Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Horoskop

Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Horoskop ogólny

Horoskop Tygodniowy: 19.03 - 25.03

Autor Piotr Gibaszewski

Marnie wspominasz minione tygodnie. Kryzys dopadł Cię bowiem niemal na każdej linii. Na szczęście nadciąga pomyślna zmiana. Motywująca i rozgrzewająca koniunkcja Słońca, Merkurego i Wenus pomoże Ci stanąć na nogi po silnym osłabieniu i zdrowotnych komplikacjach. Wracasz zatem do gry, odzyskujesz kontrolę nad sytuacją i zabierzesz się za odrabianie zaległości, strat i deficytów. Nie rób tego jednak zbyt szybko i gwałtownie. Jesteś bowiem pod nieprzyjemnym wpływem kwadratury Marsa, która może przynieść nawrót choroby, zmęczenia lub depresji. Nie forsuj organizmu zbyt intensywnym treningiem sportowym, nie ścigaj się o palmę pierwszeństwa w pracy i w interesach, lecz spokojnie, konsekwentnie i rozsądnie realizuj punkt po punkcie z planu, który udało Ci się ostatnio opracować. Ignoruj wszelkie zaczepki, prowokacje, zarzuty i ostrą krytykę. Stoicki spokój to coś, na co warto w tym tygodniu postawić.

Twoje osiągi
Praca i finanse 4 Praca i finanse
Miłość i związki 3 Miłość i związki
Kondycja i zdrowie 3 Kondycja i zdrowie
Nauka i umysł 5 Nauka i umysłZobacz też

Jak pracować z energią? - cz. 7
Jak pracować z energią? - cz. 7
Praktyki wewnętrzne są różnorakie. Początkujących powinny, oczywiście, interesować te najprostsze, czyli te, które można jak najszybciej zastosować dla różnych korzyści. »
 Twój horoskop

Dzienny: 24.03
  Zapraszamy do serwisu Ezoter.pl po horoskopy tygodniowe i miesięczne Piotra Gibaszewskiego, oraz Tarota miesięcznego wróżki Ella Selena.   »
Miesięczny: Marzec
Kwadratury Saturna i Neptuna, oraz koniunkcja Urana, sprawiają, że na jakiś czas warto się wstrzymać z ambitnymi, skomplikowanymi i trudnymi planami biznesowymi. Łatwo się możesz bowiem... »
Roczny: 2018
Przed Tobą rok wielkich i trudnych wyzwań, walki z przeciwnościami losu, z ograniczeniami ciała i umysłu. I choć trudno powiedzieć o Tobie, że uciekasz przed problemami, że łatwo ulegasz... »


Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca artykuł

Joga na czas ciąży i porodu

Oto praktyczny przewodnik dotyczący tego, jak przygotować sobie plan porodu naturalnego. Znajdziesz w nim wszystko, co niezbędne, by urodzić siłami natury. wskazówki, jakie wybrać techniki wspomagające przebieg porodu, pomocne ilustracje, informacje dotyczące medycznej interwencji oraz szczegółowe rady przydatne na wszystkich etapach porodu, które wykorzystasz, gdy nadejdzie ten wielki dzień. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na marzec 2018

"Generałowie lubią wiosnę", czyli o ostrym półkrzyżu na drugiej marcowej pełni, oraz inne ciekawe astrologiczne wydarzenia na niebie. Zapraszam do lektury prognozy astrologicznej na marzec 2018.
więcej »