Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2020

Autor Piotr Gibaszewski

Masz za sobą długi okres niepewności, zawirowań, wstrząsów i poniewierki. Na szczęście zaczynasz wreszcie odzyskiwać grunt pod stopami, ale na prawdziwy przełom musisz jeszcze trochę poczekać. I jak mówi chińskie przysłowie – każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku – tak i w twoim przypadku odbudowę po stratach i porażkach trzeba zacząć stopniowo i rozsądnie. Nie rzucaj się więc z motyką na słońce, nie podejmuj szalonych, ryzykownych decyzji, lecz postaw na długofalowe planowanie. Dużym wsparciem będzie dla ciebie przyjazny wpływ trygona Saturna, dzięki któremu skupisz się na konkretach i faktach porzucając bujanie w obłokach. Taka spokojna, zbalansowana postawa da ci najlepsze efekty i wyniki. Trudne dni mogą zaś czekać urodzonych między 06 a 13 czerwca. Kwadratura Neptuna pod znakiem zapytania postawi obrane cele i założone plany. By nie popaść w rozterki i zagubienie, skupcie się na tym, co zawsze was wspierało i pchało do przodu, myślcie pozytywnie i szukajcie konstruktywnych rozwiązań.

Kalendarium
Pierwsze dwa miesiące roku nie będą miłe i przyjemne. Ostry kryzys, spadek formy, niskie loty i poczucie stagnacji zapowiada opozycja Marsa, więc zimą nie warto strugać bohatera, szarpać się z losem i walczyć z wiatrakami. Wraz z pierwszymi skowronkami nadciąga nadzieja i prawdziwe przyspieszenie. Doskonałe wpływy trygonów Marsa i Saturna postawią cię na nogi, co natychmiast się przełoży na świetne wyniki i osiągnięcia w niemal każdej dziedzinie i sferze życia. Osłabienie, znużenie i zmęczenie dopadnie cię w końcówce wiosny. Czerwcowa kwadratura Marsa ostrzega, by nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę, by wyjeżdżać na upragnione wakacje z lekkim bagażem, bez zaległości i porzuconych projektów. Lato i jesień będą spokojne, łagodne, niemal leniwe. Nieoczekiwanie w grudniu, w którym zwykle zapadasz w zimowy sen, poczujesz twórczą wenę. Rewelacyjne wpływy trygonów Jowisza i Saturna są zapowiedzią doskonałej końcówki roku.

Energia, zdrowie
I choć rok 2020 na polu zdrowotnym zapowiada się bardzo dobrze, to jednak w pierwszych tygodniach roku musisz się liczyć z poważnym osłabieniem sił, sypiącym się nastrojem, nawrotem starych problemów i dolegliwości. Na szczęście w połowie lutego kryzys minie i do końca roku już nic nie będzie cię dręczyć. Wiosną odzyskasz formę, którą bez większych problemów utrzymasz aż do końca roku. 

Praca, finanse, interesy
Nie jesteś mistrzem długodystansowych działań i w biznesie często ci brakuje cierpliwości. Tym razem jednak musisz odrobić lekcję konsekwencji i systematyczności, gdyż stawką w tym teście będą przyszłe sukcesy. Pilnie spłacaj kredyty i nie zaciągaj nowych. Stawiaj na rozsądek, spokojne planowanie, stwórz wizję swojej kariery, poproś o podwyżkę i rozwiń kompetencje zawodowe.

Miłość, związki, dom
Nie jest to rok wielkich przełomów i zwrotów na polu miłosnym, ale nie będzie ci brakować przyjemności, zabawy i uciech. Wiosna zapowiada się wesoło i romantycznie. Stawiaj jednak na monogamiczny, spokojny i stabilny związek, gdyż skakanie z kwiatka na kwiatek nic dobrego ci nie przyniesie. Najbardziej docenisz to latem, a zwłaszcza jesienią, gdy bardziej potrzebujemy bliskości.

Pani Bliźnięta
Twoją naturą jest wolność, swoboda, potrzeba przestrzeni i luzu. Jednak czasem warto zwolnić obroty, odpuścić walkę i zająć się sobą. Twoja kobiecość traci na ostrej zawodowej rywalizacji, przejmowaniu męskich obowiązków i zadań. Pozwól zatem partnerowi na to, by otoczył cię opieką i wsparciem.

Pan Bliźnięta
Straciłeś w ostatnich latach dużo czasu, zdrowia i pieniędzy na przedsięwzięcia, które do niczego cię nie doprowadziły. Nie popełniaj zatem starych błędów, porzuć złudzenia, pożegnaj fałszywych przyjaciół, zacznij wreszcie robić to, co jest twoim powołaniem, marzeniem i przeznaczeniem.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 17.02 - 23.02
Musisz się przygotować na niezbyt miłe dni. Kwadratury Słońca i Merkurego zwiastują wyraźny odpływ energii, sił, pogorszenie samopoczucia psychicznego i fizycznego. Pora obniżyć obroty,... »
Miesięczny: Luty
Opozycja Marsa ostrzega Cię przed nieprzemyślanymi decyzjami finansowymi. Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzić będą duże koszty, spore ryzyko i poważne zaangażowanie czasowe, musisz się... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Magia koloru dla początkujących! Konkurs!

Odkryj fascynujący świat barw i magię, która się za nimi kryje, bo kolory, jakimi się otaczasz, mają ogromny wpływ na samopoczucie, odczuwane emocje, poziom energii, kreatywność, a nawet apetyt bądź jego brak. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »