Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2021

Autor Piotr Gibaszewski

I choć na świecie jest niespokojnie, a negatywne wieści bombardują nas ze wszystkich stron, dla ciebie – jakby na przekór – zaczynają się fantastycznie dni. Przed tobą rok ogromnego przyspieszenia, postępu, rozwoju, pomyślnych, długo oczekiwanych i upragnionych zmian. Doskonałe wpływy trygona Jowisza pozwolą ci pokonać marazm, poczucie życiowej szarpaniny, słabość ducha i ciała. Wreszcie zrozumiesz, co jest twoim przeznaczeniem, w jakim kierunku masz podążać, co zaś zostawić i pożegnać. Najlepsze chwile czekają urodzonych w I dekadzie znaku. Pomyślnym wpływom Jowisza towarzyszyć będą równie korzystne działania trygona Saturna, dzięki któremu zrobicie imponujący skok naprzód, rozkręcicie nowe, ambitne przedsięwzięcia, poczujecie, że macie realny wpływ na swój los. Jedynie urodzeni między 9 a 15 czerwca mogą mieć chwile zwątpienia, zadumy i zagubienia. Kwadratura Neptuna sprawia, że musicie zwolnić obroty, zastanowić się nad tym, dokąd zmierzacie i czego chcecie od życia.

Kalendarium

Wyśmienite wpływy Jowisza sprawiają, że zima będzie dla ciebie wyjątkowo łaskawa i przyjemna. W styczniu i w lutym mocno ruszysz do przodu z nowymi inwestycjami, pomysłami i wizjami. Początek wiosny to już będzie prawdziwy wystrzał w kosmos. W marcu i w kwietniu będziesz pod wpływem koniunkcji Marsa, co sprawi, że nie ma takiej przeszkody i takiego problemu, którego by ci się nie udało pokonać. W drugiej połowie wiosny wrócą stare problemy. W maju zaćmienie Księżyca sprawi, że możesz się pogubić co do celu swojej drogi i sensu tego, co robisz. Dodatkowo aż do lipca będziesz pod wpływem powracającej kwadratura Jowisza, więc o leniwych wakacjach możesz zapomnieć. W sierpniu i do połowy września będziesz pod wpływem kwadratury Marsa, więc cała energia uleci, jak powietrze z balonika. Jednak już w połowie września odzyskasz wysokie tempo. Doskonałe wpływy trygonów Marsa i Jowisza sprawiają, że czeka cię wtedy najlepszy czas. Znów zaćmienie – tym razem Słońca – wraz z opozycją Marsa sprawi, że ostatni miesiąc roku będzie trudny, pracowity i męczący.

Energia, zdrowie

Poprawa samopoczucia, zdrowia i nastroju będzie w nadchodzącym roku spektakularna. Doskonałe wyniki przyniesie terapia, rehabilitacja, dieta i zmiana stylu życia. Szczególnie optymistycznie zapowiada się ten czas dla tych, którzy zmagali się z poważnymi ułomnościami ciała i psychiki. Wyśmienita forma i kondycja pozwoli wrócić do ulubionych dziedzin sportowej aktywności, nawet w wyczynowej i profesjonalnej formie.

Praca, finanse, interesy

I choć na świecie rządzi kryzys, przed tobą jeden z najlepszych zawodowo i biznesowo okresów w skali wielu lat. Eksplozja pomysłów, przebudzenie ducha przedsiębiorczości, innowacyjne rozwiązania i wdrożenia sprawią, że zasiane w tym roku działania przez długie lata będą przynosić soczyste owoce. Nie martw się o pieniądze. Będą płynąć do ciebie szerokim strumieniem, a praca zacznie być prawdziwą przyjemnością.

Miłość, związki, dom

Na polu partnerskim i w związku czekają cię fantastyczne dni. Optymizmu nie powinno brakować zwłaszcza tym z was, którzy mijający ponury i smutny rok spędzili w samotności. Krokiem w stronę budowania udanej relacji będzie pełna akceptacja siebie, tego kim jesteś, swoich braków i słabości. Pokonanie kompleksów i zranień uwolni cię od ciężarów przeszłości, da wolność, lekkość i czystą przyjemność.

Pani Bliźnięta

Nic ci tak dobrze nie robi, jak poczucie, że masz otwarte możliwości, wypełniony ciekawymi zadaniami i planami kalendarz, wyznaczone ambitne cele i marzenia. Czujesz, jak rozpiera cię energia, jak chcesz w pełni zrealizować swój kobiecy potencjał, poprzez odważne decyzje, śmiałe wybory, projekty i wizje.

Pan Bliźnięta

Z zaskoczeniem sobie uświadomiłeś, że stary rok z kryzysem w tle tak naprawdę uwolnił cię od zbędnego bagażu i dźwiganych przez ciebie ciężarów. Wyrwałeś się z wyścigu szczurów, z walki o iluzoryczne potrzeby i dobra. Dzięki temu zaczniesz w pełni realizować swoje prawdziwe przeznaczenie.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 29.11 - 05.12
Romantyczny wieczór andrzejkowy to nie tylko doskonała okazja do zabawy, ale także szansa na to, by się skupić na swoich najgłębszych, najbardziej osobistych pragnieniach, tęsknotach... »
Miesięczny: Listopad
Nie ma mowy o jesiennej zadumie, melancholii i zmartwieniach. Przeciwnie. Trygony Jowisza i Saturna sprawiają, że czeka Cię przyjemny, sympatyczny, ale zarazem aktywny i twórczy miesiąc.... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Przyciągnij partera którego pragniesz

Być z właściwym człowiekiem to nasze naturalne pragnienie, nasze marzenie. Jak wszystkie naturalne pragnienia, powinno ono móc się spełnić. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »