Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Kryzys, który dopadł Was w mijającym roku, przeciągnie się i na kolejny. Opozycja Saturna boleśnie obnaża słabości Twoich przedsięwzięć, braki w przygotowaniu, pośpiech, prowizorki, ślizganie się po wierzchu. Najmocniej odczują jej nieprzyjemne działanie urodzeni w III dekadzie znaku. Jednak w 2017 Twoja sytuacja zdecydowanie się poprawi i na wielu frontach zauważysz pomyślne zmiany. Poczucie niemocy, przygnębienie, wyczerpanie i wypalenie uzdrowi doskonały wpływ trygona Jowisza, więc zamiast się szarpać ze swoimi emocjami, ruszysz mocno do przodu. Otwarcie się na nowe znajomości, kontakty i przyjaźnie wyrwie Cię z poczucia samotności. Pomoc, którą uzyskasz, pozwoli Ci znaleźć skuteczne rozwiązania dla swoich porażek. Najtrudniejsze chwile czekają urodzonych między 31 maja a 06 czerwca. Kwadratura Neptuna sprawia, że może Was dopaść emocjonalny kryzys, depresja i znużenie. Rok pod znakiem niższych obrotów, oraz rezygnacja z nadmiaru zajęć i obowiązków to dobry pomysł.

Kalendarium

Początek roku będzie męczący, trudny i nieprzyjemny. Kwadratura Marsa sprawia, że szybko pożegnasz się z noworocznymi deklaracjami. Wiosną zaś możesz liczyć na zdecydowaną poprawę. Mobilizujący wpływ koniunkcji Marsa sprawia, że ruszysz z kopyta z tym wszystkim, co leżało, co było zaniedbane i zablokowane. To doskonały moment na przegrupowanie sił, odważne zmiany i reformy, ryzykowne i trudne decyzje, zmierzenie się ze swoimi słabościami i kompleksami. Wakacje zapowiadają się spokojnie, więc jest szansa na to, że zaplanowanemu urlopowi i wyjazdom nie grożą żadne nieprzyjemne niespodzianki. Powrót do twardej rzeczywistości czeka Cię we wrześniu i częściowo w październiku. Kwadratura Marsa przypomni o zaległościach, zobowiązaniach i popełnionych błędach. Już od połowy października możesz się spodziewać najprzyjemniejszych chwil. W Boże Narodzenie i sylwestra ogłosisz definitywny koniec kryzysu.

Energia, zdrowie

Stresu, fizycznych i emocjonalnych obciążeń nie będzie Ci brakować w przyszłym roku. Osłabienie ciała, huśtawki nastoju, odnowienie się kontuzji, urazów i starych dolegliwości zmusi Cię do poważnego zatroszczenia się o swoje zdrowie. Jednak wiosną i jesienią czeka Cię poprawa samopoczucia, co warto wykorzystać na rehabilitację, zabieg, psychoterapię, zmianę stylu i rytmu życia.

Praca, finanse, interesy

I choć ekonomiczne problemy dają Ci się mocno we znaki, a stare zobowiązania i długi duszą Cię i podcinają skrzydła, to jednak rok 2017 przyniesie wyraźny przełom. Jeśli się solidnie weźmiesz do roboty, już w połowie roku zauważysz korzystne zmiany. Jesienią zaś czeka Cię coś na miarę cudu. Większość Twoich trosk zniknie. Znajdziesz nową pracę, spłacisz kredyty, rozkręcisz biznes.

Miłość, związki, dom

Tęsknota za miłością rozrywała Ci serce być może najmocniej w całym Twoim życiu. Jednak czas zrobił swoje i rany duszy zaczynają się goić. Definitywnie pożegnasz przeszłość i byłego partnera. Wiosną możesz liczyć na nowe znajomości i przyjaźnie. I choć być może jeszcze za wcześnie na poważne deklaracje, to jednak uczenie się na nowo zaufania i odbudowywanie poczucia bezpieczeństwa przyniesie świetne efekty.

Pani Bliźnięta

Jeśli doskwiera Ci samotność, niczego nie pospieszaj. Nie zmuszaj się do randek, jeśli jeszcze czujesz smutek. Zajmij się codziennymi sprawami, nie skupiaj się obsesyjnie na budowaniu relacji. Gdy wreszcie poczujesz luz, akceptację i spokój, możesz zrobić kolejny krok – powiedzieć mężczyźnie „tak”.

 

Pan Bliźnięta

Twarda i szara rzeczywistość będzie Cię ściągać w dół. Szybko jednak zrozumiesz, że jest to konieczne. Zbyt długo uciekałeś przed wzięciem odpowiedzialności za swoje decyzje i zaniechania. Przechodzenie do ofensywy musi jednak być poprzedzone zrobieniem gruntownych porządków.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Poznaj ciało astralne
Poznaj ciało astralne
O ciele astralnym wiele się pisze, najczęściej w temacie tzw. eksterioryzacji, czyli wychodzenia z ciała. Nie jest to temat interesujący psychotronikę i metody uzdrowicielskie, ale niezwykle ciekawi osoby z nastawieniem ezoterycznym. »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.03 - 26.03
Sympatyczne uczucia, delikatne emocje i miłe namiętności – to przyjemne efekty trygona Jowisza, który pomoże Wam odnaleźć radość życia związaną z erotyczną sferą życia.... »
Miesięczny: Marzec
Sprzeczne emocje i potrzeby targają Twoją duszą. Z jednej strony opozycja Saturna, oraz kwadratura Neptuna, prowokują do tego, by rzucić wszystko w diabły, uwolnić się od męczących... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Sekretny język twojego ciała

Uświadom sobie, że Twoje własne ciało mówi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2017

Znajdujemy się na przełomie dwóch astrologicznych er - Ryb i Wodnika. Jakie to niesie konsekwencje? Jak się to przejawia w świecie? O tym i o marcowej prognozie pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na marzec 2017.
więcej »