Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Miesięczny: Luty

Autor Piotr Gibaszewski

Opozycja Marsa ostrzega Cię przed nieprzemyślanymi decyzjami finansowymi. Wszędzie tam, gdzie w grę wchodzić będą duże koszty, spore ryzyko i poważne zaangażowanie czasowe, musisz się wykazać rozwagą, rozsądkiem, spokojem i opanowaniem. Za rozrzutność, lekceważenie twardych zasad rachunku ekonomicznego, naiwność i łatwowierność przyjdzie Ci zapłacić wysoką cenę, więc lepiej zastanów się dwa razy, nim weźmiesz kredyt, którego nie będziesz w stanie spłacić, podejmiesz się pracy lub wyzwania zawodowego, które okaże się ponad Twoje siły. Nie daj się więc złapać na super ofertę, nie ulegaj pokusom i manipulacjom, które nie mają nic wspólnego z autentycznymi potrzebami. Dodatkowo kwadratura Neptuna każe z dystansem traktować wszelkie miłosne obietnice i deklaracje, które będziesz otrzymywać. Łatwo bowiem o złudzenie, przykre rozczarowanie lub naiwność. Lekarstwem na kryzys w związku nie jest skok w bok i romans, lecz szczera, choć trudna, rozmowa o wspólnych potrzebach, problemach i troskach.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02
Co nas czeka w tym tygodniu. 17-23.02
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 21.02
Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena. »
Tygodniowy: 17.02 - 23.02
Musisz się przygotować na niezbyt miłe dni. Kwadratury Słońca i Merkurego zwiastują wyraźny odpływ energii, sił, pogorszenie samopoczucia psychicznego i fizycznego. Pora obniżyć obroty,... »
Roczny: 2020
Masz za sobą długi okres niepewności, zawirowań, wstrząsów i poniewierki. Na szczęście zaczynasz wreszcie odzyskiwać grunt pod stopami, ale na prawdziwy przełom musisz jeszcze... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Nie stresuj się nie przejmuj się

Wszyscy mamy w życiu coś, co powoduje nasze utrapienie. Jest ono mniejsze lub większe, ale istnieje. To może być stresująca praca, pożyczka, dziecko lub partner. Tak czy inaczej na słowa "nie stresuj się, nie przejmuj się" można zareagować w stylu: jak to mam się nie stresować i nie przejmować?. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »