Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 21.09 - 27.09

Autor Piotr Gibaszewski

Nienajlepsze samopoczucie, zmęczenie, znużenie, brak energii i emocjonalne huśtawki to nie tylko znak nadchodzącej jesieni, ale także wpływ opozycji Słońca i Merkurego oraz kwadratury Jowisza. Warto zatem bardziej o siebie zadbać, zapewniając sobie więcej spokoju, czasu i wyrozumiałości – nawet kosztem osiąganych wyników w pracy i w nauce. Zmuszanie się do nadmiernego wysiłku i trudu nie dość, że nie przyniesie żadnych efektów, to jeszcze poważnie osłabi Wasz organizm, a co w efekcie może wywołać jesienną grypę lub ataki złego nastroju. Zdecydowanie aktywniejszy i bardziej dynamiczny czas mają przed sobą urodzeni w II i III dekadzie znaku. Znakomite wpływy trygona Wenus oraz koniunkcji Marsa sprawiają, że świadomość nadejścia kalendarzowej jesieni, i takież nastroje, nie mają w tej chwili dla Was większego znaczenia. Przed Wami bowiem czas realizacji ważnych celów i wyzwań. To także moment na walkę, rywalizację zawodową i przełamywanie swoich słabości, lęków i obaw. W relacjach uczuciowych, w miłości i seksie zapowiadają się fantastyczne chwile doskonałej zabawy.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 1 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 14-20.09
Co nas czeka w tym tygodniu. 14-20.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 26.09
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Wrzesień
Powakacyjne remanenty nie wychodzą Wam szczególnie korzystnie. Przed Wami dość trudny, męczący, wyczerpujący, chwilami nieprzyjemny i nerwowy miesiąc. Kwadratura Jowisza, Saturna i... »
Roczny: 2020
Przed tobą trudny, męczący, pracowity, chwilami znojny i intensywny rok. Zwali ci się na głowę mnóstwo spraw, zadań i problemów, którym trzeba będzie stawić czoła.... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Problem braku samodeterminacji

Naszym największym wrogiem jest nasz własny nieukształtowany charakter. Zwłaszcza jedna cecha w tych charakterze sprawia nam tak wiele trudności: brak autodeterminacji lub samodyscypliny. Czekamy, aż poruszy nas coś lub ktoś - jakiś bodziec mniej lub bardziej święty albo świecki, w zależności od preferencji. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na wrzesień 2020

O drugiej fali epidemii covid-19, białoruskim przebudzeniu, układzie latawca na pełni Księżyca, horoskopie zaprzysiężenia prezydenta Dudy i innych ciekawych wydarzeniach w prognozie wideo na wrzesień 2020.
więcej »