Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 19.11 - 25.11

Autor Piotr Gibaszewski

Erotyczne szaleństwo, miłosne dylematy, uczuciowe huśtawki i zmiany będą Ci w tym tygodniu częściej, niż zwykle, towarzyszyć. Opozycja Wenus mocno rozbudzi namiętności, zmysłowe potrzeby i tęsknoty. Jednak będziesz mieć z tym więcej kłopotów, niż radości. Łatwo bowiem o ryzykowne zachowania, skoki w bok, przygodny seks, nieprzemyślane wybory i decyzje związane z obiektem uczuć. Ciągnąć Cię będzie również do używek i alkoholu, ale jednocześnie zabraknąć Ci może umiaru, rozsądku i rozwagi. Gdy więc Ci przyjdzie ochota, by zrobić coś zwariowanego, oddać się zakazanym przyjemnościom i uciechom, pomyśl o konsekwencjach, o cenie, którą trzeba będzie za to zapłacić. Znakomite wpływy trygonów Merkurego i Jowisza, a od połowy tygodnia także Słońca, dają szansę na świetne wyniki w pracy, na polu zawodowym oraz w nauce i na polu intelektualnym. I choć trudno będzie Ci wskrzesić w sobie wielki entuzjazm do działania, to jednak szybko się uporasz z powierzonymi Ci zadaniami i zleceniami.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 4 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.11
Co nas czeka w tym tygodniu. 19-25.11
Wkraczamy w ostatni etap jesieni. Słońce wejdzie w znak Strzelca zapowiadając przedzimie. Jednak czeka nas również pełnia Księżyca, która mocno poruszy emocje i nastroje. Jak się zatem zapowiada nadchodzący tydzień? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 19.11
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Listopad
Pewne lenistwo, które Cię ostatnio dopadło, ma swoje pozytywne konsekwencje. Udało Ci się bowiem pozbierać do kupy po trudnych życiowych zawieruchach. Chwila odpoczynku i skupienie... »
Roczny: 2018
Przed Tobą rok wielkich i trudnych wyzwań, walki z przeciwnościami losu, z ograniczeniami ciała i umysłu. I choć trudno powiedzieć o Tobie, że uciekasz przed problemami, że łatwo ulegasz... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Dotyk - pierwotna potrzeba każdego człowieka

Joanna Maligłówka - masażystka, Mistrzyni Reiki, prowadzi sesje terapeutyczne z wykorzystaniem masażu akupresowo-limfatycznym i masażu bańką chińską. Wykonuje także konchowanie uszu metodą Hopii. Obecnie przyjmuje w Centrum Medycyny i Psychoterapii Katowice. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na listopad 2018

Uran wraca do znaku Barana, Jowisz zaś wkracza w znak swojego władztwa - w znak Strzelca. O tym, a także o mocnym półkrzyżu na pełni 23.11, piszę w prognozie na listopad 2018. Zapraszam do lektury.
więcej »