Cytat tygodnia

“Wszechświat to energia, która odpowiada na nasze oczekiwania.”

- James Redfield


Zapisz się do newslettera

Imię:
Email:

KartkiWyślij kartkę

Dowiedz się wszystkiego o Sobie

Podaj nam swoją datę urodzenia, swoje imię oraz płeć a powiemy Ci co Cię czeka w najbliższym roku, kto jest dla Ciebie idealnym partnerem
Data urodzenia
Psychotronika Książki

Podręcznik Tarota - Arkana Wielkie.

Autor Studio Astropsychologii, 03.11.2018


                               Podręcznik Tarota – Arkana Wielkie.
                               Jak Głupiec zostaje Wędrowcem
                                              Sylwia Kulesza


Niebezpieczna talia?

Któż z nas nie słyszał o Tarocie? Wszyscy mieliśmy z nim większy bądź mniejszy kontakt, a wielu z nas nawet nim straszono. Zależnie od talii wizerunki przedstawiane na kartach rzeczywiście mogą przerażać, a przeświadczenie starszych osób, że karty te nie są zabawką było w stanie dodać grozy do ich złowróżbnego wyglądu. Prawda jest jednak zupełnie inna.
Karty jako narzędzie.

Tarot stanowi nic więcej jak narzędzie. Jak każdy przedmiot, również wróżebna talia, może okazać się niebezpieczna w niepowołanych rękach. Można jednak świadomie zacząć z niej korzystać. Jedynym warunkiem jest skorzystanie z porad kogoś o większych kwalifikacji niż nasze. W tym momencie z pomocą przychodzi nam Sylwia Kulesza. Jest ona numerologiem, interpretuje sny, pracuje z energią i od lat korzysta z Tarota. Teraz pragnie podzielić się z Tobą swoim bogatym doświadczeniem.

Dlaczego warto wybrać tę książkę?
Ponieważ opisuje ona Arkana Wielkie czyli karty stanowiące zbiór 22 archetypowych sytuacji, postaci i ról. Każdy z nas doświadcza ich podczas życiowej wędrówki. Rozpoczynają się kartą Głupiec a kończą Światem. Dotyczą rzeczy ważnych i przełomowych, a dodatkowa wiedza na temat życiowych przemian może decydować o tym, jak sobie z nimi poradzimy. Autorka dogłębnie analizuje symbolikę każdej z kart, jej znaczenie wróżebne oraz związane z nią cienie i blaski. Wyjaśnia, co dana karta może oznaczać w kontekście miejsca, w jakim aktualnie znajduje się Twoje życie oraz zwraca uwagę na jej wpływ na najważniejsze sfery życia. Dowiesz się więc, co konkretna wróżba oznacza dla Twojej miłości, związków, finansów, kariery, przyjaciół czy rodziny. Wykwalifikowana tarocistka wyjaśnia również, jaka lekcja może płynąć z konkretnej karty, jak również dzieli się radami odnośnie przyszłego postępowania oraz życzliwymi przestrogami odnośnie ostrzeżeń w niej zawartych. Ujawnia również, że dana karta może oznaczać konkretne miejsce, wydarzenie, zawód czy prezent. Kiedy już zaczniesz interpretować wróżbę, z pewnością dzięki wskazówkom z tej książki zrozumiesz, o co chodzi w Twoim konkretnym przypadku.

Ekscytujące dodatki!

Poza kompleksową, napisaną niezwykle prostym językiem, analizą kart Arkan Wielkich, Autorka zdradza również dodatkowe sekrety tarocistów i wskazuje na to, co powinni mieć na uwadze adepci tej przydatnej sztuki. Prezentuje zasady, jakimi powinieneś kierować się podczas pracy z Tarotem, aby była ona w pełni bezpieczna zarówno dla Ciebie jak i dla innych osób. Poznasz również symbolikę kolorów, historię Tarota i źródło zaklętej w nim mocy. Dowiesz się nawet, co mogą oznaczać Twoje reakcje na wyciągnięcie poszczególnych kart.
Bezpieczna i skuteczna wróżba!

Więcej: https://studioastro.pl/

Od Redkacji:

Publikacja jest bardzo wnikliwym kompendium dotyczącym Tarota. Znajdziemy tutaj pochodzenie Kart, strukturę oraz ogólny opis skąd wzięły się Archetypy. Dzięki książce zrozumiemy istotę wedrówki po ich znaczeniach oraz poszczególne wyjaśnienie symboliki: kolor, kształt, nasze reakcje na poszczególne znaki. Poza tym w publikacji zawarto wiele wskazówek dla tarocisty - m.in. kodeks moralny i przestrogi.

Polecamy!

 

Twój horoskop

Baran
20.03-19.04
Byk
19.04-20.05
Bliźnięta
20.05-21.06
Rak
21.06-22.07
Lew
22.07-23.08
Panna
23.08-22.09
Waga
22.09-23.10
Skorpion
23.10-22.11
Strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
21.12-20.01
Wodnik
20.01-18.02
Ryby
18.02-20.03

Ezoter na telefonie

Ezoter poleca

                                               


Oczyszczanie energetyczne ciała i przestrzeni


Liczniki

Ezoter poleca artykuł

Tajemna historia świadomości - nowość Wydawnictwa Illuminatio

Z tej książki dowiesz się, że przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są ściśle ze sobą połączone, a czysta świadomość wpływa na zmianę i tworzenie rzeczywistości. Polecamy! »


Najczęściej czytane

Najnowsze komentarze

Nasz ekspert

Prognoza na grudzień 2019

Ingres Jowisza w Koziorożca, uściślająca się koniunkcja Saturna z Plutonem oraz półkrzyż znaków zmiennych. Zapraszam do lektury prognozy na grudzień.
więcej »