Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Sztuka

Energetyczne obrazy

Autor Magdalena Antolina, 07.09.2010

Bywa czasami tak, że niektóre obrazy czy grafiki Cię przyciągają, a inne odpychają. Dlaczego się tak dzieje? To kwestia ich energetyki i tego jak pobudzają one Twoje wibracje. Przedstawiamy obrazy Magdaleny Antoliny. Jak je czujesz?


Czym są jej obrazy i jakie właściwości energetyczne mają?

Jej obrazy są przedstawieniem energii, popularnie zwanej pozytywną. Działają na otoczenie poprzez swoje niezwykłe żywe barwy, rozweselające i dodające energii. Dlatego Magdalena Antolina często robi prezent ze swoich obrazów i oddaje je ludziom potrzebującym pocieszenia i radości (jej obrazy wiszą w domach samotnych matek czy hospicjach).

Jak powstają?


Jak sama autorka mówi: "Obraz powstaje natychmiast, w spontanicznym i twórczym akcie, jakby poza mną. Znikam wtedy i przenoszę się „gdzieś indziej”. Gdy kończę malować wracam na Ziemię i przyglądam się z ciekawością co powstało. Od razu też czuję, czy obraz powstał dla mnie, jako prezent dla konkretnej osoby, czy też jest dla kogoś innego.Co jest natchnieniem?


Każdy obraz jest namalowany intuicyjnie, bez użycia umysłu. Powstaje jako przekaz z "góry". - Nic co tworzę nie pochodzi ode mnie. Czasami czuję, że moja jest tylko ręka, która trzyma pędzel, a obraz maluje się sam - mówi Magdalena.
 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Holograficzny wszechświat

Hologram to trójwymiarowy obraz projektowany za pomocą lasera. Autor, na bazie wyników badań dwóch wielkich myślicieli, Davida Bohma ? fizyka z Uniwersytetu Londyńskiego, protegowanego Einsteina i jednego z najbardziej uznanych fizyków kwantowych na świecie oraz Karla Pribrama ? neurofizjologa z Uniwersytetu Stanford, architekta współczesnego rozumienia mózgu ? prezentuje nowy sposób patrzenia na świat i życie. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »