Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 30.11 - 06.12

Autor Piotr Gibaszewski

Nadchodzący tydzień zapowiada się dla Ciebie pod wyjątkowo optymistycznym znakiem, jakby na przekór kryzysowi pandemii, z którą zmaga się świat. Jest bowiem szansa na sukcesy zawodowe, znakomite osiągnięcia, wyniki i zdobycze. Doskonały nastrój, świetny humor, pozytywne nastawienie do świata i ludzi przynosić Ci będą korzystne wpływy trygonów Słońca i Merkurego oraz koniunkcji Marsa, co sprawia, że to wszystko, co jeszcze niedawno doprowadzało Cię do szewskiej pasji, co przynosiło stres, napięcie i złość, potraktujesz z ogromnym dystansem, spokojem i wyrozumiałością. Ale ten wewnętrzny spokój, kontrola psychiczna i panowanie nad negatywnymi emocjami nie musi oznaczać, że zwolnisz obroty lub zrezygnujesz ze swoich ambicji. Przeciwnie, Twoje dążenia, pragnienia i aspiracje zyskają nowy wymiar, nową moc, siłę i dynamizm. Dużo przyjemnych chwil, erotyczne pobudzenie i przypływ namiętności czekają Cię na polu miłosnym. To zatem bardzo dobry czas dla Twojego związku. A jeśli masz za sobą rozstanie, znalezienie partnera nie przysporzy Ci najmniejszych problemów.

Twoje osiągi
Praca i finanse 5 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 4 Nauka i umysłZobacz też

Prognoza na grudzień 2020
Prognoza na grudzień 2020
O jednym z najważniejszych wydarzeń roku - koniunkcji i ingresie Jowisza i Saturna w znak Wodnika, o zaćmieniu Słońca i jego konsekwencjach dla świata oraz krajowym zrywie kobiet i zmianach na scenie politycznej. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2020 »
 Twój horoskop

Dzienny: 03.12
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Grudzień
Przed Tobą pomyślny, optymistyczny i aktywny miesiąc pod znakiem sporego przyspieszenia, licznych sukcesów, osiągnięć, wzrostu obrotów w interesach, awansów, podwyżek,... »
Roczny: 2020
Przed tobą trudny, męczący, pracowity, chwilami znojny i intensywny rok. Zwali ci się na głowę mnóstwo spraw, zadań i problemów, którym trzeba będzie stawić czoła.... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Bezwarunkowo kochać samego siebie

Jeśli słysząc zdania typu "bezwarunkowo kocham siebie, bez względu na sytuację, w jakiej się znalazłem, bez względu na poziom zarobków, długi, na udany czy nieudany związek, dobre czy kiepskie zdrowie, zdrowe czy niezdrowe relacje towarzyskie, bycie oświeconym lub nie" odczuwamy dyskomfort, wewnętrzną niezgodę i opór, to możemy być pewni, że mamy problem z miłością do siebie. Podobnie kiedy cała sprawa kochania siebie wydaje nam się nieistotną bzdurą, sentymentalną zabawą, dziecinadą i nie przywiązujemy do tego wagi. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2020

O jednym z najważniejszych wydarzeń roku - koniunkcji i ingresie Jowisza i Saturna w znak Wodnika, o zaćmieniu Słońca i jego konsekwencjach dla świata oraz krajowym zrywie kobiet i zmianach na scenie politycznej. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień 2020
więcej »