Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 09.12 - 15.12

Autor Piotr Gibaszewski

Przed Tobą całkiem przyjemny, wesoły i sympatyczny tydzień. Bez szczególnego pośpiechu, nerwowości i gonitwy uda Ci się załatwić większość ważnych i pilnych spraw. Przyjazne i wspierające wpływy trygonów Słońca i Merkurego udowodnią, że Twoja rezerwa i niechęć do ciężkiej, wyczerpującej pracy, zarzynania się stresem i problemami ma często duży sens. Przekonasz bliskich, współpracowników i szefa, że można osiągać bardzo dobre wyniki stawiając na luz, twórczą swobodę, wyobraźnię i kreatywność. Wyjątkowo dobrze zniesiesz zimową pogodę, której nie lubisz. Okaże się, że nawet w tej zimnej porze roku można znaleźć atrakcje i uroki, które pozwolą cieszyć się zbliżającymi się powoli świętami. Jedynie kwadratury Wenus i Jowisza każą nie przywiązywać zbyt dużej wagi do składanych Ci przez bliskich deklaracji. Drobne nieporozumienia nie zamienią się w groźne konflikty i spory, ale unikaj eskalacji napięcia, kłótni i sporów, gdyż z małego sporu łatwo może zrodzić się spora awantura.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 2 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu.  09-15.12
Co nas czeka w tym tygodniu. 09-15.12
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 10.12
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Grudzień
Twarda, szara, nieprzyjemna rzeczywistość mocno się odezwie w ostatnich tygodniach roku. Kwadratury Jowisza, Saturna i Plutona przypomną o licznych niezałatwionych sprawach, rozgrzebanych... »
Roczny: 2019
I choć lubisz wyzwania, rywalizację, walkę, intensywne tempo i silne emocje, to w ostatnich latach było tych wrażeń aż nadto. I choć nadal na wielu polach i sferach życia czeka cię jazda... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Możesz czynić cuda

Według bestsellerowej Autorki New York Timesa cudem jest każda zmiana sposobu negatywnego sposobu myślenia. Ty również możesz świadomie czynić małe zmiany prowadzące w konsekwencji do cudownych życiowych przełomów. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »