Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 25.10 - 31.10

Autor Piotr Gibaszewski

Urodzonych w II i III dekadzie znaku czekają nerwowe, aktywne i pracowite, ale zarazem trudne i chwilami nieprzyjemne dni. Opozycje Merkurego i Marsa sprawiają, że emocji, stresu, napięcia, irytacji i konfliktów nie będzie Wam w tym tygodniu brakować. Poczucie presji, uciekający czas, spiętrzające się terminy i finansowe zawirowania zmuszą Was do porzucenia wygodnych układów i dotychczasowych metod działania – zwłaszcza w pracy i w interesach. Jesteście w bojowych nastrojach, a determinacja i podjęta decyzja, by nie odpuszczać, lecz iść ostro do przodu, sprawiają, że będziecie twardymi, wymagającymi przeciwnikami w rywalizacji zawodowej, sportowej i publicznej. Mimo stresu, napięć i konfliktów nadchodzące dni mogą okazać się bardzo dobre na polu erotycznym i w seksie. I choć w związku będzie chwilami gorąco i nerwowo, to trygon Wenus orz sekstyl Jowisza sprawiają, że bliskość i zmysłowe namiętności przyniosą niezapomniane wrażenia.

Twoje osiągi
Praca i finanse 2 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 1 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 2 Nauka i umysłZobacz też

Co nas czeka w tym tygodniu. 20-26.09
Zapraszamy do lektury astrologicznego raportu na nadchodzący tydzień. Co nas czeka? Jakie wpływy zafundują nam gwiazdy? Raport przygotował dla was nasz astrolog Piotr Gibaszewski »
 Twój horoskop

Dzienny: 28.10
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Październik
Nie mogliście ostatnio narzekać na życie i los, gdyż wiele trudnych spraw i problemów udało się Wam skutecznie załatwić i rozwiązać. Jednak w październiku ten doskonale do tej... »
Roczny: 2021
Nie trać nadziei, gdyż nadciąga długo upragniony kres zmagań. Wreszcie zaczynasz wypływać na spokojniejsze wody i możesz liczyć na zdecydowaną poprawę sytuacji. Poczucie ulgi, schodzący... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Badanie pierwotnych przyczyn chorób

Współcześnie coraz więcej ludzi zauważa, że tradycyjna medycyna leczy wyłącznie symptomy zapominając o prawdziwych przyczynach choroby. Jak jednak badać te prawdziwe przyczyny? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na czerwiec 2021

Zaćmienie Słońca, półkrzyż znaków kardynalnych oraz inne ważne astrologiczne zdarzenia. Czy wróci pandemia, co zapowiada Jowisz w znaku Ryb? Zapraszam do obejrzenia prognozy astrologicznej na czerwiec 2021.
więcej »