Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Grudzień

Autor Piotr Gibaszewski

Ostatni miesiąc roku zapowiada się jako dość nerwowy, niespokojny i trudny czas. Kwadratura Marsa oraz opozycja Jowisza tworzą układ, który niesie z sobą sporo napięcia, stresu i może być źródłem konfliktów i sporów z otoczeniem – na szczęście niezbyt groźnych i dramatycznych. Możesz mieć też nieco problemów ze zdrowiem, z psychiką i emocjami. Lepiej więc będzie, jeśli w grudniu postanowisz sobie nieco odpuścić i jeśli wreszcie zajmiesz się sobą, swoimi celami, marzeniami i pragnieniami. Może więc wreszcie znajdziesz choćby chwilę na odpoczynek i pozwolisz sobie poczuć to, co Ci siedzi w sercu i w duszy. Bardzo ważny będzie dla Ciebie czas Świąt i koniec roku. To dobra okazja na to, by nawiązać nieco cieplejsze, bliższe i głębsze relacje z bliskimi Ci ludźmi, z rodziną, przyjaciółmi, partnerem. Nie uciekaj od problemów, nie wypieraj negatywnych uczuć, ale też z nimi nie walcz i nie bój się ich, gdyż emocje są bardzo ważne. To źródło cennych informacji o tym, co w nas siedzi i nas boli.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Dla wszystkich czytelników! »
 Twój horoskop

Dzienny: 17.12
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 17.12 - 23.12
Ten przedświąteczny tydzień nie będzie zbyt przyjemny i wesoły. Opozycje Słońca, Merkurego i Jowisza oraz kwadratura Marsa sprawiają, że czujesz silną presję upływającego czasu,... »
Roczny: 2018
Masz za sobą wyjątkowo ciężkie lata. Kryzys już jednak definitywnie minął. Przed Tobą wyśmienity, optymistyczny, przyjemny, wesoły, ale zarazem dość spokojny i niezbyt aktywny rok. Jest... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Poznaj czakrę międzybrwiową

Czakra międzybrwiowa zwana jest często adźną (skr. ajna). Mówi się o niej jako o tzw. Trzecim Oku. Inne określenie to czakra naczelna. Odpowiada przysadce mózgowej, która zawiaduje wszystkimi gruczołami wydzielania wewnętrznego (przyporządkowanymi określonym czakrom). »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2018

O tym, jak wybuchają wojny, czyli konflikt na Morzu Czarnym, o ostrym półkrzyżu, nadciągającym kryzysie ekonomicznym - pierwsze podsumowania mijającego roku. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2018.
więcej »