Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 11.03.2019

 
 
 
 
 
Kluczowym wydarzeniem marca będzie jednak trzecie i ostatnie przejście Urana przez Słońce hipotetycznego chrztu Polski. I choć wiemy, że to wątpliwa, mocno naciągana data, to jednak horoskop chrztu Polski jest symbolicznym, tzw. horoskopem kulturowym, którego twórcą jest Jarosław Gronert. Na poprzednim tranzycie Urana przez MC i Słońce chrztu w 1935 roku zmarł naczelnik państwa marszałek Józef Piłsudski. Oczywiście nie musi być analogii z równie wstrząsającym wydarzeniem, ale „coś” mocnego w marcu lub w kwietniu wręcz musi się w kraju wydarzyć. Czeka nas jakiś ważny polityczny zwrot, przesilenie, znacząca zmiana, co w nałożeniu na afery w rządzie – zwłaszcza aferę taśmową – może oznaczać wybuchową kombinację. Tym bardziej, że w horoskopie kongresu założycielskiego Prawa i Sprawiedliwości Uran wkracza na descendent, a w horoskopie rządu Morawieckiego Saturn również na descendent, a Neptun na Medium Coeli. Sam zaś premier Morawiecki musi się liczyć z potężnym ciosem, jakim będzie tranzyt Urana przez jego urodzeniowy Księżyc. Poprzedni tranzyt przyniósł mu publikację taśmy, na której został nagrany w aferze taśmowej pogromcy PO – Marka Falenty. Być może dojdzie do jakiegoś mocnego starcia frakcyjnego w Prawie i Sprawiedliwości lub zaczną spadać notowania partii i rządu, mimo hojnego programu przedwyborczego, którym PiS chce kupić ponowne zwycięstwo. Pozycja Morawieckiego, jako następcy Kaczyńskiego osłabnie, a on sam będzie musiał toczyć ciężkie boje o swoją pozycję. Horoskop podpisania umowy Koalicji Europejskiej nie jest jednoznaczny. Jest potężny ze względu na bardzo silną obsadę Medium Coeli, którą tworzy stellum Wenus, Plutona i Saturna w Koziorożcu. To na pewno będzie wzmacniać tę koalicję i daje jej znaczącą siłę w wyborach, a nawet zwycięstwo. Jednak zła pozycja Księżyca – upadek w Skorpionie – może świadczyć o tym, że koalicja ta nie utrzyma się do wyborów parlamentarnych w takiej formie. W tymże horoskopie potężną obsadę tworzy żywioł ziemi, co oczywiście daje siłę i stabilność na poziomie konkretów i pragmatyzmu. Jednak całkowity brak powietrza oznacza, że może zabraknąć „pary” do tego, by ten projekt był kontynuowany. Może też dochodzić do nieporozumień i kłótni w koalicji, co związane jest ze złą komunikacją i tendencjami autorytarnymi szefa PO – Grzegorza Schetyny. Ciekawa jest także silna obsada idealistycznego, wolnościowego XI domu (stellum Słońce, Neptun, Merkury), ale tu znów mamy problem – opadłego i wygnanego Merkurego. Wygląda zatem na to, że Koalicja Europejska odniesie sukces w wyborach do PE, ale do jesiennych wyborów parlamentarnych raczej nie dotrwa.
 

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Ziemia szamanów

Oto zbiór opowieści z Syberii kraju niegdyś budzącego negatywne konotacje, dziś fascynującego urodą krajobrazu, dzikością przyrody, niedostępnością połaci swojego terytorium oraz zagadkowymi postaciami i zjawiskami nie z tego świata. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »