Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 30.01 - 05.02

Autor Piotr Gibaszewski

Masz wreszcie szansę złapać oddech i powrócić do swoich ambitnych planów, projektów i przedsięwzięć, które ostatnio kulały i słabły. Korzystne zmiany, wzrost obrotów w interesach, lepszy nastrój i humor zapewniają Ci przyjazne wpływy sekstyla Marsa oraz koniunkcji Jowisza. Przejęcie odpowiedzialności za swoje życie będzie mieć same plusy. Porzucisz swoje błędne przekonania na swój temat, poczucie, że nęka Cię pech, szkodliwe przeznaczenie i zły los. Odrzucenie defetyzmu i walka z pesymistycznymi myślami zaowocuje całą serią miłych i przyjemnych niespodzianek, zaskakujących, pozytywnych zmian i nowości. Najwięcej powodów do zadowolenia i nadziei możesz się spodziewać w miłości i związku. Pożegnanie starych układów towarzyskich ułatwi nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni. Jednak kwadratura Merkurego każe mocno się wziąć do roboty na polu umysłowym. Nie licz na szczęście na ważnym egzaminie lub teście. Nic nie zastąpi solidnej nauki i porządnego przygotowania.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 05.02
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Lutego
Nowy rok zaczął się dla Ciebie korzystnie, pomyślnie, efektownie i aktywnie. Zwłaszcza w sferze zawodowej, w interesach i w biznesie możesz liczyć na duży ruch, wzrost obrotów,... »
Roczny: 2023
Po kilku trudnych, ciężkich, naznaczonych walką, zmaganiami i kryzysami latach wypływasz wreszcie na spokojniejsze wody. Możesz teraz skupić się na racjonalnym planowaniu, realizacji... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               

Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Gorący oddech dakini. Żeńska zasada w buddyzmie tybetańskim już na jesień!!!

Spotkanie dakini przez osobę praktykującą tantrę jest wolnym od wszelkich koncepcji, intensywnym i poruszającym przeżyciem. Niniejsza unikatowa praca, oparta na tego rodzaju osobistych doświadczeniach, zainspiruje każdego, niezależnie od płci, kto szczerze poszukuje duchowości i interesuje się tantryczną tradycją buddyzmu tybetańskiego. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »