Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 24.04 - 30.04

Autor Piotr Gibaszewski

Doskonałe wpływy koniunkcji Marsa, oraz trygona Jowisza, to ogromna szansa na to, by mocno ruszyć do przodu z ambitnymi planami, trudnymi i skomplikowanymi przedsięwzięciami zawodowymi, by porzucić stare układy, by odważyć się na te zmiany i przeobrażenia, które jeszcze całkiem niedawno wydawałyby Ci się zbyt trudne i ryzykowne. Sprawność i efektywność, z jaką będziesz zmierzać do celu, na wszystkich zrobi wielkie wrażenie. Nie wahaj się przed wzięciem na siebie odpowiedzialności za ważną misję, którą zechcą Ci powierzyć bliscy, szef, ważny klient. Odważnie i śmiało podejmuj decyzje i nie bój się zmian. To także znakomity czas na miłosne i erotyczne podboje i zdobycze. Szybko zapomnisz o starych niepowodzeniach i rozczarowaniach, a wizja powrotu do starych uczuć i byłego partnera wyda Ci się czymś głupim i naiwnym. Uświadomisz sobie bowiem, że dookoła Ciebie jest wiele atrakcyjnych, ciekawych i fascynujących osób, z którymi można przeżyć naprawdę coś niezwykłego. Wyjeżdżając na długi majowy weekend zostaw wszystko, co Cię nadmiernie absorbuje i zajmuje.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza wideo na maj 2017
Prognoza wideo na maj 2017
Uspokojenie na niebie przyniosło odwrót radykalnych trendów i politycznego szaleństwa. Czy na długo? O tym mówi Piotr Gibaszewski w swojej prognozie wideo na maj 2017. »
 Twój horoskop

Dzienny: 27.04
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Miesięczny: Kwiecień
Pora gruntownie przemyśleć swoje plany zawodowe, przejrzeć projekty, odświeżyć stare pomysły i inicjatywy. Dotychczasowe metody działania nie są specjalnie zadawalające, a opozycja... »
Roczny: 2017
Kryzys, który dopadł Was w mijającym roku, przeciągnie się i na kolejny. Opozycja Saturna boleśnie obnaża słabości Twoich przedsięwzięć, braki w przygotowaniu, pośpiech,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Skontaktuj się ze swoim duchem

Mówiąc o duchu mam na myśli naszą własną jaźń. Duch to ty i duch to ja. Zapomnij na chwilę o religijnym czy parapsychologicznym pojęciu. Nie mówię ani o bycie niematerialnym, ani o stukających poltergeistach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Horoskop II kadencji Tuska w Radzie UE, o horoskopie Brexitu, o przyczynach spadków notowań PiS i Kaczyńskiego, oraz o ostrej konfrontacji wokół siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej na półkrzyżu, oraz pełni. Zapraszamy do lektury prognozy na kwiecień.
więcej »