Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 03.10 - 09.10

Autor Piotr Gibaszewski

Czujesz silne parcie i nacisk ze strony otoczenia, bliskich i świata, co związane jest z Twoją sytuacją zawodową, finansową i rodzinną. Opozycje Słońca i Wenus, oraz niedzielna pełnia Księżyca, uświadamiają Ci dużą ilość zaniedbań, błędów, niedociągnięć i słabości, które się objawiły w wielu dziedzinach i sferach życia. Czujesz silny niepokój i obawy związane z przyszłością, martwisz się o dom, bliskich, rodzinę i chcesz coś uczynić, co mogłoby Ci przynieść poczucie bezpieczeństwa i stabilizację. Nie jesteś jednak bez szans i możesz wiele osiągnąć, ale nie poprzez ciężką pracę, wyrzeczenia i ograniczenia, lecz przeciwnie, obdarzając się miłością, szacunkiem i ciepłem. Sekstyl Marsa oraz koniunkcja Jowisza pozwolą Ci zrozumieć, że istnieje alternatywa dla życia w trudzie, znoju i lękach. Będziesz mieć wiele okazji do tego, by się przekonać, że może być inaczej, że można się cieszyć z małych, drobnych rzeczy, wydarzeń, spotkań, rozmów, które podtrzymują na duchu i pozwalają przetrwać ciężkie chwile.

Twoje osiągi
Praca i finanse 3 Praca i finanse
Miłość i związki 4 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 03.10
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Października
Mimo jesiennej aury, nie będziesz narzekać. Masz bowiem mnóstwo ciekawych pomysłów, ekscytujących planów i wizji, dzięki którym nie ma mowy o często dopadającym... »
Roczny: 2022
Długo ci przyszło czekać na pomyślny czas, a po trudnych i męczących latach, jakie masz za sobą, potrzeba pozytywnych zmian jest wysoka. Zdecydowane przyspieszenie i poprawę sytuacji... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Czy rzucono na ciebie klątwę? Alexandra Chauran

Zły urok czy pech? Przekonaj się, czy rzucono na ciebie klątwę! Autorka w przystępny sposób przedstawia wszystko, co powinieneś wiedzieć o powstawaniu i działaniu klątw, ich wykrywaniu i zwalczaniu oraz rytuałach ochronnych, które pozwolą ci ustrzec siebie i bliskich przed wpływem złego uroku. Poznasz sposoby na rozpoznanie i zdjęcie każdej klątwy ? nawet takiej, którą nieświadomie sam na siebie rzuciłeś. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »