Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Najpopularniejsze Ogłoszenia

Ezoprzegląd 13.09-19.09

Autor Ewa Wiecha, 13.09.2010

Wydarzenia kilkudniowe

Teraz z kolei mamy propozycję skierowaną tylko do Panów. „Inicjacja mężczyzny” to warsztat prowadzony przez Toma de Wintera, który będzie miał miejsce od 16 do 19 września w Nowym Kawkowie (okolice Olsztyna). W czasie zajęć będą poruszane takie tematy jak: powrót do doświadczeń z okresu dojrzewania i roli dorosłych mężczyzn w życiu każdego uczestnika oraz poszukiwanie i odczucie własnej wartości. Oprócz tego, na każdego biorącego udział w warsztacie mężczyznę czeka rytuał inicjujący i medytacje. Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.
 

„Warsztat świadomości partnerskiej: Prawo jazdy na udany związek” to zajęcia, na które od 17 do 19 września będą miały miejsce w Kołobrzegu.  Prowadząca przedstawi nam problem, który dotyka każdego związku – brak świadomości, że tak naprawdę wchodząc w ścisłe relacje z drugim człowiekiem rzucamy się na głęboką wodę. Nikt nam nie mówi, jak trudne będzie budowanie czegoś trwałego. Do tego raczej żadna zakochana osoba, która dopiero zaczyna coś tworzyć z partnerem nie zastanawia się, ile trudności ją czeka we wspólnym życiu. Warsztaty te mają na celu „zdjęcie klapek” z oczu osobom, które do tej pory nie zastanawiały się nad takimi problemami.

Ostatnią naszą propozycją w tym tygodniu jest wystawa malarstwa, instalacji, fotografii i video Wioriki Zagórowskiej zatytułowana „Przemiany”. Przedstawione prace artystki opowiadają historię transformacji i drogi, która do nich prowadzi. W wystawionych przedmiotach można odkryć głęboko ukryte aspekty osobowości i powtarzające się każdego dnia pytania takie jak: „Kim jestem?”, „Jakie siły i możliwości drzemią we wnętrzu człowieka?”. Zagórowska niewątpliwie w sposób iście mistrzowski przedstawia dylematy życiowe każdego z nas, które skrywamy gdzieś na dnie duszy. Oczyszczenie się przez sztukę może zadziałać kojąco na każdego z nas.
Wystawę można odwiedzać do 30 września.
 


 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Wibracja dźwięku kluczem do wzrostu świadomości

Dźwięk jest kluczem otwierającym wrota do głębszego samopoznania, pomaga przetransformować wszystko co negatywne; przekręcając, uaktywniając spiralę wzrostu duchowego. Jesteśmy dźwiękiem ponieważ wszystko co jest wibruje. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Walka o energię - astrologiczny webinar na maj

O tym, co będzie głównym polem rywalizacji, walki, potrzeb, pragnień i zmagań. Co będzie wyzwalać największe tęsknoty i namiętności w nadchodzącej Erze Wodnika? Walka o energię...
więcej »