Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Listopad

Autor Piotr Gibaszewski

Nie ma mowy o jesiennej zadumie, melancholii i zmartwieniach. Przeciwnie. Trygony Jowisza i Saturna sprawiają, że czeka Cię przyjemny, sympatyczny, ale zarazem aktywny i twórczy miesiąc. Ale jest to dobry czas na realizację ambitnych planów zawodowych, załatwianie tych spraw i problemów, które były dla Ciebie ponad siły, przerastały Cię lub napawały obawami. Bojowe nastawienie do życia, odwaga, zdecydowanie i pewność siebie pozwoli Ci skutecznie wygrywać trudne batalie, ostrą rywalizację i walkę. Doskonale zniesiesz jesienną szarugę i słoty. Twój organizm i psychika dobrze sobie poradzą z nieprzyjemną o tej porze roku aurą. Zachowasz pogodę ducha, dobry humor i nastrój skutecznie ocieplając ponure emocje u bliskich i przyjaciół. Najprzyjemniej będzie zaś na polu miłosnym i w uczuciach. Wbrew tendencjom w naturze, poczujesz silną ochotę na seks i erotyczne przygody. To dobry czas na szukanie partnera, nawiązywanie nowych znajomości, przyjaźni i relacji, więc o samotności nie ma mowy. Andrzejkowe wróżby będą dla Ciebie pomyślne.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 29.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 29.11 - 05.12
Romantyczny wieczór andrzejkowy to nie tylko doskonała okazja do zabawy, ale także szansa na to, by się skupić na swoich najgłębszych, najbardziej osobistych pragnieniach, tęsknotach... »
Roczny: 2021
I choć na świecie jest niespokojnie, a negatywne wieści bombardują nas ze wszystkich stron, dla ciebie – jakby na przekór – zaczynają się fantastycznie dni. Przed tobą rok... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Budda nie był(by) buddystą

Budda to ciekawa postać. Wielu łączy go tylko z mistycznym guru siedzącym w postawie medytacyjnej pod świętym drzewem bodhi (figowiec). Co ciekawe, również z Jezusem łączy się opowieść dotycząca tego, co uczynił biednemu drzewu figowemu, na którym nie znalazł owoców. Inni widzą Jego figurki z dużym brzuchem, uśmiechniętego od ucha do ucha. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »