Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Roczny: 2017

Autor Piotr Gibaszewski

Kryzys, który dopadł Was w mijającym roku, przeciągnie się i na kolejny. Opozycja Saturna boleśnie obnaża słabości Twoich przedsięwzięć, braki w przygotowaniu, pośpiech, prowizorki, ślizganie się po wierzchu. Najmocniej odczują jej nieprzyjemne działanie urodzeni w III dekadzie znaku. Jednak w 2017 Twoja sytuacja zdecydowanie się poprawi i na wielu frontach zauważysz pomyślne zmiany. Poczucie niemocy, przygnębienie, wyczerpanie i wypalenie uzdrowi doskonały wpływ trygona Jowisza, więc zamiast się szarpać ze swoimi emocjami, ruszysz mocno do przodu. Otwarcie się na nowe znajomości, kontakty i przyjaźnie wyrwie Cię z poczucia samotności. Pomoc, którą uzyskasz, pozwoli Ci znaleźć skuteczne rozwiązania dla swoich porażek. Najtrudniejsze chwile czekają urodzonych między 31 maja a 06 czerwca. Kwadratura Neptuna sprawia, że może Was dopaść emocjonalny kryzys, depresja i znużenie. Rok pod znakiem niższych obrotów, oraz rezygnacja z nadmiaru zajęć i obowiązków to dobry pomysł.

Kalendarium

Początek roku będzie męczący, trudny i nieprzyjemny. Kwadratura Marsa sprawia, że szybko pożegnasz się z noworocznymi deklaracjami. Wiosną zaś możesz liczyć na zdecydowaną poprawę. Mobilizujący wpływ koniunkcji Marsa sprawia, że ruszysz z kopyta z tym wszystkim, co leżało, co było zaniedbane i zablokowane. To doskonały moment na przegrupowanie sił, odważne zmiany i reformy, ryzykowne i trudne decyzje, zmierzenie się ze swoimi słabościami i kompleksami. Wakacje zapowiadają się spokojnie, więc jest szansa na to, że zaplanowanemu urlopowi i wyjazdom nie grożą żadne nieprzyjemne niespodzianki. Powrót do twardej rzeczywistości czeka Cię we wrześniu i częściowo w październiku. Kwadratura Marsa przypomni o zaległościach, zobowiązaniach i popełnionych błędach. Już od połowy października możesz się spodziewać najprzyjemniejszych chwil. W Boże Narodzenie i sylwestra ogłosisz definitywny koniec kryzysu.

Energia, zdrowie

Stresu, fizycznych i emocjonalnych obciążeń nie będzie Ci brakować w przyszłym roku. Osłabienie ciała, huśtawki nastoju, odnowienie się kontuzji, urazów i starych dolegliwości zmusi Cię do poważnego zatroszczenia się o swoje zdrowie. Jednak wiosną i jesienią czeka Cię poprawa samopoczucia, co warto wykorzystać na rehabilitację, zabieg, psychoterapię, zmianę stylu i rytmu życia.

Praca, finanse, interesy

I choć ekonomiczne problemy dają Ci się mocno we znaki, a stare zobowiązania i długi duszą Cię i podcinają skrzydła, to jednak rok 2017 przyniesie wyraźny przełom. Jeśli się solidnie weźmiesz do roboty, już w połowie roku zauważysz korzystne zmiany. Jesienią zaś czeka Cię coś na miarę cudu. Większość Twoich trosk zniknie. Znajdziesz nową pracę, spłacisz kredyty, rozkręcisz biznes.

Miłość, związki, dom

Tęsknota za miłością rozrywała Ci serce być może najmocniej w całym Twoim życiu. Jednak czas zrobił swoje i rany duszy zaczynają się goić. Definitywnie pożegnasz przeszłość i byłego partnera. Wiosną możesz liczyć na nowe znajomości i przyjaźnie. I choć być może jeszcze za wcześnie na poważne deklaracje, to jednak uczenie się na nowo zaufania i odbudowywanie poczucia bezpieczeństwa przyniesie świetne efekty.

Pani Bliźnięta

Jeśli doskwiera Ci samotność, niczego nie pospieszaj. Nie zmuszaj się do randek, jeśli jeszcze czujesz smutek. Zajmij się codziennymi sprawami, nie skupiaj się obsesyjnie na budowaniu relacji. Gdy wreszcie poczujesz luz, akceptację i spokój, możesz zrobić kolejny krok – powiedzieć mężczyźnie „tak”.

 

Pan Bliźnięta

Twarda i szara rzeczywistość będzie Cię ściągać w dół. Szybko jednak zrozumiesz, że jest to konieczne. Zbyt długo uciekałeś przed wzięciem odpowiedzialności za swoje decyzje i zaniechania. Przechodzenie do ofensywy musi jednak być poprzedzone zrobieniem gruntownych porządków.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Mamy wpływ na nasze życie i świat w którym chcemy żyć poprzez zmianę wibracji na naszej planecie. Wśród nas są nauczyciele, szamani, mistrzowie, ale przede wszystkim zwykli ludzie pragnący zmiany. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.02 - 26.02
Jak zwykle o tej porze roku dopadają Cię huśtawki samopoczucia i nastroju. Kwadratura Słońca osłabia organizm, naraża Cię na nieprzyjemne skutki stresu, zmęczenia, konfliktów i... »
Miesięczny: Luty
Początek roku był dla Ciebie bardzo trudny i męczący. W lutym sytuacja się nieco uspokoi, ale problemów, trosk i wyzwań nie będzie Ci brakować. Natłok pracy, liczne nowe obowiązki,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Alkohol i huna

W Polsce alkoholizm jest problemem narodowym. To wynika jak twierdzą niektórzy z braku kultury picia. Huna służy rozwiązywaniu problemów, więc alkoholizm powinien interesować ludzi żyjących w Polsce, nauczycieli i terapeutów huny bardzo mocno. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2017

Półkrzyż znaków kardynalnych, latawiec, zaćmienia Słońca i Księżyca, inauguracja Trumpa. Co nas zatem czeka w lutym? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na luty 2017.
więcej »