Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Nasz ekspert Astrologia

Prognoza na kwiecień 2019

Autor Piotr Gibaszewski, 05.04.2019

 
 
 
 
 

Neptun jako patron religii w rozumieniu kultu, duchowości, praktyk i zachowań religijnych obecny na IC sygnalizuje, że nad Wisłą „coś” ważnego będzie się działo z procesami duchowymi społeczeństwa. Oczywiście gorącym tematem jest coraz mocniej rozkręcająca się dyskusja wobec religii, seksualności, pedofilii w Kościele Katolickim, praw osób LGBT. To gorący, trudny, mocno angażujący ideologicznie i emocjonalnie temat, który będziemy obserwować w nadchodzących miesiącach. Proces ten odbywa się na dole tegoż horoskopu (na Warszawę), więc będzie on rozpalał dyskusje w mediach i wokół wyborów. Naturalny władca dołu horoskopu – Księżyc – symbolizujący lud i społeczeństwo, obecny w X domu horoskopu wiosennego przesilenia, w pustym biegu, oznacza, że spodziewany strajk nauczycieli będzie niezwykle nośny medialnie, dotkliwy, emocjonujący. Słońce znajdując się w IV domu tegoż horoskopu sygnalizuje, że poza fazą „zimną” (Imum Coeli w Rybach z Neptunem), będzie też faza „gorąca” (Słońce w V domu na Zachodzie).

Zwróćmy także uwagę na liczne kwadratury Jowisza, których będzie aż cztery. Jowisz rezyduje w w Polsce w I domu, co mocno obudzi polityczną rywalizację, gorące, skrajne,  dyskusje dotyczące Kościoła (Jowisz jest sygnifikatorem instytucji religijnych). Na Zachodzie zaś będzie w domu II, a jego kwadratury oznaczają silne spekulacje, huśtawki notowań na giełdach, walutach i rynkach finansowych. W Europie Środkowej, a więc i w Polsce, w II domu mamy aplikacyjną koniunkcję Saturna z Plutonem, co nic dobrego dla gospodarek tych krajów nie zapowiada. Zważywszy na to, że jest to horoskop nocny, z pełnią w tle, spodziewać się należy wyjątkowego wybuchu emocjonalnych procesów społecznych, niepokojów, protestów, zamieszek i buntów w niemal całej Europie. W Polsce zaś – na skutek mocnej obsady IC – możemy się liczyć z zasadniczą zmianą nastrojów. Czas spokoju – rozumianego politycznie, ekonomicznie i społecznie mamy zatem już za sobą.

 

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                           


  


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeniLiczniki

Ezoter poleca artykuł

Nakieruj się na Prawdę

Na Dalekim Wschodzie mówi się: śmierć jest najlepszym doradcą. My na Zachodzie, w kulturze zdominowanej przez religie dogmatyczne oraz przez naukowy światopogląd możemy poczuć się niewygodnie, gdy usłyszymy takie słowa. Dlaczego? Ponieważ na poziomie poznania jesteśmy bardzo mocno uzależnieni. Uzależnieni od autorytetów. Nie czujemy swobody poznawania świata, siebie, życia i śmierci, ale presję instytucji naukowych i religijnych, które wiedzą lepiej jaka jest prawda i które wszelkie samodzielnie próby jej odkrywania uważają za naukową, obyczajową, wyznaniową herezję. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na lipiec 2019

Zaćmienie Słońca i Księżyca oraz wielka opozycja, zwana huśtawką. Wakacyjny lipiec nie zapowiada się spokojnie i leniwie. O tym, co nas czeka w pierwszym miesiącu wakacji pisze nasz astrolog Piotr Gibaszewski w swojej prognozie.
więcej »