Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Listopad

Autor Piotr Gibaszewski

Mijający powoli rok przyniósł Wam wiele trudnych, męczących, bolesnych, chwilami ciężkich doświadczeń. Opozycja Saturna, oraz kwadratura Neptuna, mocno, chwilami bezlitośnie testują Wasze przygotowanie do czekających wyzwań, odporność na przeciwności, przeszkody, blokady i życiowe wstrząsy. Wielu z Was ma za sobą poważne kryzysy, problemy w pracy i w związkach, zdrowotne i emocjonalne komplikacje. Najmocniej dostali w kość urodzeni w III dekadzie znaku, dla których ostatnie miesiące były wyjątkowo trudnym czasem. Listopad przyniesie jednak zdecydowaną zmianę, poprawę nastroju, samopoczucia, powrót energii, optymizmu i wiarę w pomyślną przyszłość. Ten promyk światła i nadzieję zawdzięczać będziesz korzystnym wpływom trygona Marsa, co sprawi, że w tym – refleksyjnym i smutnym – miesiącu przeżyjesz wyjątkowo miłe chwile na polu partnerskim i miłosnym, odbudujesz dobre relacje z bliskimi, powrócisz do zarzuconych projektów, pomysłów i przedsięwzięć, które musiały poczekać na lepszy czas.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.11
Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.11
Słońce opuszcza znak Skorpiona wkraczając w wesołego Strzelca w rytm świątecznych kolęd, co pomaga nam radośnie wydawać pieniądze na mniej lub bardziej sensowne zakupy i prezenty. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.11
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.11 - 26.11
O tej porze roku często dopada Cię kryzys: miłosny, uczuciowy i psychiczny. W połowie tygodnia dostajesz się pod wpływ opozycji Słońca, co może storpedować Twoje ambitne działania, plany... »
Roczny: 2017
Kryzys, który dopadł Was w mijającym roku, przeciągnie się i na kolejny. Opozycja Saturna boleśnie obnaża słabości Twoich przedsięwzięć, braki w przygotowaniu, pośpiech,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

W czym znalazłeś swoje schronienie?

Według nauk tybetańskiego bon, które mam zaszczyt zgłębiać i stosować na co dzień człowiek nie może znaleźć prawdziwego schronienia w świecie. To światowe, zewnętrzne schronienie, bez względu na jego rodzaj, jest dobre, ponieważ go wspiera, ale nie wystarczy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2017

Jowisz w Skorpionie, czyli seria skandali seksualnych, półkrzyż Urana, Plutona i Marsa, samospalenie Piotra Szczęsnego z Niepołomic - zapraszam do lektury prognozy na listopad 2017 Piotra Gibaszewskiego
więcej »