie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Dla wszystkich czytelników! »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Grudzień
Ostatni miesiąc roku zapowiada się jako dość nerwowy, niespokojny i trudny czas. Kwadratura Marsa oraz opozycja Jowisza tworzą układ, który niesie z sobą sporo napięcia, stresu i... »
Roczny: 2018
Masz za sobą wyjątkowo ciężkie lata. Kryzys już jednak definitywnie minął. Przed Tobą wyśmienity, optymistyczny, przyjemny, wesoły, ale zarazem dość spokojny i niezbyt aktywny rok. Jest... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Żyj każdą chwilą życia bo ważne jest Tu i Teraz

Wywiad z Heleną Knapczyk-Trzmielewską, certyfikowanym psychoterapeutą Instytutu Psychologii Stosowanej, uczestnikiem wielu warsztatów terapeutycznych m.in. Wewnętrzne Dziecko, Trening Interpersonalny , Ustawienia Systemowe B. Hellingera. W spotkaniu z drugim człowiekiem traktuje go jako jedną złożoną z umysłu, ciała i duszy całość. To co ludzkie nie jest jej obce. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2018

O tym, jak wybuchają wojny, czyli konflikt na Morzu Czarnym, o ostrym półkrzyżu, nadciągającym kryzysie ekonomicznym - pierwsze podsumowania mijającego roku. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2018.
więcej »