Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Miłość a Obfitość

Autor Lena Świadek, 24.04.2012

Gdy mówimy o bogactwie często skupiamy się na materii, a więc pieniądzach, rzeczach, pracy, zapominając o ważnym, jeśli nie najważniejszym elemencie obfitości czyli miłości.

„Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a miłości bym nie miał, byłbym jak cymbał brzmiący lub jak miedź brzęcząca”, napisał święty Paweł odwołujac się do pustki, która wypływa z braku tego uczucia w naszym życiu.
 
Joe Vitale w książce „Zero Ograniczeń” opisuje historię jednego z najpopularniejszych i najbogatszych sprzedawcy samochodów. Zapytany przez Joe jakie techniki sprzedażowe stosuje w swojej pracy, aby uzyskać przychód kilku milionów dolarów rocznie, mężczyzna odpowiedział szczerze: cały czas powatarzam w myślach do moich klientów, że ich kocham. Joe nie dawał za wygraną: Jak to? Nie stosujesz żadnych technik motywacyjnych? Nie wyznaczasz sobie targetów? Nie afirmujesz? Nie wizualizujesz? Mężczyzna uśmiechnął się: Nie, po prostu czuję miłość.
 
Wszyscy tęsknimy za miłością, która jest głęboko wpisana w nasze serce, ale w przedziwny sposób naszej kulturze udało się nas zaprogramować, że miłość można odnaleźć tylko w relacji, a nie w pracy. A przecież dopiero praca wykonywana z miłością czyli pasją przynosi nam satysfakcję na wszystkich poziomach, również finansowych.
 
I tu leży kolejny klucz do prawdziwego bogactwa. Gdy się odnajdzie prawdziwą miłość, płynącą z połączenia ze Źródłem poprzez zakotwiczenie energii Ojca, Matki i Dziecka, zaczyna ona transformować absolutnie wszystkie aspekty naszego życia: nasze zdrowie i stosunek do ciała, nasze relacje z innymi ludźmi, związki miłosne i pracę.
 
Stajemy się świadomymi twórcami naszego życia. W energii Ojca szukamy właściwej wizji; pragnienia płynącego z głębi naszego serca odpowiadającego na proste pytanie: Po co tu jestem?
Uświadomienie i wyklarowanie sobie swojej misji życiowej jest jak złapania wielkiego wiatru w żagle – wszystko przyspiesza, ale w niewymuszony, lekki sposób tak jakby pełna miłości dłoń Boga nagle podniosła nas ze zmartwień i trudów dnia codziennego. Bo jeśli uświadamiam sobie, że jestem tu po to, aby nauczyć się bezwarunkowej miłości, to zaczynam do każdej czynności podchodzić jak do lekcji, pytając: co to znaczy być miłością w tym kontekście?
Jednocześnie odpadają od nas fałszywe przekonania, że coś muszę lub powinienem oprócz realizowania swojej misji.
 
Energia dziecka daje nam entuzjazm i pasję do działania i urzeczywistniania naszego powołania; zablokowana poprzez traumatyczne przeżycia z dzieciństwa może powodować depresję, stany rozchwiania emocjonalnego; uleczona otwiera nas na radość procesu tworzenia. Ostrzegam przed wchodzeniem w tę energię bez ustawienia energii Ojca i Matki jak to się dzieje w filozofiach opartych na przyjemności. Jak mądrze napisał Epikur: Nie każda przyjemność jest dobrem, ale każde dobro jest przyjemnością. Prawo karmy działa czy w nie wierzymy czy też nie; działania dobre wnoszą w nasze życie szczęście i vice versa.
 
Energia kobieca nadaje naszemu życiu formę, tak jak troskliwa matka przechodząca przed dom i lekkim gestem upiększająca oraz porządkująca przedmioty, tak właśnie ta energia transformuje nasze życie w całej jego rozciągłości. Uczy nas także jak o siebie troskliwie dbać każdego dnia.
 
 
 
Na bazie zbalansowanej energii męskiej, żeńskiej i dziecięcej można zacząć budować, choć to dopiero piękny początek. W procesie tworzenia są kolejne klucze: wyznaczanie mądrych granic wypływających z naszego serca; nadawanie naszym planom harmonogramu czasowego, testowanie w rzeczywistości.
 
Zrozumienie tego procesu, który toczy się od stuleci jest największą iwestycją w nasze życie.
Wszystkich chętnych zapraszam na ostatni przed wakacyjną przerwą warsztat pt. Diamentowe Ustawienia, gdzie będziemy przerabiać energię Trójcy i uczyć się być świadomymi Twórcami.
 
Osoby, które nie mogą zaś być na warsztacie pragnę zainspirować medytacją, jaką
tu załączam >>> 
 
Moc Miłości = Moc Obfitości.
Namaste, Przyjaciele.
 
ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI O WARSZTACIE >>>

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Badanie pierwotnych przyczyn chorób

Współcześnie coraz więcej ludzi zauważa, że tradycyjna medycyna leczy wyłącznie symptomy zapominając o prawdziwych przyczynach choroby. Jak jednak badać te prawdziwe przyczyny? »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na październik 2019

Półkrzyż na pełni Księżyca, widowiskowa opozycja na nowiu, nadciągający kryzys ekonomiczny oraz polskie wybory do parlamentu. Zapraszam do lektury prognozy na październik 2019.
więcej »