Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na kwiecień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 05.04.2019

 
 
 
 
 

Świat w kwietniu
Po stosunkowo spokojnym lutym i marcu, gdzie na chwilę świat zapomniał o niepokojach i zagrożeniach, które przyniósł początek roku, wracamy do lękowych, pełnych obaw o przyszłość świata wizji i proroctw. Astrologicznym czynnikiem, który pobudzi niepokoje, są dwa ważne i mocne półkrzyże (figury w kształcie litery T). Pierwszy z nich – kardynalny – utworzy się na pełni 19.04. Utworzy go pełnia (Księżyc w Wadze, Słońce w Baranie w koniunkcji z Uranem w Byku) do Plutona w Koziorożcu. To ostra, radykalna i wybuchowa figura symbolizująca znaczące i poważne nasilenie napięcia, zamach terrorystyczny lub jakąś dużą katastrofę. Aktywizacja znaków kardynalnych przełoży się na dramatyczne zwarcie między mocarstwami, zwł. USA i Chinami.

Drugi półkrzyż – ważniejszy i niosący długofalowe konsekwencje – sformuje się między 24 kwietnia a 08 maja. Utworzy się w znakach zmiennych, gdzie Jowisz w Strzelcu znajdzie się w opozycji do Marsa w Bliźniętach. Obie zaś planety znajdą się kwadraturze z Neptunem w Rybach. Znaki zmienne sygnalizują procesy ekonomiczne, społeczne, media, informację, handel, emocje. Układ ten  wstrząśnie rynkami i giełdami, więc po ostatnich wzrostach na giełdach niewiele zostanie. Przedłużające się do znudzenia negocjacje w sprawie Brexitu, kompromitacja brytyjskiej sceny politycznej może wyrzucić premier May z siodła. Nie znamy jej godziny urodzenia, więc operujemy tylko samymi planetami. Ale i tu znajdujemy ciekawy trop. W dyrekcji (1 stopień = 1 rok) na jej Słońce wkracza Uran. Aspekt ten mocno przypomina w działaniu tranzyt. A na tym aspekcie widzieliśmy widowiskową dymisję premier Szydło, jak i potężnego ministra Szyszko. Wygląda zatem na to, że premier Theresa May nie porządzi za długo i zapewne wkrótce się poda do dymisji w związku z porażką jej planów przegłosowania miękkiego Brexitu.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Musi się w Tobie palić to co chcesz rozpalać w innych - wywiad z Adą Stolarczyk!

Ada Stolarczyk - twórczyni i osoba numer jeden portalu Ezoter. Z zawodu dziennikarka, właścicielka firmy Wysokie Wibracje, nauczycielka i inicjatorka plenerowych warsztatów Vedic Art, stażystka Psychoterapii Gestalt, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Obecnie prowadzi sesje indywidualne z ramienia Stowarzyszenia Nowej Psychologii, sesje terapii czaszkowo-krzyżowej i pracy z ciałem oraz realizuje szereg warsztatów m.n. Wyrażając siebie, Gra Satori, Taniec sensualny, Mapa marzeń. Jest autorką relaksacyjnej płyty z wizualizacjami Twoje ciało zna odpowiedź. Dodatkowo organizuje rozwojowe wyprawy na Bali pt. Wracam do raju oraz trekkingi po polskich górach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na czerwiec 2019

Ciekawy i mocny układ trzech ważnych figur sprawia, że w nadchodzących tygodniach nuda i stagnacja nam nie grozą. Jakie są konsekwencje wyborów do Parlamentu Europejskiego? Jaka nas czeka jesień polityczna? Zapraszam do lektury prognozy na czerwiec 2019.
więcej »