Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na marzec 2018

Autor Piotr Gibaszewski, 04.03.2018

 
 
 
 
 

Na niebie utworzą się dwa trójkąty – trójkąt losu i trójkąt syntetyczny. Oba są pewną mieszaniną harmonijnych i ostrych układów. To figury niosące pewne napięcie, ale w efekcie tworzące konstruktywne procesy. Nie można jednak tego powiedzieć o półkrzyżu znaków kardynalnych z końca miesiąca, gdy do pełni kwadraturę utworzy koniunkcja Saturna z Marsem. To twardy, ostry, nieprzyjemny, agresywny układ, który mocno wstrząśnie globalną sytuacją. Przełom marzec-kwiecień będzie zatem bardzo trudny dla świata. Pamiętając o starej zasadzie, że generałowie lubią wiosnę, możemy się spodziewać nasilenia się tzw. zastępczych wojen, jak ta w Syrii, gdzie Władymir Putin przy pomocy samolotów SU 27 i 35 prowadzi kampanię wyborczą przed wyborami, które oczywiście wygra. To będzie jednak jego ostatnie zwycięstwo, gdyż Rosja stacza się w ekonomiczną i polityczną przepaść, a bolesna, dotkliwa porażka rosyjskich oddziałów specjalnych w Syrii, zbombardowanych przez Amerykanów, drastycznie i ostro sprowokowała Putina do działania.

Półkrzyż z końca marca wywoła silne napięcia polityczne, ekonomiczne i społeczne, co spowoduje, że przez świat przewali się kolejna fala lęków, obaw i niepokojów, co zaś będzie mieć wpływ na serię zawirowań, rewolucji, buntów, protestów i konfliktów.

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Musi się w Tobie palić to co chcesz rozpalać w innych - wywiad z Adą Stolarczyk!

Ada Stolarczyk - twórczyni i osoba numer jeden portalu Ezoter. Z zawodu dziennikarka, właścicielka firmy Wysokie Wibracje, nauczycielka i inicjatorka plenerowych warsztatów Vedic Art, stażystka Psychoterapii Gestalt, terapeutka terapii czaszkowo-krzyżowej. Obecnie prowadzi sesje indywidualne z ramienia Stowarzyszenia Nowej Psychologii, sesje terapii czaszkowo-krzyżowej i pracy z ciałem oraz realizuje szereg warsztatów m.n. Wyrażając siebie, Gra Satori, Taniec sensualny, Mapa marzeń. Jest autorką relaksacyjnej płyty z wizualizacjami Twoje ciało zna odpowiedź. Dodatkowo organizuje rozwojowe wyprawy na Bali pt. Wracam do raju oraz trekkingi po polskich górach. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »