Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 20.03 - 26.03

Autor Piotr Gibaszewski

Sympatyczne uczucia, delikatne emocje i miłe namiętności – to przyjemne efekty trygona Jowisza, który pomoże Wam odnaleźć radość życia związaną z erotyczną sferą życia. Szczególnie ciekawe doznania czekają urodzonych w III dekadzie znaku. To bardzo dobry czas na ekscytującą zabawę, ale też na zmysłowe podboje, towarzyską grę i flirt. Masz szansę przekonać się, że największy uczuciowy sukces to często efekt odprężenia, traktowania całej przygody na luzie i bez napięcia. Ta zasada – unikania ciężkich, poważnych emocji to najlepsze, co możesz teraz dla swojego przyszłego związku uczynić. Nie mniej ciekawy czas szykuje się na polu zawodowym. Pozytywne nastawienie do czekających Cię wyzwań pomoże Ci szybko wyjść na prostą, odrobić straty, odzyskać pozycję w firmie, dobrą opinie i szacunek. Równie pomyślnie zapowiadają się te dni w szkole i na uczelni. Twój umysł pracuje na wysokich obrotach, więc masz szansę szybko uporać się z pracą dyplomowa lub egzaminami.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Poznaj ciało astralne
Poznaj ciało astralne
O ciele astralnym wiele się pisze, najczęściej w temacie tzw. eksterioryzacji, czyli wychodzenia z ciała. Nie jest to temat interesujący psychotronikę i metody uzdrowicielskie, ale niezwykle ciekawi osoby z nastawieniem ezoterycznym. »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Marzec
Sprzeczne emocje i potrzeby targają Twoją duszą. Z jednej strony opozycja Saturna, oraz kwadratura Neptuna, prowokują do tego, by rzucić wszystko w diabły, uwolnić się od męczących... »
Roczny: 2017
Kryzys, który dopadł Was w mijającym roku, przeciągnie się i na kolejny. Opozycja Saturna boleśnie obnaża słabości Twoich przedsięwzięć, braki w przygotowaniu, pośpiech,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Numerologia chaldejska - Heather Alicia Lagan

Numerologia chaldejska to dziedzina odmienna od powszechnie znanej numerologii (tzw. pitagorejskiej). Zobacz! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2017

Znajdujemy się na przełomie dwóch astrologicznych er - Ryb i Wodnika. Jakie to niesie konsekwencje? Jak się to przejawia w świecie? O tym i o marcowej prognozie pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na marzec 2017.
więcej »