Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Kryzys, który dopadł Was w mijającym roku, przeciągnie się i na kolejny. Opozycja Saturna boleśnie obnaża słabości Twoich przedsięwzięć, braki w przygotowaniu, pośpiech, prowizorki, ślizganie się po wierzchu. Najmocniej odczują jej nieprzyjemne działanie urodzeni w III dekadzie znaku. Jednak w 2017 Twoja sytuacja zdecydowanie się poprawi i na wielu frontach zauważysz pomyślne zmiany. Poczucie niemocy, przygnębienie, wyczerpanie i wypalenie uzdrowi doskonały wpływ trygona Jowisza, więc zamiast się szarpać ze swoimi emocjami, ruszysz mocno do przodu. Otwarcie się na nowe znajomości, kontakty i przyjaźnie wyrwie Cię z poczucia samotności. Pomoc, którą uzyskasz, pozwoli Ci znaleźć skuteczne rozwiązania dla swoich porażek. Najtrudniejsze chwile czekają urodzonych między 31 maja a 06 czerwca. Kwadratura Neptuna sprawia, że może Was dopaść emocjonalny kryzys, depresja i znużenie. Rok pod znakiem niższych obrotów, oraz rezygnacja z nadmiaru zajęć i obowiązków to dobry pomysł.

Kalendarium

Początek roku będzie męczący, trudny i nieprzyjemny. Kwadratura Marsa sprawia, że szybko pożegnasz się z noworocznymi deklaracjami. Wiosną zaś możesz liczyć na zdecydowaną poprawę. Mobilizujący wpływ koniunkcji Marsa sprawia, że ruszysz z kopyta z tym wszystkim, co leżało, co było zaniedbane i zablokowane. To doskonały moment na przegrupowanie sił, odważne zmiany i reformy, ryzykowne i trudne decyzje, zmierzenie się ze swoimi słabościami i kompleksami. Wakacje zapowiadają się spokojnie, więc jest szansa na to, że zaplanowanemu urlopowi i wyjazdom nie grożą żadne nieprzyjemne niespodzianki. Powrót do twardej rzeczywistości czeka Cię we wrześniu i częściowo w październiku. Kwadratura Marsa przypomni o zaległościach, zobowiązaniach i popełnionych błędach. Już od połowy października możesz się spodziewać najprzyjemniejszych chwil. W Boże Narodzenie i sylwestra ogłosisz definitywny koniec kryzysu.

Energia, zdrowie

Stresu, fizycznych i emocjonalnych obciążeń nie będzie Ci brakować w przyszłym roku. Osłabienie ciała, huśtawki nastoju, odnowienie się kontuzji, urazów i starych dolegliwości zmusi Cię do poważnego zatroszczenia się o swoje zdrowie. Jednak wiosną i jesienią czeka Cię poprawa samopoczucia, co warto wykorzystać na rehabilitację, zabieg, psychoterapię, zmianę stylu i rytmu życia.

Praca, finanse, interesy

I choć ekonomiczne problemy dają Ci się mocno we znaki, a stare zobowiązania i długi duszą Cię i podcinają skrzydła, to jednak rok 2017 przyniesie wyraźny przełom. Jeśli się solidnie weźmiesz do roboty, już w połowie roku zauważysz korzystne zmiany. Jesienią zaś czeka Cię coś na miarę cudu. Większość Twoich trosk zniknie. Znajdziesz nową pracę, spłacisz kredyty, rozkręcisz biznes.

Miłość, związki, dom

Tęsknota za miłością rozrywała Ci serce być może najmocniej w całym Twoim życiu. Jednak czas zrobił swoje i rany duszy zaczynają się goić. Definitywnie pożegnasz przeszłość i byłego partnera. Wiosną możesz liczyć na nowe znajomości i przyjaźnie. I choć być może jeszcze za wcześnie na poważne deklaracje, to jednak uczenie się na nowo zaufania i odbudowywanie poczucia bezpieczeństwa przyniesie świetne efekty.

Pani Bliźnięta

Jeśli doskwiera Ci samotność, niczego nie pospieszaj. Nie zmuszaj się do randek, jeśli jeszcze czujesz smutek. Zajmij się codziennymi sprawami, nie skupiaj się obsesyjnie na budowaniu relacji. Gdy wreszcie poczujesz luz, akceptację i spokój, możesz zrobić kolejny krok – powiedzieć mężczyźnie „tak”.

 

Pan Bliźnięta

Twarda i szara rzeczywistość będzie Cię ściągać w dół. Szybko jednak zrozumiesz, że jest to konieczne. Zbyt długo uciekałeś przed wzięciem odpowiedzialności za swoje decyzje i zaniechania. Przechodzenie do ofensywy musi jednak być poprzedzone zrobieniem gruntownych porządków.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza wideo na maj 2017
Prognoza wideo na maj 2017
Uspokojenie na niebie przyniosło odwrót radykalnych trendów i politycznego szaleństwa. Czy na długo? O tym mówi Piotr Gibaszewski w swojej prognozie wideo na maj 2017. »
 Twój horoskop

Dzienny: 27.04
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 24.04 - 30.04
Doskonałe wpływy koniunkcji Marsa, oraz trygona Jowisza, to ogromna szansa na to, by mocno ruszyć do przodu z ambitnymi planami, trudnymi i skomplikowanymi przedsięwzięciami zawodowymi, by... »
Miesięczny: Kwiecień
Pora gruntownie przemyśleć swoje plany zawodowe, przejrzeć projekty, odświeżyć stare pomysły i inicjatywy. Dotychczasowe metody działania nie są specjalnie zadawalające, a opozycja... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Quinoa - komosa ryżowa

Egzotyczna quinoa (komosa ryżowa) uprawiana jest w górskich rejonach Ameryki Południowej od 5 000 lat. Popularność zdobyła jednak dopiero w latach 80-tych XX wieku, kiedy to odkryto jej niezwykłe właściwości zdrowotne. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza astrologiczna na kwiecień 2017

Horoskop II kadencji Tuska w Radzie UE, o horoskopie Brexitu, o przyczynach spadków notowań PiS i Kaczyńskiego, oraz o ostrej konfrontacji wokół siódmej rocznicy katastrofy smoleńskiej na półkrzyżu, oraz pełni. Zapraszamy do lektury prognozy na kwiecień.
więcej »