Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 23.10 - 29.10

Autor Piotr Gibaszewski

Dla urodzonych w I i II dekadzie znaku nadchodzący tydzień nie zapowiada się szczególnie optymistycznie. Musicie się liczyć z nasileniem problemów – niemal w każdej dziedzinie i sferze życia. Opozycje Wenus i Marsa pod znakiem zapytania postawią Wasze ambitne plany zawodowe, realizację finansowych celów, biznesowe projekty i przedsięwzięcia. Nie jest to zatem najlepszy moment na wydawanie pieniędzy, podpisywanie umów i kontraktów, które wiążą się z dużym zaangażowaniem sił, czasu i energii. Musicie się również liczyć z pogorszeniem samopoczucia, gorszą kondycją i emocjonalnymi zawirowaniami, co może kiepsko wpłynąć na Wasze zdrowie, stan ducha, a także relacje z bliskimi, rodziną i partnerem. Lepiej więc będzie, jeśli teraz sobie wszystko odpuścicie i po prostu porządnie odpoczniecie. Zmiana diety, ruch na świeżym powietrzu, sportowa i towarzyska aktywność pomogą Wam zachować dobry nastrój i humor.

Twoje osiągi
Praca i finanse 1 Praca i finanse
Miłość i związki 1 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.10
Co nas czeka w tym tygodniu. 23-29.10
To już koniec polskiej złotej jesieni. Słońce wkracza w znak Skorpiona, więc będziemy badać ukryte tajemnice i ezoteryczne doktryny. Co nas zatem czeka w nadchodzącym tygodniu? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swoim raporcie na nadchodzący tydzień. »
 Twój horoskop

Dzienny: 23.10
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Październik
Koniunkcja Urana, oraz opozycja Jowisza, jest ważnym sygnałem dla urodzonych w III dekadzie znaku. Od dłuższego już czasu w Waszym życiu dochodzi do intensywnych zmian, rewolucyjnych... »
Roczny: 2017
Ostatnie lata były dla Ciebie istnym torem przeszkód, oraz twardym testem wytrzymałości. W tym roku też nie możesz liczyć na ulgową taryfę. O spokoju i stabilizacji musisz... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Nie stresuj się nie przejmuj się

Wszyscy mamy w życiu coś, co powoduje nasze utrapienie. Jest ono mniejsze lub większe, ale istnieje. To może być stresująca praca, pożyczka, dziecko lub partner. Tak czy inaczej na słowa "nie stresuj się, nie przejmuj się" można zareagować w stylu: "jak to mam się nie stresować i nie przejmować?". »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2017

Przed nami jeden z najbogatszych w ważne wydarzenia w kluczowych dla świata horoskopach. Co nas zatem czeka w październiku? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na kolejny miesiąc.
więcej »