Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 20.02 - 26.02

Autor Piotr Gibaszewski

Pod wieloma względami będzie to dla Ciebie niesamowity, wyśmienity, fantastyczny tydzień. Na polu miłosnym i uczuciowym zaś – być może jeden z lepszych w skali ostatnich kilkunastu lat! Doskonałe wpływy koniunkcji Wenus i Marsa sprawiają, że nie ma takich dziedzin i sfer życia, w których nie dałoby się zauważyć przypływu, poprawy, korzystnych, szczęśliwych i pozytywnych zmian. Sukcesy będą przychodzić do Ciebie z łatwością, lekkością i swobodą, jakiej już dawno nie było w Twoim życiu. Niema bez wysiłku, na luzie, bez napięcia i stresu osiągniesz zaplanowane cele, zrealizujesz ambitne projekty i przedsięwzięcia. Jednak najważniejsza lekcja, jaką masz teraz do odrobienia, to otwarcie na przyjemność, zabawę, rozkosz i zmysłowy poryw. To idealny czas na erotyczną zabawę, wyśmienity, odprężający seks. Przedwiośnie sprzyja budowaniu relacji, związku i partnerstwa, ale też zachęca do uwolnienia swoich twórczych, kreatywnych sił, co przyniesie uwolnienie od trosk, zmartwień, przykrości i nieprzyjemnych wspomnień. Aż żal, że kończy się karnawał…

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 5 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 5 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Światowa Medytacja: Wierzymy w inny świat!
Mamy wpływ na nasze życie i świat w którym chcemy żyć poprzez zmianę wibracji na naszej planecie. Wśród nas są nauczyciele, szamani, mistrzowie, ale przede wszystkim zwykli ludzie pragnący zmiany. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.02
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Luty
Przed Wami bardzo dobry miesiąc. Mobilizujące wpływy koniunkcji Marsa i Urana, oraz trygona Saturna, zachęcają urodzonych w II i III dekadzie znaku to oddania się śmiałym, odważnym i... »
Roczny: 2017
Ostatnie lata były dla Ciebie istnym torem przeszkód, oraz twardym testem wytrzymałości. W tym roku też nie możesz liczyć na ulgową taryfę. O spokoju i stabilizacji musisz... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Trzecia zasada szamańska MAKIA

W języku hawajskim słowo makia znaczy tyle, co: motto, cel; celować lub dążyć, skoncentrować się na. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2017

Półkrzyż znaków kardynalnych, latawiec, zaćmienia Słońca i Księżyca, inauguracja Trumpa. Co nas zatem czeka w lutym? O tym pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie na luty 2017.
więcej »