Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Ogłoszenia

Harmonia i Energia

Autor Achala, 27.05.2011

Tęsknisz za prawdziwym wypoczynkiem na łonie natury? Potrzebujesz zregenerować nie tylko swoje ciało, ale także umysł i samą duszę? Oto wyjazd dla Ciebie! Zapraszamy Cię do Orzechowa Morskiego na tydzień relaksacji ciała, umysłu i ducha.

Program wyjazdu "Harmonia i Energia" to swoista synergia różnych technik pracy z ciałem, umysłem, sercem i duchem, dzięki którym doświadczysz prawdziwej odnowy swoich sił witalnych. Wśród ciszy drzew, śpiewu ptaków i szumu morskich fal... Będziemy poznawać tajniki jogi, tańca i medytacji. Oprócz tego czekają Cię także unikalne sesje dźwiękoterapii OM Healing oraz zabiegi wybranego przez Ciebie masażu.

Wspaniałości, które Cię czekają:

• poranne spacery i odświeżające, dodające energii ćwiczenia oddechowe
• wspólna praktyka hatha jogi wg Swamiego Sivanandy, aby zharmonizować ciało, umysł i ducha
• OM Healing - regenerująca sesja medytacyjnej dźwiękoterapii
• Flow of energy - unikalny warsztat tańca współczesnego
• Kurs mudr wg Swamiego Vishwanandy - joga dla palców
• zabiegi hawajskiego masażu Lomi Lomi, tajskiego lub leczniczego
• wspólna wieczorna medytacja z podziękowaniem za miniony dzień i wspólne spacery nad morzem o zachodzie słońca

To prawdopodobnie pierwszy w Polsce wyjazd o tak bogatym programie i w tak przystępnej dla Ciebie cenie. Każdego ranka będziemy wstawać i kłaść się do snu zgodnie z rytmem wschodów i zachodów słońca. W ciągu dnia czekają Cię fascynujące warsztaty jogi, tańca i medytacji, prowadzone przez wykwalifikowane nauczycielki, uwzględniające stopień zaawansowania uczestników. Zakwaterowanie masz zapewnione w malowniczo położonym ośrodku „Leśnik”, gdzie każdego dnia czekają Cię także zdrowe i przepyszne wegetariańskie posiłki. To prawdziwy wyjazd w stylu jogi!

Czujesz, że to wyjazd dla Ciebie? Zapisz się już teraz! Jeśli wpłacisz zaliczkę do końca maja, otrzymasz rabat w wysokości 200 zł. Zajrzyj na nasze strony internetowe i koniecznie zapoznaj się z cennikiem. Ceny są naprawdę atrakcyjne. Już od 1180 zł. możesz zapewnić sobie tygodniowe wczasy nad morzem pełne niezapomnianych wrażeń i znajomości! W cenę wliczone jest Twoje zakwaterowanie w ośrodku, dwa pełnowartościowe, wegetariańskie posiłki oraz udział we wszystkich warsztatach.

Aby zapisać się na wyjazd „Harmonia i Energia” i znaleźć więcej informacji na temat poszczególnych warsztatów, zajrzyj koniecznie na nasze strony:
www.przestrzenserca.pl
www.omcentrum.pl

Nauczyciele:

Nadapriya, Milena Lorkiewicz - nauczyciel jogi i pilates w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie. Założycielka szkoły tańca Mila Dance i współtwórca Om Centrum. Z wykształcenia mgr AWF w Warszawie. Spełniona tancerka i wieloletni personal trener oraz szkoleniowiec zajęć warsztatowych. Praktykuje jogę od 13 roku życia, pilates niewiele krócej. Dziś dzieli się swoim doświadczeniem ucząc młodych adeptów sztuki baletowej oraz organizując wakacyjne wyjazdy z jogą i tańcem w urokliwe zakątki świata.
Milena swój artystyczny portret zawdzięcza pedagogom i artystom: Barbara Hanl (solistka baletu Sz-n ), Ewa Szymańska (pedagog prowadzący OSB Poznań), Ewa Wycichowska (dyr. PTT Poznań), Jolanta Rybarska, Teresa Memhez (pedagodzy TM Roma i TW w Warszawie) oraz Alassane Wat ( świadomość ciała, latin jazz ), Andrzej Glegolski (taniec klasyczny – Paryż), Jacqueline Fynneart (barre au sol – Paryż ), Laura i Ivan Alonso, Iliana Alwarado (Kuba - Łódź), Darryl Toulon (taniec współczesny - Graz), Michael King, Bogna Janik ( Pilates – Londyn – OM Polska), Swami Atmaramananda (joga - SYVZ).

