Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2019

Autor Piotr Gibaszewski

Nie bez powodu astrolodzy przyporządkowali twój znak – Bliźnięta – do żywiołu powietrza. I ta właśnie – zmienna, ruchliwa, niestała – jakość będzie dominować w roku 2019. Ale to dobra dla ciebie wiadomość, gdyż oznacza to, że będziesz w ciągłym biegu, na wysokich obrotach, pod wpływem wielu bodźców i inspiracji. Opozycja Jowisza pozwoli ci spełnić swoje marzenia związane z podróżami, wyjazdami, nauką nowych umiejętności, poznaniem ciekawych ludzi i miejsc. Jedyne co ci może dokuczać, to przemęczenie umysłu spowodowane natłokiem wielu nowych wrażeń. Chęć łapania kilku srok za ogon grozi tym, że nic do końca, solidnie i porządnie nie uda się dokończyć i spiąć w całość. Nie będziesz jednak narzekać, gdyż to szansa na zrobienie imponującego kroku naprzód. Dużo mniej powodów do zadowolenia będą mieć urodzeni między 03 a 12 czerwca. Kwadratura Neptuna jest zapowiedzią huśtawek nastroju, napadów smutku, dręczących myśli, dylematów i wątpliwości.

Kalendarium

Zima – tradycyjnie nielubiany przez ciebie czas – zapowiada się nieco stagnacyjnie i sennie. To dobry czas na to, by odpocząć, odciąć się od nadmiaru wrażeń, emocji i doznań. Gdy na dworze zimno, ponuro i szaro, gdy pada śnieg i trzyma mróz, oddawaj się marzeniom, planuj, twórz strategie, szukaj czegoś, co cię rozpali i rozgrzeje. Wraz z pierwszymi bocianami nadejdzie energia, optymizm, pasja i przypływ mocy. W kwietniu i w maju będziesz pod wpływem koniunkcji Marsa, co zapowiada zdecydowany zwrot na wielu polach i w wielu dziedzinach życia. Przystąpisz do ofensywy, mocno ruszysz do przodu, pokonasz marazm i stagnację. Wakacje możesz zaplanować już od czerwca lub w lipcu. To spokojny i stosunkowo leniwy czas, co sprzyja regeneracji ciała i umysłu. W sierpniu i we wrześniu twarda rzeczywistość odezwie się mocniej. Kwadratura Marsa zmusi cię do roboty. Jesienią odzyskasz poczucie komfortu, emocjonalną i psychiczną równowagę oraz dobre relacje z otoczeniem.

Energia, zdrowie

Nie będziesz specjalnie narzekać na dolegliwości ciała, ale twój umysł i psychika mogą ci częściej płatać figle. To dobry czas na oddanie się sportowym pasjom i przyjemnościom. Uważaj jednak na uciechy i pokusy stołu. Przesada w jedzeniu i piciu może cię sporo kosztować. Wiosną warto zrobić oczyszczającą kurację. Latem łatwo będzie o kontuzję lub uraz, więc nie igraj z losem i zachowaj rozsądek.

Praca, finanse, interesy

I choć jest to całkiem dobry zawodowo czas, to jednak pieniądze nie będą się ciebie trzymać. Łatwość i lekkość, z jaką będziesz się z nimi rozstawać, może przynieść ci niepotrzebne długi i straty. To doskonały rok na ambitne kursy, umysłowe treningi, rozwój osobisty, coaching, poszerzanie horyzontów, dzięki czemu zaczniesz wreszcie robić to, co czego stworzyła cię natura i co jest zgodne z twoim przeznaczeniem.

Miłość, związki, dom

Zmienny i nieco nerwowy charakter roku 2019 nie sprzyja stabilizacji w partnerstwie. Jeśli więc twój związek znalazł się na zakręcie, na szybką poprawę nie ma co liczyć. Jednak to wyśmienity czas na wyrwanie się z samotności, podryw, randki, miłosne i erotyczne przygody oraz upojny seks. Zwłaszcza wiosna zapowiada się pod tym względem optymistycznie i ciekawie.

Pani Bliźnięta

Pomyśl o swoich marzeniach i planach, które ciągle odkładałaś na inny czas. Pora do nich wrócić. Jeśli czujesz frustrację oraz znużenie codziennością i szarością życia, pora na małą odmianę. Egzotyczna wyprawa, wymarzona wycieczka, inspirujący kurs lub szkolenie rozkręcą cię i natchną do działania.

Pan Bliźnięta

Coraz mocniej czujesz, że to co robisz i czym się zajmujesz, zaczyna cię nudzić. Nie ulegaj presji otoczenia, rodziny i przyjaciół. Nie musisz wykonywać pracy, która cię nie rozwija. Stabilizacja finansowa to często pułapka, która prowadzi do wypalenia i depresji. Pójdź za głosem intuicji i wybierz wolność.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 2 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 3 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 16-22.09
Co nas czeka w ostatnim tygodniu astronomicznego lata? Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.09
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 16.09 - 22.09
Proza życia może zabić każdą, najpiękniejszą nawet, ideę. Postaraj się zatem, by Twój ciekawy pomysł, interesujący plan lub wizja nie pozostały wyłącznie na etapie marzeń, ale... »
Miesięczny: Wrzesień
Wrzesień zapowiada się dla Ciebie nerwowo i niespokojnie. Powrót do codziennych obowiązków, zadań, pracy, do normalnego tempa życia przyjmiesz z dużą niechęcią i irytacją.... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Odrzuć ciężar przeszłości. Terapia całkowitego uwolnienia od traum i złych doświadczeń

Dzięki tej książce nie tylko pokonasz swoje traumy z przeszłości, ale też lepiej poradzisz sobie z codziennymi problemami. Wreszcie poczujesz się bezpiecznie i pozbędziesz się starych schematów oraz odrzucisz filtry, które przesłaniały Ci prawidłową ocenę rzeczywistości. Zrób pierwszy krok ku wolności. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na sierpień 2019

O niezwykłej sile populistycznego uwodzenia, czyli dlaczego PiSowi, nie spada, a także o nadchodzącym kryzysie ekonomicznym - zapraszam do lektury prognozy na sierpień 2019
więcej »