Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Duchowy Rozwój

Przesłanie na 2019 rok

Autor Paweł Karwat, 15.01.2019

 

 

 
                                               Przesłanie na rok 2019


Ludzie od wieków liczą dnie, miesiące i lata. Po co to robimy? Dzięki temu lepiej zarządzamy naszymi relacjami.
Bywa jednak iż za bardzo przywiązujemy się do tego. Kryzys wieku średniego jest jednym z przykładów poważniejszego traktowania konwencji, jaką są miary czasu, niż rzeczywistości.
Wszystko przemija – wszystko, co znamy. Jesteśmy tu przechodniami. Czy istnieje reinkarnacja, czy nie, znane nam warunki życia, wraz z ciałem ulegną zniszczeniu.
To wszystko powinno nas zachęcać do szukania tego, co trwałe, czyli nastawienia się na duchowość.
I nie mam na myśli duchowości pojmowanej religijnie, chodzi mi o własną jaźń i jej świadomość. W 2019 będziemy o rok starsi. Starsze będą nasze biznesy, dzieci, psy i kwiaty. Starsi będą nasz patner i przyjaciele. Nasze nierozwiązane problemy także będą starsze.
Dobrze zrobimy, kiedy uzmysłowimy sobie głęboko przemijanie. To wszystko niech skłoni nas do powrotu ku trzem fundamentalnym pytaniom: Kim jestem? Skąd przychodzę? Dokąd zmierzam?
Poświęćmy ten nowy rok prawdzie, poszukiwaniu odpowiedzi na powyższe kwestie. Pamiętajmy, że do tego celu potrzebujemy edukacji, wiedzy. A wiedza to nie tylko wiadomości, ale i umiejętności.
Według mnie najważniejsze, co można zrobić na poziomie umiejętności w kierunku prawdy o tym, kim jesteśmy, jest poznanie swojego ciała energetycznego. Z jego punktu widzenia inaczej patrzysz na to, co przemiające. Świat przestaje wydawać Ci się zbiorem grubych brył, które rozpadają się i prowadzą do łez, jak w przypadku bryły naszego „ciała z mięsa” - jak mówi się nieraz w naukach tybetańskich.
Z perspektywy czakr, kanałów energii, fantomowych replik narządów i zdolności z nimi związanych przestajesz czuć się taki bezradny wobec życia, śmierci i przemijalności. Musisz tylko zrobić ten krok dalej w ewolucji, do poziomu homo psychotronicus.
Wtedy i szamanizm, i ezoteryka, i wszystko, co dotąd Cię interesuje z tematyki zjawisk paranormalnych, duchowości nabiorą realności. Bez poznania ciała energetycznego jesteś jak dziecko we mgle, które nieustannie potyka się o niewidzialne przeszkody.
Co do tego, co mi się wydaje, rokroczną tradycją, na temat aktualnego nowego roku to w związku z polską polityką mam wrażenie, że Jarosław Kaczyński z niej się odsunie. Problemy zdrowotne, z sercem mi się malują.
Więcej przeczuć nie żywię. Przepowiednie są ciekawe, ale nie powinniśmy tracić kontaktu z teraźniejszością. Wiele można zmienić, naprawić, inaczej – jeśli jesteśmy tylko narzędziami w rękach wyższych sił i inteligencji – nie ma sensu egzystować.

==
Usługi uzdrawiania na odległość, lokalna szkoła psychotroniczna: naturopatia, bioenergoterapia, huna, zapisz się! – zapraszam na swoją stronę www.muninszaman.pl

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Weganizm

Weganin to nie tylko ktoś, kto wybiera dietę roślinną. Jest to osoba bacznie obserwująca wszystkie skutki swoich wyborów żywieniowych. Dzięki temu może nie żyje idealnie, ale robi ciągłe postępy. »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na luty 2020

Styczniowe stellum w znaku Koziorożca zdążyło przewalić się przez świat w postaci serii wstrząsów. Przed nami kolejne odsłony tego dramatu. Co z Bliskim Wschodem, co z epidemią grypy w Chinach, politycznymi i ekonomicznymi konsekwencjami zawirowań w Państwie Środka oraz co w kraju przed wiosennymi wyborami prezydenckimi? Zapraszam do lektury prognozy na luty 2020.
więcej »