Pod okiem Mileny będziesz uczyć się na wyjeździe jogi oraz tańca.
“Taniec od zawsze jest wyrazem mojej wrażliwości i sztuką uwalniania emocji. To moja droga do samopoznania, większej świadomości i umiejętności wyrażania siebie. Swoisty sposób ucieczki od przyziemności i zawirowań codzienności stał się stylem i sposobem życia w pełni, w harmonii z otaczającym światem. Joga jest dla mnie drogowskazem do złotego środka w dwubiegunowej naturze istnienia.”


 Achala, Sylwia Kuran - spełniona nauczycielka rozwoju osobistego i medytacji. Założycielka pracowni rozwoju Przestrzeń Serca. Sztukę jogi i medytacji praktykuje od 15 roku życia. Całkowicie poświęciła temu swoje życie, gdyż głęboko wierzy w ogromny potencjał ludzkiej świadomości, a także doświadcza go w swoim życiu codziennym. Począwszy od 2008 roku, kiedy to została certyfikowanym nauczycielem medytacji, działa aktywnie w całej Polsce prowadząc różnego rodzaju warsztaty i zajęcia indywidualne. Najważniejsze wartości to dla niej spójność, autentyczność, cierpliwość, miłość oraz intuicja.

Medytacji oraz technik rozwoju osobistego i duchowego Achala uczyła się bezpośrednio od mistrza: Swamiego Vishwanandy, swojego nauczyciela. Jest jednym z niewielu na świecie certyfikowanym nauczycielem Atma Kriya, Simply Meditation, OM Healing oraz mudr. Achala zapozna Cię na wyjeździe z mudrami, niezwykle praktyczną jogą dla palców oraz dźwiękoterapią OM Healing.

“Wierzę, że to, czego każdy z nas najbardziej potrzebuje w dzisiejszych czasach to szczere, otwarte serce, które potrafi kochać w sposób nieuwarunkowany. Przestrzeń serca jest miejscem, w którym doświadczamy swojej wolnej, bezwarunkowej natury. Przekonałam się, że gdy na co dzień zaczynam coraz to bardziej żyć ze świadomością zakotwiczoną w sercu, wtedy spoglądam na cały otaczający mnie świat z zupełnie innego poziomu: z poziomu miłości, współczucia, autentyczności i bezwarunkowej akceptacji. Jest to dla mnie coś tak pięknego, że postanowiłam dzielić się tym z innymi i uczynić z tego moją życiową misję.”

Arkadiusz Tutak - doświadczony i skuteczny terapeuta specjalizujący się w hawajskim systemie uzdrawiania. Instruktor (kumu) masażu hawajskiego Lomi Lomi Kahihula. Popularyzator zdrowego stylu życia w stylu wellness. Od ponad 10 lat zajmuje się medycyną naturalną, z powodzeniem stosując różne zabiegi związane z masażami (hawajski, klasyczny, tajski), detoksykacją, suplementacją i przekazem energii. Organizator Festiwalu Masażu Sztuka Dotyku i kursów masaży orientalnych. Konsultant Medycyny Komórkowej dr. Ratha, adept jogi i taoizmu.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, napisz do nas lub zadzwoń:
orzechowo@przestrzenserca.pl
tel. 0 501 122 775 (Milena) lub 0 509 966 800 (Sylwia)
 

Zobacz więcej w kalendarium >>>

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Jedz prawdziwe jedzenie

Wielu z nas już wie, że większość diet po prostu nie działa. Co więcej zaczęliśmy częściej chorować i przybierać na wadze dokładnie wtedy, gdy rozpoczęliśmy liczenie kalorii i jedzenie wszystkiego, tylko nie prawdziwego, zdrowego jedzenia. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza wideo na lipiec 2020

Jaki będzie wynik wyborów prezydenckich? W jakim kierunku podąża sytuacja w Polsce? Czy nadciąga druga fala epidemii covid-19? Zapraszam do obejrzenia prognozy wideo na lipiec 2020.
więcej »