Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2018

Autor Piotr Gibaszewski

Masz za sobą wyjątkowo ciężkie lata. Kryzys już jednak definitywnie minął. Przed Tobą wyśmienity, optymistyczny, przyjemny, wesoły, ale zarazem dość spokojny i niezbyt aktywny rok. Jest więc duża szansa na to, że odzyskasz równowagę, grunt pod stopami, oraz poczucie bezpieczeństwa. To wręcz idealny czas na to, by uporządkować wszystkie zaległe sprawy, powrócić do zarzuconych przedsięwzięć, planów i życiowych celów, które musiały poczekać na lepszą okazję. Niewiele spraw i problemów będzie Cię absorbować i zajmować, więc jeśli masz ochotę odpocząć od walki, stresu i zmagań z życiem, uczyń to bez wahania. Rok 2018 jest bardzo dobry na podróże, egzotyczne wyprawy, poznawanie nowych miejsc, nawiązywanie nowych znajomości i przyjaźni. Jedynie urodzeni między 02 a 10 czerwca mogą mieć więcej emocjonalnych huśtawek i wątpliwości. Kwadratura Neptuna przyniesie zadumę nad przemijaniem, potrzebę odcięcia się od przeszłości, zaliczonych strat i niepowodzeń.

Kalendarium
Zima – której nie lubisz – może być dla Ciebie mocno uciążliwa, nużąca i męcząca. Opozycja Marsa w lutym i w marcu przyniesie spadek formy, gorszy nastrój, irytację, niechęć do pracy i poświęceń. Jeśli więc masz taką możliwość, zaplanuj w tym czasie dłuższy odpoczynek, wyjazd lub wakacje. Wiosna zapowiada się bardzo spokojnie, łagodnie, a zarazem leniwie. Druga połowa roku to zaś jeden z najlepszych momentów w skali kilku lat. Od czerwca aż do listopada będziesz pod znakomitym wpływem trygona Marsa, dzięki czemu uda Ci się połączyć wodę z ogniem – realizację ambitnych planów zawodowych i interesów z odpoczynkiem, dobrą zabawą i serią przyjemności, których sobie nie będziesz odmawiać. Najtrudniejszym momentem roku będzie zaś grudzień. Kwadratura Marsa, oraz opozycja Saturna, sprawiają, że pod koniec roku zwali Ci się na głowę masa spraw do załatwienia, ogrom pracy, nowe obowiązki i powinności, które zmuszą Cię do rezygnacji z uciech i ulubionych zajęć.

Energia, zdrowie
Poczucie poprawy nastroju, powrót sił i formy po kilku ciężkich latach będzie wręcz spektakularne. Restrykcyjna terapia, diety, rehabilitacja i ćwiczenia przyniosą doskonałe wyniki. Nie wracaj jednak do starych przyzwyczajeń i nałogów. Postaraj się utrwalić pozytywne zmiany rezygnując już na zawsze z tego wszystkiego, co Ci szkodzi, co obniża poziom energii i witalne siły.

Praca, finanse, interesy
I choć o jakichś wielkich rewolucjach na polu zawodowym nie można mówić, to jednak poczucie, że udało Ci się odzyskać ekonomiczną stabilizację, będzie dla Ciebie nadzieją na to, że idziesz w dobrym kierunku. Kontynuuj obraną wcześniej ścieżkę, unikaj zadłużania się ponad miarę, inwestuj w swój rozwój, potencjał, wiedzę i zawodowe kompetencje. Ucz się języków, podejmij naukę, sprzedaj zbędne rzeczy.

Miłość, związki, dom
Wiosną i latem warto zadbać o swoje miłosne potrzeby. Nie ma mowy o samotności, tęsknotach, depresyjnym czekaniu na cud. Przeciwnie. Będziesz się bardzo dobrze bawić, miło spędzać czas w sympatycznym, wesołym towarzystwie. Taka niezobowiązująca, lekka postawa może się okazać prawdziwym strzałem w dziesiątkę w budowaniu związku. Jest na to wielka szansa.

Pani Bliźnięta
Leniwy rok to dla Ciebie coś nowego. Jednak to doskonała szansa na to, by zadbać o kobiece potrzeby, które mocno ucierpiały w ostatnich latach. Zajmij się sobą, skup uwagę na tym, co Ci umykało, z niczym się nie spiesz, nie goń, nie daj się wkręcić w wyścig szczurów. Dużo odpoczywaj, relaksuj się i baw z bliskimi Ci ludźmi.

Pan Bliźnięta
Chęć oderwania się od codziennych realiów i od szarej rzeczywistości zachęci Cię do ruszenia ze swoimi marzeniami i planami. Mogą to być dalekie, oryginalne podróże, rozwój osobisty, twórczość, biznes. Nie zapomnij jednak o bliskich, rodzinie, przyjaciołach i partnerze. Możesz im pomóc w czymś ważnym.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.10
Co nas czeka w tym tygodniu. 15-21.10
Babie lato trwa nadal. Cieszmy się tą pogodą, gdyż wszystko na to wskazuje, że jesień nadejdzie już niedługo. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 18.10
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 15.10 - 21.10
Przyjemne, wspierające wpływy trygonów Słońca i Marsa sprawiają, że bez większych problemów uporacie się z dużą ilością pracy, nauki, z nowymi obowiązkami i... »
Miesięczny: Październik
  Nie przyjmujesz do wiadomości, że mamy już jesień. Fantastyczne wpływy trygona Marsa  sprawiają, że będziesz robić wszystko, by zachować letnią pogodę ducha, wesoły... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Telepatia i Telesomatyka

Telepatia jest od wieków znanym zjawiskiem dla ludzkości. Wystarczy porozmawiać na ten temat z różnymi ludźmi, posłuchać relacji o ich przeżyciach, szybko można stwierdzić, że telepatia jest częścią codziennego życia. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że docierają do nich informacje w sposób pozazmysłowy, czyli bez użycia pięciu podstawowych zmysłów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2018

Czy dzieło artysty może zmienić sytuację w kraju? Czy film Wojciecha Smarzowskiego "Kler" wstrząśnie emocjami Polaków? Jak to wydarzenie artystyczne nakłada się na przeobrażenia i astrologiczne wpływy? O sytuacji w kraju, wyborach i nadciągającym kryzysie gospodarczym piszę w swojej prognozie na październik 2018. Zapraszam. Piotr Gibaszewski
więcej »