Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Marzec

Autor Piotr Gibaszewski

Sprzeczne emocje i potrzeby targają Twoją duszą. Z jednej strony opozycja Saturna, oraz kwadratura Neptuna, prowokują do tego, by rzucić wszystko w diabły, uwolnić się od męczących układów, wyrwać się z więzienia, którym stają się zawodowe obowiązki, by przestać walczyć o pieniądze i złudne zaszczyty. Z drugiej zaś strony trygon Jowisza uświadamia Ci, jaki ogrom roboty został wykonany, i że nie można lekką ręką porzucać czegoś, w co włożyło się tyle energii i czasu. Być może zbyt szybko chcesz złożyć na ołtarzu swoje doświadczenia, zbył łatwo rezygnujesz z marzeń i planów tylko dlatego, że nie idą w założonym wcześniej kierunku. Tymczasem możliwe, że już jesteś prawie u kresu, blisko mety, w przededniu odcinania kuponów. Zachowaj zatem spokój, panuj nad emocjami, nie podejmuj pochopnych decyzji – zwłaszcza finansowych i unikaj skrajności. Marzec przyniesie Ci sporo ciekawych wyjazdów, podróży, nowe znajomości i kontakty, które pomyślnie zaowocują w przyszłości.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Poznaj ciało astralne
Poznaj ciało astralne
O ciele astralnym wiele się pisze, najczęściej w temacie tzw. eksterioryzacji, czyli wychodzenia z ciała. Nie jest to temat interesujący psychotronikę i metody uzdrowicielskie, ale niezwykle ciekawi osoby z nastawieniem ezoterycznym. »
 Twój horoskop

Dzienny: 25.03
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 20.03 - 26.03
Sympatyczne uczucia, delikatne emocje i miłe namiętności – to przyjemne efekty trygona Jowisza, który pomoże Wam odnaleźć radość życia związaną z erotyczną sferą życia.... »
Roczny: 2017
Kryzys, który dopadł Was w mijającym roku, przeciągnie się i na kolejny. Opozycja Saturna boleśnie obnaża słabości Twoich przedsięwzięć, braki w przygotowaniu, pośpiech,... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Świat się zmieni gdy ty się zmienisz

Gdy mówię o zmianie siebie nie mam na myśli zmiany istotowej, że stajesz się jakimś innym bytem, niż jesteś, że tracisz dotychczasową tożsamość i nabierasz nowej. Chodzi tu o zmianę raczej na poziomie przypadłości i relacji, nie substancji. Potocznie mówimy o tym zmiana siebie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2017

Znajdujemy się na przełomie dwóch astrologicznych er - Ryb i Wodnika. Jakie to niesie konsekwencje? Jak się to przejawia w świecie? O tym i o marcowej prognozie pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na marzec 2017.
więcej »