Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Czerwiec

Autor Piotr Gibaszewski

Od początku roku jesteś na niezwykle intensywnych obrotach, pracujesz niemal bez wytchnienia i pod silną presją życiowych okoliczności i potrzeb bliskich, więc sytuacja jest mocno kryzysowa. Opozycja Saturna, oraz kwadratura Neptuna, sprawiają, że stres i przemęczenie coraz mocniej dają Ci się we znaki, czego nawet Twój wrodzony optymizm i pozytywne myślenie nie są w stanie przełamać. Na szczęście zbliżające się powoli wakacje przyniosą sporą ulgę. Musisz się więc uzbroić w cierpliwość, jeszcze raz przyjrzeć się planom, uporządkować swoje otoczenie, narzucić sobie większą dyscyplinę finansową, zapanować nad swoimi słabościami i negatywnymi zachowaniami. Twoje sprawy idą bowiem w dobrym kierunku, za czym stoi ogromne wsparcie koniunkcji Marsa, oraz trygona Jowisza. Gdy więc opadnie kurz bitewny, gdy uda Ci się złapać dystans do tego, co się dzieje dookoła, zaczniesz zauważać coraz więcej pozytywnych zmian. Najlepiej czerwiec zapowiada się na polu umysłowym i intelektualnym. Zdawanie trudnych egzaminów i zaliczenia pójdą Ci, jak z płatka. W doskonałym zatem nastroju i humorze będziesz snuć swoje wakacyjne i urlopowe plany.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 26.06-02.07
Co nas czeka w tym tygodniu. 26.06-02.07
Wytęsknione i upragnione dla wielu z nas wakacje to nie tylko urlop i odpoczynek, ale też szansa na uzdrowienie i naprawienie tego wszystkiego, co jest dla nas ważne, na co wreszcie znajdziemy czas. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 26.06
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 26.06 - 02.07
Urodzeni w II dekadzie znaku będą mieć wiele powodów do zadowolenia, optymizmu i nadziei. Pomyślne wpływy trygona Jowisza, to doskonała zapowiedź dla Waszych ambitnych planów... »
Roczny: 2017
Kryzys, który dopadł Was w mijającym roku, przeciągnie się i na kolejny. Opozycja Saturna boleśnie obnaża słabości Twoich przedsięwzięć, braki w przygotowaniu, pośpiech,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Magia koloru dla początkujących! Konkurs!

Odkryj fascynujący świat barw i magię, która się za nimi kryje, bo kolory, jakimi się otaczasz, mają ogromny wpływ na samopoczucie, odczuwane emocje, poziom energii, kreatywność, a nawet apetyt bądź jego brak. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2017

O zwycięstwach i porażkach Władymira Putina w cyberwojnie, o horoskopie zaprzysiężenia Emmanuela Macrona, oraz o ponurych układach w horoskopie Polski. Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2017
więcej »